>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
Moim zdaniem powinno się zrobić porządek w regulaminie z takimi promocjami jak (matchday boost) z betfan. Mecz Wieczysta - Termalica warty wszędzie 1.20, tam promocyjnie na stawkę 25 zł jest za 2.0 i jest to ladowane w konkurs - ani to uczciwe względem innych kolegów, ani graczy, jednym słowem wałek i wstyd mi by było coś takiego w ogóle podawać, bo przecież to tylko zabawa z korzyścią dla ludzi. Tutaj ani korzyści, tylko cwaniactwo, takie jest moje skromne zdanie w temacie.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Moim zdaniem powinno się zrobić porządek w regulaminie z takimi promocjami jak (matchday boost) z betfan. Mecz Wieczysta - Termalica warty wszędzie 1.20, tam promocyjnie na stawkę 25 zł jest za 2.0 i jest to ladowane w konkurs - ani to uczciwe względem innych kolegów, ani graczy, jednym słowem wałek i wstyd mi by było coś takiego w ogóle podawać, bo przecież to tylko zabawa z korzyścią dla ludzi. Tutaj ani korzyści, tylko cwaniactwo, takie jest moje skromne zdanie w temacie.
tak jak wspomniałeś to tylko zabawa, takie podwyższone kursy nie zawsze wchodzą, więc ryzyko jest takie samo, wiadomo, że niejednokrotnie osoba podająca takie typy zgarnie więcej punktów w konkursie czy będzie mogla podać typ, który normalnie nie zakwalifikowałby się do konkursu za za niski kurs (sporadycznie), ale dzięki temu taki promocyjny kurs zobaczy więcej użytkowników i jeżeli ktoś uzna, że jest warty zagrania i będzie miał ochotę skorzystać z takiego boosta to po prostu go zagra i o to w tym głównie chodzi. Nie sądzę też, ani nie przypominam sobie takiego miesiąca, w którym ktoś dzięki tylko podawaniu takich typów wygrałby ten konkurs, na przestrzeni miesiąca liczy się przede wszystkim dość wysoka skuteczność.
 
Otrzymane punkty reputacji: +520
H 132,3K

haparoiden

Użytkownik

Umknęła mi godzina, proszę o dopisanie (mecz odbędzie się o 19:00).

Dodana //Waldi979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
H 132,3K

haparoiden

Użytkownik

To znowu ja.

Proszę o dopisanie do analizy (po zdaniu o meczu pucharu Białorusi z trzecioligowcem) następującej informacji:

Problemy w defensywie BATE są związane z odejściem do Partizana podstawowego stopera Aleksandara Filipovicia. Już z Niomanem w ostatniej kolejce mogli przegrać, ale świetna postawa bramkarza spowodowała, że BATE zachowało czyste konto i utrzymało bezbramkowy remis.

Dopisane //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik

Bardzo proszę mi poprawić post. Chciałem napisać, że Iga straciła seta i zgubiłem słowo „set” oraz później pisząc o Cornet zamiast „nie stracą” miało być „nie tracąc”. Z góry dzięki

Poprawione / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
kamasutra10 573,3K

kamasutra10

Typer
Witam....Kolega Ibis podliczył mój sobotni typ za 400 z rozpędu a powinno być 380...Pzdr...

Poprawione, brawo za postawę fair play //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +747
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam,
Czy mógłbym poprosić o przeniesienie mojego typu na dzień wczorajszy? Pomyliłem daty, z góry dzięki i przepraszam za problem.


Przeniesiony.
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Proszę o zmianę godziny na 12:10

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik

Proszę o dodanie, umknęło mi :

Typ: Remis

Dopisane //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
H 132,3K

haparoiden

Użytkownik

RFS wygrało mecz, ale nie awansowało, bo odpadło po karnych, więc typ nie wszedł.

Poprawione, brawo za postawę fair play //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +921
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

prośba o zmianę godzinny bo pomyliłem ma być 18:00

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Owszem, nie jest to 50 zdań, ale ja pusze analizy w takim formacie i z reguły jest ok. To był komentarz nietypowy, no co więcej powiedzieć o nonamie Martinie z USA oraz o Kokkinakisie, który nic wielkiego nie gra co było chyba wspomniane. Tego pojedynku nie było jak szerzej opisać. A gra jest warta świeczki, bo wpadł Kurs ponad 5,00... Proszę jeszcze rozważyć swoją decyzję odnośnie jakości analizy. Dziękuję.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Owszem, nie jest to 50 zdań, ale ja pusze analizy w takim formacie i z reguły jest ok. To był komentarz nietypowy, no co więcej powiedzieć o nonamie Martinie z USA oraz o Kokkinakisie, który nic wielkiego nie gra co było chyba wspomniane. Tego pojedynku nie było jak szerzej opisać. A gra jest warta świeczki, bo wpadł Kurs ponad 5,00... Proszę jeszcze rozważyć swoją decyzję odnośnie jakości analizy. Dziękuję.
Nikt nie karze pisać elaboratów na kilka stron, ale jakieś minimum trzeba wykazać, zresztą sam wspomniałeś, że piszesz krótkie analizy, które z reguły są uznawane, bo mimo tego zawierają jakieś argumenty. Tutaj twój opis zdarzenia udowodnił, że nie masz bladego pojęcia o kim w ogóle piszesz i to, że trafiłeś, bo " Zdarzają się niespodzianki na turniejach" nijak się ma do typu, gdybyśmy ci to uznali byłoby to obrazą i kpiną z pozostałych uczestników konkursu, którzy wraz z tobą rywalizują o nagrody. Nikt nie karze brać do konkursu meczu o którym nie masz pojęcia i nie wiesz co napisać, żeby nie było że zrobiliśmy to celowo, bo typ ci wszedł to post był oznaczony jako "kiepska analiza" przed rozpoczęciem spotkania wtedy było typowo 50% na 50%, że będzie niespodzianka w turnieju kogoś o kim napisałeś " Nie jestem pewien nawet kim jest A. Martin". Wielu przypadkach jesteśmy pro userscy, ale jakieś minimum trzeba wykazać, każdego dnia mamy po kilka raportów na "kiepskie analizy", wiele z nich mimo, że nie są najwyższych lotów uznajemy, tu takiego minimum nie było. Jeżeli byśmy to uznali to równie dobrze moglibyśmy czytać codziennie dwu zdaniowe "analizy" z samymi kursami 5 i wyżej z opisem nie wiem kto to, ale niespodzianki się zdarzają, więc może dzisiaj. Szanujmy się.
 
B 260

bettingsmiles

Użytkownik
Niechacy dodalem swoj wpis w dniu wtorek 02.08.22 zamiast poniedzialek 01.08.22. Prosze o przeniesienie do odpowieniego tematu


Przeniesiony //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość

Poprosiłbym o zmianę kursu na 3.00 i bukmachera na superbet. Powód: pojawienie się w ofercie lepszego kursu na to samo zdarzenie.
 
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość

Poprosiłbym o zmianę kursu na 3.00 i bukmachera na superbet. Powód: pojawienie się w ofercie lepszego kursu na to samo zdarzenie.
3.25 i etoto, ostatecznie. Przepraszam za spam :)

Poprawione / ibis - następnym razem tylko raz zmieniamy na lepszą ofertę, bowiem tak można wyczekiwać w nieskończoność.
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi

Jeśli dobrze śledzę, to mecz zakończył się wynikiem 2:2. Prośba o rozważenie poprawienia rozliczenia 🙂

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dziękuję za przyznane punkty ale mimo że Evans znalazł się w kolejnej rundzie to mecz zakończył się kreczem A tego w typie nie uwzględnilem. Staram się zawsze być fair Play dlatego myślę że należy mi się zwrot :) pozdro

Poprawione.//neutralny
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +1729
Do góry Bottom