>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, wątpliwości, problemy związane z zakładami tenisowymi.

P 2,5K

plsn

Użytkownik
No tak, widzę tę opcję, choć te dane mają nie do końca kompletne (tzn. sporo spóźnione), no ale to zawsze coś.
Choćby dzisiejsze spotkanie ITF w Pradze: Allertova - Luknarova - kursy były już o 3. w nocy i było wtedy 3,25 na Allertovą, a według oddsportal &#39;Opening odds: 25 Sep, 6:21, @2,62&#39;.
 
K 0

krasti

Użytkownik
Gdzie znaleźć wyniki wygranych/przegranych gemów wszystkich meczy
Witam.
Szukam możliwości sprawdzenia wyników poszczególnych gemów w różnych meczach. W chwili obecnej zależy mi na szczegółach meczu z wczorajszego dnia ITF Plantation (USA), mężczyźni - ziemne Alex Bogdanovic (GBR) - Michael Quintero (COL) - kto wygra 5 gema w 2 secie. Mam wrażenie, że mój bukmacher błędnie wskazał zwycięzcę, przez co straciłem pewną kumulację. Od razu podkreślam, że na livesports.pl nie ma szczegółów tego meczu. Za pomoc z góry dziękuję i pozdrawiam.
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Witam, mam pytanie gdzie mozna ogladac wyniki na zywo w turniejach ranki ITF ??
bo mam taka sytuacje ze wynik meczu na zywo w bwin i bet364 jest calkowicie inny,to sa istne jaja,
 
S 1

stasiupankracy

Użytkownik
w jaki sposób podlicza się gemy
Pytanie do wtajemniczonych, jak podlicza się gemy w meczu tenisowym? dokładnie chodzi mi o to czy w przypadku tie brakeu 7 gem jest uznawany?
Mam takie wątpliwości gdyż według livesports tak nie jest... Konkretnie chodzi mi o niedawny mecz finałowy AO miedzy Djokovicem a Murrayem Który skończył się 6;7 7;6 6;3 6;2 , livescore podał liczbę wszystkich gemów 41... nie wiem jak mam to interpretować. Za odpowiedź dziękuję.
 
gaara-90708 34

gaara-90708

Użytkownik
mam pytanie do tych co się orientują, po co np w PD reprezentacje grają 5 meczy jeśli np po 3 setach jest wynik 3-0 i jest juz znany zwyciezca??
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Tak już jest i z tym się nie dyskutuje ???? Narzekali na to tenisiści, ale to nie zostało zniesione i nadal tak się gra, z tym, że te mecze &quot;o pietruszkę&quot; gra się do 2 wygranych setów.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Aby nie zakładać nowego wątku mam &quot;zapytowywuję&quot; tutaj.
Czy jakiś buk ma w ofercie zdarzenie typu: ZAWODNIK/ZAWODNICZKA X WYGRA CO NAJMNIEJ JEDNEGO SETA ?
 
nafaelradal 79

nafaelradal

Użytkownik
Bukmacher, który w ofercie ma liczbę szlemów w 2013 wygranych przez danego zawondika.
Witam,
mam do Was małe pytanie. Który z bukmacherów, lub które w swojej ofercie mają typy na to co w nazwie tematu, czyli &quot;Ile turniejów wielkoszlemowych w roku 2013 wygra [...]&quot;. Przed sezonem często się to spotykało, ale teraz jakoś nie widać tego typu zakładów.

Pytam, gdyż zachowanie Djokovica w tym sezonie uświadcza mnie w przekonaniu, że jego jedynym celem na cały sezon 2013 jest zdobycie Wielkiego Szlema. Na początku roku zagrał dwa bardzo rozgrzewkowe turnieje, na których więcej się bawił, niż grał na poważnie. Potem wygrał AO. Po AO luzik, zagrał 1 mecz w DC dla Serbii, który wygrał a resztę roboty zostawił swoim partnerom z reprezentacji. Teraz gra w Dubaju, na pewno będzie także w IW oraz Miami. Wimbledon oraz USOpen wygrać potrafi, co już nam udowodnił. Pozostaje turniej, który uważany jest za niemożliwy do wygrania z powodu wiadomo kogo. Lecz jednak w 2013 roku mamy inne realia. Rafa wracający po kontuzji nie gra na swoim poziomie, a jeszcze nie miał okazji zagrać z żadnym z zawodników z czołówki. Tak więc co się stanie na RG? Cóż, jestem pewien, że Novak zrobi wszystko co w jego mocy i sięgnie po tyuł.
Dlatego pytam, gdzie i jaki kurs wystawiony jest na Djokovica tryumfującego we wszystkich czterech szlemach w 2013 roku. ;)
 
D 52

d0ri3nt3s

Użytkownik
Witam,
mam do Was małe pytanie. Który z bukmacherów, lub które w swojej ofercie mają typy na to co w nazwie tematu, czyli &quot;Ile turniejów wielkoszlemowych w roku 2013 wygra [...]&quot;. Przed sezonem często się to spotykało, ale teraz jakoś nie widać tego typu zakładów.

Pytam, gdyż zachowanie Djokovica w tym sezonie uświadcza mnie w przekonaniu, że jego jedynym celem na cały sezon 2013 jest zdobycie Wielkiego Szlema. Na początku roku zagrał dwa bardzo rozgrzewkowe turnieje, na których więcej się bawił, niż grał na poważnie. Potem wygrał AO. Po AO luzik, zagrał 1 mecz w DC dla Serbii, który wygrał a resztę roboty zostawił swoim partnerom z reprezentacji. Teraz gra w Dubaju, na pewno będzie także w IW oraz Miami. Wimbledon oraz USOpen wygrać potrafi, co już nam udowodnił. Pozostaje turniej, który uważany jest za niemożliwy do wygrania z powodu wiadomo kogo. Lecz jednak w 2013 roku mamy inne realia. Rafa wracający po kontuzji nie gra na swoim poziomie, a jeszcze nie miał okazji zagrać z żadnym z zawodników z czołówki. Tak więc co się stanie na RG? Cóż, jestem pewien, że Novak zrobi wszystko co w jego mocy i sięgnie po tyuł.
Dlatego pytam, gdzie i jaki kurs wystawiony jest na Djokovica tryumfującego we wszystkich czterech szlemach w 2013 roku. ;)
Na przyklad bet365 ma to o co ci chodzi. Na samym dole w sekcji tenis. Na wszystkie 4 dla Novaka placa 10.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Ktoś się orientuje, czy są już gdzieś zakłady długoterminowe na US Open? Chodzi mi konkretnie o typ na największą liczbę asów w turnieju.
 
Do góry Bottom