>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 9.07.2024 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 915,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 9. Lipca


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 10:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: powyżej 2,5 gola
Kurs: 1,80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Post w dziale: Link do swojego postu
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Betfan
- Betcris
- Fuksiarz
- Superbet
- Fortuna
- Betclic
- Lvbet
- Totalbet
- Forbet
- GO+bet
- Betters


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
makaveli23 462,2K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2024
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Francja
Typ: Hiszpania remis nie ma zakładu
Kurs: 1.74
Bukmacher: betfan
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...zpania-francja-9-07-2024.171672/#post-7279631
Analiza:
Obie drużyny zmęczone dogrywkami, Francja jeszcze karnymi, ale sądzę że faworyt jakim jest Hiszpania powinna tego meczu nie przegrać a nawet wygrać w czasie regulaminowym. Francja w drodze do tego półfinału strzeliła w sumie tylko 3 bramki, ich ofensywa jest na tych mistrzostwach bardzo nieskuteczna. Hiszpania za to strzeliła bramek 10 w regulaminowym i jedną w dogrywce w wygranej w ćwierćfinale z Niamcami 2-1. Mecz ten prawie sie udał skończyć w regulaminowym trenerowi de la Fuente, ale jednak zrobił błąd wymieniając w 80 minucie dwóch napastników na graczy środka pola by zamulić i dotrzymać wynik 1-0 do końca. Jeden plus tego taki że Morata i Williams sobie odpoczęli i będą stwarzać miejmy nadzieję większe zagrożenie pod bramką Francji. Francja dostosowała się do leniwej i defensywnej gry przeciwnika w ćwierćfinałowym meczu z Belgią jednak raczej zasłużenie wygrała 1-0. W półfinale z Portugalią również dostosowali się do gry przeciwnika, tym razem szybkiej gry ofensywnej ale co z tego jak nie skutecznej i remis 0-0 do karnych doskonale oddał to co się działo na boisku. Przewiduję bramkę a nawet dwie Hiszpanii w regulaminowym czasie gry, Francja oczywiście też będzie mieć swoje okazję ale jest mocno nieskuteczna i myślę że tych bramek strzeli mniej od Hiszpanii a ta zejdzie z boiska wygrana.

174
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2867
scorpio82 403,6K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 17:30
Spotkanie: FK Panevezys - HJK
Typ: Podwójna szansa (1 połowa lub mecz) - HJK
Kurs: 1.42
Bukmacher: Fortuna
Post na forum: https://forum.bukmacherskie.com/threads/i-runda-kwalifikacji-ligi-mistrzów-rewanże-9-07-2024-17-07-2024.171553/post-7280018
Analiza:
Ruszamy z eliminacjami do Ligi Mistrzów a w 1 rundzie eliminacji pary bardzo wyrównane. W omawianym meczu zmierzą się mistrz Litwy i Finlandii a w obecnym sezonie zdecydowanie lepiej prezentuje się HJK. FK Panevezys po zdobyciu tytułu mistrzowskiego w obecnym sezonie prezentuje się bardzo słabo i po 21 meczach na dalekiej 9 pozycji w tabeli która na koniec sezonu oznacza walkę o utrzymanie w barażach. Dziś trudno być optymistą jeżeli 2 ostatnie mecze na własnym stadionie przegrali bez strzelonej bramki. HJK obecnie na 2 miejscu w ligowej tabeli a ostatnie mecze to 5 wygranych w 7 grach. Dziś wystarczy skromne 1:0

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
successful 2,3M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2024
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Francja
Typ: Hiszpania wygra mecz + Francja otrzyma powyżej 0.5 kartek
Kurs: 2.90
Bukmacher: Superbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/1-2-finału-mistrzostw-europy-21-00-hiszpania-francja-9-07-2024.171672/post-7280052
Analiza:

Prawdopodobnie nie jestem jedyny, który uważa, że Hiszpanii ten finał po prostu się należy. Francja przez większość turnieju nie miała nic do powiedzenia, czego efektem jest brak jak dotąd strzelonej bramki z gry. Oczywiście - w najlepszej czwórce nie ma drużyn przypadkowych, tym bardziej, że Francja jeszcze przed turniejem była zaliczana do ścisłego grona faworytów do tytułu. Jednak ich gra sprawia, że awans do finału byłby w pewnym sensie krzywdzący dla piękna futbolu. Czas najwyższy, by wyeliminował ją zespół, który rzeczywiście pokazuje serce do walki i jest przy tym skuteczny. Takim zespołem jest Hiszpania. 3:0 z Chorwacją, 4:1 z Gruzją, 1:0 z Włochami. Wygrana z innym silnym faworytem - Niemcami - po dogrywce. Uważam, że miejsce w finale należy do Hiszpanów.

