>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Counter Striker 2

prof 23,6K

prof

Użytkownik
Bardzo mocna owszem ale FNATIC zawalilo pare rund w przewadze a najgorsza runda jaka widziaelm i to chyba przy mega istotnym wyniku blisko wykonczneia mapy gdy na bombsite B Fnatic mialo 2 na 1 po stronie atakujacej i przecwinik byl w connectorze. AFro idiota z bomba poszedl po fraga padl i potem jego kumpel zrobil rowniez to samo. Kilka zwalonych rund i kilka ugranych clutchy np przez Slaxa.

W ogole ten Afro to jest do wywalenia. Ja to bym wywalil cala trojke Afro , Body , Matys. Zostawil tylko niesmiertelnego Krimza i BLAMEF i sprobowal lepiej obuodwac ten sklad bo narazie to slabo to wyglada. Zaskakujace to jest jak M80 latwo zalatalo luke po MALBSIE.

W ogole wczoraj mialem tragiczny dzien. 3 bety wszystkie przegrane 0-2 i w mapach 0-6 na ktorych bylo 6 dogrywek i wszystkie przegrane

Team Liquid - Virtus PRO @ 2.40

Mam jakies odrzucia ze Jaime ze swoimi kumplami bede przygtowani i znajda kontre na agresywnie grajacego Ultimate. Wydaje mi sie ze jest to dobry czas zeby zagrac na VP ktore gra w kratke ale jako taki soczysty underdog moze dowiesc. VP napenwo ma wieej przygtowanych map a ostatni mecz na Canids gzdie FAME kasowal caly serwer daje mi poczucie ze moga dzisiaj dobrze sie zaprezentowac.

Oczwysicie nikomu tego nie polecam ale mnie sie podoba proba grania na VP.
 
Ostatnia edycja:
'Corek 279,3K

'Corek

Znawca - e-sport
Ence vs Red Canids / Ence win @ 1,75 betclic 1:2

Ostatnio wiedziałem, że strzelam sobie w kolano grając na Ence, ale dołożyłem ich do kuponu który ostatecznie zamykali i oczywiście przegrali, czy dziś robię to samo? Dokładnie tak, strzelam sobie samobója jak większość pomyśli.
Typ tutaj już nawet nie że względu na to, że nawet będąc takimi, cytując klasyka "dziadami", że czasem i im wypada coś wygrać, ale bardziej ze względu na przeciwnika i może trochę ostatni ich mecz z TL. Ence to już taka troche drużyna widmo, niby jest a tak na prawdę jej nie ma i ja się nadal zastanawiam, czemu tam nie ma żadnych decyzji bo ten syf widzą wszyscy tylko nie władze ence, choć oczywiście ciężko na rynku teraz wyłapać coś sensownego. Ekipa Brazylijska, dobrze radzi sobie na swoim kontynencie, ale czy będzie tak w Europie? No nie wiem..miałem NIEprzyjemność oglądać ich w spotkaniu z VP i był to tylko stracony czas. Ekipa z coldzera na czele nie istniała w tym spotkaniu pod każdym względem, dosłownie żadnym, jeśli dziś tak zagrają to nawet tragiczne Ence moim zdaniem powinno to spotkanie wygrać. Oczywiście na papierze RC ma solidnych grajków, ale uważam że tutaj będzie zderzenie z europą i uważam, że dziś przegrają z pomysłami gla1va.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
slomiany400 43,9K

slomiany400

Użytkownik
Kryminał w wykonaniu VP ten dust2, przeglądnąłem sobie statystyki i zobaczyłem, że fajnie im ten dust2 idzie, ale to co oni wyprawiali, to brak słów. Trzech graczy nie dojechało do meczu vs ultimate, który sobie robił z nimi co chciał + jks, który zamykał ich w ct jak dzieci. Styl gry VP jest według mnie zbyt wolny i zbyt przewidywalny.

To już ten ancient był bardziej wyrównany, co mnie jeszcze bardziej skłoniło, żeby ich pograć, ale no właśnie na ancient brakowało ultimate, który mógł sobie na dust2 rozgrywać chłopaków jak chciał.

VP spadło do drabinki, którą oczywiście będą w stanie wygrać, ale w meczu z Falcons wydaje mi się, że mogą mieć już pierwsze kłopoty.
 
