>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

seba23 136,2K

seba23

Użytkownik

Witam, umknęła mi godzina spotkania, proszę o dopisanie, że mecz rozpocznie się o 22:00
dzięki

Dopisane //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
K 28,6K

krachoo

Użytkownik
W moim typie na piątek nie sprecyzowalem o jaki over chodzi. Proszę o dodanie 60 min do typu ( bez dogrywki)

Poprawione //Waldi1979
 
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer

Wkradla się pomyłka z godzina, zamiast 20 30 powinna być 21:30. Dzięki za poprawe
Post automatycznie złączony:


Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Szambombel 1,9K

Szambombel

Użytkownik
nie wiem czy własna głupota podlega reklamacji. Ale do tej pory zupełnie pomijałem ten aspekt. Tuż po napisaniu analizy porównałem sobie kursy i nie spodziewałem się, że bywają aż tak wielkie różnice. Wybrałem najgorszy możliwy kurs z oferty, jeśli to możliwe proszę o zmianę kursu na 2.47, który obecnie można złapać na ewinner.

poprawione / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik

witam, proszę o zmianę rozliczenia typu na , Anderson rzucił 13x 180
pozdr

Poprawione, brawo za postawe fair play //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +191
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Oczywiście chodziło o typ na powyżej 1,5 gola. Proszę o poprawienie. I sorry za kłopot.


Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
pinio1111 56K

pinio1111

Użytkownik

Mój typ jest źle rozliczony. Kubacki w końcowej klasyfikacji TCS był o 0,4 pkt przed Granerudem, więc typ jest na plus

poprawione. ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Proszę o zmianę godziny meczu w typie dnia na 11 stycznia
Mecz rozpocznie się godzinę później niż podałem tj. o godzinie 14.05

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Mam literówkę w nazwie drużyny, zamiast Enea PTPS Piłka powinna być Piła oczywiście. Prośba o zmianę, bo kłuje mnie w oczy :)

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Z 582K
Ten typ jest trafiony proszę to poprawić.W tabeli powinienem mieć +85 pkt
wynik 86-82 a w handicapie 92-82
Dyscyplina: Koszykówka Rosja
Godzina: 09:00
Spotkanie: Astana - Lokomotiv Kubań handicap [6.5-0]
Typ: 1
Kurs: 2,55
Bukmacher: Forbet
Post automatycznie złączony:

Typ z dnia z dnia 09.01 Sobota

Poprawione, w tabeli będzie ujęte przy kolejnej aktualizacji //Waldi1979
EDIT: W tabeli już jest ujęte i opublikowane//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
P 2,9K

peter83

Użytkownik
Chciałbym poprawić analizę gdyż pisanie jej zajęło mi pół godziny a w tym czasie napisałem to samo co kolega sztabson napisał. Zamiast ostatniego akapitu jak się da proszę wstawić poniższy fragment. Niestety nie wiem jak podać link do analizy.


Myślę, że w dzisiejszym spotkaniu będzie remis w regulaminowym czasie gry ponieważ zespół Lukko już od 20 kilku meczy nie remisował. Liczę na przełamanie tej długiej serii meczów bez remisu.
 
Z 582K
W tym meczu na dzis kurs był 2,45.Tylko mi 0 dopisało po przecinku

Dyscyplina:Koszykówka Chiny
Godzina: 13:00
Spotkanie: Guangzhou - Shanxi razem z dogrywką
Typ: over 203,5
Kurs: 2,045
Bukmacher : STS
Analiza:To powinien być bardzo wyrównany pojedynek ponieważ oba zespoły grają na podobnym poziomie i teraz zajmują miejsca nie daleko siebie w tabeli.Gospodarze tego pojedynku koszykarze Guangzhou obecnie plasują się na 14 miejscu w tabeli.W dotychczas rozegranych pojedynkach wygrali oni 11 meczy i 16 razy schodzili z parkietu pokonani przez swoich przeciwników.W ostatniej kolejce spisali się bardzo dobrze wysoko wygrywając wyjazdowy pojedynek 114-94 z Qingdao.Ich rywale drużyna Shanxi plasuje się na 12 miejscu.Na ten ich wsyniok składa się obecnie 12 wygranych pojedynków i 14 meczy przegrali.W 6 ostatnich pojedynkach pomiędzy tymi zespołami padło więcej niż 203,5 punktów i teraz moim zdaniem będzie podobnie i z ewentualną dogrywką padnie wysoki wynik punktowy.
 
Do góry Bottom