290
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2710
R 920,4K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2024
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Francja
Typ: Hiszpania RT
Kurs: 2,75
Bukmacher: Lvbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/1-2-finału-mistrzostw-europy-21-00-hiszpania-francja-9-07-2024.171672/post-7280054
Analiza:
W ćwierćfinale Hiszpania po znakomitym i widowiskowym meczu pokonała Niemców i mecz ten nie bez przyczyny nazywany był przedwczesnym finałem. Francja dla odmiany gra bardzo nieskutecznie ale też bryluje w grze obronnej- na Euro straciła do tej pory tylko jedna bramkę w meczu z Polską po karnym Lewandowskiego. Na tym tle gra Hiszpanów wygląda kosmicznie a popisy Williamsa czy Yamala przekładają się na skuteczność drużyny. Francuzi z kolei dochodzą do pozycji strzałowych ale nieskuteczność i przysłowiowe "klapki na oczach" strzelającego z każdej pozycji Mbappe dają taki efekt, że ich mecze trudno się ogląda. Postawię na wygraną prawdziwego futbolu w wykonaniu Hiszpanów, chociaż nie zagra kontuzjowany Pedri i za kartki zdekompletowana prawa obrona- Carvajal i Le Normand.

275
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3940
typerskoki 603,7K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2024
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Francja
Typ:BetBuilder: Hiszpania wygra i strzeli powyżej 1,5 gola
Kurs: 3,75
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/1-2-finału-mistrzostw-europy-21-00-hiszpania-francja-9-07-2024.171672/#post-7279932
Analiza:

Dla mnie Hiszpania gra kapialny futbol i jest poza zasięgiem wszystkich poza Niemcami, z którymi sobie poradziło mimo, że się wydawało że Niemcy na fali wyrównującej bramki rozstrzygną to na swoją korzyść. Francja tak jak Anglia nie gra kompletnie nic i się prześlizguje samobójami i karnymi. Jednak z takim rywalem uważam, że to już nie przjedzie. Pokuszę się o więcej. Kurs na czystą jedynkę jest już mega spoko, ale ja tu widzę jakieś 3-0, więc handi można też poszukać po kursie ponad 5. Niepokoi mnie jedynie to, że Hiszpania musiała dać sporo z wątroby w meczu z Niemcami i są straty w ludziach (kontuzje kartki). Francja na stojąco, myślami na wakacjach odpoczywała kolejny mecz, więc wznosząc się na swoje indywidualne umiejętności i będąc wypoczętym mogą okazać się trudniejszym orzechem do zgryzienia niż się to wydaje po meczach dotychczasowych. Dlatego w głownym typie zostawiam czystą jedynkę i nie wyobrażam sobie, że Hiszpanie przeszli Niemców, a słabej wypalonej Francji nie dadzą rady. Po dłuższym namyślę uważam, że tutaj nie będzie 1-0. Za dużo na tym Euro było już grania na 1-0, więc sądzę że teraz będzie inaczej i jak Hiszpania ma wygrać to strzeli więcej niż 1 bramkę i taki betbuilder biorę po jeszcze lepszym kursie.

375
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +4080
R 1M

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka – Wenezuela
Godzina: 01:00
Spotkanie: Guaiqueries - Diablos
Typ: poniżej 156,5 pkt
Kurs: 1,53
Bukmacher: forbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/pozostałe-ligi-cały-świat.140778/page-31#post-7280156
Analiza:
Koszykówka wenezuelska, chyba nigdy wcześniej nie grałem, ale aby znaleźć coś fajnego trzeba przeszukiwać różne zakamarki. Gospodarze to wicelider tabeli a goście to ekipa z ostatniego dziewiątego miejsca. Faworyt jest jeden, ale ja wybieram tradycyjnie under punktowy. Najwyższą linię znalazłem na forbecie. W ramach tegorocznego i ubiegłorocznego H2H w ich meczach rzucali : 136, 136, 142, 159 punktów (od najmłodszych. Jak się spojrzy na ostatnie mecze obu ekip to tez bogactwa punktowego nie było. Guaiqueries 86 pkt, 69, 76, 79, 82, a Diablos, 71, 71, 84, 77, 71. Bardziej jednak ufam ich meczom H2H i gram under 156,5 pkt.

