>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

N 117K

nafciarz1995

Użytkownik
prosze o podmiane linku do tematu z mojego dzisiejszego typu 15 wrzesnia na ten


zmienione // neutralny
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
ferguson2 860,3K

ferguson2

Typer

Poprosiłbym o zmianę bukmachera na betfan i typu na over 171.5 pkt po kursie 2.73, z góry dzięki.

Poprawione //deepred
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
N 117K

nafciarz1995

Użytkownik
Prosze dodac do środowego typu bukmachera betclic i link do tematu

Dodane //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
scorpio82 613,2K

scorpio82

Best of the Best
Cześć.
W analizie na sobotę
proszę o zmianę w ostatnim zdaniu na:
"Dziś liczę na chęć rehabilitacji ze strony gości którzy wcześniej od 2008 z Werderem nie przegrali"
żeby miało sens 🙂

Poprawione //deepred
 
successful 2,5M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Hej,

omyłkowo dopisałem w analizie na sobotę typ zdarzenia, które będzie miało miejsce w niedzielę:


Prośba o jego usunięcie, napiszę osobną analizę na sobotę. Celowo usunięcie, a nie przenoszenie go na niedzielę, bo tam już jest inna analiza.

Mam uprawnienia by sam to zrobić, ale jestem uczestnikiem tego konkursu, więc nie wychodzę przed szereg.

Dzięki!


Zrobione //deepred
 
Pablito91 1,1M

Pablito91

Mistrz Typer EURO Niemcy 2024
Hej, prosiłbym o zmianę godziny rozpoczęcia spotkania z 15.00 na 17.00.
Dziękuję.


zmieniona // neutralny
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
R 1,2M

rjastrzab

Typer Miesiaca
Typ był trafiony. Real miał 13 strzałów w I połowie.
Proszę o poprawienie

Poprawione // neutralny
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
R 1,2M

rjastrzab

Typer Miesiaca
Pomyłka w podaniu bukmachera.
Powinnien być Superbet, zamiast Betfan.


Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
versa 558,4K

versa

Typer
Cześć. Moja propozycja na dzień 4.10 tj: https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-4-10-2024-piątek.172171/post-7295021 została przełożona na dzień dzisiejszy (3.10) i została trafiona. Proszę o informację czy w tym przypadku muszę podać propozycję na ten dzień jeszcze raz czy może zostać uznana i zakwalifikowana jakoby odbyła się jutro 😀
Pozdrawiam.

Hej, post zostanie przeniesiony z 4 października na 3, możesz podać kolejną propozycję na 4 października. // deepred

Edit 2: Sorry, nie zauważyłem, że podałeś już jeden typ na 3 października, w tej sprawie najlepiej pisać do Waldi1979 Waldi1979 // deepred


Sytuacja wyjaśniona na pw //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Volleyball_Expert 517,2K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Proszę o zmienienie bukmachera z LVBET na Superbet i od razu kurs z 1.65 na 1.58.

Link do typu i analizy w konkursie oraz link do działu tenisowego.

Link do konkursu:

Link do działu tenisowego:

Poprawione przez Waldi1979 Waldi1979 // deepred
 
versa 558,4K

versa

Typer
W związku z zaistniałą sytuacją chciałbym zaproponować żeby osoby, które nie zdążyły podać swojej propozycji na wczoraj, tj: 7.10 mogły to zrobić w innym terminie przy możliwości dodania nie jednego, lecz dwóch typów niemających nic ze sobą wspólnego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +539
Waldi1979 2M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
W związku z zaistniałą sytuacją chciałbym zaproponować żeby osoby, które nie zdążyły podać swojej propozycji na wczoraj, tj: 7.10 mogły to zrobić w innym terminie przy możliwości dodania nie jednego, lecz dwóch typów niemających nic ze sobą wspólnego.
możemy przychylić się do tej propozycji, jednak ograniczmy ją czasowo do tygodnia czasu, czyli 14.10.2024
 
Otrzymane punkty reputacji: +539
snajp 747,4K

snajp

Użytkownik

Trafiony, poproszę o poprawkę.

Zrobione //deepred
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
rzabik 11,8K

rzabik

Użytkownik
Mój typ dnia z 10.10 został rozliczony jako błędny. Natomiast wszystkie zdarzenia były trafione. W sumie 12 rożnych Belgii. Kartki 1 czerwone i 3 żółte. W typie w bedbuilderze nie liczy się kolor tylko suma kartek. Czerwona jest na równi z żółtą więc też jest w limicie poniżej 4,5.
Proszę o poprawę
 
Do góry Bottom