>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
waldi na spokojnie nie ma co sie denerwowac bo mamy wieksze zmartwienia niz ten konkurs ale chce sprawieldliwosci bo fajny konkurs i chce powalczyc do konca o czolowe miejsce.nie chce rzadnych bonusowych punktow za mecz ktory sie nie odbyl i jesli mamy taka sytuacje z pandemia to pod meczami do typowania napisz ze moze byc jakis mecz odwolany(z pogonia duzo wczesnie bylo wiadomo wiec mozna bylo przewidziec ze moze byc w innych meczach) i w razie czego dajemy zastepczy lub zrob dodatkowy punkt z regulaminie.oboje nie wiedzielismy ze zostanie odwolany tylko ze ty nie ponosisz rzadnych konsekwencji ze tak sie stalo a ja za to ze nie moglem wejsc na strone jestem w plecy.dlaczego tak ma byc?mam prawo dac typ w dniu kiedy sa rzucone mecze do typowania jak kazdy i czekac na wyniki.nie wiedzialem ze mecz zostal odwolany i ze cos mogles napisac w trakcie tygodnia-nie musialem tego wiedziec.punkty,nagrody,miejsce w tabeli i wiele innych rzeczy decyduje regulamin.typy zawsze dodaje na czas z analiza i zrzutem kupony,nie prosze o dadanie jak inni.teraz mam jedno pytanie zeby zamknac temat i prosze o krotka odpowiedz:czy zlamalem regulamin lub zrobilem cos nie tak dodawajac typy?pozdrawiam i zycze milego dnia
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Informacja była podana jak będzie rozliczony ten mecz i ewentualnie inne spotkania które zostaną przełożone i nie było to 5 minutę przez meczem. Dodatkowo było napisane że bez problemu można podać inny typ, analizę i zagrany kupon jeśli ktoś chce.
Jak byś chciał aby rozliczyć odwołany mecz? Jak trafiony typ? Z kompletem pkt? Czy to by było fair w stosunku innych? Chyba nie bardzo. Co by zmienił zapis w regulaminie, jakaś specjalna informacja skoro twierdzisz że nie miałeś czasu wejść i sprawdzić, to i tak byś nie podał nowego typu oraz analizy. To jest tylko konkurs a Ty się żalisz jak by niewiadomo co zależało od jego wyników.
Mam propozycje jeżeli to jest taki okropny ból dla Ciebie to ja proszę organizatora o przekazanie moich 2 pkt. dla Ciebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +138
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
PRZYPOMNIENIE!

W przypadku odwołania któregoś meczu w kolejce wszystkie typy z tego meczu będą liczone jako zwroty, dodatkowo jak ktoś poda wcześniej analizę/kupon z takiego spotkania to będzie mógł podać jeszcze raz z innego spotkania, ale trzeba to zgłosić w tym temacie, żeby była jasność. Gdy zostawimy analizę/kupon z odwołanego spotkania punkty będą jak za przegrany zakład, czyli 3 za analizę i 1 za kupon, ponieważ nie ma za co dać punktów bonusowych. Proszę o śledzenie wątku, jeżeli jakiś mecz zostanie odwołany na pewno dam tu takie info lub inny użytkownik, bo nie jestem 24h na forum i czasami jakaś dobra dusza mnie uprzedzi. Koniec przekazu, a z racji, że do zmagań ligowych jeszcze trochę czasu to zapraszam do działu Ligi Narodów , dzisiaj wiele ciekawych spotkań, w tym Polska - Włochy.​
 
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
prosze ododanie mojej analizy


do moich typow


Dodana //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Analiza:
Post:
Kupon:
kol7.png

Dodane //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
analiza

link do typów

Dodana //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
prosze o dodanie mojego kuponu

1602861586262.png

do moich typow


Dodany //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Proszę o zmianę moich typów:
4. Wisła P. - Śląsk 2:0
5. Stal - Wisła K. 0:1
7. Podbeskidzie - Warta 2:0


Link do postu:

Zmienione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Proszę o dodanie do moich typów

Analizę

Kupon
Screenshot_2020-10-17-06-38-13-673_com.android.chrome.jpg

Dzięki

Dodane //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Proszę w moim poście

Zmienić typy na

1. Cracovia - Piast 1:2
2. Górnik - Raków 2:1
3. Jagiellonia - Lech 1:2
4. Wisła P. - Śląsk 1:2
5. Stal - Wisła K. 1:1
6. Legia - Zagłębie 2:0
7. Podbeskidzie - Warta 0:0
8. Lechia - Pogoń 2:1

Oraz dodanie kuponu

Dzieki

Zrobione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Proszę o dodanie mojej analizy:

Link do postu:

Dodana //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Proszę do mojego posta

Dodać analize

Dziekuje

Dodana //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
prosze o dodanie mojej analizy


do moich typow


Dodana //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Do góry Bottom