>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, wątpliwości, problemy związane z zakładami tenisowymi.

dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Oni się najczęściej już dużo wcześniej umawiają kto z kim będzie grał tak aby ustalić sobie harmonogram. Lopezy już na początku sezonu mogły się dogadać.
 
loki1988 13

loki1988

Użytkownik
Wydaje mi się że chodzi tu o olimpiadę w Londynie, sprawdzają różne rozwiązania, kto z kim ma wieksze szanse na sukces. ale mogę sie mylić:razz:
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Miałem Serenę na kuponie, przegrała mecz i straciłem kasę, ale dzisiaj kasę mi oddali na Bwinie i mecz Sereny opisany został jako usunięty? Czy to znaczy, że spotkanie było ustawione? Mecz został dokończony, a nawet jeżeli byłby krecz to na Bwinie rozliczają po 1 piłce. O co chodzi?

Aby nie być gołosłownym załączam screenshot (z wyciętą stawką - co by nie ujawniać finansów ;))
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Odpisali, że: &quot;
Uprzejmie informujemy, że Pana zakład (Serena Williams (USA) - Virginie Razzano (FRA), 1 2, Serena Williams (USA)) został unieważniony, ponieważ z powodu opóźnień w transmisji i przetwarzaniu danych został on zawarty po terminie przyjmowania zakładów. Tego rodzaju opóźnienia mogą doprowadzić do zawierania spóźnionych zakładów i niestety w niektórych przypadkach nie można tego problemu całkowicie wyeliminować.&quot;
Dziwne, ponieważ mecz Sereny był OSTATNIM spotkaniem z Kuponu.
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
nie wiem dokładnie, ale chyba sportingbet po rozegraniu I seta tak rozlicza zakłady, tak kojarzę, że kiedyś mi właśnie w taki sposób rozliczyli.
 
D 570

duff999

Użytkownik
Mam pewien problem. Zagrałem zakład na to ,że w 1 secie, 3 gemie Isner wygra 2 punkt. Z racji opóźnienia jakie miał bet365. Oczywiscie Isner ten punkt wygrał ,a zakład został rozliczony jako przegrany. I teraz pojawia się pytanie jak im potwierdzić to ,że w tym secie to Isner ten punkt zwyciężył?


Miał ktoś kiedykolwiek taki problem?
 
D 570

duff999

Użytkownik
Szanowny Panie Dawidzie,

Uprzejmie informujemy, że Panski zakład o numerze referencyjnym ST5461605810F na spotkanie John Isner - Jurgen Melzer został rozliczony poprawnie, jako przegrana.

Postawił Pan zakład na wygraną 2 punktu w 3-cim gemie przez Johna Isner&#39;a, aczkolwiek zgodnie ze stanem faktycznym 2 punkt w trzecim gemie wygrał jego rywal Jurgen Melzer.

W przypadku dalszych pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z naszym polskim Biurem Obsługi Klienta



Odpisałęm jej ,że to jest jakiś żart. Dołaczyłem link i mam nadzieje ,że nie będą dalej twierdzić iż mają rację... Stan faktyczny... Jeszcze jakbym nie oglądał tego meczu to dałbym to sobie wmówic...
 
D 570

duff999

Użytkownik
Po kolejnym mailu przyznali się do błędu i Anulowali zakład . Trochę to pokręcone , ale jednak pisanie 3 , 4 wiadomości kierowanie do różnych działów aby ktoś poprawnie rozstrzygnął zakład jest moim zdaniem śmieszne. Przynajmniej w tak rzetelnym buku.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Właśnie to jest u nich kabaret, granie na wygranie poszczególnych punkcików. Czytałem wiele (nie tylko u nas) i często robią po prostu w balona, bo niemoty nie mogą się połapac i lepiej oszukac klienta.
A przy 0:15 Isner strzelił bombę serwisem i jawnie wygrał drugi punkt. Robią z siebie po prostu ofermy.
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
Czy ktoś z Was zna może stronę, na której można sprawdzić, jak zmieniały się kursy na dane wydarzenie od momentu ich wystawienia przez danego buka do chwili rozpoczęcia spotkania? (Wydaje mi się, że gdzieś tutaj ktoś taki link podawał, ale nie mogę tego odnaleźć...).
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
http://www.oddsportal.com/ nie wiem czy dokładnie o to Ci chodzi, ale tutaj można sprawdzić, które kursy idą w górę, a które w dół przed rozpoczęciem meczu.
Dzięki. To znam, ale to nie do końca to, bo tam jest chyba tylko aktualny kurs plus strzałeczka wskazująca tendencję, czy kurs spada czy rośnie. A mi chodzi o pełną informację od momentu wystawienia do rozpoczęcia - jaki kurs był na początku i jak spadał lub rósł na osi czasu... ;)
 
Do góry Bottom