>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, wątpliwości, problemy związane z zakładami tenisowymi.

F 0

filweb

Forum VIP
Witam

Czy komuś z Was działa dziś strona Pinnacle Sports? Bo ja od rana nie mogę jej otworzyć, wszystkie inne strony, streamy, działają normlanie.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Nie ma to jak &quot;wykrakać&quot; ???? Napisałem poprzedniego posta i po chwili już wszystko ok ???? A próbowałem od 8:30.
Niemniej, mają jakieś problemy - chociaż strona już działa, to nie rozliczyli mi zakładu z przed 30 minut, a wszystkie kursy są offline;|
 
arti1700 0

arti1700

Użytkownik
Co myślicie o meczu Del Potro z Wawrinką ?? Widziałem mecz pierwszego i według mnie grał bardzo dobrze. Mało błędów, dobry serwis, a po drugiej stronie miał nie byle kogo tylko Berdycha.
 
czerniak 19

czerniak

Użytkownik
Czy wiecie co się dzieje z pojedynkiem deblistów Cermak/Mertinak - Cerretani/Vemic ?? Ostatni raz jak widziałem, był wynik 1:0 w drugim secie, po czym mecz spadł z tabeli wyników na oficjalnej, a na livescorze się zatrzymał, podczas gdy inne mecze wciąż są rozgrywane...
EDIT: Zawsze gdy człowiek o coś zapyta, za chwilę pytanie jest już nieaktualne, tak jak i tym razem :p Do usunięcia.
 
tomekbdg 0

tomekbdg

Użytkownik
Czy wie ktoś może jak wygląda stan zdrowonty Robina Soderlina? Pytam się, bo miał jakieś problemy z kręgosłupem.

Z góry dzięki, pozdrawiam.
 
F 0

filweb

Forum VIP
A ja mam pytanie w kwestii challengerów ATP - czy nadal obowiązuje zasada, że gracze powyżej 50 miejsca w rankingu ATP nie mogą brać udziału? Bo widziałem już w tym roku w Sunrise Challu zawodników znacznie powyżej 50, a teraz Wawrinka w Lugano?
http://www.watchlivetennis.org/ - i jeszcze pytanie w sprawie tej strony. Ktoś korzystał? Oferta wydaje się być interesująca, ale nie chcę wyrzucać 10 euro w błoto póki tego nie sprawdzę.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Od niedawna interesuję się tenisem, zacząłem obstawiać mecze i zysk jest lepszy niż np piłki nożnej. Zakończył się turniej we Francji im Rolanda Garossa i przed nami Wimbledon. Z nawierzchni ceglastej przechodzimy na trawiastą tak ? Możecie mi pomóc i napisać na kogo zwrócić większą uwagę przy typowaniu? który zawodnik lepiej się czuje na trawiastej niż na ceglastej itd ? dzięki za pomoc...
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Nawierzchnie wolne: mączka ceglana
Wyróżnia dwa rodzaje kortów ziemnych. Pierwsze to korty z czerwonej cegły, które znajdziemy w Europie, drugie to korty z mączki szarej, z którymi możemy spotkać się w Ameryce. Oba rodzaje maja różne właściwości.
Na kortach ceglanych piłka odbija się wyżej i z mniejszą prędkością, ponieważ nawierzchnia jest szorstka i występuje na niej duże tarcie. Zawodnik ma więcej czasu, aby dobiec do piłki i dobrze się ustawić. Na mączce ceglanej można z kolei wykonywać tzw. poślizgi. Stopień wysuszenia miału decyduje o możliwościach poślizgu.

Podczas gry na korcie ceglanym istnieje szansa zastosowania silniejszej rotacji awansującej. Piłkę można przebijać wyżej nad siatką wykorzystując długość i szerokość kortu, w celu zmylenia przeciwnika. Wymiany piłek na korcie ziemnym trwają z reguły dłużej niż na innych nawierzchniach, gdyż jest to najwolniejsza z nich. Gracz, aby uzyskiwać dobre wyniki na takim korcie, musi wykazać się dużą wytrzymałością i cierpliwością. Musi przygotować się psychicznie na dłuższy mecz i odpowiednio wykorzystywać przerwy w grze, aby zregenerować siły.
Korty ziemne wymagają największego nakładu pracy przy ich utrzymaniu.

Nawierzchnie szybkie: korty trawiaste
Nawierzchnie trawiaste są bardzo gładkie (oczywiście w zależności od wysokości trawy i sprężystości podłoża). Oznacza to, że piłka jest tu dużo szybsza i odbija się niżej, gdyż napotyka mniejsze tarcie. Gracz musi być bardzo skoncentrowany i powinien dostosować niektóre elementy swojej gry do takich warunków. Musi zwiększyć szybkość swojej reakcji i zamach.
Wymiany na kortach trawiastych są krótsze ze względu na to, że piłka porusza się tu szybciej i trudniej jest ją odebrać. Przewagę maja ci zawodnicy, którzy umieją wykorzystać siłę swojego serwisu, a także dobrze grają przy siatce.

Nawierzchnie średnioszybkie: syntetyczne, halowe lub korty o nawierzchni cementowej
Tutaj piłka odbija się nieznacznie szybciej i na większą wysokość niż na kortach ziemnych. Oznacza to, że tempo gry jest większe. Spowodowane jest to tym, że korty średnioszybkie są gładsze i piłka ma do pokonania mniejsze tarcie niż na kortach o nawierzchni wolnej. Aby dobrze grać na nawierzchniach średnioszybkich, ważna jest dobra praca nóg oraz przygotowanie zarówno do długich, jak i do krótkich wymian.

Korty o nawierzchni cementowej, ze względu na swoją twardość, są niebezpieczne dla stawów i ryzyko odniesienia kontuzji jest tu większe niż na kortach ziemnych.

kasia szczewczyk / aktywni.pl
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
dzięki a informacje. Może ktoś zna stronkę gdzie będę mógł poczytać który zawodnik czuje się lepiej na danej nawierzchni ? jeśli tak to niech go tutaj wrzuci. Nie ma co się sugerować kursami a mnie interesują pewne mecze więc chce się rozwinąć w tym temacie. pozdrawiam
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
dzięki a informacje. Może ktoś zna stronkę gdzie będę mógł poczytać który zawodnik czuje się lepiej na danej nawierzchni ? jeśli tak to niech go tutaj wrzuci. Nie ma co się sugerować kursami a mnie interesują pewne mecze więc chce się rozwinąć w tym temacie. pozdrawiam
Federer woli trawe, Nadal woli mączke, jednak nie zawsze jest to pomocne co pokazał RG Nadal był faworytem, a odpadł wcześnie.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
teraz juz sie tak nie da prosto napisac, w kwalach wygrywal np. vicente, kiedys na trawei final mial coria a w holandii wygral ferrer. ogolnie to dobrze serwuajcy plus siatka, najlepsi to fel. lopez, tsonga, kohli, wiekszosc deblistow (wg rankingu sprawdz), fed, djokovic, tipsa, wiekszosc chorwatow, mahut, wszyscy brytyjczycy, del potro, blake, wawa, stepanek, gasquet, berdych, troicki, kiefer, haas, gulbis, santoro, dima tursunov, hewit, zverev, querrey, petzschner, nishikori, lu, hernych, vliegen, navaro, llodra, safin, soda, fish, granolers to jest 100 rankingu.

alergie na trawe ma spora ilosc hiszpanow arg braz. ale to sie zmienia juz nie jest tak prosto jak kiedys, z pierwszej 100 na trawie gorzej graja: simon, robredo, monaco, almagro, montanes, acasuso, nieminen, garcia lopez, vasalo, sela, fognini, hernandez, maxi gonzalez, junqueira, minar, schwank, crivoi, martin, daniel, roitman. wszystko na szybko taka mini sciaga nie lapac mnie za slowka.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
dzięki wielkie. Chyba jednak najlepiej będzie jak po obserwuje pierwsze rundy w turniejach ATP - London Queen&#39;s Club (GBR) - Grass i ATP Halle (GER) - trawiaste i wtedy będę coś więcej wiedział na temat formy poszczególnych zawodników...
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Nom Rox wymienila spora grpke zawodnikow z niketorymi ozna sie zgodzic z niektorymi nie...;p;p ciezko bedzie sie obstwiac na trawie gra szybka, czetso decyduja jedno przelamanie lun jeden dwa bledy w TB, po Rg wilu zawodnika na pewno bedzie sie ciezko przstawic jak na poczatku sezonu na ziemi bylo sporo niespodziank teraz tez tak moze byc. Wielu mao znanych zawodnikow którzy opieraja swoja gre jedynie na serwisie moga szukac tutaj szansy.... najcikawszy moment sezonu chyba;p
 
S 0

sawyer13

Użytkownik
Mam pytanie !
Postawiłem że Hanescu wygra ze Serrą,ale mecz zakończył się kreczem i wygrał Serra.Czy kurs będzie liczony jako 1.00 ,czy jednak liczy się to zwycięstwo Serry i mam już nie ważny kupon (STS)?
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
Mam pytanie !
Postawiłem że Hanescu wygra ze Serrą,ale mecz zakończył się kreczem i wygrał Serra.Czy kurs będzie liczony jako 1.00 ,czy jednak liczy się to zwycięstwo Serry i mam już nie ważny kupon (STS)?
Przegrana, krecz=porażka. W STS zwycięzca jest Serra.
 
arti1700 0

arti1700

Użytkownik
Witam będzie transmitowany gdzieś turniej z Washingtonu ??
EDIT BY HELL:
Finał na pewno będzie na Eurosporcie jak rok temu, jeśli posiadasz na jakiejś platformie ESPN2 to tam jest co roku transmitowane USO Series, a tak to raczej pozostaje net.
 
Do góry Bottom