>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania

G 277

geryx

Użytkownik
no niedokońca, przeanalizuj pozycje:
11-13, 18-20,24-25, 29-33 czy 41-48
generalnie ciężko wyczuć co decyduje, choc taki zapis jak piszesz istnieje. Kiedys ta kwestia była poruszana-poprzednie edycje, i (chyba) właśnie było że ilośc bezbłędnych typów. Chciałbym prosic o jednoznaczną wypowiedź Organizatora. Zeby na koniec nie było nieporozumień.
 
madizks 7

madizks

Użytkownik
W typowaniu na weekend wkradł się błąd w meczu Hoffenheim-Hamburger! Meczu wyznaczony jest na 1 stycznia 1970 na godz. 01.00.00!
Poprawione
 
G 35

gesio

Użytkownik
panowie narazie nie ma sie co jarac tabela bo jeszcze nie koniec konkursu, napewno na koniec juz bedzie tak jak powinno z uwzglednieniem regulaminu, juz osoby zarzadzajace typerem sie o to postaraja ????
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
W czasie od startu konkursu do dzis mam wplacone 90zl do betsson w 2 ratach. Czy taka wplata uprawnia mnie do podwojenia nagrody przy zajeciu nagradzanego miejsca?
 
G 35

gesio

Użytkownik
mam takie pytanko, czy osoby liczace punkty typerow mogly by jeszcze raz przeliczyc czolowych typerow w dziale, zwyciezca 10 kolejki.?
np. zwyciezca - wislak99 , ma bilans 3-7-10 i 16pkt? gdzie wg mnie powinien miec 13 pkt i przy innych typerach tez mi sie nie zgadza... prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prosby :]
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Punkty oraz tabele ustawia skrypt, nie ma możliwości ręcznego podliczania typów.
Raczej wątpię, aby skrypt źle podliczał typy, gdyż od kilkunastu lat nie było z tym problemu, a soft jest aktualizowany co pewien czas.
Pozdrawiam
 
S 0

storzek

Użytkownik
&quot;§2. Za wytypowanie rezultatu (1,X,2) typer dostaje 1pkt. Dodatkowo za obstawienie dokładnego wyniku spotkania, można dostać dodatkowy 1pkt, co daje możliwość uzyskania 2pkt za dany mecz. W przypadku gdy 2 userów ma taką samą ilość punktów, liczy się rezultat bramkowy.&quot;
Prawda jest taka, że odkąd tu sporadycznie gram - to trzecia edycja - ten punkt regulaminu nigdy nie miał miejsca, co powtarzałem już kilkukrotnie. Więc skoro &quot;niezawodnego od wielu lat skryptu&quot; nie da się poprawić, to może chociaż zmieniono by regulamin tak, aby był zgodny z rzeczywistą prawdą...
Bo w tabeli liczy się najpierw liczba typowanych meczy ogółem (im mniej tym wyżej), później liczba dokładnych wyników, a na końcu &quot;rezultat bramkowy&quot;...
W podsumowaniu kolejki najwięcej trafnych dokładnych wyników mam ja, no ale się przecież nie można spodziewać, że w podsumowaniu kolejki obowiązują te same zasady co w całej tabeli, skoro &quot;skrypt jest od wielu lat niezawodny&quot;...Ale ja tu gram tylko dla zabawy, no i widzę, że jak obstawiam całą kolejkę, to tragedii nie ma z wynikami z mojej strony...
 
kasztan511 45

kasztan511

Użytkownik
mam pytanko ???? jak będzie rozliczany mecz PSG- Monaco ?? czy brany wynik bedzie 0:0 czy 1:0 dla PSG ?? bo to pucharowy mecz i dogrywka była
 
A 0

adziu82

Użytkownik
pomoc
witam.admin wytlumcz mi prosze w jaki sposob sa rozliczane nagrody za kolejke?ja zajalem 5 miejsce a mam tyle samo co zwyciezca.oraz czy nagroda za zajecie 1 miejsca w kolejce bedzie to kod do betsona czy kasa?i w jaki sposob trzeba dane do bettsona przeslac?
 
Do góry Bottom