>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
do moich typów


 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Proszę o dodanie do moich typów kuponu



dzięki

Dodany //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Proszę o dodanie do moich typów
analizę
oraz screen kuponu
Screenshot_2020-10-02-14-51-48-112_com.android.chrome.jpg
Dziękuje

Dodane //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik

Proszę zmienić typy na
1. Raków - Wisła P. 1-1
2. Śląsk - Cracovia 2:2
3. Podbeskidzie - Stal 1-0
4. Zagłębie - Górnik 2-1
5. Wisła K. - Lechia 0:2
6. Warta - Legia 0-3
7. Piast - Lech 1-1

Dodanie analizy

Dzieki

Zrobione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik

Proszę do mojego postu dodać analize

Dodana //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik
Proszę o dodanie do mojego postu:
analizy:
oraz kuponu:
fb.PNG
Dzięki
Post automatycznie złączony:

Proszę o dodanie do mojego postu:
analizy:
oraz kuponu:
fb.PNG
Dzięki
znowu źle mi sie wkleił link do analizy. Poniżej właściwy. Sorki za problem.
 
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik
Proszę o dodanie do mojego postu:
analizy:
oraz kuponu:
Pokaż załącznik 3681
Dzięki
Post automatycznie złączony:



znowu źle mi sie wkleił link do analizy. Poniżej właściwy. Sorki za problem.
Hej,

podałem analizę i kupon na mecz warta - Legia, ale został odwołany. Proszę o zamianę analizy:
oraz kuponu:
fb.PNG

Wybacz za spam.
Pozdrawiam.

Dodane //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
witam,ja odnosnie 6 kolejki-mialem w analizie i na kuponie mecz wisly krakow z lechia gdansk i mecz sie nie odbyl.mam tylko punkty za to ze rzucilem analize i kupon ale nic poza tym nie ugram i dlatego jestem mocno stratny w przeciwienstwie do innych typujacych.przed rzuceniem meczy do typowania nic nie bylo napisane ze ten mecz bedzie odwolany i rzadna wzmianka zeby jesli cos takiego sie wydarzy to dac cos dodatkowo.wczesniej bylo wiadomo ze mecz z pogonia szczecin sie nie odbedzie i nie bylo go do typowania wiec jesli byl mecz wisly z lechia to mozna go bylo typowac.w regulaminie takze nie ma rzadnej wzmianki o czym takim albo ja tego nie widze.widzialem teraz ze w piatek byla wazmianka o tym meczu i nawet o mojej osobie ale ja wczesniej rzucilem typowania i do dzisiaj nie mialem jak wejsc na ta strone i wiedziec o takiej sytuacji.reguly powinne byc rowne dla wszystkich,a ze ja wybralem ten mecz do analizy i kuponu to mam byc teraz stratny?prosze o rozpatrzenie mojego problemu i pozdrawiam
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
witam,ja odnosnie 6 kolejki-mialem w analizie i na kuponie mecz wisly krakow z lechia gdansk i mecz sie nie odbyl.mam tylko punkty za to ze rzucilem analize i kupon ale nic poza tym nie ugram i dlatego jestem mocno stratny w przeciwienstwie do innych typujacych.przed rzuceniem meczy do typowania nic nie bylo napisane ze ten mecz bedzie odwolany i rzadna wzmianka zeby jesli cos takiego sie wydarzy to dac cos dodatkowo.wczesniej bylo wiadomo ze mecz z pogonia szczecin sie nie odbedzie i nie bylo go do typowania wiec jesli byl mecz wisly z lechia to mozna go bylo typowac.w regulaminie takze nie ma rzadnej wzmianki o czym takim albo ja tego nie widze.widzialem teraz ze w piatek byla wazmianka o tym meczu i nawet o mojej osobie ale ja wczesniej rzucilem typowania i do dzisiaj nie mialem jak wejsc na ta strone i wiedziec o takiej sytuacji.reguly powinne byc rowne dla wszystkich,a ze ja wybralem ten mecz do analizy i kuponu to mam byc teraz stratny?prosze o rozpatrzenie mojego problemu i pozdrawiam
nie mogę Ci uznać reklamacji, bo po pierwsze w piątek o 9 rano napisałem post, ze jak ktoś dodał mecz Wisły z Lechią to może zmienić, bo nie będzie punktów bonusowych, pisał do mnie jeden użytkownik w tej sprawie, specjalnie sprawdziłem i wyszło, że na tamtą chwilę tylko ty miałeś ten mecz, więc specjalnie oznaczyłem twój nick, żebyś dostał powiadomienie. Miałeś wystarczająco dużo czasu, żeby to zrobić, link do mojego wpisu
dodajesz wcześnie typy i zyskujesz tym, że przy równej ilości punktów jesteś w lepszej sytuacji niż przeciwnicy, teraz sytuacja się odwróciła, w momencie dodawania posta mecz nie był odwołany, więc siłą rzeczy musiałem go umieścić, sytuacja jest na tyle dynamiczna, że jak ktoś na bieżąco nie śledzi co się dzieje w sporcie to takie rzeczy może przegapić.
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
waldi rozumiem ze sytuacja jest dynamiczna i szybko wszystko sie zmienia ale jak piszesz przy rownej ilosci punktow decyduje szybkosc umieszczenia typow bo tak jest zapisane w regulaminie.o mojej sytuacji nic takiego nie ma,przed dodaniem meczy do typowania nie ma tez rzadnej wiadomosci ze moze taka sytuacja sie wydarzyc mimo ze jeden mecz z pogonia juz byl odwolany.faktycznie napisales notatke w piatek ze mecz odwolany ale bedac caly dzien w pracy nie mam mozliwosci na analize meczu piatkowego-nikt nie sprawdza co chwile forum zeby zobaczyc czy cos sie zmienia.wczesniej byly ustalone zasady ktorych powinnismy sie trzymac.mam propozycje rozwiazania sytuacji:jesli mecz odbedzie sie w tej rundzie to zdobywajac wiecej punktow beda mi dodane(nagrody i tak w tej kolejce bym nie zdobyl maja max w tym meczu),a jesli nie to trzeba poszukac innego rozwiazania.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
wydaje mi się, że zwroty są najrozsądniejsze, niestety trzeba pilnować, żeby dodać nowy kupon/analizę w przypadku odwołania meczu z dnia na dzień. Ja nie wyobrażam sobie za bardzo jak to ogarnąć jak powiedzmy te mecze będę rozgrywane listopad/grudzień, wtedy mam wracać xx kolejek do tyłu i dodawać pojedynczym osobom punkty? Nie uważasz, ze to zagmatwane i tylko będize wprowadzac zamieszanie w tabeli, a po drugie dzisiaj obstawiałeś powiedzmy Legię, bo według Ciebie miała wygrać w ten weekend, w grudniu może być całkiem inny skład, kontuzje, transfery itd więc analiza z tego spotkania nijak się będzie miała do tego, które odbędzie się w grudniu, jeżeli trafisz to fajnie, jeżeli nie to będziesz miał pretensje (piszę w Twojej osobie, ale chodzi mi o ogół), wydaje mi się, że nie ma tu złotego środka, sa takie pop...ne czasy i niestety musimy się do nich dostosować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
teraz przed dodaniem meczy do typowania napisz ze moga byc mecze odwolane i mozna dodac zastepcze i po sprawie ale nie mozesz mnie traktowac w inny sposob jak innych.jesli polowa ludzi obstawilaby ten mecz to byloby inaczej a tak chcesz szybko zalatwic ta sprawe-trzymajac sie regulaminu i zasad nie moglem wiedziec o takiej zaleznosci.to moze zrobmy ze w nastepnej kolejce dam dwie analizy i dwa kupony. i tak bede stratny bo bede musial wybrac podwojnie.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Jakie inne traktowanie? Każdy byłby potraktowany tak samo, napisał do mnie kacper091097 kacper091097 odnośnie tego meczu i dostał identyczną odpowiedź, napisałem info o możliwości zmiany na 9h przed pierwszym meczem w kolejce, mało? Miałeś 2 dni, ~50 osób, które grało wiedziało o zmianie, chyba nie liczyłeś, ze dostaniesz bonusowe punkty za mecz, który się nie odbył?

Nie widzę również sensu w tym, żebym pisał, że jakiś mecz może być odwołany, co ja wyrocznia jestem i wiem czy jakiś mecz zostanie odwołany, bo u kogoś wyjdzie dodatni test, dowiaduję się o tym tak samo jak ty
 
Do góry Bottom