>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania

anderus 0

anderus

Użytkownik
Minimum, lub sumę depozytów równe 100zł

Poprawione
Ponawiam pytanie kolegi co trzeba napisac w tresci maila w sprawie podwojenia wygranej? Bo robilem depozyt100zl do Betssona na poczatku marca, wiec chyba powinno dobrze.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ponawiam pytanie kolegi co trzeba napisac w tresci maila w sprawie podwojenia wygranej? Bo robilem depozyt100zl do Betssona na poczatku marca, wiec chyba powinno dobrze.
Swoje dane oraz notkę, iż jesteś zainteresowany podwojeniem nagrody w przypadku zajęcia premiowanego miejsca. Oczywiście nalezy dopisać o jaki konkurs chodzi i jaką sumę się wpłaciło.
a ile wynosi minimalny depozyt aby pozniej otrzymac podwojenie w konkursie?
Suma 100zł, czyli możesz 2 razy po 50zł wpłacić itp
 
anderus 0

anderus

Użytkownik
Odpisali mi na email z Betssona w sprawie podwojenia wygranej i pisza, ze po konkursie admin forum powinien podczas wysylania listy ze zwyciezcami napisac, ktory uzytkownik wplacil ustalony depozyt i oni czyli Betsson z pewnoscia podwoja wygrana.;)
 
S 0

siwy_

Użytkownik
§2. Za wytypowanie rezultatu (1,X,2) typer dostaje 1pkt. Dodatkowo za obstawienie dokładnego wyniku spotkania, można dostać dodatkowy 1pkt, co daje możliwość uzyskania 2pkt za dany mecz. W przypadku gdy 2 userów ma taką samą ilość punktów, liczy się rezultat bramkowy.
Nie wiem jak to się stało, ale w tej kolejce zdobyłem 14 pkt i mam tyle samo punktów co pierwszy i moje pytanie brzmi. O co chodzi z tym że liczy się rezultat bramkowy, gdzie to sprawdzić? Inaczej dlaczego jestem drugi, a nie pierwszy?
 
G 35

gesio

Użytkownik
oddajac typy dzis o godzinie 11:10 nie moglem wytypowac meczu psv-feyenoord poniewaz jest blad i mecz nie jest o 12:00 a o 12:30
????
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
witam. wplacalem kilka razy do Betsson i w przypadku zajecia premiowanego miejsca bylbym zainteresowany podwojeniem nagrody. Czy depozyty musza byc wplacone w przeciagu jakiegos okreslonego czasu czy chodzi o cala historie konta?
 
Do góry Bottom