M 3,8K

Mietek006

Użytkownik
Ence vs Red Canids / Ence win @ 1,75 betclic

Ostatnio wiedziałem, że strzelam sobie w kolano grając na Ence, ale dołożyłem ich do kuponu który ostatecznie zamykali i oczywiście przegrali, czy dziś robię to samo? Dokładnie tak, strzelam sobie samobója jak większość pomyśli.
Typ tutaj już nawet nie że względu na to, że nawet będąc takimi, cytując klasyka "dziadami", że czasem i im wypada coś wygrać, ale bardziej ze względu na przeciwnika i może trochę ostatni ich mecz z TL. Ence to już taka troche drużyna widmo, niby jest a tak na prawdę jej nie ma i ja się nadal zastanawiam, czemu tam nie ma żadnych decyzji bo ten syf widzą wszyscy tylko nie władze ence, choć oczywiście ciężko na rynku teraz wyłapać coś sensownego. Ekipa Brazylijska, dobrze radzi sobie na swoim kontynencie, ale czy będzie tak w Europie? No nie wiem..miałem NIEprzyjemność oglądać ich w spotkaniu z VP i był to tylko stracony czas. Ekipa z coldzera na czele nie istniała w tym spotkaniu pod każdym względem, dosłownie żadnym, jeśli dziś tak zagrają to nawet tragiczne Ence moim zdaniem powinno to spotkanie wygrać. Oczywiście na papierze RC ma solidnych grajków, ale uważam że tutaj będzie zderzenie z europą i uważam, że dziś przegrają z pomysłami gla1va.
Dawno nie widziałem takiej kompromitacji. 2:0 i skończyło się 3:13. Jak można ich polecać do gry? Tam nic nie funkcjonuje.
 
N 117K

nafciarz1995

Użytkownik
Revenge Nation - jahsdnmasjdm v2

revenge handicap map -1,5 @ 2,65 fortuna

no coz na 2 mapie z 10:7 przegrac 11:13 to tez sztuka

mecz o 24 wiec krotko, mecz w ramach CCT, sa to 2 ogorkowe teamy, w dodatku do Revenge doszedl nowy gracz, ale co Mnie interesuje to ze w ekipie gosci tylko 1 osoba ma rating powyzej 1.0 oraz to ze mimo ze byly to troszke inne sklady to Revenge juz raz potrafilo pokonac ten team wynikiem 2:0. Oba zespoly nie maja wynikow ale przy takim poziomie moze wystarczyc tylko dobre ustawienie celownika. Kurs zachecajacy i zal nie skorzystac
 
Ostatnia edycja:
kns_esport 213K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Ogólnie mam wrażenie że scena cantera się zmieniła. Co do fnatic mimo transferu blamef nie liczyłem że ta formacja zacznie grać. Szkoda właśnie chłopaka gdzie spokojnie mógłby być w drużynie top 3.
W CS2 motoryka i styl gry się zmienił, wiele razy pisałem o grze VP, ta statyczna powolna gra na graczy doświadczony i opanowanych którzy nie panikują i zachowują zimną glowe do ostatnich sekund nie wyjdzie i nie wychodzi.

Na dzisiaj na wieczór pojawi się jakaś analiza pod spotkanie. Poszukam dobrych linni na eliminacje zawodników.
 
kns_esport 213K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Sdy powyżej 33.5 elimnacj ( 2mapy) @ 1.85

Czuję że postrzela niby się ma wydawać że powinno być szybkie 2;0 ale nie sądzę. Z taką grą panikarska nie widzę tutaj jednostronności. Nagle się nie przebudza i nie zaczną strzelać. Linia w sumie wysoka ale kto inny ma tam fragowac ? Formacja w totalnej rozsypce. Liczę na większą ilość rund na mapach to spowoduje większa szansę na zdobywanie eliminacji. Z reguły przeciwnicy dostawali srogie lania ale z Ence ? Takim ence ? Może powalcza. Czasami mam wrażenie że zawodnicy sami chcą zmian i nie czują się komfortowo w tej formacji, żeby tutaj jakiś psikus się nie wgrał.
 
prof 23,6K

prof

Użytkownik
ATOX przekopie to ENCE bo oni niesa slabi jak sie na 1 rzut oka moze wydawac. Ence jest tragiczne i tam niema ni skladu ni ladu. SDY zabiera slota dla osoby ktora wniosla by duzo wiekszy firepower. Sa tam jakies taktyki ktore sie nie sprawdzaja lub nie so do konca realizowane. Tam bedzie disband w niedalekim czasie.
 
kns_esport 213K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Tak zgodzę się z tobą szkoda Duńczyka najbardziej bo chłopak jeszcze mógłbym pograć. Goofy to gra by grac. Tam nie widać żadnej chemii, nic nie gra wieźli podiego od czapy ale on taki tragiczny jeszcze nie jest więc bym nawet powiedział że transfer ok. To śmieszne spotkanie może być na pewno zerkne jednym okiem
 
'Corek 279,3K

'Corek

Znawca - e-sport
Panowie, ale wczoraj jeszcze przed meczem chłopaki z Ence wiedziały, że jest to ich ostatni mecz w takim składzie i podeszli do niego z totalną "wyjebką", smiajac się ze swojej żenującej gry bo już tyle im pozostało. Czekamy na roszady i co się zmieni.
 
'Corek 279,3K

'Corek

Znawca - e-sport
Astralis vs Complexity / Astralis @ 1,70 ggbet

Witam. Po takim kursie pobieram sobie Astralis, które dziś moim zdaniem bierze rewanż za spotkanie sprzed kilku dni, gdzie Complexity wygrało po dwóch dogrywkach, więc wszystko na styku. Dla mnie osobiście Complexity to taki totalny średniak bez szans na większe sukcesy, oczywiście w tym składzie. Duńczycy na papierze wyglądają znaczenie lepiej, ale już od dłuższego czasu ciężko przełożyć to na grę, ale dziś widzę podirytowanego Device po ostatnim spotkaniu i solidne Astralis. Grałem wczoraj osobiście porażkę Comeplxity z Big i sie udało a ich zwycięstwo z Mouz to nie jest żadne wielkie zaskoczenie bo od dawna mówię, że myszy z tego składu wyciągają nie sto a 200% i kwestia czasu aż zacznie się zjazd. Najzwyczajniej w świecie widzę dziś udany rewanż ekipy Astralis.
 
kns_esport 213K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Też bym upatrywał dziś Astralis. Chociaż scena taka niepewna właśnie . Kilka dni temu 2:0 Complex dziś może być 2:0. Wszytsko w kratkę. Nie wiem czego brakuje obecnie w ASTRALIS dla mnie trochę zwolnili i już słychać o br0 że nie pasuje do formacji i pewnie beda szukać kolejnego dunca. Z jednej strony tych zmian w ASTRALIS już za dużo, co chwilę transfer. W Complexity ciekawe jest to że raz hallzer zagra takie spotkanie z awp w ręku i taka przewagę robi że od niego zaczyna się gra a Elige czy Grim dokłada. A bywają spotkania hallzerka gdzie totalnie nie wchodzi w spotkanie i brakuje zespołowi fragów otwierających. 1.7 w stronę Astralis to dobry wybór .

Astralis @ 1.70 betclic
 
Ostatnia edycja:
N 117K

nafciarz1995

Użytkownik
Final Form - Lore Godzina 3:00 2:0
Typ: dokladny wynik 2:0
Kurs: 2.90
Bukmacher: Forbet
Mecz w ramach CCT. Dwa zespoly z Ameryki o ktorych tak naprawde nie wiem nic. Final Form w rankingu zajmuje miejsce 196. Wedlug hltv ma rozegrane 6 meczy gdzie wygrało 2. Jednak potrafili z zespolami troszke lepszymi powalczyc, np z Mythic ktore ma 154 miejsce postawiłi przegrać mape dopiero po dogrywce, czy porazka z Fluffy aimers z miejsca 120, przegrali mape do 10. Lore to totalny random team, majacy jednego amerykanina. Zagrali jeden mecz, gdzie przegrali z Honymo z miejsca 182 2:0 odpowiednio do 6 i 5. Wydaje mi sie ze zawodnicy Lore nie mieszkają w Ameryce więc odleglość tez może mieć wpływ na to ze bedą grali gorzej, zreszta żadnych argumentów po ich stronie nie widać. Fajny kurs, poziom bardzo słaby wiec trzeba skorzystać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2727
N 117K

nafciarz1995

Użytkownik
Limitless - Aether 24:00 2:0 male problemy na 2 mapie ale sie udalo
dokładny wynik 2:0 @ 1,95 betclic

Podobny schemat co w typie powyzej. LImitless 165 miejsce w rankingu kontra Aether z miejscem 253. Gospodarze z doswiadczeniem w ESL Challenger League (mimo ze byl to slaby wynik, to jednak wystepowali w tych rozgrywkach), w dodatku ostatnio przegrali 2:1 z Nouns ktore zajmuje miejsce 55 w rankingu lub wygrali z LAG majacym aktualnie 120 miejsce. Goscie totalne randomy bez zadnych histori w esporcie, nawet tym Amerykanskim na niskim poziomie. na 4 mecze przegrali wszystkie gdzie potrafili sie postawic tylko Akimbo 1:2. Mimo ze ogorkowy turniej to mysle ze roznica jakas wystepuje i Limitless latwo wygra 2:0.

Typ bez analizy bo podobny Detonate dokladny wynik 2:0 @ 1,70 godz 3 betclic 2:1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1583
N 117K

nafciarz1995

Użytkownik
Endpoint - favbet godz 15 0:2
Dokladny wynik 0:2 @ 3,35 sts (tam tylko znalazłem linie na dokladny wynik)

Mecz o godzinie 15. Endpoint z miejscem 58 kontra Favbet z miejscem 92. Procentowo wszystkie mapy na korzysc favbet (remis na dust po 55 procent) oraz favbet tylko raz gral mirage i pewnie Endpoint bedzie chcialo to picknac ale mysle ze favbet to zbanuje. Endpoint na 10 meczy wygralo 7. Ostatnio przegrali gladko z Navi Junior 2:0 czyli teoretycznie slabsza druzyna od favbet ale druzyna druzynie nierowna wiec tez nie ma co sie na tym opierac. Potrafili przegrać z majacym kiepska forme GamerLegion. Goscie taki sam bilans na 10 meczy wygrali 7. W tym ostatnio z faworyzowanym Lynn Vision 2:0. Ogólnie chciałem zagrac typ na sama wygrana Favbet ale ja lubie ryzykowac i daje 0:2.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1196
N 117K

nafciarz1995

Użytkownik
FaZe - Complexity godz 19:30
+2,5 mapy @ 1,88 betclic balem sie że complexity nie ugra a to faze dziady 0:2

FaZe ostatnio w dobrej formie na 10 ostatnich meczy wygrało 8, Complexity na 10 meczy wygralo 5. Goscie na turnieju prezentuja sie jak narazie dobrze (oprocz wpadki z BIG) chociaz wiadomo ze ich forma to loteria raz graja dobrze, raz zle. Faze na ostatnie 10 meczy pokryło over 5 razy, Complexity 3. Natomiast co Mnie sklania do zagrania overa to jest to ze FaZe gra lepiej na dust, mirage, ancient anubis. Natomiast goscie Inferno, Nuke, Vertigo, wiec kazda ze stron i tak ma szanse picknac "swoja" mape i pokryc over. Jedyne co Mnie martwi to jak pisalem wczesniej forma Complexity no ale jakos 2:0 tu Mnie nie przekonuje.

ps, za drobne mozna tez sprobowac faze dokladny wynik 2:1 ale skupiamy sie na tym typie powyzej
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +141
N 117K

nafciarz1995

Użytkownik
Ex xolos lazer - jahsdnv2 godz 3 zwrot goscie oddali walkower
Dokladny wynik 2:0 @ 1.95
Gospodarze z miejscem 96 kontra goscie z miejscem 204. Goscie 4 mecze, jedna wygrana. Gdzie ten mecz tak naprawdę powinni przegrać 2:0. Ex xolos laser druzyna bardziej doswiadczona z seria wygranych 3 pod rzad. Ostatni mecz wygrali z druzyna podobna.troche poziomem do gosci 2:1 ale strata mapy byla pechowa bo dopiero rozstrzygnieta po 2 dogrywkach. Ja tu widze 2:0 dla gospodarzy ktorzy sa minimum półkę wyzej
 
Ostatnia edycja:
'Corek 279,3K

'Corek

Znawca - e-sport
Cadian w Astralis

Co za patologia 🤣


Stavn i Jabbi narzekają na Cadiana będąc zawodnikami Heroic i za plecami wszystkich ustalają warunki z Astralis a następnie stają się ich zawodnikami. Teraz nielubiany przez chłopaków Duńczyk dołącza do ich ekipy 😁 przecież to jak jakiś film SF! Oczywiście Stavn i Jabbi będą stwarzać pozory i nagle będzie to dla nich świetna wiadomość, ale jaka jest prawda to wszyscy doskonale wiedzą. Uciekli przed Stalinem a tu Stalin przyszedł do nich 🤣 Swoją drogą ciekawe ile jeszcze tych roszad w Astralis zobaczymy...jeśli ten skład wypali to ulalala...
 
Ostatnia edycja:
kns_esport 213K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Vini powyżej 23.5 eliminacji @ 1.85
Betclic
Linia niska spirit nie zadowala. Nie widzę tutaj jednostronnego spotkania. Linia jak najbardziej do wzięcia. Mecz za kilka sekund
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
N 117K

nafciarz1995

Użytkownik
Lore - Maximum Ego godz 3 2:1

Maximum ego wygra @ 2.90 betclic

Oba zespoly rozegraly po 2 mecze, Oba przegraly, lecz maximum ego ostatnio potrafilo urwac mape Detonate gdzie sam myslalem ze wygraja 2:0. Lore przegralo oba mecze gladko odpowiednio z miejsc 182 i 195. Goscie natomiast jak pisalem wyzej z Detonate 2:1 i z Phoenix z 178 miejsce 2:0 ale 1 mape przegrali po dogrywce. Lore ma 264 miejsce wiec no, zadne mozna powiedziec. Wedlug Mnie tutaj nie ma zadnej roznicy, w dodatku goscie sa lepsi strzelecko (niby ogorkowe druzyny ale w takich meczach takie cos sie liczy). Ja taki mecz wedlug Mnie 50/50 biore po lepszym kursie. Jest duza szansa ze wygraja, zwlaszcza ze to mecz ostatniej szansy bo przegrany zegna sie z turniejem.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom