>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi

Typ jest trafiony (1:1), prośba o poprawienie 🙂

Poprawione // ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +96
kamasutra10 575,7K

kamasutra10

Typer
Proszę o poprawienie mojego typu na poniedziałek. Przez pomyłkę wpisałem zwycięzcę jako Miedź L . Ma być Wisła P ...Dzieki

Poprawione.//neutralny
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
patryk7 574,4K

patryk7

Typer
Proszę o poprawienie spotkania Watford - Burnley w analizie meczu: Typy Dnia - 12.08.2022 (piątek)
Omyłkowo w rywalem Watford stało się Sheffield United, z którym to grało już na starcie sezonu!
Dzięki

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy

Miało być oczywiście I liga, a nie Ekstraklasa, proszę o poprawę.

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość

Nie wiem jak Panowie podliczający się do tego odniosą, ale w analizie uwzględniłem, że format meczu będzie do 8 wygranych kierując się informacjami z stron livescorowych. Bukmacherzy również wystawili linie, jakoby mecz miałby się odbyć w formacie best of 15. Ostatecznie okazało się, że rzucano do 6 wygranych legów i handicap -5.5 po takim kursie nie miał racji bytu. Na stronie PDC format best of 11 został przedstawiony dopiero dzisiaj po 8 rano. Mecz poszedł oczywiście w kompletnie drugą stronę i Smith przegrał, jednak gdybym miał wiedzę, że format będzie inny, to podawanie tego typu nawet nie przeszłoby mi przez myśl. Moje słowa mogą potwierdzić wpisy w dziale tematycznym innych użytkowników.

Myślę, że w tym przypadku możemy uznać to jako zwrot. || ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Godzine zgubiłem w typie dnia z dziś 20:45

Poprawione.
Na przyszłość podawaj linka do posta który ma być edytowany//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Proszę zmienić na czeskiego pochodzenia A nie polskiego, dziękuję

Poprawione || ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer

Proszę o zmianę meczu, naturalnie chodzi o Crvena Zvezda vs Maccabi Hajfa, co wynika z opisu, dzięki :)

Poprawione || ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość

że rozstrzygnie się w fasie zasadniczej
Proszę o poprawienie na "fazie finałowej", bo to co napisałem to bzdurna pomyłka :)

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Proszę zmienić godzinę na 18:15
Dziękuję

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość

Przepraszam, że tak późno, ale dopiero teraz się zorientowałem jak ktoś mi dał reputację za tego posta. Typ powinien zostać rozliczony na minus, Masters zdobył punktów dziewięć przez nieszczęśliwy defekt w ostatnim biegu, a Fricke ostatecznie dziesięć. Bo odjęciu 230 punktów z mojego konta powinna być zmiana w czołówce :)
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi

Przepraszam, że tak późno, ale dopiero teraz się zorientowałem jak ktoś mi dał reputację za tego posta. Typ powinien zostać rozliczony na minus, Masters zdobył punktów dziewięć przez nieszczęśliwy defekt w ostatnim biegu, a Fricke ostatecznie dziesięć. Bo odjęciu 230 punktów z mojego konta powinna być zmiana w czołówce :)
Dzięki za fair play, tabela już zaktualizowana, nadal jesteś w nagrodach, tylko spadłeś z 2. na 3. miejsce. Gratulacje!
PS Sorry ze tak późno reaguję, ale przez weekend mnie nie było.
 
Otrzymane punkty reputacji: +870
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Proszę o poprawienie godziny meczu błędnie wpisałem 21:00 zamiast 20:45. Spotkanie Monaco - Lyon.

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik

Mecz United przełożony, także proszę o usunięcie tamtej analizy.

Usunięte //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
pawelo2893 38,8K

pawelo2893

Użytkownik
Pytanie odnośnie moich dwóch typów z opisem "over 1 gola do przerwy" Zostały policzone jako minus, a nie zwrot (w obu przypadkach 0:1 do ht). Domyślam się, że potraktowaliście jako 3-drogowe, jednak nawet po kursach i analizie widać, że chodziło 1 gol to zwrot. Proszę o rozpatrzenie korekty i obiecuję, że będę już dopisywał formułkę ze zwrotem :)


Poprawione, korekta w tabeli pojawi się przy najbliższej aktualizacji, dzięki za zwrócenie uwagi, na przyszłość w typie lepiej dopisać, ze przy 1 golu zwrot, żeby rozliczający nie miał wątpliwości //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis

proszę usunąć post, bo mecz jednak się nie odbędzie, dam nowy typ na ten dzień

Usunięty //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
H 132,3K

haparoiden

Użytkownik

Proszę zmienić z "Jak widać, Arges u siebie zawsze tę linię przekraczał" na "Jak widać, Arges, z wyjątkiem jednego spotkania, u siebie zawsze tę linię przekraczał".

Nie zauważyłem, że w jednym meczu im się nie udało uzyskać 3 rożnych.

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Do góry Bottom