0
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
Tenis by Dawid 1,1M

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis, ATP Wimbledon
Godzina: 14:30
Spotkanie: Sinner J. vs. Medvedev D.
Typ: Sinner J. powyżej 3,5 przełamań
Kurs: 2,1
Bukmacher: betfan
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/atp-tour-wimbledon-1-07-2024-14-07-2024.171605/post-7280189
Analiza:

Spotkanie ćwierćfinałowe, w którym wyraźnym faworytem jest Włoch, co specjalnie nie powinno dziwić. Od początku sezonu gra znakomicie i można było mieć wątpliwości, co do jego dyspozycji na kortach trawiastych, lecz już w Halle je rozwiał. W każdym meczu wygląda bardzo dobrze i wygrywa wszystkie spotkania bardzo pewnie, choć stracił dwa sety. Widać, że nauczył się też tej nawierzchni i w mojej opinii jest głównym faworytem do końcowego triumfu, lecz bardzo dobrze wygląda też Djokovic. Wydaje się, że pierwszy poważny test przyjdzie jednak w półfinale, gdzie spotka prawdopodobnie Alcaraza. Jannik rozgrywa bardzo pewnie wymiany, popełnia mało niewymuszonych błędów i rzadko daje się przełamywać. Oczywiście mecz z Medvedevem wzbudza pewne wątpliwości, bo już w podobnej sytuacji byliśmy podczas Australian Open, kiedy to panowie zagrali w wielkim finale i też wyraźnym faworytem był Włoch, a mało brakowało, by ten przegrał 0-3. Daniil wtedy zagrał znakomicie pod względem taktycznym, ale także stricte sportowo był to świetny występ, lecz ostatecznie zabrakło trochę sił i zapłacił tym samym za cięższe mecze w poprzednich fazach. Tutaj tego problemu nie będzie, gdyż w IV rundzie mecz dość szybko poddał Dimitrov i miał czas na złapanie większej świeżości. Trawa jednak nie wymaga, aż tak wiele biegania, więc aspekt fizyczny raczej nie będzie kluczowy, a bardziej mentalny. Jannik musi udźwignąć rolę wyraźnego faworyta, a Daniil w roli underdoga znów może pokazać, co ma najlepsze i na pewno nie można go nigdy lekceważyć. Jednak stricte sportowo mam pewne wątpliwości, bo jednak bardzo męczył się w starciu z Mullerem, który na trawie nie ma wielkiego ogrania, ani też mocnych argumentów w ofensywie. Później stracił seta ze Struffem, który w best of 5 nigdy nie zachwycał. Dlatego mam obawy, że ta gra to jednak będzie trochę za mało na lidera rankingu i ten znów pokaże wysoką klasę. Oczywiście nie wykluczam, że Rosjanin go przełamie co najmniej raz, więc mój pomysł na ten mecz to przełamania Włocha, a ewentualne przełamanie na korzyść rywala może tylko pomóc, bo wydłuży mecz. Cztery przełamania na korzyść Jannika wyglądają dość atrakcyjnie. W trzech z czterech meczach pokrył tę linię, lecz nie jakoś zdecydowanie. Potrafił jednak stracić seta z Hanfmannem i Berrettinim, więc to informacja dla Rosjanina, że się da, lecz trzeba podkreślić, że Matteo zagrał na wysokim poziomie i było to jedno z lepszych spotkań turnieju. Ciężko powiedzieć na co będzie stać Medvedeva, ale liczę, że zagra odważnie jak podczas Australian Open.

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Pablito91 883,4K

Pablito91

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Tenis, ATP Wimbledon
Godzina: 15.30
Spotkanie: Alcaraz Paul
Typ: Paul powyżej 1.5 przełamań
Kurs: 1.80
Bukmacher: betfan
Post w dziale:
Analiza:

No i zaczynamy ćwierćfinały. W jednym z nich zmierzą się Carlos Alcaraz z Amerykaninem Paulem. Carlos nie zachwyca póki co za bardzo swoją grą. Tylko dzięki swojemu mocnemu mentalowi udało się wygrać z Tiafoe. Bo mogło się to skończyć 1:3. Wydaje mi sie, ze tak grający i w takiej formie Paul jest w stanie ugryźć Alcaraza. Moim typem na to spotkanie jest to, że Amerykanin przynajmniej 2 razy przełamie Carlitosa, którego akurat serwis nie jest najmocniejszą bronią. W poprzedniej rundzie Humbert aż 5-krotnie przełamał Alcaraza I w całym meczu miał aż 13 szans na przelamanie. Tiafoe 3 razy przełamywał Hiszpana. Vukic i Lajal 2-krotnie przełamywali. Skoro wszyscy przynajmniej 2 razy przełamali Hiszpana, więc dlaczego i Tommy nie miałby tego uczynić? Na moje to bet dnia.

180
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3419
sunxl 2,1M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2024
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Francja
Typ: Remis
Kurs: 2.85
Bukmacher: Superbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/1-2-finału-mistrzostw-europy-21-00-hiszpania-francja-9-07-2024.171672/#post-7280213
Analiza:


Co tutaj dużo kryć, Hiszpania zagrała dobre spotkanie z Niemcami, chociaż po strzelonym golu na 1:0 to gospodarze turnieju przejęli inicjatywę. Można było mieć wrażenie, że prędzej czy później die Nationalelf doprowadzi do dogrywki i tak też się stało. Kolejne 30 minut batalii było bardzo wyrównane i tak naprawdę wynik mógł pójść w obie strony, ale świetnym dośrodkowaniem popisał się Dani Olmo i jeszcze lepsze uderzenie z główki zaliczył Mikel Merino. Hiszpania pokazała charakter i z pewnością ma wszystko, aby sięgnąć po tytuł.

Jest doświadczenie, ale też młodość, która podnosi poziom La Furia Roja. Mało kto spodziewał się, że selekcjoner Luis de la Fuente osiągnie taki sukces, jak półfinał Mistrzostw Europy. Jego niepopularne decyzje się sprawdzają i fani mają nadzieję, że ich ulubieńcy zameldują się w finale. Wiele będzie zależeć od duetu młodzieży Lamine Yamal oraz Nico Williams dosyć wcześnie opuścili boisko w Stuttgarcie i ich motoryka oraz dynamiczność będą potrzebne, aby skruszyć francuski mur. Czy ten duet zapisze się na kartach historii Hiszpanii?

Francja gra bardzo pragmatyczny futbol i pomimo ogromnego potencjału, jaki drzemie w tej reprezentacji, selekcjoner Didier Deschamps najwidoczniej takim podejściem pragnie sięgnąć po Mistrzostwo Europy. Przypomnijmy, że Trójkolorowi stracili tylko jednego gola i było to w starciu z Polską, a do tego nie zdobyli bramki z gry. To powoduje sporą dyskusję w kraju, ale trener oraz zawodnicy robią po prostu swoje i jak na razie przynosi to zamierzony efekt. Wiele mówi się też o Kylianie Mbappe, który po kontuzji odniesionej w spotkaniu z Austrią nie jest do końca sobą. Maska ogranicza jego pole widzenia i nie jest w stanie wskoczyć na poziom, który pamiętamy z Mistrzostw Świata w Katarze.

O ile w ofensywie nie wygląda to najlepiej, to należy pochwalić przede wszystkim defensywę Trójkolorowych. William Saliba zdecydowanie należy do czołówki obrońców tego turnieju. To samo możemy powiedzieć o Mike Maignan. Bramkarz Francji nie ma może zbyt wiele strzałów do powstrzymania, niemniej jednak jest na posterunku i wyłapuje trudne uderzenia. Dzisiaj goalkeeper Francji może mieć sporo pracy. Czy doczekamy się kolejnego nudnego starcia z Wicemistrzami Świata?

Powiem szczerze, że rzadko kiedy gram remisy, ale tutaj pierwszym moim pomysłem był właśnie ten typ. Zarówno Hiszpania, jak i Francja dysponują podobnym potencjałem, co możemy zauważyć po wystawionych kursach. La Furia Roja ma jednak spore braki kadrowe i trzech podstawowych zawodników nie wystąpi dzisiaj z nadmiar kartek, czy też kontuzje. Mowa tutaj o Pedrim, Danielu Carvajal, czy też Robinie Le Normand. Selekcjoner Luis de la Fuente ma jednak jakościowych zmienników i ciekawy jestem, jak poradzą sobie na tle Trójkolorowych.

Oba zespoły w poprzedniej rundzie zaliczyły remisy w regulaminowym czasie. Hiszpania z Niemcami a Francja z Portugalią. Myślę, że La Furia Roja będzie częściej utrzymywać się przy futbolówce, a Trójkolorowi skupią się na defensywie oraz na szybkich kontratakach. Nie zdziwi mnie wynik 0:0 lub 1:1 i mam nadzieję, że będzie to remis po dobrym widowisku, chociaż wątpię, że obejrzymy piłkarski spektakl. Liczy się osiągnięcie celu, nawet kosztem pięknej gry.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
anzelmo 217,2K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2024
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Francja
Typ: Rzut karny lub czerwona kartka
Kurs: 2,35
Bukmacher: Fuksiarz


Hiszpania - Francja

sporo juz napisane o tym meczu w sumie to Francja po za gra w defensywie prezentuje żenujący poziom jeśli chodzi o potencjał w ataku Kilian gra zdecydowanie poniżej gdzieś chyba na 30% po tym złamaniu nosa. Ogólnie słaba ta impreza jesli chodzi o mecze grupowe było ok ale im dalej w las tym więcej taktyki wiadomo panowie ;piłkarze !!zmęczeni ale winna lezy po stronie świni im więcej będzie drużyn tym więcej będzie lipnych turnieji i meczy na plus na pewno Turcja Gruzja imo Albania troszkę czyli ekipy debiutujące którym sie bardzo chciało. Hiszpania taka fajna maszynka młodość- doświadczenie piłkarze drugiego szeregu w klubach szkoda ze dziś nie zagra Carvahal.
Mam Hiszpanów i mam nadzieje ze udowadnia to w meczu ta swoja dobra formę turniejowa ze ta drużyna na da szans i argumentów zeby trener DD zabił ten mecz i nie powiela błędu z meczu z Niemcami gdzieś na 25 minut przed Konicem zmiany trenera czekanie na koniec meczu i...szanse na karny zawsze sa przy technice potencjale piłkarzy mamy var a stawka bardzo duza to i czerwo możliwe z fartem .Z gwizdkiem nie ma angielskich patałachów wiec....piłkarze szybcy będą kontry .

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
L 1,8M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2024
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Francja
Typ: Francja powyżej 9.5 fauli
Kurs: 1.42
Bukmacher: Superbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/1-2-finału-mistrzostw-europy-21-00-hiszpania-francja-9-07-2024.171672/post-7280247
Analiza:

Francuzi póki co prześlizgują się przez poszczególne etapy, ich gra nie zachwyca, są nieskuteczni w akcjach ofensywnych i oglądanie ich gry jest po prostu męczące. W przypadku Hiszpanów jest zupełnie odwrotnie, bo tutaj od razu widać pro-ofensywną grę i przede wszystkim zabójcze skrzydła w postaci Nico oraz Yamala. W tym meczu spodziewam się większej inicjatyywy po stronie Hiszpanii, która wyeliminowała już jednego z głównych kandydatów do triumfu - Niemców, a i w fazie grupowej odhaczyłą dwóch trudnych rywali, których pewnie ograła - Włochów i Chorwatów. Myslę, że Francja będzie bardziej bazowała na kontrach, ale też agresji, stąd też decyduje się na stosunkowo niski próg fauli po ich stronie.

142
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2333
N 431K

niewierny-janek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2024
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Francja
Typ: Hiszpania lub remis, poniżej 3,5 gola i powyżej 39,5 pkt za kartki
Kurs: 2,66
Bukmacher: forBET
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/1-2-finału-mistrzostw-europy-21-00-hiszpania-francja-9-07-2024.171672/post-7280267
Analiza:

Gdyby patrzeć przez pryzmat tego jak półfinaliści Euro 2024 zaprezentowali się do tej pory oraz jaką przejawiają chęć do gry ofensywnej, to w finale powinniśmy ogląda Hiszpanię i Holandię. Zatem w I półfinale nieznacznym faworytem jest Hiszpania, która oprócz gospodarzy gra na tym turnieju najładniejsza piłkę. Francuzi ślizgają się z rundy na runę, ofensywa kulawa i nieskuteczna, jednak z drugiej strony również mało bramek tracą. Dlatego swój typ na Hiszpanię podpieram remisem, gdyby np. mecz skończył się 0:0 lub przy prowadzaniu Hiszpanów 1:0, Francuzom udało się doprowadzić do dogrywki w ostatnich minutach. Dla mnie w tym meczu padną max 2 bramki, widzę tutaj takie rezultaty jak 1:0, 1:1 lub 0:0, ewentualnie wygrana Hiszpanii 2:1. Ale jak to faza pucharowa już nas przyzwyczaiła, więcej niż 3 bramek nie należy się spodziewać. Ekipy grające na tym etapie w pierwszej kolejności zabezpieczają tyły, by nie musieć odrabiać strat. Ponadto mam nadzieję zobaczyć w tym meczu minimum 4 kartki, stawka jest wysoka, więc nie powinno zabraknąć odpowiedniego zaangażowania i agresji w odbiorze piłki. Zresztą pod koniec meczu, gdy będzie nerwowo wszystko może się zdarzyć - faul by zatrzymać kontrę, dyskusje z arbitrem itp.. Po za tym Hiszpanie na tym Euro oglądają kartki w każdym meczu, w fazie grupowej przeciwko Chorwacji i Albanii oraz przeciwko Gruzji tylko 1 ale te mecze mieli pod kontrolą. To już przeciwko klasowym rywalom jak Włochy czy Niemcy oglądali odpowiednio 3 i 3 (łącznie z dogrywką 6 żk + 1 czk ) żółte kartki. Francuzi również spokojnie w fazie grupowej mało kartek (2, 0, 1) ale już w fazie pucharowej 3 i 1 kartek. Stawka wysoka więc nie ma mowy od odstawianiu nogi.

266
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2806
stanley-63 977,9K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2024
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Francja
Typ: otrzyma kartkę / Lamine Yamal
Kurs: 6.00
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale : https://forum.bukmacherskie.com/thr...zpania-francja-9-07-2024.171672/#post-7280219

Dziś przed nami pierwszy półfinał ME i spotykają się dwie ekipy które były zresztą wymieniane w roli faworytów , sporo już analiz na temat tego meczu zostało napisanych i trudno nie iść tutaj w stronę Hiszpanów którzy nie da się ukryć lepiej przezentują się na tych mistrostwach ale wiadomo nie wazne jakim stylem czy sposobem grasz wazny jest wynik końcowy , te zdanie kieruję przede wsystkim w stronę Francuzów bo ci nic nie grają ale są w półfinale , skupię się jednak na kartonikach bo te chyba nie da się ukryć w tym meczu zostaną pokazane , sędzią jest Słoweński arbiter Slavko Vincic który na tych mistrzostwach sędziował dwa spotkanie a między innymi spotkanie Hiszpanów z Włochami wygranym przez Hiszpanów skromnie bo skromnie 1:0 po samobóju ale pan Slavko pokzał w tym meczu 5 żółtych kartoników z czego większość bo trzy zobaczyli Hiszpanie min. Rodri , Robin Le Normand i Daniel Carvajal , dziś poluję na kartkę Lamine Yamala , w tych meczach w których do tej pory grał czyli wszystkich nie raz faulował i nie raz postawił stępel na nodze rywala i też nie raz był pod bacznym okiem arbitrów bo niektóre z tych fauli byli własnie na pograniczu aby pokazać mu karteczkę , myślę że dziś Hiszpanie będa częściej przy bramce Francuzów a ci z kolei będą liczyć na szybie kontry i tu upatruję fauli a tu Lamine będzie musiał udaremniać te szybkie wyjścia Francuzów ale wiadomo to jest moja wizja a mecz napisze swoją statystykę .

500
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3602
bfred 471,9K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:00
Spotkanie: TNS - Decic
Typ: BTS
Kurs: 1.75
Bukmacher: Betclic
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/i-runda-kwalifikacji-ligi-mistrzów-rewanże-9-07-2024-17-07-2024.171553/#post-7280290
Analiza: Wczoraj 1 gola zabrakło:( No ale nic ruszamy z przedbiegami Ligi Mistrzów. Swoją drogą nie kumam skąd tak niski kurs na gospodarzy...Ludzie przecież to jest mistrz ligi Czarnogóry a gospodarzem mistrz Walii która to ligą jest trochę ogórkową...1,42 na gospodarzy? No sorry ale nie kupuję tego bardziej x2 bym grał. W ostatnim meczu TNS baty 0-5 z Kilmarnock czwartą drużyną ligi szkockiej...No tutaj goście nie zdobędą choćby gola? Nie wierzę na gola kurs 1,50 ja to spokojnie biorę do jakiegoś ako widzi mi się jakieś 1-1 lub 1-2 nie wiem jak wy ale ja próbuję. Powodzenia:)

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
C 48,5K

CrossType

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2024
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Francja
Typ: Kante otrzyma kartke
Kurs: 5,00
Bukmacher: Fortuna
Post na forum: https://forum.bukmacherskie.com/threads/1-2-finału-mistrzostw-europy-21-00-hiszpania-francja-9-07-2024.171672/post-7280294
Analiza:

Nie oszukujmy się, takie typy to trochę loteria. Bo wszystko zależy od sytuacji w trakcie meczu, ustawienia piłkarza. Dodatkowo też wszystko w rękach sędziego, czy faul będzie wcześniej czy później. Aczkolwiek jakbym miał szukać kartki na zawodnika to wybieram Kante. W oficjalnych spotkania od 19 spotkań bez kartki. Ostatnio w 2020 roku dostał kartę w reprezentacji. Śr. na tych mistrzostwach 1,2 faula na mecz, jeszcze bez kartki. Kolejny plus aczkolwiek w przypadku Kante nie było by takiego ciśnienia bo nie dostał to, że kartki się zerują przed półfinałem, to może tylko sprawić, że piłkarze będą grać ostrzej i kiedy będzie trzeba będą faulować nawet kosztem dostania kartki. Hiszpanie w każdym meczu stawiali na agresywny football i przerywanie akcji. Niemcy w meczu z nimi postawili na to samo i jak widać blisko byli awansu. Francja powinna z nich wziąć przykład i nie odstawiać nogi tylko przeszkadzać Hiszpanom ile się da, bo jak się rozpędzą i na biorą wiatru w żagle to słabo widzę stojącą przez całe Euro Francje.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
kubabrenner 254,2K

kubabrenner

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Wimbledon
Godzina: 15.30
Spotkanie: Alcaraz - Paul
Typ: Alcaraz wygra + powyżej 18.5 gemów Alcaraza
Kurs: 1.53
Bukmacher: fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...07-2024-14-07-2024.171605/page-4#post-7280304
Analiza:

Szukałem nieco lepszego kursu do zagrania w tym meczu i to chyba najrozsądniejsze. Faworytem tego spotkania jest obrońca tytułu czyli Alcaraz. Spora szansa na powtórkę finału sprzed roku, czyli z Djoko. Panowie na trawce zmierzą się pierwszy raz, dotychczasowe 4 pojedynki odbyły się wyłącznie na twardej nawierzchni, wszystkie za oceanem. Alcaraz na trawie czuje się znakomicie, od 2023 rozegrał na tej nawierzchni 18 spotkań z czego wygrał 17, a ponad połowa z nich była rozgrywana w ramach właśnie Wimbledonu, na którym ma 11 wygranych z rzędu. W tym roku odprawił w pierwszych dwóch rundach Lajala i Vukica bez straty seta. Warto jednak odnotować, że w każdym z tych meczów dopuścił do tb, a z Lajalem wręcz 2 razy. Później trudny mecz z Tiafoe, który finalnie udało się wygrać 3-2, ale było gorąco. W ostatnie rundzie dość pewna wygrana z Humbertem, choć także set zgubiony. Mając na uwadze, że w żadnym z tych meczów nie wygrał na tyle gładko, żeby zmieścić się w 18 gemach, a także pamiętając jakim serwisem dysponuje Amerykanin, idę w scenariusz gdzie Alcaraz podtrzyma serię wygranych i wejdzie do kolejny rundy, jednak nie tak łatwo i jakiś tiebreak zobaczymy. Paul w tym roku wygrał Londyn, gdzie pokonał takich graczy jak Draper, Korda czy Musetti w finale. Na Wimbledonie miewał przestoje w pierwszych dwóch meczach, szczególnie z Virtanenem, ale później pewne wygrane po 3-0 z Bublikiem który urwał zaledwie 9 gemów i Bautistą, który urwał o jeden gem więcej. Paula spokojnie stać dzisiaj na seta, myślę że pojedynek nie będzie do jednej bramki, bo Alcaraz gubi trochę tych gemów, szczególnie jak rywal dobrze serwuje, ale finalnie to on przejdzie dalej i zagra w kolejnej rundzie. Typuję 3-1 dla Hiszpana.

153
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +4233
zibi16 1,4M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Francja
Typ: obie strzelą + powyżej 6,5 rzutów rożnych
Kurs:
2,5
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: Analiza:

Teoretycznie hit w półfinale. Hiszpania zmierzy się z Francją. W praktyce, Francja na tym turnieju gra straszną kupę - oczywiście zawsze to może się zmienić bo mają doskonałych piłkarzy. Nie mniej jednak co by nie mówić w obronie spisują się wręcz doskonale, śmieszne jest to, że na tym Euro Francji strzeliła gola jedynie.... POLSKA.
Hiszpania świetny styl gry, najładniej grający zespół na tym Euro do tej pory ale dziś kilka osłabień, przede wszystkim D. Carvajal, Pedri i Le Normand.
Ciężko wskazać faworyta tego meczu, ja sobie życzę aby awansowała Hiszpania do finału i postawiłem na nich jednak tutaj polecam zagrać na BTTS + rożne.
Kurs na BTTS wysoki, oczywiście widzimy, że to Euro nie należy do turnieju gdzie pada dużo bramek, jest ich wręcz strasznie mało.
Hiszpania prócz meczu z Niemcami gdzie nie nabili wgl rożnych co było dla mnie zaskoczeniem to tych rożnych nabijają. Francuzi także należą do drużyn, która przeważnie nabija tych rożnych w ciągu 90 minut. Nie idę w jakąś wysoką linię bo polecam 6,5.

250
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +4177
maarcin14 1M

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Francja
Typ: 1X & poniżej 3,5 gola
Kurs:
1.62
Bukmacher: Betclic
Post: https://forum.bukmacherskie.com/threads/1-2-finału-mistrzostw-europy-21-00-hiszpania-francja-9-07-2024.171672/page-2#post-7280331


Witam, dziś o 21 pierwszy półfinał, zagrają Hiszpania i Francja, typuję tutaj wygraną Hiszpanii bądź remis i że w meczu padnie poniżej 3,5 gola. Uważam, że Francji nie powinno być w półfinale, grają nudno, podczas całego turnieju strzelili tylko 3 gole, z czego dwa to samobóje a jeden z rzutu karnego. Hiszpania pod tym względem wygląda znacznie lepiej, tworzy sobie sporo sytuacji strzeleckich, w każdym meczu są lepsi od rywali, mają bardzo jakościowych zawodników którzy pokazują swoją klasę na boisku. Stawka meczu jest wysoka, nie spodziewam się gradu bramek, typuję 1X i poniżej 3,5 gola, powodzenia !

162
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2975
elalma 180,7K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Francja
Typ: Tchouameni, Aurelien - liczba strzałów (z ew. dogrywką) 2+
Kurs: 2.60
Bukmacher: forbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/1-2-finału-mistrzostw-europy-21-00-hiszpania-francja-9-07-2024.171672/post-7280342
Analiza:
Kolejny hit tego turnieju z udziałem Hiszpani, tym razem zagrają z Francją. Stawiam w tym spotkaniu na minimum 2 strzały Tchouameniego. W poprzednich spotkaniach ten pomocnik Realu Madryt oddawał sporo strzałów - 3 z Holandią, 2 z Polską, 4 z Belgią i 2 z Portugalią. Biorąc pod uwagę, że mamy tutaj jeszcze wliczają ewentualną dogrywkę, można spodziewać się minimum 2 prób ze strony Aureliena.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom