>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
waldi na spokojnie nie ma co sie denerwowac bo mamy wieksze zmartwienia niz ten konkurs ale chce sprawieldliwosci bo fajny konkurs i chce powalczyc do konca o czolowe miejsce.nie chce rzadnych bonusowych punktow za mecz ktory sie nie odbyl i jesli mamy taka sytuacje z pandemia to pod meczami do typowania napisz ze moze byc jakis mecz odwolany(z pogonia duzo wczesnie bylo wiadomo wiec mozna bylo przewidziec ze moze byc w innych meczach) i w razie czego dajemy zastepczy lub zrob dodatkowy punkt z regulaminie.oboje nie wiedzielismy ze zostanie odwolany tylko ze ty nie ponosisz rzadnych konsekwencji ze tak sie stalo a ja za to ze nie moglem wejsc na strone jestem w plecy.dlaczego tak ma byc?mam prawo dac typ w dniu kiedy sa rzucone mecze do typowania jak kazdy i czekac na wyniki.nie wiedzialem ze mecz zostal odwolany i ze cos mogles napisac w trakcie tygodnia-nie musialem tego wiedziec.punkty,nagrody,miejsce w tabeli i wiele innych rzeczy decyduje regulamin.typy zawsze dodaje na czas z analiza i zrzutem kupony,nie prosze o dadanie jak inni.teraz mam jedno pytanie zeby zamknac temat i prosze o krotka odpowiedz:czy zlamalem regulamin lub zrobilem cos nie tak dodawajac typy?pozdrawiam i zycze milego dnia
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Informacja była podana jak będzie rozliczony ten mecz i ewentualnie inne spotkania które zostaną przełożone i nie było to 5 minutę przez meczem. Dodatkowo było napisane że bez problemu można podać inny typ, analizę i zagrany kupon jeśli ktoś chce.
Jak byś chciał aby rozliczyć odwołany mecz? Jak trafiony typ? Z kompletem pkt? Czy to by było fair w stosunku innych? Chyba nie bardzo. Co by zmienił zapis w regulaminie, jakaś specjalna informacja skoro twierdzisz że nie miałeś czasu wejść i sprawdzić, to i tak byś nie podał nowego typu oraz analizy. To jest tylko konkurs a Ty się żalisz jak by niewiadomo co zależało od jego wyników.
Mam propozycje jeżeli to jest taki okropny ból dla Ciebie to ja proszę organizatora o przekazanie moich 2 pkt. dla Ciebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +138
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
PRZYPOMNIENIE!

W przypadku odwołania któregoś meczu w kolejce wszystkie typy z tego meczu będą liczone jako zwroty, dodatkowo jak ktoś poda wcześniej analizę/kupon z takiego spotkania to będzie mógł podać jeszcze raz z innego spotkania, ale trzeba to zgłosić w tym temacie, żeby była jasność. Gdy zostawimy analizę/kupon z odwołanego spotkania punkty będą jak za przegrany zakład, czyli 3 za analizę i 1 za kupon, ponieważ nie ma za co dać punktów bonusowych. Proszę o śledzenie wątku, jeżeli jakiś mecz zostanie odwołany na pewno dam tu takie info lub inny użytkownik, bo nie jestem 24h na forum i czasami jakaś dobra dusza mnie uprzedzi. Koniec przekazu, a z racji, że do zmagań ligowych jeszcze trochę czasu to zapraszam do działu Ligi Narodów , dzisiaj wiele ciekawych spotkań, w tym Polska - Włochy.​
 
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
prosze ododanie mojej analizy


do moich typow


Dodana //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Analiza:
Post:
Kupon:
kol7.png

Dodane //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
analiza

link do typów

Dodana //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
prosze o dodanie mojego kuponu

1602861586262.png

do moich typow


Dodany //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Proszę o zmianę moich typów:
4. Wisła P. - Śląsk 2:0
5. Stal - Wisła K. 0:1
7. Podbeskidzie - Warta 2:0


Link do postu:

Zmienione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Proszę o dodanie do moich typów

Analizę

Kupon
Screenshot_2020-10-17-06-38-13-673_com.android.chrome.jpg

Dzięki

Dodane //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Proszę w moim poście

Zmienić typy na

1. Cracovia - Piast 1:2
2. Górnik - Raków 2:1
3. Jagiellonia - Lech 1:2
4. Wisła P. - Śląsk 1:2
5. Stal - Wisła K. 1:1
6. Legia - Zagłębie 2:0
7. Podbeskidzie - Warta 0:0
8. Lechia - Pogoń 2:1

Oraz dodanie kuponu

Dzieki

Zrobione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Proszę o dodanie mojej analizy:

Link do postu:

Dodana //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Proszę do mojego posta

Dodać analize

Dziekuje

Dodana //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
prosze o dodanie mojej analizy


do moich typow


Dodana //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Do góry Bottom