>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

O 322,2K

ogon_w44

Typer
Ostatnio zmieniony przez ranczo0123:
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Prosze o usunięcie hiperłącza z mojej analizy bo skopiowałem od innego usera a zapomniałem usunąć.
Chodzi o to :D
"Spotkanie: Benfica Lisbona - Juventus"


Usunięte //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Proszę o zmianę kursu w moim dzisiejszym typie dnia na 1.68



Dyscyplina: Piłka nożna : Ekstraklasa
Spotkanie: Górnik-Widzew
Typ: X2 i under 5.5
Kurs: 3.40
Godz: 20.30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
dzisiaj o godzinie 20:30 odbędzie się spotkanie pomiędzy drużynami Górnika Zabrze i Widzewa Łódź. W lepszej formie Jest ekipa gości która w ostatnich pięciu spotkaniach nie odniosła żadnej porażki. Górnik w tym sezonie Nie imponuje formą Dlatego uważam że w dzisiejszym spotkaniu będzie im bardzo ciężko zdobyć jakiekolwiek punkty. Widzew po powrocie do najwyższej klasy rozgrywkowej prezentuje się naprawdę świetnie i w meczu z Górnikiem zapewne będą prowadzić grę oraz stworzę sobie co najmniej kilka sytuacji do strzelenia gola. W mojej opinii Widzew będzie dominował i wykreuje więcej szans. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to zwycięstwo Widzewa po bardzo ciekawym spotkaniu w stosunku 1:2.

Poprawione, na przyszłość podawaj link do postu //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
chosen70 135K

chosen70

Użytkownik

Prośba o zmianę bukmachera z superbet na lvbet.

Zmienione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Przypadkiem dodałem analizę w trakcie pisania w temacie czwartkowym, widzę że post połączyło w jedną całość, ale w poprawce skopiowałem pierwszy post i wygląda to trochę niechlujnie także jeśli mógłbym prosić o poprawienie go byłbym wdzięczny, przepraszam za błąd :)

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
W 755

waltan

Użytkownik
Witam . Proszę o poprawienie mojej analizy

W 7. kolejce ekstraklasy koszykarze Startu Lublin a nie Polskiego Cukru Start Lublin. Kopiowanie w pośpiechu...

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
ToBi77 57,8K

ToBi77

Użytkownik
Dyscyplina: skoki narciarskie Wisła
Godzina: 14:30
Spotkanie: Kamil Stoch - Timi Zajc
Typ: 1
Kurs:
1.60

Proszę o poprawę dzisiejszego typu. Z góry dzięki.

Poprawione || ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis

Proszę dopisać dalsza część analizy.

Arnaldi wczoraj zagrał bardzo dobre spotkanie i był blisko pokonania faworyzowanego Nakashimy. W wymianach jak i przy siatce prezentował naprawdę solidny poziom. Passaro zaś swoje spotkanie przegrał nie ugrywawszy nawet seta, a grał z przeciwnikiem, ktory w mojej opinii jest słabszy niż Nakashima co dzisiejsze kursy na ich spotkanie potwierdza. Passaro gra dużo skrótami, wybiegany Arnaldi myślę, że po prostu do nich będzie dochodził i jego najlepsza broń zdetronizuje. Porównując wczorajsze spotkania obu panów o wynik jestem spokojny.

Dopisane //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
kamasutra10 569,9K

kamasutra10

Typer
Proszę o usunięcie mojego dzisiejszego typu 11.11 na Spartę Rotterdam. Nie zauważyłem że kolega na poprzedniej stronie opisał już ten mecz ..

Usunięte || ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Proszę anulować mój typ gdyż omyłkowo podałem mecz z soboty w typach dnia na niedzielę .


Usunięte || ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
G 71,1K

GoldenRetriever

Użytkownik
Czy mógłbym wyjątkowo prosić o dodanie tematu typów dnia na sobotę? Co za tym idzie na czwartek i piątek również. Jednak głównie chodzi mi o sobotę. Mam bardzo fajne value i chciałbym opisać. Mam obawy, że z biegiem czasu z kursu już nic nie będzie. Niestety ta kategoria nie ma to swojego działu tematycznego.

Zawsze możesz założyć nowy temat np w tym dziale
https://forum.bukmacherskie.com/forums/inne-sporty.14/
jesli faktycznie ten typ nie ma swojej kategorii na Forum//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Czy mógłbym wyjątkowo prosić o dodanie tematu typów dnia na sobotę? Co za tym idzie na czwartek i piątek również. Jednak głównie chodzi mi o sobotę. Mam bardzo fajne value i chciałbym opisać. Mam obawy, że z biegiem czasu z kursu już nic nie będzie. Niestety ta kategoria nie ma to swojego działu tematycznego.
Typy Dnia to konkurs, który ma swoje zasady, kursy wystawiane na początku przez bukmacherów nie zawsze są adekwatne do typu (przestrzelone, błędnie wystawione itp), dlatego między innymi tematy są wystawiane dzień wcześniej, jedynym wyjątkiem są tematy weekendowe, które są odpalane w czwartek rano. Poza tym odpalenie wszystkich tematów na cały tydzień wprowadzi tylko zamieszanie w dziale. Jeżeli uważasz, że masz dobry typ to polecam podać go w dziale tematycznym.
 
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Jak można to chciałbym żeby poprawić jedno zdanie w mojej analizie .
A mianowicie to zdanie "Podzielam zdanie kolegi wyżej, idę trochę odważniej i gram, że Czarnogórki wygrają obie połowy. "
na zdanie " Podzielam zdanie kolegi wyżej, idę trochę odważniej i gram że Czarnogórski wygrają a w meczu będzie minimum 54 bramki" . Poniżej link :


Pisałem na szybko w pracy z telefonu, w głowie miałem 2 typy, bo oba pograłem i stąd pomyłka. W typie napisane jest dobrze

Poprawione || ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
stanley-63 780,3K

stanley-63

Typer
Mój typ z dziś czyli ( 17 listopad )
Chorwacja U-21 : Polska U-21
Chorwacja over 2.5 gola
- wynik meczu 3:1 dla Chorwatów ( czyli 3 bramki były )
- mam -100 pkt

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +184
ferguson2 651,5K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Futbol amerykanski
Godzina: 02:15
Spotkanie: Green Bay - Tennessee
Typ: Aaron Rodgers 2 lub więcej rzuconych touchdown
Kurs: 1.77
Bukmacher: betfan
Analiza:
GB nie są w dobrym położeniu po ostatnich spotkaniach w tabeli, ale wciąż można uratowac ten sezon. Problemem tej drużyny jest atak, a przynajmniej brak zaufania Rodgersa do skrzydlowych- tak moze sie to wydawac. W poprzednim wygranym meczu bylo jednak widac poprawe. Rodgers zaliczyl 3 td, bylo to wazne w kontekscie wygranej z takim rywalem jak Dallas. Zobaczymy czy wystep skrzydlowego Watsona byl tylko przypadkiem, wierze ze jednak nie. Odnosnie Rodgersa - powinien porozrzucać troche piłek przeciwko Titans. Obrona Tennessee moze jest solidna ale mimo wszystko druzyna pozwala na sporo rzucanych yardow w tym sezonie. Dla Rodgersa dwa rzucone td to jak najbardziej możliwy wynik. Oczywiscie wiele zależy od samego rozgrywającego jak i jego skrzydłowych - licze ze poprzedni mecz doda im wiekszej pewności.

100
Typ z dzisiaj powinien byc na plus, Rodgers miał dwa rzucone przyłożenia.

Poprawione || ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Kliknęło mi się przez przypadek, ale chyba Sandomierz nie jedzie do Świdnika, a jeden z kolegów taki typ zapodał

Nie bardzo rozumiem w czym problem? Nie pojedzie to będzie walkower i damy zwrot jako rozliczenie typu, a na razie ten mecz jest w ofercie każdego buka więc tego się trzymamy//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
stanley-63 780,3K

stanley-63

Typer
Typ z wczoraj czyli 18 listopad

Dyscyplina :
Piłka nożna / Niemcy / Liga Regionalna Północ
Godzina 19:00
Spotkanie : SC Weiche 08 : Hamburger SV II
Typ : Hamburger SV II over 1.5 gola
Kurs : 2.18
Bukmacher : ETOTO
- wynik tego meczu 2:3 / czyli Hamburg zdobył 3 bramki a ja dałem over 1.5
- mam -100 a chyba powinno być na

Poprawione. // neutralny
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +184
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MS Katar
Godzina: 17:00
Spotkanie: Katar - Ekwador
Typ: Ekwador powyzej 1,5 roga ht, ekwador powyzej 4,5 rogow w meczu ,ekwador najwiecej rogow, ekwador powyzej 11,5 strzalow
Kurs: 3.80
Bukmacher: fortuna


Prosze poprawic moj typ tutaj podalem juz poprawiony w Typach Dnia nie wpisalem w typie ze w kazdym zdarzeniu chodzi o ekwador

Poprawione. // neutralny
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Do góry Bottom