>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

7. kolejka PKO Ekstraklasy (17.10-19.10.2020)

Status
Zamknięty.
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Jagiellonia - Lech
Lech powyżej 1.5 gola
@1.94
Fortuna

Do Białegostoku przyjeżdża zespół z zachodniej Polski, który w ostatnich tygodniach zyskał duży szacunek nie tylko wśród swoich kibiców, ale również wielu spoza Wielkopolski. Oto Lech Poznań po dramatycznym pojedynku z Charleroi awansował do fazy grupowej Ligi Europy. Już na samym starcie czeka ich trudne zadanie - mecz z Benfiką 22 października, na który na pewno będą przygotowani na 100% swoich możliwości. Pięć dni wcześniej czeka ich wyjazdowe spotkanie z Jagiellonią. Lech Poznań to zespół, z udziałem którego pada wiele bramek Jest jedną z bardziej overowych drużyn w Ekstraklasie. Nie spodziewam się, żeby mieli totalnie odpuścić mecz ligowy w świetle zbliżających się niebawem rozgrywek na szczeblu europejskich. Wręcz przeciwnie - od lipca rozegrali tylko jeden mecz, w którym strzelili mniej niż dwa gole. W tymże samym miesiącu rozgromili białostocczan u siebie 4:0. Jagiellonia - przeciwnie - po przerwie koronawirusowej wygrała tylko jeden mecz (nie licząc jednego spotkania towarzyskiego) na własnym stadionie - 2:1 ze Śląskiem. Myślę, że Lech stworzy kilka sytuacji strzeleckich i co najmniej dwie z nich zamieni na bramki.
 
Ostatnia edycja:
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Legia W. - Zag.Lubin
handicap 0:1 - Zagłębie lub remis @1,54 fortuna (EE)
Zagłębie wygra @5,65 sts


Jak dla mnie zadziwiające jest to jak bukmacherzy widzą Legie jako dużych faworytów w tym spotkaniu. Przed przerwą na reprezentacje było słabo, w trakcie przerwy mecz o superpuchar również kiepski. Jakby tego było mało trener Legii Michniewicz łączy jeszcze funkcje z kadrą U-21 więc obecnie nie przygotowuje osobiście zespołu do kolejnego meczu a czas który powinien być przez Legię wykorzystywany na jakąkolwiek poprawę jest marnowany jeszcze ze względu na dwa dni wolnego po piątkowym meczu. Podsumowując znacznej poprawy nie ma co się raczej po stronie Legii spodziewać. Natomiast Zagłębie należy zaliczyć do mocniejszych zespołów w lidze co zresztą pokazuje tabela gdzie są obecnie na pierwszym miejscu z takim samym dorobkiem punktowym co Górnik i Zagłębie. Odnośnie Górnika to w ostatnim meczu przed przerwą zmierzyli się właśnie z Zagłębiem z którym przegrali a jak wiadomo Górnik świetnie zaczął sezon i ciężko było ich powstrzymać. Wracając do moich typów to według mnie przegrana Zagłębia co najmniej dwoma bramkami jest tutaj bardzo mało realna a zapewne będą chcieli wykorzystać gorszą dyspozycje Legii i zgarnąć 3 punkty co wydaje się dużo bardziej prawdopodobne niż pokazują to kursy od bukmacherów
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
wisla plock-slask wroclaw typ:slask nie przegra i ponizej 4,5 gola w meczu.kurs:1.58 etoto❌
witam,po przerwie na reprezentacje ruszy nasza kochana ekstraklapa-ja stawiam na mecz w plocku.dla mnie gospodarze sa jedna z najslabszych druzyn i obstawialem na poczatku ze ich trener bedzie jako pierwszy zwolniony ale zapomnialem o legii:)wygrali tylko jeden mecz i to nieoczekiwanie z wisla krakow (na wyjezdzie 3-0),reszta to dwa remisy i trzy porazki.w ostatnich dwoch meczach stracili po 3 bramki,z warta i rakowem ktory sie z nimi bawil.nafciarze potrzebuja solidnosci w obronie i napadziora bo tuszynski i kocyla to ligi nie zdobeda.slask wroclaw troche mnie zaskakuje bo nie sadzilem ze od poczatku znowu beda mocni.nie mieli latwych rywali ale przegrali tylko raz w pieciu meczach i jak na razie zajmuja 4 lokate z 10 punktami.trener pokazuje ze jest swietny w swoim zawodzie,po stracie plachety,chrapka,brozia potrafil zalepic dziury-z kluczowych przyszedl sobota ale odbudowal celebana,exposito zaczal strzelac,musonda przeszedl do srodka i slask znowu mocny.slask jest duzo bardziej poukladana druzyna i trener sobolewski dostanie duza lekcje od szkoleniowca z czech.nie spodziewam sie duzo goli w tym meczu bo plock raczej nie strzeli wiec typ bezpieczny.pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
igor123 34,8K

igor123

Użytkownik
Górnik Zabrze – Raków Częstochowa

Typ: +2,5 gola

Kurs: 1,82

Fortuna


W sobotnim meczu siódmej kolejki polskiej Ekstraklasy spotkają się Górnik Zabrze oraz Raków Częstochowa. Oba zespoły bardzo dobrze rozpoczęły obecny sezon. Gospodarze zajmują drugie miejsce, natomiast goście do lider polskiej Ekstraklasy. Górnik w ostatnich dwóch meczach złapał lekką zadyszkę i nie strzelił nawet jednego gola. Raków ciągle na fali. Nikt przed sezonem nie stawiał na ten zespół, a Trener Papszun zbudował w Częstochowie bardzo dobrą ekipę. Nie widzę jakiegoś większego faworyta w tym meczu, więc idę w kierunku dużej ilości bramek. Obie ekipy bardzo ofensywnie nastawione na grę. Statystyki również pokazują, że można się spodziewać bramek w tym meczu. Ostatnie pięć meczów Górnika Zabrze to trzy kończące się typem over 2,5 gola, natomiast pięć ostatnich meczów drużyny z Częstochowy to same spotkania powyżej 2,5 gola. Liczę na dużą ilość bramek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +48
filipcz 15,9K

filipcz

Użytkownik
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa
over 2.5 - 1.82
over 2.5 +bts - 2.01
bts - 1.59 (EE)
Fortuna

W końcu kończy się przerwa na reprezentację, och jak się cieszę, że możemy wrócić już do rozgrywek ligowych ! Przed nami 7 kolejka Ekstraklasy, a w niej spotkanie lidera z wiceliderem. Któż mógł przewidzieć, że po 6 meczach Raków będzie 1, a Górnik 2? Chyba nikt, ale zarówno jedni, jak i drudzy naprawdę na te miejsca zasługują. Grają ciekawą piłkę, która jak na nasze polskie warunki naprawdę może się podobać.
Gospodarze tego meczu - Górnik bardzo dobrze rozpoczął ten sezon i strzelał gole jak na zawołanie. Niestety dobra passa kiedyś musi się skończyć i ich dwa ostatnie mecze to duże rozczarowanie. W 5 kolejce byli murowanym faworytem spotkania w meczu domowym z Wisłą Kraków, który tylko zremisowali 0:0, czego kompletnie się nie spodziewałem i przyznam szczerze, że przegrałem przez nich parę groszy. W poprzedniej kolejce nie byli dla mnie faworytem i tak też się stało, przegrali w Lubinie 2:0 ( a propos Zagłębia - popieram typ kolegi wyżej, uważam, że mają szansę na wywiezienie nawet 3 pkt z Warszawy, a jeden to minimum, które powinni osiągnąć). Uważam, że DWA mecze bez gola Górnika to już dość. Tym razem muszą coś ustrzelić, zwłaszcza, że grają z aktualnym liderem przed własną publicznością. Do tej pory strzelili 12 goli co daje nam średnią 2 bramki na mecz. U siebie potrafili w dwóch meczach zdobyć ich aż 7, więc widzę tutaj dużą szansę powodzenia.

Goście tego spotkania - Raków jest małą niespodzianką w tym sezonie. Grają najlepiej ze wszystkich i nie mówię tutaj o punktach. Na ich grę patrzy się przyjemnie. Mają wielu dobrych grajków. Nie boją się gry do przodu, co może podobać się wszystkim kibicom. Do tej pory Raków strzelał przynajmniej 1 gola w każdym spotkaniu. Łącznie pokonali bramkarzy rywali już 15 razy co daje nam 2.5 bramki na spotkanie. Liczę, że i tym razem mnie nie zawiodą i choć raz "ukłują" Górnik. Są do tego zdolni.

Do analizy warto dodać, że już w poprzednim sezonie w bezpośrednich meczach tych drużyn over 2.5 gola +9 bts został dwukrotnie pokryty. (4:1; 2:1). W tym sezonie nie powinno być inaczej i proponuję typy: najbezpieczniejszy - obie strzelą (wybieram go:)) oraz dwa inne: over 2.5 i over 2.5 + BTS. Trzymajcie się i powodzenia :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +42
D 28,9K

deenis7

Ekstraklasa Expert
Jagiellonia Białystok-Lech Poznań

W sobotę o 20 dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku, po przerwie reprezentacyjnej wreszcie wraca najlepsza piłka klubowa. Do Białegostoku przyjeżdża Lech Poznań. Poznaniacy są ostatnio w bardzo dobrej formie, awansowali do fazy grupowej Ligi Europy, a także wygrali dwa spotkania ligowe z Wartą i Piastem. Strzelają dużo bramek, zdarzają się też błędy w defensywie, ale gdy nadal wygrywają to nikt nie przykłada do tego dużej wagi. Natomiast gospodarze nie mogą patrzeć tak pozytywnie na to co się dzieje, przegrali bowiem swój ostatni mecz u siebie z Zagłębiem 0:1, nie strzelają oni dużo bramek, również nie tracą ich zbyt dużo. Ja jednak myślę, że w sobotni wieczór jakieś gole zobaczymy, faworytem Lech, ale nie zdziwię się jeśli Jagiellonia się postawi. Nie sądzę jednak, że wygrają to spotkanie.
Lech Poznań lub remis i powyżej 1.5 gola w meczu Kurs: 1,62 Forbet (EE)
E: Bardzo słaby mecz Lecha, kontuzja Rogne na rozgrzewce i było bardzo elektrycznie w obronie, niestety [/ICONMINUS]
 
Ostatnia edycja:
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Legia – Zagłębie Lubin
Typ: Legia
Kurs: 1,62
Fortuna

Witam. Wracamy po 2 tyg. przerwie na Polskie boiska. Legia gra 1 mecz od prawie miesiaca w lidze po bolesnej porażce 1-3 u siebie z Górnikiem musi zmazać plame po nieudanych meczach w lidze jak i w Europejskich Pucharach. Legia gra fatalnie nie wiem co jest przyczyna ale czas się odbić wkońcu , i trzeba zaczać wygrywać mecze u siebie w meczu z Zagłębiem to sie uda. Czesław Michniewicz rozpoczal przygode z Legia bardzo żle , Legioniści zajmuja obecnie 9 miejsce z 6 pkt po 4 meczach. Takze zwyciestwem z Zaglebiem mozna sie odbic troszkę. Legionisci musza wkoncu dominowac i sie przelamac stawiam na wynik 2-0. Zaglebie zajmuje wysokie 3 miejsce z dorobkiem 13 pkt nie przegrali od 3 meczy ostatnie zwyciestwo 2-0 z Gornikiem robi wrazenie. Czas sie przalamac i odbic sie od dna Legionisci do boju.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Wisła P. - Śląsk
X/2 & poniżej 4.5 gola
1.58
forbet
Ku temu typowi skierowała mnie ostatnia dyspozycja obu drużyn. Wisła Płock po dobrym meczu jednak ze słabą Wisłą Kraków doznała dwóch wyraźnych porażek. Najpierw przegrali w złym stylu z Wartą, która na tamten moment nie miała na koncie strzelonej jeszcze bramki, a mimo to Płockowi załadowała 3 bramki i to na wyjeździe. Później Wisła nie miała nic do powiedzenia w Bełchatowie, gdzie goszczący ją Raków szybko przejął inicjatywę, zdobył bramkę i kontrolował spotkanie. Natomiast Śląsk imponuje skutecznością i wydaje się, że w meczu z Wisłą nie powinien mieć problemu z skonstruowaniem kilku klarownych okazji do zdobycia gola. Spodziewam się tutaj wygranej Śląska, ale gram bezpieczniej ubezpieczając się ewentualnym remisem. Dodatkowo spodziewam się tu underu bramek, gdyż linia ofensywna Wisły wydaje się być jedną z najgorszych w Ekstraklasie i nie powinna ona strzelić dwóch lub więcej goli.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Legia - Zagłębie 2:1 (1:1)
Zagłębie strzeli, @1,50 Fortuna (EE)
Podwójna szansa 2-2,@3,85 Fortuna


Ostatnie niedzielne spotkanie Ekstraklasy do Warszawy na mecz Legią przyjeżdża Zagłębie. Faworytem według bukmacherów są gospodarze, ja mam trochę odmienne zdanie, nie twierdzę, że Legia tego nie wygra, ale żeby aż tak ją faworyzować? Do tej pory aktualny mistrz Polski delikatnie mówiąc zawodzi na każdym froncie, jedyne co mnie trochę niepokoi to niewiadoma forma po przerwie reprezentacyjnej. Ogólnie Zagłębie nie raz udowodniło, że woli grać z teoretycznie silniejszymi rywalami, na Legii przez ostatnie 5 lat zagrali 7 razy, 3 wygrane lubinian, 2 remisy i 2 wygrane warszawiaków, w dodatku w 6 z tych 7 meczy Miedziowi trafiali do bramki rywali, więc kurs @1,50 na ich bramkę uważam za niezły do jakiegoś dubelka lub AKO. Dodatkowo Lubin w obecnym sezonie miał do tej pory 2 dość trudne wyjazdy najpierw przegrał w Bełchatowie 1:2 z Rakowem, następnie wygrał w Białymstoku z Jagiellonią 1:0, czyli w obu przypadkach zdobył gola w delegacji. Legia w tej kampanii, zagrała u siebie 3 spotkania, oba przegrała 1:2 Jagiellonią i 1:3 z Górnikiem, Zagłębie z oba tymi zespołami wygrało. Wiadomo że mecz meczowi nie równy, ale nie rozumiem aż takiego faworyzowania Legii w obecnej formie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa
obie strzelą gola @ 1.59
padnie gol w obu połowach @ 1.65 (EE)

Fortuna

Spotkanie, które powinno obfitować w bramki ale czy tak się stanie?. W sobotę w Zabrzu wybieganą dwie drużyny, które mocno nas zaskoczyły swoją formą i obecnie moim zdaniem prezentują najlepszy poziom na polskich boiskach. Górnik w ostatnich dwóch spotkaniach dostał lekko zadyszki, a balonik został chyba za mocno nadmuchany. Ekipa Brosza w dwóch spotkaniach nie potrafiła pokonać bramkarza rywali ale nie oznacza to, że nie stwarzali sobie sytuacji. Niestety prawda jest taka, że jak Jimenez nie wykorzystuje szans, które stwarza mu zespół to Górnik nie wygrywa. Sobczyk w ataku potrzebuje jeszcze czasu, a do gry powoli zaczyna wracać Wolsztyński co jest napewno bardzo dobrą informacją dla Brosza. Nie zapominajmy o Krawczyku, który również dość wiele wnosi do gry Zabrzan. Mam nadzieje, że te dwa tygodnie przerwy pozytywnie wpłyną na grę Górnika i zobaczymy ten sam zespół co z pierwszych kolejek czyli skuteczny do ból, który stosuje pressing i walczy. Górnik w przerwie pozyskał kolejnego greka, który gra w środku defensywy. Być może zobaczymy go od pierwszych minut bowiem na treningu urazu nabawił się Koj - złamany nos. Jak już jesteśmy przy pressingu to trener Papszun i jego zespół prezentuje podobny styl czy poziom. To może świadczyć o tym, że zobaczymy naprawdę dobre i szybkie spotkanie. Raków ma tyle samo punktów co Górnik i na pewno nie zamierza zwalniać tempa. Dużo tej drużynie dało przyjście Marcina Cebuli, który to od razu stał się mocnym ogniwem w układance Papszuna. Byłem lekko zdziwiony jak trener Papszun szybko odstawił Browna Forbesa, który w poprzednim sezonie dał trochę goli zespołowi z Częstochowy. Gutkovskis jednak za dużo nie odstaje i na swoim koncie ma już cztery trafienia. Reasumując może to być spotkanie, a nawet mam nadzieje, że będzie obfitowało w dużą ilość goli. Raków w poprzednim sezonie przegrał w Zabrzu 4:1, a więc zapewne będzie chciał poszukać zemsty. Górnik spróbuje utrzymać twierdzę Zabrze ale próbując przy tym zdobyć trzy punkty i wrócić do dyspozycji z pierwszych trzech kolejek. A jak będzie naprawdę przekonamy się w sobotę popołudniu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +35
G 1,9K

gasterosteus

Użytkownik
Stal Mielec - Wisla Krakow
Typ: under 2,5
Kurs: 2,0
Buk: bet365

Wczesniej wierzylem ze gdy spotkaja sie dwie polskie druzyny z obrona dziurawa jak szwajcarski ser to musza posypac sie gole ale okazuje sie ze jest wrecz odwrotnie. Ogolna slabosc utrudnia im wykorzystywanie okazji strzeleckich. Takim zespolom latwiej jest po prostu przeszkadzac rywalom niz samemu przebijac sie do przodu. Poza tym wzajemnie zarażaja sie chaosem i niedokladnosciami. Tym razem w meczu dwoch ekip z ogona tabeli sprobuje postawic na under 2,5.

Wisla Krakow tylko raz zdobyla wiecej niz 1 gola, z Pogonia. Dzieki wydatnej pomocy przeciwnika. Tu nic sie nie zmienilo i pozyskanie Forbesa na pewno tez tego nie zmieni. Poza tym trzy razy tracila 2-3 gole ale paradoksalnie akurat w 2 wyjazdowych meczach z bramkostrzelnymi Gornikiem i Jaga stracila tylko 1 bramke. To znaczy ze potrafi sie bronic. Najwyrazniej musi wejsc dobrze w mecz lub przynajmniej nie peknac w pierwszym kwadransie. Pojawia sie jednak pewna prawidlowosc. Po solidnym laniu Wisla Krakow nieoczekiwanie stawia w kolejnym meczu trudne warunki teoretycznym faworytom. To przypadek czy jakas krotkotrwała proba poprawienia sobie samopoczucia? Jesli mialoby zadzialac prawo serii to po nasyceniu sie 1 punktem na boisku lidera znow powinni przegrac...

Mielec zaliczyl wiecej under 2,5 bo w czterech z szesciu kolejek ale pilkarze Stali, w przeciwienstwie do krakowian, troche sie ostatnio rozbestwili w ataku. Moim zdaniem na chwile obecna sa pod tym wzgledem najlepsi z beniaminkow. Bylo to juz widac w spotkaniu z Piastem a z Podbeskidziem powinni trafic conajmniej 2 razy. Jednak jakims sposobem nie zdolali skierowac pilki do siatki. I to jest wlasnie to czym pisalem. Ze dwoch outsiderow nie zrobi hokejowego wyniku.
 
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Wisła Płock - Sląsk
Typ : powyżej 2,5
Kurs 1,99
efortuna

Patrząc na statystyki bramkowe obu ekip to over 2,5 powinien wejść jak w masło. Gospodarze średni bramek w meczu to 2,8 gola, Śląsk jeszcze lepiej bo 3,4. Do tego jak spojrzy sie w H2H to w 4 spośród ostatnich 5 meczów był wynik overowy. Obawy mogą być o gospodarzy bo zdarzało im się juz zagrać bez zdobyczy bramkowej nawet grajac u siebie - 0:1 z Legią. Ostatnio na wyjeździe porażka 3:0 z Rakowem. Liczę jednak na przebudzenie Nafciarzy i jakąś zdobycz bramkową. O bramki Sląska boje się trochę mniej. Oni w 5 meczach strzelili ich 11, dlatego liczę że w bramce Wisły zobaczymy piłkę kilkukrotnie.
 
Ostatnia edycja:
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik
Jagiellonia Białystok – Lech Poznań Typ: Lech Poznań lub remis i łącznie powyżej 1,5 bramki @ 1,62 forbet

Po przerwie reprezentacyjnej wracają rozgrywki naszej Ekstraklasy. W jednym z ciekawszych meczów Jagiellonia zmierzy się u siebie z Lechem. Jagiellonia od początku sezonu ma nowego trera. Po zwolnieniu Peteva menedżerem Jagielloni został Bogdan Zając. Z tego co mi się wydaje, jest to pierwsza tak poważna posada trenerska dla niego. Przed objęciem Jagi pracował w sztabie Adama Nawałki, kiedy był selekcjoner. Teraz postanowił pracować na własne nazwisko. Osobiście uważam, ze w porównaniu do poprzedniego sezonu niewiele zmieniło się w zespole z Białegostoku. Nie grają porywają, ciężko określić styl Jagiellonii. Trenera bronią niezłe wyniki. Na pewno warto zauważyć zwycięstwa z czołowymi zespołami Esy. Jagiellonia wygrała na wyjeździe z Legia oraz Piastem. Było to z tego co pamiętam w okresie kiedy zespoły te walczyły, albo były chwile po meczach z kwalifikacjach europejskich pucharów. Dodatkowo Jaga zremisował u siebie z przeciętnymi rywalami - Wisła Krakow i Podbeskidziem. W ostatniej kolejce przegrali z Zagłebiem 1;0. Teraz będą mieli bardzo ciężka przeszkodę .O Lechu wiele razy już pisałem. . Jest to bardzo silna ekipa jak wszyscy wiedza. Ładna gra, niezłe wyniki i odrobina szczęścia dały wysokie miejsce w tabeli ESA oraz awans do ligi Europy. Piłkarze powinni być w raczej wypoczęci dzięki przerwie reprezentacyjnej. Mecze reprezentacji pozwoliły na lekki odpoczynek po ostaniem maratonie. W składzie Lecha możemy zobaczyc drobne rotacje. Na kadrze było kilku zawodników Lecha. Puchacz, Moder, Czerwiński oraz w kadrze Gruzji Kaczarawa, który zdobył nawet bramkę dla swojej repki. Satka tez dostał powołanie, ale chyba finalnie nie pojechał. Moim zdaniem Lech może powalczyć tez o mistrza. Kadra fajna i gra tez. Oczywiście ważne jest jak uda się połączyć walkę w Europie oraz mecze w ESA. Zobaczymy ile Moder pogra w Poznaniu. Nie wiadomo czy Brigthon skorzysta z opcji ściągnięcia go już zima? W środku tygodnia dostaliśmy info, że jeden z pilarzy Lecha ma wirusa. Chyba nie było podane o kogo chodzi. Przynajmniej nie znalazłem takiej informacji. W komunikacie klubu napisane było, że przygotowania do meczu z Jaga będą normalnie kontynuowane. Patrząc na historię spotkań w Białystoku bardzo często pada remis. Taki wynik jest prawdopodobny ,ale mam nadzieje ze Lech zdoła pokonać Jagę. O bramki wydaje mi się, że możemy tez być spokojni. Drużyny wydają się operowe. Historia spotkań też pokazuje częste owery. Myślę, że ten typ jest fajna opcja na następna kolejkę. Pozostałe mecze ciężkie według mnie do typowania. Na pewno liczę na fajny mecz w Zabrzu. Mam nadzieje z dużo ilości bramek.
 
Ostatnia edycja:
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Spotkanie: Cracovia - Piast Gliwice
Typ: BTTS
Kurs: 1.81
Bukmacher: Unibet
Analiza
:

W meczach Cracovi w tym sezonie zawsze padał BTTS (6/6). 6 meczy i 6 razy obie drużyny strzelały bramki. Drużyny sobotniego meczu zamykają tabele Ekstraklasy. Więc bedzie zależeć, żeby odskoczyć od dołu tabeli. Piast po słabym początku i nieudanych kwalifikacjach do ligi Europy powinien wrócic na zwycięską sciezke z tamtego sezonu. Wykonane transfery, które na kartce wyglądają bardzo obiecująco powinny wreszcie dawać efekt punktowy. Gospodarzą podniosły się morale po zdobyciu Superpucharu. Obie ekipy z ofensywnym nastawieniem. Liczę, że padnie przynajmniej po jednej bramce dla każdej z drużyn.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Totolotek - Ekstraklasa bez ryzyka w promocji Lucky Loser już 17-18 października!

Po udanej dla naszej kadry przerwie na reprezentację, wraca polska Ekstraklasa! W 7. kolejce prawdziwy hit - mecz niespodziewanych liderów tabeli - Górnika Zabrze z Rakowem Częstochowa. Ponad to hity w Białymstoku (Jagiellonia - Lech) i w Warszawie (Legia - Zagłębie Lubin). Zapowiada się weekend pełen emocji!


17 - 18 października Ekstraklasę obstawisz bez ryzyka w promocji Lucky Loser!
Postaw kupon za 25 PLN online i/lub w punkcie stacjonarnym TWOJEGO BUKMACHERA, w przypadku przegranej bonus 25 PLN wróci na Twoje konto!

Nie masz konta gracza? Załóż je ze specjalnego linku i odbierz bonus

Zasady:

Promocja obowiązuje wyłącznie w dniach 17-18.10
Postaw min. 25 PLN, w przypadku przegranej otrzymasz bonus 25 PLN
Na kuponie wyłącznie Ekstraklasa
Bonus ważny 14 dni
Obrót 1 raz po kursie min. 2.00
Bonus ważny na dowolny sport
Użytkownik może skorzystać jeden raz w każdym kanale (Internet/Punkt naziemny)
Promocja dla nowych i obecnych graczy
 
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Jagiellonia - Lech P.
Podwójna szansa (1.poł. lub mecz) 2-2
fortuna 1.71

Po przerwie reprezentacyjnej wraca Ekstraklasa. Na Stadionie Miejskim w Białymstoku Jagiellonia zagra z Lechem Poznań. Tak naprawdę niewiadomo w jakich składach wystąpią poszczególne zespoły i jak wyglądają osłabienia z powodu wykrytych przypadków koronawirusa. Opierając się jednak na ostatnich rozegranych kolejkach, Lech wydaje się faworytem meczu w Białymstoku. Gracze prowadzeni przez Dariusza Żurawia w dobrym stylu awansowali do Ligi Europy, łącznie w spotkaniach o punkty mają 5 zwycięstw z rzędu. Jagiellonia choć ma na koncie tyle samo punktów w Ekstraklasie, to jednak oglądając jej mecze widać wyraźną róznicę w grze. Moim zdaniem to Lech będzie walczył o kolejne ligowe zwycięstwo i będzie prowadził do połowy lub wygra całe spotkanie. Piłkarze z Poznania dobrze prezentowali się też w reprezentacjach, co powinno im tylko pomóc po powrocie do ligowej rzeczywistości. Na papierze Lech to zdecydowany faworyt, oby potrafił potwierdzić dyspozycję z ostatnich tygodni i wygrał po raz 3 w tym sezonie.
 
Ostatnia edycja:
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Cracovia – Piast Gliwice

Koronawirus może rozdawać karty w tym spotkaniu. W Cracovii teoretycznie był jeden przypadek. W Piaście na początek dwa a ostatnio doszły jeszcze dwa. Gdyby zgrał w pełnym składzie byłbym skłonny postawić, że nie przegra. Pasy jakoś nie przekonują, to nie jest ten zespół, który wywalczył Puchar Polski. W tym sezonie prawie zawsze goniły wynik. Piast zaczął fatalnie, ale to efekt gry na dwóch frontach. W Lidze Europy pokazał, że jest w stanie zagrać lepiej. Gdyby prezentował taka postawę w Ekstraklasie zdobyłby więcej punktów niż rywal z Krakowa. Jednak potencjalne absencje w zespole gości właściwie skreślają ten typ.

Górnik Zabrze – Raków Częstochowa

Górnik zaczął sezon świetnie, pokonywał kolejnych rywali, strzelając każdemu co najmniej dwa gole, ale w końcu stanął i nie zdobył bramki w dwóch ostatnich spotkaniach. Przerwa na kadrę to dobry moment do małego resetu i powrotu na właściwe tory przed starciem z równie dobrze prezentującym się Rakowem. W kontekście wyniku końcowego bardziej skłaniam się w stronę gospodarzy. Raków trochę gorzej broni, o 1/3 więcej razy dopuścił rywali do bardzo groźnych sytuacji. Ponadto trener Papszun w czasie przerwy na kadrę nie miał do dyspozycji trzech ważnych graczy Tomasa Petraska, Davida Tijanicia i Vladislavsa Gutkovskisa, którzy wyjechali na zgrupowania swoich reprezentacji narodowych. Są też informacje o kwarantanne Marcina Cebuli. Trener Brosz przerwę na kadrę mógł przepracować z prawie wszystkimi swoimi kluczowymi zawodnikami.

Jagiellonia Białystok – Lech Poznań

Lech w czwartek rozpoczyna grę w Lidze Europy, więc do inauguracji pozostało tyle czasu ile nie raz zdarza się w standardowej kolejce. A zatem ryzyko oszczędzania ważnych piłkarzy i osłabienia siły Poznańskiej Lokomotywy jest mniejsze, co niesie za sobą oczywisty potencjał bramkowy. Negatywny wpływ na skład mogą mieć przypadki koronawirusa, niedawno wykryto jeden. W Jagiellonii początkowo nie było przypadków, kilka dni temu ogłoszono, że potwierdzono jeden wśród pracowników, czyli można założyć, że teoretycznie piłkarze są zdrowi. Ogólnie formę zespołu z Białegostoku określam pozytywnie, jako szklanka do połowy pełna. Ma kim strzelać, więc tak jak rywala, może w mniejszym zakresie, lecz stać na zdobycie bramki w tym meczu.

Wisła Płock – Śląsk Wrocław

Śląsk przed przerwą zaczął wychodzić z koronawirusowych perturbacji, wzmocnił się Pawłowskim i Zyllą. Dodając do tego Piaseckiego, Praszelika, Picha, Sobotę, Mączyńskiego, Musondę mamy nawet coś na miarę Rakowa. Zatem z takim potencjałem, jakim dysponuje WKS powrót z mazowieckiej wyprawy do Płocka i Warszawy z zwycięstwem w jednym z tych spotkań i łącznie z kilkoma zdobytymi bramami na koncie jest możliwy. Nafciarze potrafią zagrać dobrze, ale też i tragicznie. W ostatnich dniach pojawiły się informacje o przyjściach Łukasza Mościckiego, Julio Rodrigueza i Airama Cabrery. Zwłaszcza ten ostatni budzi spore oczekiwania. Półtora roku temu zaliczył bardzo dobrą rundę wiosenną w Cracovii. Ostatnie mecze Wisły były po prostu dziadowskie, więc teraz po przerwie mogą powrócić formą do tej np. z Poznania czy Krakowa. Zapowiadałoby to BTS i over w Płocku.

Stal Mielec – Wisła Kraków

Oba zespoły doświadczyły ostatnio problemów z koronawirusem. W Stali we wtorek wznowiono normalne treningi w prawie pełnym składzie. Wisła do zajęć powróciła jeszcze przed weekendem, lecz z okrojoną kadrą. Zespół z Mielca po początkowych problemach zaczął atakować lepiej. W ostatnim meczu zawiódł, ale wiadomo, że tego typu ekipy nie same stanie utrzymywać dobrej skuteczności przez długi czas bez wpadek, to nie Raków. Wisła jak na razie w ofensywie nie zachwycała. Były takie pojedyncze przebłyski z Górnikiem. Pod koniec okienka transferowego wzmocniła się Felicio Brown Forbesem. Transfer ten raczej trzeba traktować na jej korzyść. Kostarykańczyk to taki piłkarz, który na początek zmarnuje z kilka 100% okazji by potem trafić z niczego, więc mimo wszystko jest w stanie wnieść jakąś wartość dodaną do zespołu. Myślę, że bramki z obu stron to dość rozsądna propozycja na to spotkanie. Oczywiście z ostateczną decyzją lepiej wstrzymać się do opublikowania oficjalnych składów.

Legia Warszawa – Zagłębie Lubin

Zagłębie wygrało ostatnie dwa spotkania w dość podobny sposób. Dobra pierwsza połowa, prowadzenie. W drugiej części gry już oddanie inicjatywy rywalom, którzy jednak nie potrafili strzelić żadnego gola. Skuteczniejszy przeciwnik mógłby nawiązać walkę i odebrać punkty Miedziowym. Jednak Legia nie jawi się jako taki zespół. Nie ma co dużo mówić. Kryzys, kryzys, kryzys i nic więcej, ale w końcu zostanie opanowany. Jednak zanim nastąpi wyjście z zapaści trzeba oczekiwać raczej pojedynczych dobrych momentów i punktowania na poziomie trochę ponad jednego oczka na mecz, w granicach 1,5. Trudno coś wskazać.

