>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 11.01.2021 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 11. Stycznia


1609235931090.png

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic
- Betfan
- TOTALbet
- eWinner
- superbet


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
G 9,9K

glosuuu

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka-NBA
Godzina: 00:00
Spotkanie: Brooklyn:Oklahoma
Typ: 2
Kurs: 4.70
Bukmacher: STS
Analiza:
Zacznę od tego, że Oklahoma wygrała ostatnie 5 bezpośrednich spotkań z dzisiejszym rywalem. Drużyna ta ostatnio wygrała 2 mecze i w spokoju może przystąpić do tego meczu. Giggles ostatnio zdobywa dużo PKT i jest liderem drużyny. Oklahoma zajmuje 9 miejsce z bilansem 4:4. Co ciekawe Nets również ma remisowy bilans 5:5. Brooklyn ostatnio przegrał z Memphis, a w ostatnich 5 meczach 3 razy schodził z parkietu z porażką. Myślę, że będzie to ciekawy mecz, a goście wcale nie są bez szans. Kurs jest wysoki i myślę, że jest to dobra okazja na zarobek. Ostatnio pisałem o Denver, które po kursie 3.05 wygrało z Phoenix. Tam Denver miało serię 7 bezpośrednich zwycięstw. W tym wypadku mamy serię 5 wygranych, więc jak najbardziej liczę na wygraną gości.

370
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +345
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, La Liga
Godzinna: 19:00
Spotkanie: Elche – Getafe
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: 3.10
Bukmacher: fortuna
Analiza:


Elche jako beniaminka czek ciężka przeprawa by pozostać w elicie, ekipa aktualnie w strefie spadkowej ale dziś przy zwycięstwie może mocno podskoczyć do góry i to jest cela z jakim dziś wyjdą na ten mecz. Oglądałem ich kilka meczy u siebie i tutaj nie ma zamykania się w swoim polu karnym, potrafią wyjść ofensywnie, nie boją się zaatakować odważnie w momencie gry przegrywają tak jak to zrobili z Realem Madryt z którym udało się zremisować. Dla nich też ta seria 10 spotkań bez wygranej jest za długa i trzeba spróbować się przełamać, tym bardziej że rywal w dołku i tutaj trzeba zaatakować. Getafe zaskakuje na minus w tym sezonie, chyba wszyscy nauczyli się grać przeciwko tej ekipie która prezentuje bardzo agresywny styl, największa sensacja poprzedniego sezonu tuż na strefą spadkową i na koncie trzy porażki bez strzelonej bramki. Oglądałem mecz z Valladolid gdzie cierpieli w defensywie w prostych sytuacjach ale byli naprawdę solidni w ataku tylko brakowało im zimnej krwi i ten atak potrzebuje zrywy dlatego tego też wypożyczono Alene z Barcelony oraz Kubo z Realu Madryt. Wiedzą że by zacząć znowu wygrywać trzeba rywali bardziej zaskakiwać w ofensywie i być kreatywniejszym i dziś taką wersję czuje że będą chcieli wprowadzić tym bardziej że wszyscy tutaj są wściekli bo przegrali w Pucharze Króla z Cordoba i pożegnali się z tymi rozgrywkami oby ta złość poprowadziła ich do ataków do pierwszej minuty.

210
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +283
sunrise82 70,2K

sunrise82

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Boston Celtic - Miami Heat
Typ: handicap -8,5 Miami
Kurs:
1.72
Bukmacher: STS
Analiza:

Głównym powodem , który skłonił mnie do zagrania tego zakładu są duże braki w składzie Bostonu. Drużyna praktycznie ma do dyspozycji 8 zawodników zdolnych do gry. Odpadli Brown, Tatum, Walker, Thompson, Ojeleye, obaj Grant i Robert Williams, Green i Langford . Brown nie jest jeszcze do końca potwierdzony, ale jeśli i jego zabraknie, Boston zagra bez dwóch najlepiej punktujących graczy.
Drużyna z Miami zagra praktycznie w pełnym składzie. Problemem może być tylko jeden dzień odpoczynku mniej dla drużyny Heat, ale wierzę że goście szybko zregenerowali siły i łatwo pokryją proponowaną linię handicapu.

