>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, wątpliwości, problemy związane z zakładami tenisowymi.

macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Znacie może stronę ze statystykami pomeczowymi, ale chodzi mi o takie statystyki w których są uwzględnione: winners i unforced errors?
 
D 5

dami21

Użytkownik
BETWAY
ja to zostanei rozlczone dalem ze francuzka wygra 1 seta i krecz w 3 juz sie cieszyłem ...RADWANSKA-RAZZANO
Set Handicap Betting
2009-08-26 17:30 Twój zakład: 2 (-1.5) 1
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
Najlepsi specjaliści ( analitycy ) od tenisa
Witam,
ciekawy jestem opini osób, które bardzo merytorycznie podchodzą do tematu tenisa na tym forum, na temat tego, u któych firm bukmacherskich pracują najlepsi analitycy sportowi, oddsmakerzy od tenisa. Tzn, które firmy najlepiej oceniają szansę poszczególnych zawodników,a co za tym idzie czerpią najwyższe profity z klientów obstawiająych tenisa, a które korzystują wyłącznie z pomocy Betradara, a co jakiś czas robią małą korektę kursu, głównie na podstawie ruchów u konkurencji. Wydaje mi się, że obecnie najlepiej ( czyli nabardziej niekorzystnie dla nas - graczy) szanse poszczegolnych zawodników oceniają spece od tenisa w Ladbrokes, gamebookers, Paddypower i expekt oraz analitycy w stacjonarnej fortunie. Wydaje się, że oni sami pracują nad kursami a nie tylko zrzynają od konkurencji i radara.

Ciekaw jestem co myślą o tym Roxanne, filweb, A - Rod, Prasa, Gusto Hellraiser i włodar. sorrki jeśli o kimś zapomniałem ale wymieniałem z głowy ;)
 
F 0

filweb

Forum VIP
Ja jestem zdania, że atrakcyjność kursów zależy przede wszystkim od zwrotu, jaki oferuje nam dany buk. Specjaliści z Pinnacle z pewnością znają się lepiej na tenisie, niż oddsmakerzy z np. Gamebookers, ale zawsze oferują nam większy przelicznik. Przyszłością zakładów jest Betfair, jednak tam często jeszcze brakuje płynności, jeśli chcemy stawiać na pierwsze rundy spotkań WTA.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Na naziemnym ryku bezkonkurencyjni są oddsmakerzy Fortuny, przy takiej szerokiej ofercie robią bardzo mało błędów, a czasami to po prostu są bardzo dobrymi cfaniakami w swojej dziedzinie. Przy ich ofertach na handi, overy, dokładnym wyniku etc przeważnie można znaleźć jakiegoś orzeszka ale ostatnio to fantastycznie wyczuli moment i w poprzednim weekendzie dali nawet ofertę do finałowej rundy kwalifikacji gdzie 3/4 na mecze wygrały underdogi po fantastycznych kursach gdzie jestem pewien że nie jedna osoba coś z tego zagrała do swojego kuponu czy taśmy jeśli taką robiła. bwin za to ma bardzo dobre kursy na dogów tutaj to królują jeśli chcę się postawić na to że się czuję lub po prostu kompletnie przeanalizowało grę doga z fawem. Dobrym bukiem też z kursami jak i ofertą w swoim rodzaju tobet, gdzie oferuję handisy na mecze w challengerach gdzie widzę że teraz jest straszny boom wśród buków by prezentować oferty na czele. Te bardziej egzotyczne to napewno StanJames, Paddy, Doxxbet bardzo się u mnie cenią.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ja jestem zdania, że atrakcyjność kursów zależy przede wszystkim od zwrotu, jaki oferuje nam dany buk. Specjaliści z Pinnacle z pewnością znają się lepiej na tenisie, niż oddsmakerzy z np. Gamebookers, ale zawsze oferują nam większy przelicznik. Przyszłością zakładów jest Betfair, jednak tam często jeszcze brakuje płynności, jeśli chcemy stawiać na pierwsze rundy spotkań WTA.
Nie znam się kompletnie na tenisie. Ale domyślam się, że atrakcyjność kursów w pinnacle nie do końca wynika z dobrego oszacowania kursów. Ale pewnie w dużej mierze zależy to od bardzo małej marży pinnacle...
A Betfair wcale do końca nie jest przyszłością. Od pewnego czasu firma idzie w kierunku zwiększania prowizji dla tych co potrafią dobrze handlować.
 
arti1700 0

arti1700

Użytkownik
Witam mam pytanie a raczej prosze o rade na temat spotkania Gulbis E. - Monaco J. Chce postawić bardzo grubo na to spotkanie. Gulbis ostatnio w wysokiej formie. Oglądałem jego mecz z Tsongą i naprawde zrobił na mnie duże wrażenie mimo przegranej.Dobry serwis, ani razu nie dal sie przełamać, przegrał w taibrekach. Wczoraj wygrana z zawsze groźnym Stepankiem. Monaco to clayowiec. Dobrze przebija, biega do każdej piłki, ale brak mu tego kończącego uderzenia któe jest ważne na szybkich nawierzchniach. Co myślicie o tym spotkaniu warto postawić?
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
Chodzi mi głównie o to w której firmie są tacy analitycy tenisowi, których wiedza nie opiera się wyłącznie na Betradarze. Niewątpliwie bwin ma dobrych bukmacherów bo jako pierwsi wystawiają kursy nie mając podpórki w betradarze. Dlatego gdy tylko wystawiają kursy można wyłapać perełki( wystarczy spojrzeć jak wahają się kursy u nich gdy inne firmy wystawią swoje propozycje. Wg mnie świetni są również bukmacherzy z Landbrokes gdyż wystawiają zakłady których nikt inni nie ma w ofercie. Wiąże się to ze sporym ryzykiem więc wiedzę merytoryczną mają dużą. PaddyPower raczej też nie kopiuje wszystkiego z betradara i sami ustalają kursy. Unibet też dość trafnie wychodzi z kursami. Jakie są wasze spostrzeżenie na ten temat?
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Mam pytanie czy jest jakis bukmacher internetowy który rozlicza krecz w kazdą strone jako zwrot ? chodzi mi o to czy jak załozmy obstawie Verdasco z Nadalem a Verdasco skreczuje bedzie liczone jako błąd a jak Nadal to jako zwrot
bet365, betsafe, gamebookers, tobet, William Hill

w tych bukach krecz nie jest respektowany tj., żeby wynik został rozstrzygnięty musi zostać rozegrany cały mecz; oczywiście jest jeszcze kilka buków, ale mniej popularnych
 
czechmar 0

czechmar

Użytkownik
czy któryś z ekspertów mógłby mi pomóc w sprawie wyników live z tenisa gdzie pokazywane są wyniki piłka po piłce i gdzie wyniki nie są z oficjalnej strony atp która się ostatnio non stop zacina a wraz z nią wszystkie inne strony które korzystaja z tych serwerow czy sa jakies inne niezalezne szybkie wyniki?
 
chico_84 0

chico_84

Użytkownik
Jurgen Melzer - Jo-Wilfried Tsonga
jaki jest wynik tego spotkania??
mialo sie odbyc 8:30 naszego czasu i nie ma nigdzie wyniku
 
Do góry Bottom