>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania

vader 2,8K

vader

Forum VIP
To jest tylko jeden typ.
Datę rejestracji masz prawie 4 lata temu. Nie wiem czy pierwszy raz uczestniczysz w Lidze Typerów, ale poprzednie edycje miały tak samo.
Nie czekajcie na ostatni moment. Możliwość typowania jest zamykana przed rozpoczęciem meczu. Nawet wystarczy kilka godzin wcześniej oddać typ.
A tak jak piszę... Typy pojawiają się na początku tygodnia... nie przesadzajmy, że to jest mało czasu. Jak ktoś wjeżdża to ma i tak sporo czasu... a nie oddaje 5 minut przed meczem.
Ci co startują już kolejny raz w Lidze wiedzą, że program blokuje oddawanie typów wcześniej przed meczem...
&quot;§3. Do zamknięcia meczu (do czasu jego rozpoczęcia) istnieje możliwość zmiany wytypowanych wyników.&quot;
Ten punkt należy rozumieć jako możliwość zmiany typu. Czyli, że oddamy typ ale do czasu rozpoczęcia/zablokowania możliwości typowania możemy zmienić typ...
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Mam pytanie, bo pierwszy raz biorę udział w lidze typerów. Typowałem w meczu Stuttgartu wynik 1:0 na wygraną gości. Stuttgart wygrał 5:1, ale mimo to i tak mam 1 punkt za wytypowanie zwycięzcy ? Na tym to polega ? Sorry za trochę bezsensowne pytania ????
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
A zanim przystąpiłeś do konkursu czytałeś regulamin:?: :-|

§2. Za wytypowanie rezultatu (1,X,2) typer dostaje 1pkt. Dodatkowo za obstawienie dokładnego wyniku spotkania, można dostać dodatkowy 1pkt, co daje możliwość uzyskania 2pkt za dany mecz. W przypadku gdy 2 userów ma taką samą ilość punktów, liczy się rezultat bramkowy.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
To spójrz na klasyfikację i popatrz czy ktokolwiek dostał punkty.
Ja o ile dobrze widzę, a dobrze widzę, to widzę, że nikt. Więc wniosek prosty. Najwyraźniej jeszcze nie zostało to podliczone.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
A zanim przystąpiłeś do konkursu czytałeś regulamin:?: :-|

§2. Za wytypowanie rezultatu (1,X,2) typer dostaje 1pkt. Dodatkowo za obstawienie dokładnego wyniku spotkania, można dostać dodatkowy 1pkt, co daje możliwość uzyskania 2pkt za dany mecz. W przypadku gdy 2 userów ma taką samą ilość punktów, liczy się rezultat bramkowy.
Czytałem ale punktów jeszcze nie dostałem. Myślałem że jeszcze gdzieś się typuje 1x2 oddzielnie, ale jednak wszystko jest ok, a punkty zostaną dodane zapewne po zakończeniu kolejki, więc nie musisz mi tutaj machać regulaminem :razz:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Obaj dostaniecie po 25zł, bo macie identyczny bilans.
Nagrody otrzymacie po zakonczeniu konkursu, wówczas może (nie obiecuje) da się ta nagrodę zwiększyć do 50zł.
Dane również przesyłać po konkursie.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
Błąd w tej kolejce jest, Roma 27.03.2010 gra u siebie z Interem, nie z Milanem, poprawić, póki jeszcze nie ruszyła kolejka
 
Do góry Bottom