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA debel Abbudabi
Godzina 9.30
Spotkanie:
Hsieh S-W./Krejcikova B.-
Aoyama S./Shibahara
Typ : zwycięstwo Aoyama / Shibahara
Kurs.3.5
Bukmacher: Betclick
Analiza: Spore value w kursie .Jak dla mnie szanse 50/50. Owszem Hsieh jest bezapelacyjnie najlepszą deblistką ale Krejcikova to juz ten sam level co Aoyama i Shibahara .Kolejna kwestia to to że Hsieh i Krejcikova graja ze sobą dopiero trzeci raz a para Japońska gra ze sobą od lipca 2019 i ma za sobą blisko 50 meczów bilans na cleyu 8 zwycięstw i 3 porażki na hardzie 26 zwycięstwo i 11 porażek, na rozkładzie nawet zwycięstwo z chińską parą siostr Chan Chan , czy Babos / Mladenowic.Aoyama Shibahara to na pewno nie są dziewczyny do bicia.
Obserwuję je od dłuższego czasu i w ich grze widać ciągly progres .Tu w Abbudabi pokonały po Tiebreacku meczowym świetną parę Klepac/Kostyuk i myślę że jutro także powalczą.Kolejny mały argument Hsieh odpadła już w singlu właśnie z Kostyuk i ta przegrana z dogiem raczej nie napawa optymizmem co do formy Hsieh choć pamiętajmy ze jej forma potrafi explodować z meczu na mecz.
Reasumując Hsieh/Krejcikova to na pewno dobry pomysł na parę deblową ale to może wymagać czasu i zgrania a japonka i japonka z amerykańskim paszportem już to mają od dawna.Powinien być fajny zacięty mecz ale 3.5 na Aoyama/Shibahara sporo moim zdaniem przesadzone dlatego wchodzę delikatnie , myślę że może nawet lepszy kurs pojawić się na livie.
No zobaczymy.

250
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +417
R 3,6K

rafi.g

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Turcja Super Liga
Godzinna: 14:00
Spotkanie: Erzurum BB - Fenerbahce
Typ: 2 + Over 2,5
Kurs: 2,05
Bukmacher: fortuna
Analiza:


Rzucił mi się w oczy mecz Tureckiej ligi gdzie Fenerbahce będzie grać wyjazdowy mecz z drużyną z ostatniego miejsca. Jeśli drużyna Fenerbahce wygra to zrówna sie punktami z pierwszą drużyną w lidze czyli Besiktasem. Co do gospodarzy, jak narazie nie wygrali żadnego meczu domowego remisując 4 razy i tyle samo przegrywając. Jak narazie jedynym sukcesem drużyny jest remis z czwarta drużyną w lidze, więc niewiele. Na początku rozważałem zagranie Fenerbahce wygra do zera ale drużyna Erzurum jak narazie nie strzeliła bramki tylko w dwóch spotkaniach u siebie i bardziej pewniejszym typem wydaje się wybranie Over 2,5 a to z racji gry gości którzy jak narazie na 16 spotkań mają bilans 12 spotkań z over 2,5. Minusem tego meczu jest brak kilku podstawowych graczy po stronie Fenerbahce takich jak Perotti i Sosa którzy mają w dorobku po 3 bramki oraz obrońca Gonul z 2 bramkami. Ostatni mecz bez tych zawodników Fenerbahce wygrało u siebie 2:1 z Alanyaspor które zajmuje obecnie 5 pozycje, więc nie powinni mieć dużego problemu ze strzeleniem kilku bramek.

105
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +308
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 2:30
Spotkanie: Golden State Warriors - Toronto Raptors
Typ: Golden State wygra i w meczu będzie powyżej 233,5 pkt.
Kurs: 4,30
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Linia wystawiona na ten mecz wydaje się być wysoka, ale patrząc na to jak grają obie ekipy, to jest spokojnie do pokrycia. Obie drużyny grają bardzo szybko, słabo bronią, przez co w ich meczach zwykle jest mnóstwo punktów. W czterech ostatnich meczach Toronto Raptors było więcej niż 233,5 punktów. Gra drużyny Toronto Raptors w tym sezonie nie jest dobra. Ich bilans to tylko dwa zwycięstwa przy sześciu porażkach. Golden State Warriors mają pięć zwycięstw i cztery porażki, a ostatnio pokonali Los Angeles Clippers. Według mnie Warriors wygrają to spotkanie i w meczu będzie powyżej 233,5 punktów.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1
couchpotato 45,8K

couchpotato

Couch Potato
Dyscyplina: Koszykówka, Korea, KBL
Godzina: 11:00
Spotkanie: Seoul SK Knights - Seoul Samsung Thunders
Typ: Seoul SK Knights ML
Kurs: 2.04
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Tak jak juz kiedys się rozpisywałem na temat KBL, to teraz w podobnym klimacie. Klasyczna fraza, ze derby rzadza sie swoimi prawami obowiazuje. Na tym etapie sezonu i przy obecnej dyspozycji, hcp 1.5 choc niskie, to jednak bardziej kusi wygrana gospodarzy. Swego czasu jako underdoga u siebie gralem Thunders, ale tym razem, widzac tendencje spadkowa gosci i lekkie wybudzenie w grze gospodarzy, gram na bilans 2x2 po czterach spotkaniach h2h obecnego sezonu. Na poczatku myslem, zeby grac over wystawionego 155 i gosci, ale jednak coś mi tu tym razem nie gra. Ponad to, gdy w tej parze przez ostatnie kilka lat gospodarze byli dogiem, to tylko bez mala dwa na 7 czy 8 razy nie pokryli czy to +hcp albo wygrywali. Thunders po tym meczu pewnie pykną Sonic Boom, a Knights utopią z Goyangiem i wszystko sie wyrowna. Dzis biorą to gospodarze. I over.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Z 582K
Dyscyplina: Koszykówka Chiny
Godzina: 13:00
Spotkanie: Fujian Quanzhou Bank - Xinjiang Tigers handicap [11,5-0]
Typ: Fujian Quanzhou Bank +11,5 pkt
Kurs: 2,80
Bukmacher:STS
Analiza;Gospodarze tego pojedynku koszykarze Fujian Quanzhou Bank w tym sezonie rozgrywkowym grają bardzo słabo i teraz zajmują dalekie 17 miejsce w tabeli.W dotychczas rozegranych pojedynkach wygrali oni 5 meczy i 20 razy schodzili z parkietu pokonani przez swoich przeciwników.W ostatnim swoim pojedynku spisali się jednak bardzo dobrze pewnie wygrywając wyjazdowy mecz 110-09 z Shanghai.Teraz ich rywalem jest bardzo dobry zespół Xinjiang Tigers.Goście obecnie plasują się na 4 miejscu w tabeli.Na ten ich wynik składa się 20 wygranych meczy i 7 pojedynków na razie przegrali.Fujian Quanzhou Bank w ostatnich spotkaniach z tym rywalem na swoim parkiecie przegrywał mniejszą różnicą punktową niż 10 punktów i stawiam że teraz będzie podobnie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +6
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: tenis dubaj
Godzina: 9:15
Spotkanie: Sakkari-Kenin
Typ: Kenin powyżej 11.5 gemow
Kurs: 1.71
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Kenin zaczęła sezon od wygranych m.in z Flipkens i Putincewa, teraz Sakkari która jest w dobrej formie. Ten jej dynamiczny i szybki tenis sprawia problemy rywalkom ,Kenin natomiast gra bardziej statycznie w porównaniu do niej. Nie zmienia to faktu że dziewczyny grały ze sobą dwukrotnie w 18 roku, trzy sety, mysle że Kenin tutaj postawi wiekszy opór i sprawi problemy Greczynce. Zaraz mecz. Liczę na dobry mecz Amerykanki

71
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +86
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Iran
Godzina: 14:05
Spotkanie: Esteghlal - Persepolis
Typ: Remis, Persepolis wygra zwrot
Kurs: 1.80
Bukmacher: betfan
Analiza:
Mecz dwóch kandydatów do mistrzostwa. Esteghlal to wicemistrz i obecny wicelider. Persepolis to najlepszy zespół w ostatnich latach w Iranie. W tym sezonie Persepolis jak na razie poniżej oczekiwań, nie przegrał meczu ale w 7 kolejkach aż 5 remisów. Do dzisiejszego rywala Persepolis traci już 7 punktów (ma 2 mecze zaległe). Liga Iranu jest mocno remisowa i underowa i takiego meczu spodziewam się również dzisiaj.

80
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +112
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Spezia Calcio - Sampdoria Genua
Typ: 2
Kurs: 2,45
Bukmacher: STS
Analiza:
Tabela na początek:
kup.jpg
Spezia u siebie zanotowała do tej pory 3 remisy i 5 porażek i jest to jak narazie najsłabszy zespół w meczach domowych w całej lidze. Sampdoria z kolei na wyjazdach ma bilans 3 zwycięstw, 1 remisu i 4 porażek. Te statystyki przemawiają za zespołem gości ale wiadomo statystyki nie grają. Jednak ja tutaj stawiam na Sampdorię, bo prócz tych statystyk myślę, że w zespole z Genui jest więcej jakości niż u gospodarzy. Oba zespoły w ostatniej kolejce sprawiły dużą niespodziankę, bo Spezia wygrała na wyjeździe z Napoli 2-1 a Sampdoria u siebie z Interem Mediolan również 2-1. Zapowiada się zatem ciekawie to spotkanie ale dla mnie na papierze więcej jakości jest po stronie gości. Do tego Sampdoria dziś bez większych problemów kadrowych.

Absencje w Spezia:
bramkarz Zoet (2 występy w tym sezonie), obrońcy Bastoni (9 występów w tym sezonie), Sala (6 występów w tym sezonie), Ismajli (4 występy w tym sezonie), Mattiello (1 występ w tym sezonie) i Capradossi (bez występu w tym sezonie) i pomocnicy M. Riccci (13 występów w tym sezonie), Bartolomei (6 występów w tym sezonie), Mora (4 występy w tym sezonie), Acampora (3 występy w tym sezonie) i Saponara (1 występ w tym sezonie)

Absencje w Sampdoria:
obrońca Ferrari (5 występów w tym sezonie) i napastnicy Gabbiadini (3 występy w tym sezonie) i Prelec (bez występu w tym sezonie)

Jak dla mnie to tutaj wszystko przemawia za zespołem przyjezdnym. Bilans obu zespołów dom/wyjazd, sytuacja kadrowa jak i jakość w zespole. Sampdoria powtórzę jeszcze raz na papierze jak dla mnie jest zespołem lepszym i myślę, że to tutaj zadecyduje.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +143
ToBi77 57,8K

ToBi77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzinna: 19:00
Spotkanie: Elche – Getafe
Typ: powyżej 1 gola i powyżej 5 rzutów rożnych
Kurs: 2.00
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Goście to najbardziej brutalna ekipa ligi i zwykle kiedy mecz rozgrywa Getafe to stawiam coś w kierunku kartek. Dziś jednak kursy niezbyt wysokie na takie zdarzenia, a jako że obie ekipy sąsiadują w tabeli i walczą o utrzymanie to dziś nie będą kalkulować. Gracze beniaminka z Elche do tej pory zdobyli tylko 13 goli w 15 kolejkach ,ale w meczach u siebie potrafili pokonać m.in. bramkarza Realu Madryt (1:1). Wcześniej strzelali w meczach domowych z Osasuną (2:2) ,Celtą (1:1), Cadiz (1:1) , Valencją (2:1) . Rywale też nie imponują formą strzelecką, i są pod tym względem jeszcze słabsi ( tylko 12 trafień) . Getafe jest od trzech spotkań bez gola, więc trzeba się w końcu przełamać. Zarówno jedna jak i druga drużyna od dłuższego czasu bez zwycięstwa w lidze ,a remis nikogo nie urządza. Liczę na otwarte spotkanie i mimo, że te ekipy nie nabijają dużo rzutów rożnych to niska linia powyżej 5 kornerów również jest do pokrycia. Pozdrawiam !

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +318
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Spezia Calcio - Sampdoria Genua
Typ: 2 / +2,5 gola / - 6,5 ŻK
Kurs: 4.62
Bukmacher: FORTUNA
Analiza:
Mecz na Stadio Alberto Picco poprowadzi włoski sędzia Marco Piccinini. W obecnym sezonie we włoskiej SERIE A poprowadził on 5 spotkań i pokazał w nich zaledwie 13 ŻK i podyktował 1 rzut karny. Nie jest to więc sędzia, który lubi rozdawać kartki z kapelusza, więc liczę, że under 6,5 ŻK jest tutaj bardzo bezpieczną opcją. Obydwie drużyny są dość overowe jeśli chodzi o gole. Zarówno Spezia jak i Sampdoria rozegrały 16 spotkań w lidze i w przypadku każdej z drużyn over 2,5 był pokryty 13 razy. Dodatkowo w meczach obydwu drużyn pada średnio ponad 3 gole/mecz. Jeśli chodzi o zwycięstwo Sampdori w dzisiejszym meczu to kolega powyżej wyczerpał już chyba znacząco temat. Ja od siebie dodam, że Sampdoria po ostatnim niespodziewanym zwycięstwie nad Interem (2:1) powinna pójść za ciosem i ograć dość mocno osłabiony zespół beniaminka. Sampdoria wygrała 3 z 5 ostatnich spotkań i dziś również stawiam na ich pewne zwycięstwo.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +138
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Tauron Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Enea PTPS Piła vs Volley Wrocław
Typ: Volley Wrocław -2.5 seta
Kurs: 1.86
Bukmacher: fortuna

Analiza:

Cześć wszystkim!

Z dzisiejszej ubogiej oferty wybrałem siatkówkę kobiet. Na wstępie od razu zaznaczam, że nie jest to moje ulubione miejsce do lokowania pieniędzy, a sport kobiet to często loteria, więc ostrożnie ze stawkami i ewentualnymi decyzjami czy grać czy jednak nie ;)

Jeszcze jakieś półtora miesiąca temu przy podobnych kursach dałbym dodatni handicap w drugą stronę i przekonywał do takiego grania, ale od tamtego czasu sporo się zmieniło. Po pierwsze można się zastanawiać czy ten sezon to nie jest pogrzeb żeńskiej siatkówki w Pile. Fatalne wyniki od początku rozgrywek i ostatnia pozycja w tabeli pociągnęła za sobą kolejne przykre konsekwencje. Do dymisji podał się trener Adam Grabowski i jego dymisja została przyjęta. Podejrzewam, że szkoleniowiec postawił przed zarządem sprawę jasno, że albo będą wzmocnienia żeby powalczyć o utrzymanie albo on rezygnuje. Wzmocnień nie było, za to byliśmy świadkami odejścia kilku zawodniczek... I tak z klubem pożegnały się Natalia Skrzypkowska i Marta Wellna - podstawowe przyjmujące Piły, a ostatnio do Chemika powędrowała środkowa Sonia Kubacka.
Żeby unaocznić te osłabienia przytoczę statystyki z pierwszego meczu obu zespołów, wygranego przez Volley 3:1. Otóż te 3 zawodniczki zdobyły łącznie ok. 40% punktów Piły i były odpowiedzialne za ok. 54% przyjmowanych piłek. Nie twierdzę przy tym, że bez nich PTPS nie przyjmowałby albo nie zdobywał punktów, ale skoro mniej więcej połowa siły zespołu będzie niedostępna dzisiaj, a w ich miejsce wejdą zawodniczki przegrywające do tej pory rywalizację o pierwszy skład, to jaki to może mieć efekt na wynik?

Rotacja Piły w ogóle wygląda mało okazale. Jeśli dobrze liczę to w grze mamy 10 zawodniczek, w tym tylko 2 środkowe, 1 rozgrywającą i 3 przyjmujące, więc praktycznie bez rotacji na tych pozycjach. I te zawodniczki, które były do tej pory rezerwowymi przyjmującymi w ekipie z bilansem 1-14 mają kończyć zmagania ligowe i walczyć o utrzymanie. Ja tego nie widzę i nie daję gospodyniom zbyt wielkich szans na wyrównaną walkę z którymkolwiek z zespołów w Tauron Lidze.

Nastroje we Wrocławiu zgoła odmienne. Dopiero 10. miejsce w tabeli na pewno jest sporym rozczarowaniem, ale wszystko zmierza ku dobremu. Z drużyną pożegnał trener Wojciech Kurczyński, a zastąpił go nie kto inny jak sam Dawid Murek. Jego praca już zaczyna przynosić efekty, przede wszystkim póki co ma wymiar mentalny, ale tego zawodniczki z Wrocławia bardzo potrzebowały. W drużynie jest w końcu chemia, jest motywacja i świadomość własnych możliwości. Widać to było już w pierwszym meczu pod wodzą Dawida, gdzie Volley uległ Radomce dopiero po tie-breaku, a niedługo później wygrał towarzyski turniej w Częstochowie, notując 2 wyniki po 3:0. Chociaż włodarze zapewniają, że jedynym wymaganiem na ten sezon jest 'dobra gra' i utrzymanie w lidze, i nikt nie wspomni o tym głośno, to jednak nie sposób nie odnieść wrażenia, że ambicją sportową będzie walka o pierwszą ósemkę. Sprawa bardzo trudna, strata do Legionowa wyraźna, a terminarz nie sprzyja, ale nie mają na pewno nic do stracenia.
Sytuacja kadrowa drużyny Volley jest o niebo lepsza od tej panującej w Enei. Na rozegraniu Wołodko i Szady, liderką wśród przyjmujących Natalia Murek, ale jest też kilka innych dziewczyn m.in. Wellna czy Bączyńska, w ataku Jasek i Rapacz i 3 solidne środkowe, w tym najlepsza blokująca ligi Kamila Witkowska.

Dysproporcja na korzyść przyjezdnych jest ogromna i każdy wynik inny niż 0:3 będzie dla mnie sporym zaskoczeniem. Liczę na szybkie i gładkie zwycięstwo gości jako przedsmak przed ich kolejnymi meczami.

Powodzenia ;)

86
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +14
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Scottish Premeirship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Celtic -Hibernian
Typ: Hibernian
Kurs: 3.5
Bukmacher: efortuna
Analiza:


Tchorze typu Betclic juz zdejmuja mecz z oferty, kursy na gosci leca na potege. Mecz raczej i tak zostanie przelozony, a co sie stalo?

Celtic w chaosie, o ile dzis zagraja, zagra mnostwo niedoswiadczonych graczy, podobna sytuacja do Derby, oczywiscie koronaswirusek i polecenie izolacji. Trener w domu, Goscie beda fawoytem tego meczu.

Dzis 13 graczy z Celticu ma polecenie izolacji

Oczywiscie Celtic najchetniej wyszedlb optymalnym zestawieniem, ale musza udawac ze dbaja o zdrowie, jesli chca dostawac kase od ligi irzadu wiec musza 'traktowac sprawe bardzo powaznie'

Hibernian to i tak bardzo dobra druzyna w tymsezonie, przegrana z Ross to odchylenie i efekt nowego trenera u gosci, ktory zatrybil za trzecim podejsciem. Co prawda Hibs skupiaja sie na pucharze ligi, w lidze i tak nie maja szans na wysze miejsce niz 3, ale ogolic |Celtic na ich boisku nie lada gratka zawsze.


Nie wiadomo czy mecz sie odbedzie, jesli tak, w miare zblizania sie meczu beda coraz nizsze kursy na gosci, ale jesli przeloza i tak mam cos fajnego pozniej ;)

Celtic - Hibernian 0-2

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +2
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Huesca - Real Betis
Typ: obie strzelą
Kurs:
1.80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Przed nami mecz kończący 18 kolejkę w LaLiga.
Ostatnia drużyna w lidze Huesca podejmuje na własnym stadionie zespół Real Betis, który zajmuje 12 miejse. Obie te drużyny dzieli 8 punktów różnicy więc nie jest to aż taka duża strata.
Gospodarze na 17 kolejek mają tylko 1 zwycięstwo natomiast zanotowali bardzo dużo remisów bo aż 9.
Bardzo ciekawie wyglądają statystyki meczów bezpośrednich między obiema drużynami, zagrali ze sobą 6krotnie z czego aż 5 razy padł BTTS.
Dziś gości mocno osłabienie natomiast tak osłabieni ostatnio zremisowali u siebie z Sevillą 1:1.
Goście nadal w ataku mają bardzo dobrych piłkarzy jak N. Fekir, S. Canales czu Loren gospodarze natomiast jeśli marzą o utrzymaniu się w lidze muszą zacząć wygrywać bo samymi remisami nie utrzymają się.
Dziś liczę ponownie na otwarte widowisko między tymi drużynami jak to miało miejsce w ich ostatnich meczach bezpośrednich 1:2, 2:1, 1:3 czy 1:1.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: Siatkówka - Tauron Liga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Pałac Bydgoszcz - ŁKS Łódź
Typ: over 3,5 seta
Kurs: 2,98
Bukmacher:
betclic
Analiza:
Zdecydowanym faworytem meczu wg bukmacherów są przyjezdne. Jednak myślę, że Pałac tutaj powalczy. Skład drużyny nie jest słaby. W drużynie mamy reprezentantki Polski - Jagła, Ziółkowska. Ogromnym wzmocnieniem drużyny jest Regiane Bidias, która daje moc w ataku. Brazylijka niedawno reprezentowała ŁKS, więc będzie to dla niej sentymentalny mecz. Pałac ostatnio potrafił na swoim parkiecie powalczyć z Chemikiem Police i uległ dopiero po tie-breaku. Zespół z Łodzi oczywiście jest mocniejszy. O sile zespołu stanowią Zaroślińska czy Lazović. Jednak ŁKS często gra nierówno, zdarzają się zespołowi wpadki. Ten kurs to ogromne value i myślę, że możemy tutaj zobaczyć 4 partie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: siatkówka - Tauron Liga Kobiet
Godzina: 17:30
Spotkanie: Pałac Bydgoszcz vs ŁKS Łódź
Typ: ŁKS -14,5 pkt
Kurs: 1,63
Bukmacher: Fortuna

ŁKS to drużyna nieobliczalna. Potrafi gładko wygrać na wyjeździe z Radomką, żeby za chwilę przegrać z Bielsko-Białą. Dzisiejszy mecz powinien być łatwiejszy od obu wyżej wymienionych. Pałac to drużyna otwierająca dolną część tabeli. Ani nie spadnie, a na jakiekolwiek poważne granie jest za słaba. Wyróżnia się tam przede wszystkim Ewelina Zurowska oraz Alexandra Dascalu. Natomiast ta druga nie grała w ostatnich meczach ze względu na problem z mięśniami brzucha. Nie wiem czy dzisiaj zagra, bo nie znalazłem żadnych filmików z treningu. Natomiast jeżeli zagra to nie będzie w najlepszej dyspozycji, a jej zagrywka jest na wagę złota.
Po drugiej stronie nierówne Łodzianki, które takie mecze powinny wygrywać gładko. W świetnej dyspozycji jest Kasia Zaroslińska. W ataku wspiera ją Aleksandra Wójcik. Na zagrywce doskonale spisuje się Katarina Lazović ze swoim kąśliwym flotem. Na środku świetna Klaudia Alagierska.
Idę jednak w handicap punktowy, a nie setowy, ponieważ zraziłem się do ŁKSu po tym co odstawiły z Jokerem Świecie.
W pierwszym spotkaniu ŁKS wygrał 3:1, ale warto wspomnieć, że wtedy dziewczyny grały tragicznie. Dzisiejsza forma z pewnością będzie lepsza i liczę na dużą liczbę bloków i problemów z przyjęciem po stronie Bydgoszczy. Jeżeli nie zagra Dascalu to dodatkowy motywator, ponieważ w pierwszym meczu zdobyła 16 punktów i była najlepszą zawodniczką w swojej drużynie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej na lodzie KHL
Godzina:
17:30
Spotkanie: Dynamo Mińsk - Metallurg Magnitogorsk
Typ: Metallurg w regulaminowym czasie
Kurs: 1,91
Bukmacher:
fortuna
Analiza:
Dziś w Mińsku spotykają sie piety zespół konferencji zachodniej i czwarty zespół konferencji wschodnie. Dynamo ostatni mecz rozegrało w Moskwie i szczerze mówiąć miałem nadzieje na dobry ich wynik , bo rywal nie był w najwyzszej formie jednak przegrali konczac mecz z zerowym dorobkiem bramkowym, owszem brakło troche szczescia i ta jedna bramka mogła wpasc. Dzis zespoł osłabiony w stotunku do poprzedniego meczu brakiem obroncy Menella i napstnika kanadyjczyka Spoonera, dodatkowo zespoł musi sobie radzic bez liderów Kozuna i Klinkhammera, sumujac jest to dosc znaczne osłabienie. Gosci z Magnitogorska poprzedni mecz z Omskiem zagrali bardzo dobrze, mimo porazki, bo nieststy nie wyszła pierwsza tercja gdzie Koseczkin wespół zespół z obroną troche zawalili temat, pozniej gonili i naciskali jednak nie dali rady. Dzis znów wyjaz ale wg mnie sa w stanie wziać całą pule i mimo ze Minsk ma na rozkładzie niedawno pokonane Omsk i SKA to ja stawiam na gości

91
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom