>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, wątpliwości, problemy związane z zakładami tenisowymi.

D 3,2K

dawczan

Użytkownik
http://eurosport.onet.pl/tenis/jerzy-janowicz-nie-zagra-w-pucharze-hopmana/w0yww?utm_source=onetsg_fb&amp;amp;utm_medium=onetsg_fb_sport&amp;amp;utm_campaign=onetsg_fb
Jak podał na twitterze dziennikarz &quot;Przeglądu Sportowego&quot; Bartosz Gębicz, partnerem Radwańskiej w Pucharze Hopmana ma być zajmujący 287. miejsce w rankingu ATP Grzegorz Panfil. Organizatorzy turnieju starali się zastąpić Janowicza Łukaszem Kubotem, Michałem Przysiężnym, Marcinem Matkowskim lub Mariuszem Fyrstenbergiem, jednak każdy z nich musiał odmówić. W przypadku udziału w tej imprezie musieliby bowiem zapłacić karę.
Wytłumaczy mi ktoś ostatnie zdanie ?
ed:// OK - dzięki Wojcirej.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Wytłumaczy mi ktoś ostatnie zdanie ?
Najprawdopodobniej chodzi o karę z powodu wycofania z jednego turnieju na rzecz innego (w tym samym czasie rozpoczną się turnieje w Brisbane, Auckland i Dausze - tam najprawdopodobniej startują nasi).
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Pytanko :]
Jako przykład posłużę się Francuzem Mathieu. Grał w Montpellier. Odpadł. Ale gdyby zdarzyło się tak, że grałby do dziś i nawet doszedł do finału to co się z nim wtedy dzieje jeśli chodzi o kwale do Rotterdamu, bo dziś je grał. Jak to wygląda, bo szczerze mówiąc nie wiem ;)
 
A 93

ateo87

Użytkownik
Pytanko :]

Jako przykład posłużę się Francuzem Mathieu. Grał w Montpellier. Odpadł. Ale gdyby zdarzyło się tak, że grałby do dziś i nawet doszedł do finału to co się z nim wtedy dzieje jeśli chodzi o kwale do Rotterdamu, bo dziś je grał. Jak to wygląda, bo szczerze mówiąc nie wiem ;)
w takim wypadku zostal by usuniety z kwali a w jego miejsce by dali kogos z alternatywnej listy ew mlodego swojego z rankingiem 500+
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Pytanko :]

Jako przykład posłużę się Francuzem Mathieu. Grał w Montpellier. Odpadł. Ale gdyby zdarzyło się tak, że grałby do dziś i nawet doszedł do finału to co się z nim wtedy dzieje jeśli chodzi o kwale do Rotterdamu, bo dziś je grał. Jak to wygląda, bo szczerze mówiąc nie wiem ;)
Pewnie dostałby SE do głównego i tyle ;)
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Postaram sie krotko i zwiezlie.
Otoz do kazdego wiekszego turnieju jest szereg zawodnikow alternatywnych do turnieju (czyli generalnie lista zawodnikow, ktorzy nie wchodza bezposrednio do turnieju glownego ze wzgledu na zbyt slaby ranking). Zawodnicy, ktorzy nie lapia sie do turnieju glownego dobierani sa wedlug tej listy do kwalifikacji. Oczywiscie decyduje ranking zgloszeniowy. Lista jest tez dluzsza niz ilosc zawodnikow mogacych grac w kwalifikacjach, wiec przy kazdym wycofaniu/wypadnieciu zawodnika do turnieju glownego lub kwalifkacji wchodzi kolejny najwyzej znajdujacy sie zawodnik. Nie ma z tym zadnego problemu, gdyz do dyspozycji jest jeszcze wielu deblistow. Sa jeszcze wyjatki, ze zawodnik zastepuje kogos w ostatniej chwili, ale to sa detale.
Troche inaczej sprawa ma sie z turniejami ATP250 bo tam takowej listy do kwalifikacji teoretycznie nie ma, ale tez decyduje ranking, wiec roznica prawie zadna.
Cytat: Napisał dawczan -&gt; Pytanko Jako przykład posłużę się Francuzem Mathieu. Grał w Montpellier. Odpadł. Ale gdyby zdarzyło się tak, że grałby do dziś i nawet doszedł do finału to co się z nim wtedy dzieje jeśli chodzi o kwale do Rotterdamu, bo dziś je grał. Jak to wygląda, bo szczerze mówiąc nie wiem Pewnie dostałby SE do głównego i tyle
To co Ty tutaj ujales nie ma w tym przypadku zadnego zastosowania. Zeby zawodnik mogl skorzystac z zasady SE czyli special exempt to musi byc minimum polfinalista turnieju rozgrywanego w poprzedzajacym turniej tygodniu. Mathieu takiego warunku absolutnie nie spelnia. (NIe spelnia jeszcze jednego warunku, ale nie chce juz mieszac) Generalnie jest to zasada dla zawodnikow, ktorzy nie moga zagrac w kwalifikacjach, poniewaz w momencie kwalifikacji uczestnicza jeszcze w jakims turnieju. Z takiej zasady korzysta w przyszlym tygodniu Bjorn Phau w Memphis.
Mam nadzieje, ze w miare jasno to sprecyzowalem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Nie wiem, o jaki drugi warunek ci chodzi, ale kolega zaznaczył o hipotetycznym dojściu Mathieu do półfinału lub finału w Montpellier. Jeśli mógłbyś to napisz tutaj lub na PW ten drugi warunek bo jestem bardzo ciekawy o jaki chodzi ;)
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Zasada &quot;special exempt&quot; moze byc zastosowana tylko dla turniejow tej samej kategorii.
Montpellier jest turniejem ATP250, a Rotterdam turniejem ATP500, wiec Mathieu jako finalista czy polfinalista nie moglby skorzystac z tego atutu w Rotterdamie. No chyba, ze chcialby pojechac do Memphis, ktory jest turniejem ATP250 od tego sezonu i tam moglby zagrac na tej zagrac zasadzie, ale w Rotterdamie juz nie.
Stad tez taki Bjorn Phau nie moze zagrac w Europie w Rotterdamie, gdzie mialby sporo blizej z Zagrzebie, tylko musi jechac do USA.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
dx2
Mi chodziło właśnie o sytuacje gdyby przykładowy Mathieu grał dzis półfinał z Janowiczem i co wtedy by sie działo skoro grał dzis kwale w rotterdamie. Ale mniej więcej wyjaśniliście - dzięki.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Kolejne pytanko :]
Dlaczego Haase bierze udział w turnieju w Argentynie a nie w ATP500 w Rotterdami w jego ojczystym kraju ? Zawsze to lepiej pograc w swoim kraju niż na innym kontynencie...Swoje sciany, kibice, itd...jak to wygląda ?
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Proste. Lubie cegłe zdecydowanie, wiec wybiera te turnieje teraz jest ich kilka pod rzad wiec tutaj przyleciał i gra. Słabsza obsada, na pewno zaliczy tu lepszy wynik. A w Holandii dobra obsada czolowka, jak by wygral jeden mecz to byloby dobrze. Haase zna swoj miejsce w szeregu. A tu moze namieszac. Dzisiaj na niego kurs 1,70 i ja go pewnie gram dzisiaj...
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
oskarx 41

oskarx

Użytkownik
Tenisa ciągle stawiam na bet365, zauważyłem jednak że brakuje tam często różnych ciekawych możliwości w typowaniu naprzykład +1.5 seta, -1.5 seta. Gdzie wg Was jest najlepsza oferta tenisowa ? ???? ???? ???? ????
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Tenisa ciągle stawiam na bet365, zauważyłem jednak że brakuje tam często różnych ciekawych możliwości w typowaniu naprzykład +1.5 seta, -1.5 seta. Gdzie wg Was jest najlepsza oferta tenisowa ? ???? ???? ???? ????
PinnacleSports wg mnie jest najlepszym BOOKIEM z najwyższymi kursami ????
Godnym uwagi jest jeszcze Expekt oraz ComeOn - ale to tylko moje osobiste zdanie. Ja się kieruję głównie wysokościami kursów
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Tenisa ciągle stawiam na bet365, zauważyłem jednak że brakuje tam często różnych ciekawych możliwości w typowaniu naprzykład +1.5 seta, -1.5 seta. Gdzie wg Was jest najlepsza oferta tenisowa ? ???? ???? ???? ????
1. Bet365
2. Pinnacle Sports

3. zastanawiałbym się ewentualnie nad Unibetem.

Odradzam Bet-at-home oraz Bwin.
 
kirgassin 95

kirgassin

Użytkownik
Czy ktoś wie, czy u jakiegokolwiek buka idzie złapać zakłady na liczbę przełamań w spotkaniu?
Na William Hillu jest niestety tylko zakład &quot; Suma przełamań w 1./2. secie: (1) (2) (3) (4 lub więcej)&quot;
 
mateusz190 357

mateusz190

Użytkownik
Czy ktoś zna buka, który ma coś takiego jak zakład na 3 sety albo 4 i więcej? Bet at home miało coś takiego ale zrezygnowali;/
 
Do góry Bottom