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Warta Poznań

Warta po kwarantannie dopiero kilka dni temu wznowiła treningi grupowe. Przed przerwą zaczęła atakować z lepszą skutecznością, jednak ta izolacja i jakieś absencje w składzie nie napawają optymizmem. Podbeskidzie miało jeden przypadek koronawirusa, ale nie z pierwszego zespołu u piłkarza, który nie miał kontaktu z ekstraklasowym składem. Z pomocą Stali udało się przełamać kryzys. Czyste konto i pierwsze zwycięstwo to było to, czego zespół z Bielska-Białej potrzebował. Ogólnie bliżej mi do tezy, że gospodarze raczej nie przegrają tego spotkania.

Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin

Pogoń jeszcze zanim została objęta kwarantanną punktowała ponad stan. Dwa zwycięstwa Piastem i Śląskiem po 1:0 są zasługą bardziej nieskuteczności rywali. Teraz Portowcy wracają po przechorowaniu tłumnie koronawirusa. Taka wymuszona przerwa nie zapowiada pozytywnego wpływu na formę. Jak wyglądało to po wiosennym wstrzymaniu rozgrywek? Zespół ze Szczecina grał słabo przed przerwą a także po przerwie, pozytywów było mało. Spodziewałem się bolesnej weryfikacji z Lechem i Jagiellonią, ale wyrok został odroczony. Lechia ostatnio przygód koronawirusowych nie miała. Mogła się nieco odbudować i postrzelać z beniaminkami, wydaje się, że powinna raczej to wziąć. Jeśli nie w całym, to w połowicznym zakresie.

 
Otrzymane punkty reputacji: +80
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin (EE)
Typ: hc+1 X2
Kurs: 1.55 Fortuna


Zagłębie Lubin poza wpadka w Szczecinie gra solidnie. Ostatni mecz wygrany z Górnikiem Zabrze w którym spisali się bardzo dobrze a w szczególności na uwagę zasługuje zagranie na zero z tyłu. Miedziowi wogóle tracą mało bramek, bo jak narazie stracili tylko 4 bramki. Z drugiej strony mamy Legię gdzie zmiana trenera jak narazie nie pomaga, w przerwie na kadrę był czas na poznanie drużyny, pracę nad taktyka, zgranie ale nie było trenera w klubie. Michniewicz dopiero zaczął treningi z drużyną od czwartku czyli za wiele jednostek treningowych nie było i raczej nie ma się co spodziewać jakiegos WOW w grze legionistów. Sytuacja kadrowa również nie napawa optymizmem a w szczególności linia obrony, ze środkowych obrońców zdolni do gry są tylko Lewczuk i Jędrzejczyk a co ci panowie prezentują każdy widział w poprzednich meczach. Również ofensywa Legia wygląda słabo, z przodu jest dużo wiatru ale mało co z tego wychodzi, brakuje ostatniego podania i kogoś do wykończenia.
Patrząc po tym co w tej chwili prezentuja obie drużyny to jestem dość spokojny o powodzenie tego zakładu.
 
Ostatnia edycja:
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Mecze po przerwie na reprezentacje są zawsze bardzo trudne do typowania. Nigdy do końca nie wiadomo kto w jakiej kondycji wróci do tego dochodzą treningi w niepełnym składzie. Teraz jest jeszcze trudniej bo dochodzi do tego covidowa rzeczywistość.

Z zestawu par na tą kolejkę wybrałem mecz Górnika z Rakowem.
Górnik świetnie rozpoczął sezon grając odważną i ofensywną piłkę. Ostatnie mecze z Wisłą i Zagłębiem już gorsze i sądzę, że powoli Górnik będzie wracał na swoje miejsce mniej więcej w połowie stawki. Jednak uważam, że nadal będą próbować grać odważnie do przodu.
Raków z kolei imponuje formą już od końcówki poprzedniego sezonu. Konsekwentnie budowana drużyna, która też bardzo lubi grać do przodu i nie bez powodu jest na czele ligi.
Jak do tej pory są to najlepiej stzrzelające drużyny -Raków z 15, a Górnik z 12 bramkami.
We wszystkich meczach Rakowa w tym sezonie padały przynajmniej 3 bramki, w przypadku Górnika są to 3 mecze, ale w 2 z 3 pozostaych były to 2 gole (Stal i Zagłębie).
Dlatego mój typ na ten mecz to:
Górnik-Raków (EE)
over 2,5 goli @1,85


Powodzenia!

kurs z Betfair
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +29
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom