>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

M 60,4K

mirun1

Użytkownik
Proszę o usunięcie mojego typu,omyłkowo dodałem typ z meczu który już się odbył.Dodam nowy typ na dzisiaj.Dzięki
Dyscyplina: Piłka Nożna - Piłka Nożna - Liga Narodów / Dywizja A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Francja - Austria
Typ:
BTTS
Kurs: 2.00
Bukmacher: Lvbet
Analiza:

Cztery z ostatnich pięciu spotkań między Francją a Austrią zakończyły się,strzeleniem goli obu drużyn, a cztery z ostatnich sześciu meczów Francji i cztery z ostatnich sześciu występów Austrii we wszystkich rozgrywkach również zakończyły się umieszczeniem piłki w siatce.
Austria zaczęła znakomicie od zwycięstwa 3:0 w Chorwacji, ale przegrała oba mecze z Danią
Wyniki Francji w tych rozgrywkach były znacznie poniżej oczekiwań, a mistrzowie świata są jedyną drużyną w grupie pierwszej bez zwycięstwa na swoim koncie.
Austria poczyniła postępy pod rządami Ralfa Rangnicka i jest w stanie zrobić niespodziankę w meczu. Francja jest jednak lepszym zespołem na papierze i powinna być w stanie zapewnić sobie niewielką wygraną w tym meczu.Myślę że wynik będzie 2:1 dla Francji,
dlatego typuje BTTS
Powodzenia
PS.Mam nadzieje że tłumacz google dobrze działa :)

100 - mecz odbył się w czwartek. W Typach dnia możemy podawać jeden Typ na dzień.
Usunięty. Na przyszłość uważnie podawaj typy, wiem, że to jest konkurs ale bez przesady.//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Do godziny, dwóch będzie aktualizacja tabeli za dni 1-27.

Sorry za obsuwę z aktualizacją za 1-25. Miałem w ostatnich dniach trochę spraw osobistych na głowie i mi po prostu wyleciało z głowy.
 
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Pomyliłem godzinę... Mecz oczywiście o 20:30, prosże o korektę.

Poprawione || ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Jak kolega wyżej, również pomyliłem godzinę . Mecz o 18:30. Proszę o poprawienie.

Poprawione// neutralny
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
witam: moderator błędnie rozliczył mój typ z dnia 4 października/ pozdrawiam

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Witam. Proszę o poprawienie następującego fragmentu mojej analizy jeśli można ( na flashcore jest podany zły sędzia ) :

"Dzisiejsze spotkanie sedziuje T. Klima. Średnia kartek w tym sezonie pokazywanych przez niego wynosi 3.5 kartki na mecz, w zeszłym sezonie również podobnie bo 3,7 .
Mimo osoby sędziego i mimo małej ilości łapanych kartek Din. Zagreb ja wchodzę w kartki " na

" Dzisiejsze spotkanie sędziuje A. Treinanis. Średnia kartek w tym sezonie 5.5 , średnia z zeszłego sezonu około 5 kartek na mecz. Mimi małej ilości kartek łapanych przez Din. Zagreb ja wchodzę w kartki.


Poprawione || ibis - na przyszłość podaj podaj linka do Typu.
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Vanish_07 16,2K

Vanish_07

Użytkownik

Proszę o usunięcie górnej części mojego posta i przepraszam za pomyłkę.

Albo dolnej, bez róznicy.

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka

Zapomniałem w poście dopisać, o której rozpoczyna się spotkanie. Zmieńcie proszę tamten wstęp, na ten poniżej.

Dyscyplina: Piłka Nożna - kwalifikacje afrykańskiej Ligi Mistrzów
Spotkanie: Young Africans - Al-Hilal
Godzina:
15:00
Typ: Young Africans
Kurs:
1.64
Bukmacher: totolotek

Poprawione || ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka

Mecz przesunięty na godzinę 19:00. Proszę o poprawienie

Poprawione || ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Organizatorzy zmienili godzinę meczu rozegrania z 19:00 na 3:34 tak więc propozycja przechodzi na kolejny dzień. Proszę o przerzucenie jej na kolejny dzień.


Przerzucone || ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Witam.

Proszę o poprawę w mojej anliazie 2 rzeczy:
1. Typ ( Ma być powyżej 7.5 kartek, machnąłem się )
2. Ostatniego zdania analizy na zdanie : Wspomnę tylko, że w pierwszym meczu bezpośrednim padło aż 7 kartek, czyli było bardzo blisko pokrycia tej linii .

Poniżej link do mojej analizy

Z góry dzięki .

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Zmiana godziny meczu na 2:30, propozycja przechodzi z 14.10.2022 na 15.10.2022. Proszę o korektę. Dziękuję


Przeniesiony //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
gamen0 165,3K

gamen0

Użytkownik
Proszę o poprawę typu na:
Typ: 2 i under 7.5
Pojawiła się literówka w typy dnia na 16.10.2022:

Dyscyplina: Piłka nożna, 1. Anglia
Spotkanie: Aston Villa - Chelsea
Typ: 2 i under 7m5
Kurs: 1.93
Godz: 15:00
Bukmacher: Fortuna

Chyba chodziło ci o "under 2,5", a nie "under 7,5" i na taki zmieniłem//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer
Typ oczywiście uwzglednia dogrywke, zapomniałem dopisac ML

Poprawione || ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Z 582K
Proszę usunąc mój 1 tym na dziś pod spodem jest prawidłowy,bo zła była linia punktowa i kurs.Ma być
Dyscyplina:Koszykówka Chiny CBA
Godzina: 09:00
Spotkanie:Jilin -Qingdao razem z dogrywką
Typ: over 179,5 pkt
Kurs: 1,81
Bukmacher:Fortuna

Poprawione || ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
psotnick psotnick Waldi1979 Waldi1979

Mogę zmienić kurs na zwycięstwo Widzewa. Wczoraj na Fortunie był 2.00 dzisiaj w Betfanie w Matchday Boost jest 3.00

 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
psotnick psotnick Waldi1979 Waldi1979

Mogę zmienić kurs na zwycięstwo Widzewa. Wczoraj na Fortunie był 2.00 dzisiaj w Betfanie w Matchday Boost jest 3.00

Niestety nie. Podałeś konkretny typ w konkretnym momencie i z oferty konkretnego buka, w pewnym sensie go sobie zarezerwowałeś w tym dniu w Typach Dnia. Nikt inny nie mógł podac tego konkretnego typu (wygrana Widzewa), bo ty go już podałeś. Więc ten typ zostaje przy tobie, ale z pełnymi konsekwencjami, czy to dobrymi czy mniej korzystnymi.
 
Do góry Bottom