>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania

Status
Zamknięty.
unicaja 6,2K

unicaja

Użytkownik
Mimo dość późnej pory zwracam się z dręczącym mnie pytaniem. Co z typami podanymi na noworoczny konkurs skoków w Ga-Pa, którego notabene nie ma w kalendarzu konkursowym? Mogę typy naszej drużyny usprawiedliwić mylącym wpisem, że 4.kolejka ze skoków zaczyna się od 1 stycznia. Jak będą te typy podliczane, czy jako minusowe czy po prostu najzwyczajniej w świecie zostaną zignorowane? A fakt, że tego konkursu nie ma w kalendarzu „Zmagań” umknął nawet jednemu z moderatorów…Proszę o wyjaśnienie.
Pozdrawiam serdecznie ;)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Mimo dość późnej pory zwracam się z dręczącym mnie pytaniem. Co z typami podanymi na noworoczny konkurs skoków w Ga-Pa, którego notabene nie ma w kalendarzu konkursowym? Mogę typy naszej drużyny usprawiedliwić mylącym wpisem, że 4.kolejka ze skoków zaczyna się od 1 stycznia. Jak będą te typy podliczane, czy jako minusowe czy po prostu najzwyczajniej w świecie zostaną zignorowane? A fakt, że tego konkursu nie ma w kalendarzu „Zmagań” umknął nawet jednemu z moderatorów…Proszę o wyjaśnienie.
Pozdrawiam serdecznie ;)
Nie, no typy będą ignorowane, z racji, że nie ma zawodów w kalendarzu, tak samo jak było w przypadku odwołanych zawodów z alpejskiego.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Małe ogłoszenie, proszę wszystkich o przeczytanie, pisałem już post wyżej, ale napiszę jeszcze raz.
Typy podane na zawody w Ga-Pa w skokach nie są liczone, bo tych zawodów nie ma w kalendarzu. Nie podajemy typów na te zawody.
Zamiast nich można podać inne.
 
S 1

stres

Użytkownik
Prosze o powiazanie 2 postow w 1 jesli to nie problem, (skoki narciarskie) niechcacy sie wyslalo, ale korekte zrobilem 20sekund pozniej..... nie jest to t&quot;ypowanie na raty&quot;.


Olo -- połączone
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Prosze o zmianie kursu w biatlhonie na zwyciestwo Bjoerndalena (druzyna: osasuna pampeluna), w pośpiechu zamiast 3,35 wpisałem 3,5.
Dzieki

Olo // poprawione
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Uwaga, ważne

Slalom gigant w Adelboden został odwołany, zamiast tego można podać inne typy.
Pamiętajcie jednak o max 4 typach z 1 dyscypliny i max 11 w sumie.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Od następnej, tj. od 6, kolejki drużyny:
marynowane mazaki
Graba&amp;Vito
Nie Mamy Nożyczek!
Wspólnicy
Ski-team
Unknown
Winter Penguins
Królewski Team
2 muszkieterów
nie podają już typów, ponieważ zostają usunięte z konkursu z racji, że całkowicie go olali. Każdy ich post w tematach z typami będzie niepożądany, kasowany i odpowiednio nagradzany.

Na te drużyny składają się następujący userzy:
yarson
Jareks89
Lorenzz
Rybex
GrabaZary
Vito Corleone
Amairgen
Freyas
pawlikn
szopcio
Klechu
Szczypior1990
TC4T
voltii
Kuba_RMCF91
warka12
peliszko
Quando1989
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom