>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie już było to omawiane. Skrypt podlicza punkty i według algorytmu przyporządkuje miejsca.
Nagroda w formie bonusu dopisana do waszych kont w Betsson. Nagroda ta przed możliwością wypłacenia musi zostać odpowiednio obrócona.
Dane przesyłącie mi po zakonczeniu konkursu
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
no więc tak:
1. Płock - Gorzów można było typować jak już trwał mecz
2. Porto właśnie gra, a w konkursie jest na jutro
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
Akurat te mecze w których dobrze wytypowałem :/ Co się dzieje w takim wypadku ? Dadzą inny mecz na dziś, czy po prostu one nie będą się liczyć ?
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Ostatnio dobrze wytypowałem, teraz Płock i 4 pkt stracone i których zapewne potem będe potrzebował jak chleba, no ale trudno.
 
G 35

gesio

Użytkownik
no płock chyba powinien byc anulowany, nie mowiac juz o porto bo wkoncu to bylwogle innego dnia ten mecz, ciekawe tez ilu dzis zmienialo wynik ...
 
G 35

gesio

Użytkownik
sory że pisze post po poście, ale w typerze pojawił się malutki bląd..
stal stalowa wola - znicz pruszkow wynik 3-2 a w typerze pokazuje ze bylo 3-3 i tez dlatego mam o 1pkt mniej, mozna liczyc na poprawke ?
 
drzewiaty 0

drzewiaty

Użytkownik
Mecz Dundee FC - Ross County jest źle rozliczony, jeżeli się nie mylę... Powinno być 3:0 a nie 0:3

poprawione
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Do niedzieli czekam na Wasze dane, a w poniedziałek przekażę liste firmie Betsson. Myślę, że do konca przyszłego tygodnia nagrody powinny być rozdane
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Obrot pewnie x3 po minimalnym 1,50. Marcin pisal juz kiedy beda w poscie nad toba wiec albo nie umiesz czytac albo jestes smierdzacym nygusem. Poza tym dokladnie ktorego dnia beda pieniadze to ci nikt nie powie.
 
G 35

gesio

Użytkownik
tak jest napisane w regulaminie
Nagrody są wpłacane w postaci bonusow na konta graczy w Betsson.com . Wygraną kwotę należy obrócić 5-krotnie w zakładach sportowych przed dokonaniem z konta gracza jakiej kolwiek wyplaty, badz tez transferem jej do innych produktow. Gra w Supertoto, Kasynie, Grach oraz Pokerze nie jest także wliczana do wymaganego obrotu. Minimalny kurs po jakim należy obrócić bonus to 1.50
 
A 0

adziu82

Użytkownik
witam.chcialbym sie dowiedziec jezeli wygralem w ,,liga bukmacherskie&#39;&#39; kolejke to w jaki sposob mam podac dane z betssona na jaki adres email bo napisalem kilka maili ale nikt mi nie odpsuje.moze adres zly?wygralem kolejke 11 i do tej pory nikt nie skontaktowal sie ze mna ani nie odpisuje na maila,troce ciezko tutaj otrzymac wygrana :-( pozdro i prosze o odpowiedz.
 
Do góry Bottom