>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

N 431K

niewierny-janek

Użytkownik
Proszę o zmianę kursu w poniższej analizie, ponieważ wzrósł z 2,66 do 2,81

 

Załączniki

Waldi1979 1,9M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Proszę o zmianę kursu w poniższej analizie, ponieważ wzrósł z 2,66 do 2,81

Kurs podajemy w momencie dodania typu, jakby się zmienił po 2 minutach to ok, ale typ podałeś typ o 11:52, a kupon zagrałeś o 15:40. Normalne, ze w przeciągu kilku godzin kurs mógł się zmienić, jakby spadł do 2,30 to też byś pisał o korektę? Tak samo jak ktoś podaje typ kilka dni przed, żeby ktoś mu nie zajął lub po prostu z braku czasu podaje na kilka dni to też ma pisać za każdym razem gdy kurs idzie w górę, a co jak spada? Korekty kursów można uwzględnić do kilku minut lub w przypadku pomyłki, a nie po kilku godzinach. Takie są zasady, nie piszę tu konkretnie w twoim kierunku, ale ogólnie, żeby wszyscy wiedzieli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1028
N 431K

niewierny-janek

Użytkownik
Kurs podajemy w momencie dodania typu, jakby się zmienił po 2 minutach to ok, ale typ podałeś typ o 11:52, a kupon zagrałeś o 15:40. Normalne, ze w przeciągu kilku godzin kurs mógł się zmienić, jakby spadł do 2,30 to też byś pisał o korektę? Tak samo jak ktoś podaje typ kilka dni przed, żeby ktoś mu nie zajął lub po prostu z braku czasu podaje na kilka dni to też ma pisać za każdym razem gdy kurs idzie w górę, a co jak spada? Korekty kursów można uwzględnić do kilku minut lub w przypadku pomyłki, a nie po kilku godzinach. Takie są zasady, nie piszę tu konkretnie w twoim kierunku, ale ogólnie, żeby wszyscy wiedzieli.
Ok, wszystko jasne.
 
Volleyball_Expert 482,6K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Witam bardzo proszę w analizie zmienić bukmachera i kurs.

Link do analizy:

Bukmacher: Betfan
Kurs: 1.85

Zmienione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Volleyball_Expert 482,6K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Witam bardzo proszę w dziale tematycznym, gdzie pisałem analizę o dopisanie zwycięzcy tego meczu tzn.

Jest tak:
Harrison C./Kingsley C. - Kiger M./Lawson A. kurs 1.72 LVBET

Zmienić na tak:
Harrison C./Kingsley C. - Kiger M./Lawson A. typ Harrison C./Kingsley C. kurs 1.72 LVBET

Link do analizy:

Poprawione //Waldi1979
 
makaveli23 461,9K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka

Proszę o poprawę kursu na 1.75. typ pisałem wczoraj i wtedy był niższy


Z tego co kojarzę to według regulaminu, kursów nie zmieniamy na większe. Chyba, że się mylę to niech ktoś z dwójki Waldi1979 Waldi1979 psotnick psotnick mnie poprawią. || ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Waldi1979 1,9M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi

Proszę o poprawę kursu na 1.75. typ pisałem wczoraj i wtedy był niższy


Z tego co kojarzę to według regulaminu, kursów nie zmieniamy na większe. Chyba, że się mylę to niech ktoś z dwójki Waldi1979 Waldi1979 psotnick psotnick mnie poprawią. || ibis
5 postów wyżej jest odpowiedź, wszystko jest wyjaśnione

 
Semtex 252,5K

Semtex

Użytkownik
Wpisałem w zły dzień, do usunięcia.


Usunięty //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
R 1M

rjastrzab

Użytkownik
Typ zamieściłem w wątku na zły dzień.
Powinien być na wczoraj 14.07, a omyłkowo wpisałem na jutro 16.07
Jeżeli jest szansa na uwzględnienie byłbym wdzięczny. Typ był podany przed rozpoczęciem niedzielnego spotkania.
Teraz się zorientowałem, bo jutro jest kolejny mecz w tej parze, ale gospodarzami jest ekipa Aguada

Warunkowo uznany, ponieważ nie było wcześniej problemów z twoimi typami, ale na przyszłość takie rzeczy należy zgłosić przed rozpoczęciem spotkania //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
anzelmo 217,2K

anzelmo

Użytkownik

Kurde sie rozpędziłem można dokleić godz.20-30

Pozdrawiam.

Dodane //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Pablito91 883,4K

Pablito91

Typer Miesiaca

Prośba o dopisanie w typie: FRĘCH poniżej 2.5 asa serwisowego . Dzięki.

Dopisane // neutralny
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +502
R 1M

rjastrzab

Użytkownik
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1167
Pablito91 883,4K

Pablito91

Typer Miesiaca

Prośba o dołączenie analizy do typu:

"Zapowiada się ciekawe meczycho pomiędzy Mussettim a Navone. Włochowi na pewno dużo da ten dzień odpoczynku. W 1 rundzie wielu go skreślało z monfilsem ze względu na późne kończenie turnieju w Umagz gdzie z Cerundolo grali prawie do północy. Jednak Włoch na spokojnie ograł Francuza. Dzisiaj odpoczywał, bo tak to kto wie jakby wyglądał z Navone, który jest przebijakiem. Ja jednak Idę w under asów Argentyńczyka, który nie posyła wielu asów. Korty w Paryżu nie są szybkie a dodając do tego jak gra i gdzie jest ustawiony Włoch na returnie nie widzę szans na 2 asy Mariano. Przeciwko Włochowi w Umag żaden zawodnik nie zaserwował 2 asów dlatego mocno idę w ten typ."

Dziękuję.

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Pablito91 883,4K

Pablito91

Typer Miesiaca
Proszę o dodanie bukmachera :Fortuna do analizy


Dodany //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Pablito91 883,4K

Pablito91

Typer Miesiaca
Proszę o zmianę typu bo nie zmienilem kopiując. Poprosze o typ:Korneluk powyżej 11.5 pkt


Dzięki.

Poprawione //Waldi1979
 
matty1886 29,7K

matty1886

Użytkownik

Zle mi sie wkleil link do postu w temacie. Mozna poprawic ?

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
makaveli23 461,9K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Chciałbym zrezygnować z typu, rozmyślałem się, drużyna na którą typuje gra i będzie grać zbyt dużo meczy ostatnio na wielu frontach i może ten odpuścić proszę o usunięcie

Usunięty //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Do góry Bottom