>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania

Status
Zamknięty.
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
Ja mam taką uwagę na przyszłość, żeby system rozróżniał wytypowany wynik 0-0 i brak typu. Zalogowałem się właśnie na swoje konto i okazuje się, że zarobiłem 7pkt za dzisiejsze mecze podczas kiedy żadnego z nich nie tknąłem nawet bo nie miałem czasu. Wszystkie typy zostały policzone jako 0-0 no i wyniki okazały się na tyle sprzyjające, że wpadło aż 7pkt. Podejrzewam, że gdybym normalnie wytypował wyniki to zgarnąłbym mniej ????. Nie żebym chciał oddać te punkty, ale jest to dosyć absurdalna sytuacja ????
czy ja dobrze rozumiem jak nie typowałes to miałeś automatycznie 0-0 przy wszystkich meczach?? :-D Ciekawi mnie to bo ja w drugiej kolejce nie wytypowałem pierwszych ośmiu meczy i mi policzyło to jako brak typu = 0 pkt. I tak sie zastanawiam czemu jednym (wnioskuje z tego co napisałes) liczy nie wytypowane mecze jako 0-0 a innym jako brak typu?? Chyba że coś źle zrozumiałem :/
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
typy sa rozliczane po zakonczeniu calej kolejki, wiec kazdy ma teraz przy swoich wynikach sume punktów 0, pomimo trafienia nawet dobrych wyników, zaaktualizuje sie to po calej kolejce - bez paniki
 
slipknot1910 14

slipknot1910

Użytkownik
czy ja dobrze rozumiem jak nie typowałes to miałeś automatycznie 0-0 przy wszystkich meczach?? :-D Ciekawi mnie to bo ja w drugiej kolejce nie wytypowałem pierwszych ośmiu meczy i mi policzyło to jako brak typu = 0 pkt. I tak sie zastanawiam czemu jednym (wnioskuje z tego co napisałes) liczy nie wytypowane mecze jako 0-0 a innym jako brak typu?? Chyba że coś źle zrozumiałem :/
jak ktoś w ogóle nie typował tak jak Ty w drugiej kolejce pierwszych meczy to ma 0 pkt. To działa na takiej zasadzie,że jak wytypowałbyś np. na raty,tylko mecze z 2 kolejki te na początku co były rozgrywane we wtorek,a na inne dni byś nic nie wytypował to każdy inny mecz jest liczony jako wynik 0:0 i za każdy remis,ktoś kto sobie zapomniał postawić na następne dni ma pkt.Osoba,która ani razu nie zatypowała w danym tygodnia takiego przywileju nie ma :p
 
S 0

storzek

Użytkownik
1. Różnie, zależy to głownie od ilości spotkań do typowania
2. Przeważnie po wszystkich spotkaniach, czyli w niedziele lub w poniedziałek
3. Mecze są blokowane 15-120 minut przed meczem, więc proszę typować wcześniej a nie czekać na ostatni moment
Mamy nieoficjalny rekord - mecz Twente PSV jest dzisiaj o 16:30, a został zablokowany wczoraj ok. 20:30 - 1200 minut przed rozpoczęciem meczu. Ja uważam, że ktoś mógł ten jeden typ chcieć przed jego rozpoczęciem nawet kilka h zmienić, ale nie 20...No ale ja tu od reguł nie jestem ;)

Pozdrawiam
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
Mamy nieoficjalny rekord - mecz Twente PSV jest dzisiaj o 16:30, a został zablokowany wczoraj ok. 20:30 - 1200 minut przed rozpoczęciem meczu. Ja uważam, że ktoś mógł ten jeden typ chcieć przed jego rozpoczęciem nawet kilka h zmienić, ale nie 20...No ale ja tu od reguł nie jestem ;)

Pozdrawiam
bo mecz miał być wczora o 20.45, tak bylo u wszystkich buków, dlatego tez i tak bylo w lidze typerów
 
S 0

storzek

Użytkownik
bo mecz miał być wczora o 20.45, tak bylo u wszystkich buków, dlatego tez i tak bylo w lidze typerów
Ja już wieczorem (19) wiedziałem, że ten mecz jest dzisiaj i u buków też był wtedy na dzisiaj, ale nie wiem czy nie można zmienić w tabeli meczów do typowania godziny rozpoczęcia (zamknięcia obstawienia) meczów. Zresztą np. xscores też wtedy &quot;mówiło&quot;, że mecz PSV jest dzisiaj.

Pozdrawiam
 
szary 0

szary

Użytkownik
Godziny rozpoczęcia i tak są przesunięte 30 minut do tyłu więc nie wiem po co jeszcze to blokowanie kilka godzin przed meczem. Termin powinien być jasno określony a nie ktoś chce zatypować 2 godziny przed meczem a tu zonk. Za grosz profesjonalizmu ????
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Szary - Nalezy typowac wczesniej. Nie grasz chyba o jakies miliony, to tylko zabawa. Musisz czekac do konca, zeby np. info o składach miec np.? ...
 
szary 0

szary

Użytkownik
Typuję wcześniej bo już się zdążyłem przekonać że tu nie ma co czekać. Ja po prostu lubię porządek. A tu mecz się zaczyna o takiej godzinie, w LT widnieje przeważnie 30 minut wcześniejsza godzina, która swoją drogą i tak nic nie znaczy bo typowanie blokowane jest nawet kilka godzin wcześniej. Większego bajzlu nawet w sejmie nie ma :p
Każdy konkurs, w którym udział jest bezpłatny a do wygrania są czasem spore pieniądze, będzie przez większość traktowany jako zabawa, co nie znaczy że nie można go przeprowadzić bardziej profesjonalnie.
 
kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
nie mogę odzyskać hasła na stronie konkursu co robić, nie dochodzi na maila jak przypominam hasło ????

a nie wiem czemu też dałem ???? etienne wygra aż 0-2
 
kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
zły to nie jest bo już przypominałem nie raz teraz to zapisze sobie gdzieś.
ale szkoda tego meczu bo nie mam jak zmienić ????
 
kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
email jest git:spokodfhgfh: a co do wyniku to tak sobie teraz myślę to chyba dałem nie 0-2 a 0-1, co i tak nie zmienia faktu że dalej nie odzyskałem hasła
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Pytanie.
Dlaczego mecz Celtic - Rangers został podliczony jako wynik 1:0 dla Celticu, skoro w regulaminowym czasie gry było 0:0 :?:
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
A to dziwne bo ja mam podliczone 0-0.
Doznalem szoku bo nie spodziewalem sie takich rezultatów aczkolwiek by ugrac cos w tym konkursie naprawde trzeba miec odrobine szczescia ktorego mi zabraklo i to w idiotyczny sposob..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom