>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
5xharoldx5 5xharoldx5 gratulacje za miesiąc Maj ;)
Grałem zachowawczo na sam koniec, a z drugiej strony nie chciałem nic ruszać na siłę i myślałem, że uda się osiągnąć cel, a tu wchodzi Ci Nadal i wskakujesz na lidera ;)
Gratulacje za walkę do samego końca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1596
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dzięki, obaj typowaliśmy świetnie w maju. Ja się zastanawiałem czy warto atakować pierwsze miejsce, czy lepiej skupić się na zachowaniu drugiego, zdecydowałem się jednak zaryzykować i szczęśliwie się udało, bo jeden gem mniej i typ by nie wszedł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1234
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Widzę, że Typy Dnia z wczoraj zostały podliczone, ale tylko na pierwszej stronie. Nie chcę wypaść na nadgorliwego, bo to przecież dopiero drugi dzień czerwca, ale tak mi się rzuciło w oczy, pozdro! :)
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Widzę, że Typy Dnia z wczoraj zostały podliczone, ale tylko na pierwszej stronie. Nie chcę wypaść na nadgorliwego, bo to przecież dopiero drugi dzień czerwca, ale tak mi się rzuciło w oczy, pozdro! :)
typy są podliczane w miarę mozliwości na bieżąco, to czy dany dzień został podliczony cały jest informacja w temacie z podliczaniem konkursu, 2 czerwca został tam wpisany w piątek rano, więc w momencie, gdy napisałeś tego posta nie był podliczony cały dzień

Może jakaś zmiana w typach dnia i np za nietrafione typy będą odejmowane punkty? Ludzie specjalnie wrzucają wysokie kursy z analizą pod typ, bezsensu
przecież za nietrafiony typ masz od zawsze 100. Te punkty są odejmowane w tabeli, a nie tylko "na pokaz" przy nietrafionym typie. Pozdrawiam
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik

Mam -100 za mecz, ktory zostal rozegrany dzisiaj przez deszcz. Planowo mial grac w niedziele ale nie zdarzyli rozegrac przez opady i przeniesli na dzisiaj..

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +743
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik

Witam. Mam za Polskę w siatkówkę z tym niedopatrzeniem -100, 0 czy +100?
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi

Witam. Mam za Polskę w siatkówkę z tym niedopatrzeniem -100, 0 czy +100?
rozliczone na plus, ale na przyszłość w miarę weryfikuj dane, które podajesz, żeby nie było takiej sytuacji
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
typy są podliczane w miarę mozliwości na bieżąco, to czy dany dzień został podliczony cały jest informacja w temacie z podliczaniem konkursu, 2 czerwca został tam wpisany w piątek rano, więc w momencie, gdy napisałeś tego posta nie był podliczony cały dzień
Ja wiem Waldi, ale mi chodzi o 1 czerwca. Psotnick napisał 2 czerwca rano, że 1 dzień czerwca został podliczony razem z moderatorem kns_esport. Napisałem to tylko na wypadek jakby druga strona tematu z Typami Dnia z 1 czerwca została pominięta, bo pierwsza strona jest podliczona i ludzie mają zedytowane posty, a na drugiej nie. To tak w gwoli ścisłości. Pozdrawiam i podziwiam za to co robicie, bo wiem, że nie zawsze się chce, ale macie zaparcie i to się ceni ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1254
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ja wiem Waldi, ale mi chodzi o 1 czerwca. Psotnick napisał 2 czerwca rano, że 1 dzień czerwca został podliczony razem z moderatorem kns_esport. Napisałem to tylko na wypadek jakby druga strona tematu z Typami Dnia z 1 czerwca została pominięta, bo pierwsza strona jest podliczona i ludzie mają zedytowane posty, a na drugiej nie. To tak w gwoli ścisłości. Pozdrawiam i podziwiam za to co robicie, bo wiem, że nie zawsze się chce, ale macie zaparcie i to się ceni ;)
Dopiero teraz zauważyłem wpis dlatego teraz odpowiadam. Podliczenie uzupełnione, ale nie ze względu na twój wpis (chociaż wielkie dzięki za niego), ale dlatego że akurat przygotowuję tabelę za dni 1-10 i w trakcie wprowadzania danych do tabeli wyszło że brakuje podliczeń (akurat przez moje przeoczenie bo ten dzień podliczałem, ale to mniej ważne). Ważniejsze, że (właśnie dlatego co napisałem powyżej) nawet jeśli któryś dzień czy strona z dnia nie będzie podliczona od razu, to i tak nigdy nie ma ryzyka że te typy się jakość zagubią itp i nie będą uwzględnione w tabeli. Bo zawsze przy wprowadzaniu danych do tabeli to wyjdzie i po prostu sam podliczę to co brakuje. Bywało tak nie raz w przeszłości i pewnie się zdarzy w przyszłości. To tak gwoli wyjaśnienia i uspokojenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +136
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Edytowałem i poprawił swój post z powyżej 2.5 gola w meczu na powyżej 2.5 gola w meczu i obie strzelą gola
 
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik

Proszę o dodanie bukmachera - Superbet.

Dodane //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
H 132,3K

haparoiden

Użytkownik

Proszę o dodanie informacji, że Thorvaldsson nie zagra (link: https://m.fotbolti.net/news/16-06-2022/island-i-dag-hvad-gera-blikar-an-isaks). Typ zostaje, bo uważam, że i tak wygrają (w meczu pucharowym zagrał z ławki i strzelił 2 gole z 4 po przerwie).

Dodane //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Proszę o zmianę miejsca z Berlin na Halle

Poprawione / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Proszę przenieść ten post z dzisiaj na jutro. Przeniesiony mecz. Dziękuję.


Już skopiowałem na jutro z aktualnym kursem. Proszę więc tylko usunąć ten post z dzisiaj, bo panowie grają jednak jutro. Dziękuję.

Post usunięty//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Proszę o przeniesienie posta z typów dnia do dzialu Ligi Mistrzów, pomyliłem tematy :(


Widzę że już go powtórzyłeś tam gdzie miał być, więc tylko usunąłem z TYpów Dnia//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik

Proszę o edycję opisu analizy na następującą:

Półfinałowy mecz rundy wstępnej eliminacji do LM. Co istotne to nie będzie dwumecz, tylko jedno spotkanie rozstrzygnie to kto zagra w finale z drużyną z Andory lub San Marino. Na flashscorze niby jest napisane, że jest to mecz rozgrywany na neutralnym boisku. Jednak wszystkie mecze rundy wstepnej są rozgrywane w Rejklawiku, więc Vikingur będzie miał przewagę własnego boiska. Gdyby było odwrotnie to pewnie Levadia byłaby faworytem bo to drużyną z lepszej ligi i w obecnym sezonie mają lepszą średnią punktów na mecz od drużyny z Rejklawiku. Obie ekipy są w rytmie meczowym, ale Levadia robi na mnie duże wrażenie bo traci bardzo mało goli - tylko 7 w 17 meczach. Przeciwko takiej obronie graczom Vikinguru może być ciężko nastrzelać dużo goli a to zwiększa szansę na remis.

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
H 132,3K

haparoiden

Użytkownik

Pisałem na szybko z telefonu i umknęło mi parę rzeczy.

Proszę o dopisanie, że w tym sezonie grali już ze sobą dwa razy, w marcu Shelbourne u siebie zremisowało 1:1, strzelając wyrównującego gola z karnego w 86. minucie, a w kwietniu Dundalk u siebie wygrało 2:1.

Shelbourne u siebie w tym sezonie 3 wygrane, 1 remis i 5 porażek. Ostatnie 3 mecze to zwycięstwa z ostatnim UC Dublin, ósmą Droghedą i piątym Sligo, a wcześniej porażka 1:4 z Bohemians.

Dodane / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Do góry Bottom