>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania

Status
Zamknięty.
B 0

barkk

Użytkownik
o właśnie Ruch dostał walkowera a ja dałem, że w 1 połowie Śląsk będzie wygrywał i jak mam to zinterpretować będzie zwrot czy jak ?
 
vistol 0

vistol

Użytkownik
kto wygrał ostatnią kolejkę? bo ja mam najwięcej punktów i najmniej wytypowanych meczów, ale przede mną są osoby, które mają tyle samo punktów a typowane więcej meczów
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
jak to się stało ż e wczoraj wytypowałem wszystkie mecze , a teraz wchodze sprawdzic sobie wyniki a tam wszedzie pisze ze typowałem 0:0 a dam sobie dwie rece uciac ze jak wytypowalem mecze to kliknalem &quot;typuj&quot;
 
bmt 0

bmt

Użytkownik
konrad140 zbyt długo się zastanawiałeś i Cie wylogowało automatycznie, wtedy nie zalicza typów. Dostałeś potwierdzenie na maila?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
nie mozliwe ze za dlugo zwlekałem bo zawsze klikam odrazu ???? potwierdzenia nie dostalem ale co ciekawe typowalem na raty , i pierwszej czescie typowania potwierdzenia tez nie dostalem , ale te typki zostaly przyjete
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Mam 2 miejsce w typerze i duże szanse na miejsce płatne.

Czy będzie problem z wypłaceniem nagrody ,bo nie jestem czynnym użytkownikiem forum ja tylko czytam na forum nic nie pisząc jak na razie :-|
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Mam 2 miejsce w typerze i duże szanse na miejsce płatne.

Czy będzie problem z wypłaceniem nagrody ,bo nie jestem czynnym użytkownikiem forum ja tylko czytam na forum nic nie pisząc jak na razie :-|
Nie będzie to żaden problem. Nie mniej jednak zachęcamy do czynnego udziału w życiu forum.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
a jak to jest ze zwyciezcami kolejki? w minionej widzę, że jestem drugi, ale mam tyle punktów co pierwszy. obaj dostaniemy czy tylko ten pierwszy?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom