>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania

Status
Zamknięty.
O 0

orangutan

Użytkownik
Witam
Znalazłeś dla mnie parę, czy mogę indywidualnie wystartować w tym konkursie zimowym tobet? Dlaczego mnie zignorowałeś i nie dostałem odpowiedzi?
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Witam
Znalazłeś dla mnie parę, czy mogę indywidualnie wystartować w tym konkursie zimowym tobet? Dlaczego mnie zignorowałeś i nie dostałem odpowiedzi?
Nie wiem do kogo pisałeś, do mnie nie więc pewnie do Ola, ale może go akurat nie było albo coś innego - wiesz jak teraz w okresie świątecznym jest ... ????
Do konkursu możesz oczywiście dołączyć, jednak nie sam tylko w dwójkę z tego co widzę to figus89 nie ma jeszcze pary i czeka na partnera, dogadaj się z nim na PW i zgłoście się tutaj: http://forum.bukmacherskie.com/f175/zgloszenia-par-do-konkursu-38097-4.html i możecie podawać typy ????
 
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
Mam pytanko ... Jak rozumiem nie będziemy typować dzisiejszych zawodów biatlonowych bo swego czasu były w kalendarzu a teraz ich nie ma?
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Mam pytanko ... Jak rozumiem nie będziemy typować dzisiejszych zawodów biatlonowych bo swego czasu były w kalendarzu a teraz ich nie ma?
Wstawiłem je na chwile, bo wiedziałem, że będą, ale później kursów nie było to wywaliłem. Nie wiadomo było czy będzie oferta, w końcu zauważyłem wczoraj już pod wieczór, że jest, ale stwierdziłem, że to za mało czasu by ludzie mieli.

Jest tak jak miało być na początku, czyli bez WTC.
 
J 19

jajo

Użytkownik
Nazwa Drużyny: Cwajka Betting
skoki Oberstdorf 29.12. turniej główny
1. Martin Schmitt - Johan Remen Evensen, typ: 1 kurs: 1,65
2. Jakub Janda - Krzysztof Miętus (First Jump), typ: 1, kurs: 1,65
3. Ilu reprezentantów Polski w drugiej serii? typ: 2, kurs: 1,85
4. Stefan Hula - Krzysztof Miętus, typ: 1, kurs: 2,65
buk: Tobet
jeśli chodzi o te typy pod koniec strony pierwszej, to pojedynek Hula - Miętus to także first jump
pozdrawiam i przepraszam za zamieszanie

Olo // poprawione
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Jeszcze co do tabel, to pisałem w regulaminie, że należy podawać minimum 4 typy na daną kolejkę, jak się poda za mało, to odpowiednia ilość jest rozliczana jako przegrane.
11. W każdej kolejce drużyna może podać maksymalnie 4 typy z danej dyscypliny. Jednak w każdej kolejce należy podać minimum 4 typy w sumie, ze wszystkich dyscyplin. Zaś maksymalna liczba typów ze wszystkich dyscyplin wynosi 11.
Przykładowo jak drużyna poda 2 typy o kursie 1.40 z biathlonu i jeden typ o kursie 2.00 ze skoków, to z racji, że podała za mało typów na daną kolejkę, typ z najwyższym trafionym kursem jest rozliczany jako przegrany.
Jeżeli drużyna poda tylko 2 typy na daną kolejkę, to oba są rozliczone jako przegrane, jako, że to o 2 typy za mało.
Łatwo więc wywnioskować, że jeżeli ktoś podał 0 typów to ma ⛔ 400 punktów w prezencie. Rozłożone są one na wszystkie dyscypliny (chyba, że danej dyscypliny nie było w danej kolejce, to wtedy po kolei alfabetycznie wg nazw dyscyplin przydzielane jest po -100). Więc jeżeli ktoś nie podawał przez 2 kolejki typów to uzbierał w sumie -800 punktów.
Zapomniałem uwzględnić to w tabelach poprzednich, jednak w tabeli po 3 kolejce będzie to już uwzględnione.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Jakto jak sie nie podalo typow na jedna kolejkę to sie ma -400 ? chba ni trzeba w kazdej kolejce brać udziału?

11. W każdej kolejce drużyna może podać maksymalnie 4 typy z danej dyscypliny. Jednak w każdej kolejce należy podać minimum 4 typy w sumie, ze wszystkich dyscyplin. Zaś maksymalna liczba typów ze wszystkich dyscyplin wynosi 11.

Przykładowo jak drużyna poda 2 typy o kursie 1.40 z biathlonu i jeden typ o kursie 2.00 ze skoków, to z racji, że podała za mało typów na daną kolejkę, typ z najwyższym trafionym kursem jest rozliczany jako przegrany.
Jeżeli drużyna poda tylko 2 typy na daną kolejkę, to oba są rozliczone jako przegrane, jako, że to o 2 typy za mało.


No i wszystko jasne.
 
G 277

geryx

Użytkownik
no dobra nie doczytałem, ok, al szkoda żeś nie skomentował mojego posta nr 74 w tym wątku wcześniej byś mnie z błędu wyprowadził, a tak minus:-(
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Witam mam 2 pytania :
1.co z konkursem skoków w GA-PA z 1 stycznia bo nie ma go ujętego w terminarzu 4 kolejki /a nasz sponsor podał kursy na te zawody/, a kolejka ma obejmować termin w którym odbędą się te zawody , może dołączyć te zawody do 3 kolejki skoro trwała ona tylko 3 dni a zgodnie z regulaminem kolejka powinna trwać około tygodnia.

2.co z drużynami które przystępują do konkursu w późniejszym etapie rywalizacji , czy za pierwsze kolejki w których nie brały udziału będą miały po
-400 punktów ? , bo skoro inni którzy nie podadzą w jakiejś kolejce typów i dostają minusowe punkty to takie rozwiązanie będzie hyba sprawiedliwe.
 
G 277

geryx

Użytkownik
Regulamin:
11.
W każdej kolejce drużyna może podać maksymalnie 4 typy z danej dyscypliny. Jednak w każdej kolejce ( w której drużyna może podać maksymalnie 4 typy z danej dyscypliny ) należy podać minimum 4 typy w sumie, ze wszystkich dyscyplin. Zaś maksymalna liczba typów ze wszystkich dyscyplin wynosi 11.
Regulamin jest niejednoznaczny, ja rozumiem że wyraz &quot;może&quot; użyty w pierwszym zdaniu determinuje że drugie zdanie dotyczy sytuacji jak &quot;może drużyna&quot; odda typy w danej kolejce. Wieloznaczny ten zapis.
Dobrze poprzednik sugruje, może przedłużyć 3 kolejkę o 31.12. do 02.01.- następna jest bardzo gluga planowo ( 01.01.-10.01.) więc zaczęcie czwartej od 03 do 10.01 i tak daj mozliwośc typowania przez 8 dni.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Witam mam 2 pytania :
1.co z konkursem skoków w GA-PA z 1 stycznia bo nie ma go ujętego w terminarzu 4 kolejki /a nasz sponsor podał kursy na te zawody/, a kolejka ma obejmować termin w którym odbędą się te zawody , może dołączyć te zawody do 3 kolejki skoro trwała ona tylko 3 dni a zgodnie z regulaminem kolejka powinna trwać około tygodnia.
2.co z drużynami które przystępują do konkursu w późniejszym etapie rywalizacji , czy za pierwsze kolejki w których nie brały udziału będą miały po
-400 punktów ? , bo skoro inni którzy nie podadzą w jakiejś kolejce typów i dostają minusowe punkty to takie rozwiązanie będzie hyba sprawiedliwe.
Konkursu w Ga-Pa nie ma w 3 kolejce, bo jest on 31.12 i 1.01 (kwale i konkurs), więc na przełomie 2 kolejek. Dlatego go nie ma. A w 4 kolejce są 3 inne zawody ze skoków.
Widzisz a następna kolejka trwa 9 dni np., i co??
Nie moja wina, że były święta, normalnie zawody trwałyby od piątku.
A co do 2 punktu, to nie, tamte drużyny nie dostają minusowych punktów, bo po prostu ich nie było wtedy w konkursie. Te pary, które się zgłosiły zaakceptowały regulamin, więc dostają zgodnie z nim minusowe punkty. Pary, które wcześniej nie były w konkursie nie akceptowały wcześniej regulaminu, tylko w momencie przystąpienia do konkursu, więc za wcześniejsze kolejki nie dostają punktów żadnych.

Regulamin:
11.
W każdej kolejce drużyna może podać maksymalnie 4 typy z danej dyscypliny. Jednak w każdej kolejce ( w której drużyna może podać maksymalnie 4 typy z danej dyscypliny ) należy podać minimum 4 typy w sumie, ze wszystkich dyscyplin. Zaś maksymalna liczba typów ze wszystkich dyscyplin wynosi 11.
Regulamin jest niejednoznaczny, ja rozumiem że wyraz &quot;może&quot; użyty w pierwszym zdaniu determinuje że drugie zdanie dotyczy sytuacji jak &quot;może drużyna&quot; odda typy w danej kolejce. Wieloznaczny ten zapis.
Dobrze poprzednik sugruje, może przedłużyć 3 kolejkę o 31.12. do 02.01.- następna jest bardzo gluga planowo ( 01.01.-10.01.) więc zaczęcie czwartej od 03 do 10.01 i tak daj mozliwośc typowania przez 8 dni.
Nie wiem gdzie widzisz wieloznaczność.
Poza tym sam w pełni zaakceptowałeś regulamin, więc teraz nie masz co się kłócić za bardzo.
Nie mam zamiaru nagle zmieniać terminarza, wcześniej wszystkim pasował i nikt nie zgłaszał pretensji. Jakbym zmienił to inni co już dali typy mogliby powiedzieć, że gdyby wiedzieli, że będą inne zawody to by nie dali poprzednich typów i mam im anulować minusy. Więc koniec tematu, 3 kolejka się skończyła.
 
G 277

geryx

Użytkownik
co do ostatniego akapitu to fakt gracze ktorzy oddali typy prawidłowo zostaliby pozbawieni typow z przedłużonego czasu. Co do reg.:
11.
W każdej kolejce drużyna może podać maksymalnie 4 typy z danej dyscypliny. Jednak w każdej kolejce należy podać minimum 4 typy w sumie, ze wszystkich dyscyplin. Zaś maksymalna liczba typów ze wszystkich dyscyplin wynosi 11.

Ano tak że nie jest napisane ( zasugerowane) nigdzie w typ punkcie Regulaminu, że jak się nie odda typów w jakiejś kolejce to będzie się za to karanym. Gdyby zamiast &quot;może&quot; bylo użyte np. &quot;powinna&quot; lub &quot;musi&quot; to takie sformułowanie stawia rygor ewentualnych minusowych pkt. których zasadę działania nam doopisałeś niedawno.
Podobnie by działało napisanie dwóch pierwszych zdań jako pkt. 1) i 2), ale pisanie ich jedno po drugim jako całości (która wynika z ciągłość tekstu), wg mojej logiki wskazuje że typowanie w każdej kolejce nie jest obowiązkowe.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
co do ostatniego akapitu to fakt gracze ktorzy oddali typy prawidłowo zostaliby pozbawieni typow z przedłużonego czasu. Co do reg.:
11.
W każdej kolejce drużyna może podać maksymalnie 4 typy z danej dyscypliny. Jednak w każdej kolejce należy podać minimum 4 typy w sumie, ze wszystkich dyscyplin. Zaś maksymalna liczba typów ze wszystkich dyscyplin wynosi 11.

Ano tak że nie jest napisane ( zasugerowane) nigdzie w typ punkcie Regulaminu, że jak się nie odda typów w jakiejś kolejce to będzie się za to karanym. Gdyby zamiast &quot;może&quot; bylo użyte np. &quot;powinna&quot; lub &quot;musi&quot; to takie sformułowanie stawia rygor ewentualnych minusowych pkt. których zasadę działania nam doopisałeś niedawno.
Podobnie by działało napisanie dwóch pierwszych zdań jako pkt. 1) i 2), ale pisanie ich jedno po drugim jako całości (która wynika z ciągłość tekstu), wg mojej logiki wskazuje że typowanie w każdej kolejce nie jest obowiązkowe.


11. W każdej kolejce drużyna może podać maksymalnie 4 typy z danej dyscypliny. Jednak w każdej kolejce należy podać minimum 4 typy w sumie, ze wszystkich dyscyplin. Zaś maksymalna liczba typów ze wszystkich dyscyplin wynosi 11.

Przykładowo jak drużyna poda 2 typy o kursie 1.40 z biathlonu i jeden typ o kursie 2.00 ze skoków, to z racji, że podała za mało typów na daną kolejkę, typ z najwyższym trafionym kursem jest rozliczany jako przegrany.
Jeżeli drużyna poda tylko 2 typy na daną kolejkę, to oba są rozliczone jako przegrane, jako, że to o 2 typy za mało.
Napisane jest, że jeżeli poda się 1 typ za mało to 1 jest rozliczany jako przegrany, jeżeli 2 to 2, a jeżeli 4 typy za mało, to 4 są rozliczane jako przegrane, czyli ma się -400, proste.
 
O 0

orangutan

Użytkownik
Witam, prosze nie cwaniakować, tylko swoją energię skierować na zrobienie klasyfikacji po 3ej kolejce. Moje pytanie: Kiedy będzie klasyfikacja po 3ej kolejce?
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Witam, prosze nie cwaniakować, tylko swoją energię skierować na zrobienie klasyfikacji po 3ej kolejce. Moje pytanie: Kiedy będzie klasyfikacja po 3ej kolejce?
To co robię z moją energią, to moja sprawa, nie będziesz mi mówił, co mam robić.

Klasyfikacja będzie jak będzie wszystko podliczone, wyjaśnione i jak będę miał czas zrobić tabelę, moja doba ma również 24 godziny.
 
O 0

orangutan

Użytkownik
Myślę, że takie cwaniako-kozaki jak ty Olo taką klasyfikację robią ekspresowo. W związku z tym moje pytanie? Czy jeżeli moderator nie radzi sobie z konkursem jest mozliwość żeby go wymienić na innego moderatora, który sobie poradzi i których jest tu dużo?
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Myślę, że takie cwaniako-kozaki jak ty Olo taką klasyfikację robią ekspresowo. W związku z tym moje pytanie? Czy jeżeli moderator nie radzi sobie z konkursem jest mozliwość żeby go wymienić na innego moderatora, który sobie poradzi i których jest tu dużo?
Pisz do administracji, życzę powodzenia ????

Nie sądzę, żeby uznali, że nie radzę sobie, ale życzę szczęścia. I właśnie widać kto tu próbuje być cwaniakiem i przykozaczyć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom