>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania

Status
Zamknięty.
S 0

storzek

Użytkownik
Chciałbym przeprosić za dzisiejszy mój błąd, usunąłem przez przypadek zamiast mecz Bredy wczorajszy mecz Barcelona-MU :/
Na pewno da się go odtworzyć i punkty zdobyte w tym meczu przez użytkowników ligi będą doliczone. Zresztą poprawny dzień meczu Bredy był zgłoszony już wczoraj ponad dobę temu...
 
S 0

storzek

Użytkownik
Na pewno da się go odtworzyć i punkty zdobyte w tym meczu przez użytkowników ligi będą doliczone. Zresztą poprawny dzień meczu Bredy był zgłoszony już wczoraj ponad dobę temu...

Przepraszam za post pod postem. Są maile na skrzynce z potwierdzeniami typów, ja np. Barcelonę postawiłem 2-1 i jeden punkt po okazaniu screena np. spokojnie można doliczyć każdemu kto typował podobnie.

Pozdrawiam
 
P 0

przemekroz

Użytkownik
1. Niektórzy mają wyłączone potwierdzenia.????

2. Byłoby dużo zamieszania i prób oszustwa.????

3. Tak jest ok ostatnia kolejka w 2 dnia 30 i 31 maja.✅
 
S 0

storzek

Użytkownik
1. Niektórzy mają wyłączone potwierdzenia.????

2. Byłoby dużo zamieszania i prób oszustwa.????

3. Tak jest ok ostatnia kolejka w 2 dnia 30 i 31 maja.✅
Ja nie próbuję oszukiwać i mówić, że wytypowałem 2-0 dla Barcy, bo tak wytypowały tylko 4 osoby. Ale jak można pomylić mecz Barcelony z NAC Breda??? To już może być kwalifikowane jako &quot;dużo zamieszania i próba oszustwa&quot;... Poza tym to widzę, że wszystko jest tak genialnie skonstruowane, że jednym kliknięciem likwiduje się typy kilkuset osób z jednego meczu - chyba powinno to być odwracalne, skoro można coś zrobić źle, mnie się wydaje, że można też zrobić coś dobrze. Próbą mataczenia może być uważana taka pomyłka, bo akurat ten punkt mógł w ostatecznym rozrachunku umieścić mnie jakieś miejsce wyżej, jeśli dostałbym się do 10tki. Czy to ma być więc sprawiedliwe??? Jak już się za coś biorę, to chcę to robić dobrze - takie jest moje zdanie.

Pozdrawiam
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
ja tez uwazam ze powinny byc jakies backupy, bo miec 1 punkt albo 2 a nie miec to moze duzo pozmieniac na miejscach gdzie jest roznica 0 albo 1 punkta
 
O 0

odil007

Użytkownik
W terminarzu do typowania są 2 mecze z ligi hiszpańskiej ustawione na 31 maja. Są to mecze: La Coruna - Barcelona, Mallorca - Villareal i są one rozgrywane dzisiaj a nie jutro.
 
S 0

storzek

Użytkownik
Żeby znowu nie było usuwania innych meczów i jak wspomniałem ja tego punktu za finał Ligi Mistrzów, najważniejszy mecz piłkarski w sezonie, się nie wyrzekam...
 
M 1

mirek65

Użytkownik
co to za system macie ?2 pkt mniej za ligę mistrzów .dziś 1 mniej za wisłę .z tego co mi wiadomo to wisła wygrała 2-0 a nie 1-0
 
S 0

storzek

Użytkownik
Wisła wygrała 2-0, czy przy tej &quot;aktualizacji&quot; ktoś kolejny raz chce mi podnieść ciśnienie????
 
M 0

matmad

Użytkownik
O co tyle szumu robicie i tak już nic nie wygracie, więc nie wiem po co to? Kto_Ja dobre to z &quot;miało być w kulki&quot; tak perfidnie posty nabijać to poprostu szkoda komentować.
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
Witam ????
prosze moderatorów o poprawieni ilosci ptk gdyz pojawily sie 2 bledy...

1) final ligi misrzow - nie mam wogole tego spotkania a je typowalem i potwierdznie tez mam dalem ze barcelona wygra 2-1

2) dalm z wisla wgra 2-0 (i wygrala) a dodaliscie mi tylko 1 ptk?

moj nick w lidze typerow to mecenas
 
S 0

storzek

Użytkownik
O co tyle szumu robicie i tak już nic nie wygracie, więc nie wiem po co to? Kto_Ja dobre to z &quot;miało być w kulki&quot; tak perfidnie posty nabijać to poprostu szkoda komentować.

Nie wygrać nic to możesz Ty, ja tu po prostu dochodzę swoich spraw związanych ściśle z regulaminem. Dobrze, że już chociaż ta Wisła poprawiona. A z finałem LM i potwierdzeniami na maila nie ma żadnych oszustw - przecież na mailu wysłanym z forum te potwierdzenia też muszą być, więc ten jeden punkt nie ma prawa tak zginąć i jak widzę nie tylko ja jestem tego zdania...
 
S 0

storzek

Użytkownik
Witam. Dostałem taką wiadomość z prośbą od użytkownika (niestety wczoraj nie spojrzałem na skrzynkę):
&quot;Witam, mam do Ciebie prosbe, nie mam pojecia czemu nie moge napisać posta w odpowiednim temacie więc prosze Cię, zebyś zamieścił moją wypowiedź.
exudrotyper -
Dla mnie to jest skandal. Walcze o top20 czyli nagradzane miejsca, brakuje mi niewiele ok 2 pkt ..
Większość osób typowało na Manchester !!
ja dałem 2:1 dla Barcy więc odrobiłbym 1 pkt do wielu osób, teraz patrze, a mecz ? został usunięty ..
przez takie coś moge stracić szanse uzyskania nagrody, a grałem przez cała ligę !!
dla mnie to jest wypaczenie wyników !
jestem za tym, aby sprawdzić kto jak typował, osoby, które jeszcze o coś walczą zapewne mają te potwierdzenie i mogą wyslać screen odpowiedniej osobie ze swoim typem, bo lezy nawet to w ich interesie.
jeszcze raz potwórze SKANDAL !
jeśli możesz to wkleić w moim imieniu to dziękuje, pozdrawiam &quot;
Również pozdrawiam
 
numb 0

numb

Użytkownik
Ja straciłem przez to dwa punkty, a do top20 brakuje mi jednego. Do tego nie zdążyłem wytypować ostatnich kilku meczów (gdzie 2 pkty bym raczej lekko złapał), bo grubo ponad 30 minut przed rozpoczęciem spotkań zablokowano możliwość. I co? I nic, złośliwość rzeczy martwych - bywa i tak. Wyluzujcie.
 
kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
Na jakiej podstawie liczy się wygrana kolejki? już drugi raz mam tą sama ilość co zwycięzca i nie wiem czemu nie jestem Ja pierwszy tylko KTSbet .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom