>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania

Status
Zamknięty.
dsquared 9

dsquared

Użytkownik
Regulamin! Marcin-Odra napisał wyraźnie
Wszelkie pytania i zastrzeżenia proszę kierować do jednego z adminów: Lucas, K@mil, Marcin-Odra
Ja rozumiem konkretne pytania, najlepiej jeszcze takie na których nie ma odpowiedzi w regulaminie można zadawać tutaj, ale takie szczegóły to do organizatorów na PW pisać. Dostaniecie prostą i 100% odpowiedź. Osobiście wydaje mi się że za jedna literkę wieszać nikt nikogo nie będzie wieszał, bo można przecież sprawdzić IP pod którym jesteś na forum a pod którym logujesz się w Lidze. Byłoby to jednak stosowne uproszczenie...no ale zawsze lepiej komplikować... . Pytajcie adminów o tak szczegółowe info...
 
kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
Zwycięstwo w kolejce: 50zł &lt;--- co mam przez to rozumieć, pierwszy raz bire udział w turnieju typerskim
 
dsquared 9

dsquared

Użytkownik
Zwycięstwo w kolejce: 50zł &lt;--- co mam przez to rozumieć, pierwszy raz bire udział w turnieju typerskim
To znaczy że co kolejkę (co tydzień) ten który zdobędzie najwięcej pkt. wygrywa 50zł.
100zł natomiast wygrywa najlepszy w miesiącu... tak już dla zabezpieczenia napisze...
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Ja mam takie pytanko. Najpierw założyłem konto w tej lidze a jakieś 5 min później w bet365, a regulaminowo trzeba było na odwrót. Będą jakieś konsekwencje tego?
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Mam nadzieje ze pytam w dobrym dziale. Moje zapytanie dotyczy czegos co jest uwzglednione w regulaminie ale nie jest mi do konca jasne wiec prosze o odp. (i dziekuje za poprzednia).
1. Mamy wytypowac wynik spotkania podanych meczy:
Czyli podaje wynik spotkania, Np. Wisła-Legia: 4-1. Jesli wisla wygra ale nie takim rezultatem- otrzymuje 1 pkt. Jesli wygra własnie takim wynikiem otrzymuje 2 pkt. Jesli Wisla zresmisuje lub przegra- nie zdobywam ani nie trace zadnego pkt. Dobrze rozumie?

2.Podane spotkania dotycza meczy rozgrywanych w weekend? (m/w)

3. Ile ich jest?
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Mam nadzieje ze pytam w dobrym dziale. Moje zapytanie dotyczy czegos co jest uwzglednione w regulaminie ale nie jest mi do konca jasne wiec prosze o odp. (i dziekuje za poprzednia).
1. Mamy wytypowac wynik spotkania podanych meczy:
Czyli podaje wynik spotkania, Np. Wisła-Legia: 4-1. Jesli wisla wygra ale nie takim rezultatem- otrzymuje 1 pkt. Jesli wygra własnie takim wynikiem otrzymuje 2 pkt. Jesli Wisla zresmisuje lub przegra- nie zdobywam ani nie trace zadnego pkt. Dobrze rozumie?

2.Podane spotkania dotycza meczy rozgrywanych w weekend? (m/w)

3. Ile ich jest?
Ad.1 Tak dobrze rozumiesz
Ad.2 Mecze są z całego tygodnia, ale najwięcej z weekendu oczywiście
Ad.3 W poprzedniej edycji było 15-20 w każdej kolejce

Ludzie troche cierpliwości!!!!!!
 
S 0

storzek

Użytkownik
Widzę, że niektórzy mają poważne problemy w czytaniu ze zrozumieniem...Ja mam małą wątpliwość przy tym punkcie tylko:

&quot;§3. Do zamknięcia meczu (do czasu jego rozpoczęcia) istnieje możliwość zmiany wytypowanych wyników. Wystarczy wejść w zakładkę &quot;Wszystkie typy&quot;, wpisać nowe wyniki i nacisnąć &quot;Typuj&quot;.&quot;

Jednak w większości spotkań z &quot;ligi&quot; czas rozpoczęcia jest nieprawdziwy - podane są czasy o pół h wcześniej ( w przypadku Odra - ŁKS 15 minut). Rozumiem, że fikcyjne czasy rozpoczęcia meczów mają zapobiec brakowi spóźnialskich i trzeba je typować co najmniej pół h wcześniej, niż mecz na prawdę się rozpoczyna?

Pozdrawiam
 
janusz0575 0

janusz0575

Użytkownik
mam pytanie co jest ja jestem tu już dawno zarejestrowany chciałem się zalogować i nie mogłem znowu tak samo się zarejestrowałem i dalej nie mogę się zalogować by zacząć obstawiać mecze wiecie może czemu tak jest ? proszę o odpowiedz
 
kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
jeszcze jedno pytanie,
jak stawiam np.0-2 a będzie 1-2 to dostaje 1pkt?
dzięki z góry za odpowiedź
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Tak!

Ale to już chyba tutaj piąty raz jest poruszane przynajmniej.
Chwila. bo teraz sam juz nic nie kumam. Odnoszac sie do mojej wypowiedzi pare postow wyzej i jej odpowiedzi oznacza to zupelnie innego.

Ja rozumie to tak:
Jesli postawisz wynik: 2:1 gdzie 2 gole strzeli gospodarz i mecz zakonczy sie takim wlansie wynikiem zdobywasz 2 pkt. Jesli gospodarz wygra ale innym wynikiem otrzymujesz 1 pkt. Tak to ma byc? ;/
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Czy tu są sami analfabeci???? ???? przecież w regulaminie wszystko jest jasne jak słońce. Trafiony typ 1X2 = 1pkt, jeśli gracz trafi dokładny wynik w tym typie to dodatkowy punkt czyli w sumie 2.

Przykład:

Legia-Wisła Twój typ: 2-0 Wynik: 1-0 ---&gt; 1pkt
Legia-Wisła Twój typ: 2-0 Wynik: 2-0----&gt; 2pkt
Legia-Wisła Twój typ: 2-0 Wynik: 1-1,0-1,1-2 itd. ----&gt; 0pkt

Jeśli ktoś jeszcze raz o to zapyta to wlepiam kartke.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
jak wygram kolejkę to kase dostaje po tej kolejce którą wygrałem czy po
całym konkursie?
Po konkursie
mam pytanie co jest ja jestem tu już dawno zarejestrowany chciałem się zalogować i nie mogłem znowu tak samo się zarejestrowałem i dalej nie mogę się zalogować by zacząć obstawiać mecze wiecie może czemu tak jest ? proszę o odpowiedz
Musisz zarejestrować nowe konto w liga.bukmacherskie.com a następnie się zalogować. Nikt nie ma z tym problemów.
Widzę, że niektórzy mają poważne problemy w czytaniu ze zrozumieniem...Ja mam małą wątpliwość przy tym punkcie tylko:
&quot;§3. Do zamknięcia meczu (do czasu jego rozpoczęcia) istnieje możliwość zmiany wytypowanych wyników. Wystarczy wejść w zakładkę &quot;Wszystkie typy&quot;, wpisać nowe wyniki i nacisnąć &quot;Typuj&quot;.&quot;
Jednak w większości spotkań z &quot;ligi&quot; czas rozpoczęcia jest nieprawdziwy - podane są czasy o pół h wcześniej ( w przypadku Odra - ŁKS 15 minut). Rozumiem, że fikcyjne czasy rozpoczęcia meczów mają zapobiec brakowi spóźnialskich i trzeba je typować co najmniej pół h wcześniej, niż mecz na prawdę się rozpoczyna?
Pozdrawiam
Spotkania są zawsze zamykane 15 do 30 minut wcześniej niż faktycznie się rozpoczyna. Proszę wziąć to pod uwagę.
nie bedzie meczow z ligi mistrzow ani pucharu UEFA do obstawiania?
Jako że to pierwsza kolejka i informacja o konkursie pojawiła się późno w tej kolejce wyjątkowo będziemy typować tylko spotkania weekendowe.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
To jest już kolejna edycje Ligi Typerów i od lat zasady są takie same. Chyba nikt nigdy nie narzekał ???? Dlatego zdziwiła mnie taka reakcja profa, stąd taka odpowiedź. Mam nadzieję że nie uraziłem;]
 
K 0

katowiczanin

Użytkownik
Ja mam takie pytanie. Zatypowałem wszystkie mecze a później jeszcze 2 razy bo się zakręciłem i myslałem, że poprzednie się nie wysłaly i zmieniłem wynik jednego meczu i na emaila przyszły 3 wiadomości z innymi typami. A więc które będą się liczyc?
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
To jest już kolejna edycje Ligi Typerów i od lat zasady są takie same. Chyba nikt nigdy nie narzekał ???? Dlatego zdziwiła mnie taka reakcja profa, stąd taka odpowiedź. Mam nadzieję że nie uraziłem;]
nie nie uraziles szkoda tylko ze tak malo meczow z jednej ligi jest typow powinno byc troche wiecej :p ale i tak jest wmiare dobrze
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Już pisałem wcześniej, że info o konkursie pojawiło się późno, cały czas nowi gracze się rejestrują, więc postanowiłem iż mecze do typowania będą tylko na weekend. W następnych kolejkach będzie więcej spotkań i to już od połowy tygodnia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom