>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.11.2022 (wtorek)

Status
Zamknięty.
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Marsylia - Tottenham
Typ: X2
Kurs: 1.43
Bukmacher: BETCLIC
Analiza:

Bardzo ciekawie wygląda sytuacja w grupie D Ligi Mistrzów, gdzie jeszcze wszystkie cztery zespoły mają szansę na awans do fazy pucharowej. Tottenham jest liderem z 8 pkt na koncie, za jego plecami plasują się z 7 pkt Sporting oraz Eintracht a tabelę zamyka Marsylia z 6 pkt. Tottenham przegrali w tej edycji LM tylko jedno spotkanie ze Sportingiem na wyjeździe 2:0. Marsylia z kolei odniosła dwa zwycięstwa i co ciekawe to obydwa ze Sportingiem. Marsylia odniosła tylko 3 zwycięstwa w 10ciu ostatnich pojedynkach na wszystkich frontach a od 4 spotkań pozostaje bez zwycięstwa. Tottenham z kolei przegrał tylko 3 mecze na 10 poprzednich rozegranych. Pierwsze bezpośrednie starcie pomiędzy obydwie drużynami zakończyło się zwycięstwem Tottenhamu 2:0. Dziś również stawiam, że Tottenham nie przegra, czy zapewni sobie awans do fazy pucharowej LM.

43
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2063
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: siatkówka, PlusLiga
Godzina: 18:45
Spotkanie: Barkom-Każany Lwów - Skra Bełchatów
Typ: 1 set - zwycięzca: Barkom-Każany Lwów
Kurs: 5.00
Bukmacher: LVBET
Analiza:
Bełchatowianie w tym sezonie są trudni do typowania. Przeplatają słabsze mecze z lepszymi i generalnie ciężko przewidzieć jak zagrają w danym dniu. Przejrzałem ich statystyki i coś co rzuciło mi się w oczy to ich początki meczów. Mianowicie na 6 spotkań, które rozegrali w tym sezonie Plus Ligi, to w aż 5-ciu z nich przegrali pierwszego seta. A Barkom to drużyna, która właśnie najlepiej zaczyna swoje mecze. Wiadomo, że porównując zawodników obu zespołów to wyraźną przewagę mają goście. Liczę jednak na to, że ekipa z Ukrainy podejdzie od początku bardzo zmotywowana, żeby pozostawić po sobie dobre wrażanie w pojedynku z silniejszą ekipą.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +181
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Sporting - Eintracht Frankfurt
Typ: Marcus Edwards strzeli gola
Kurs: 3.20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Grupa D jest jedyną, w której losy awansu nie są jeszcze przesądzone. Zasadniczo każdy z rywalizujących zespołów ma szansę wyjść z grupy. To właśnie dlatego rozgrywki w tej grupie będą dziś elektryzować oczy kibiców. Osobiście skupiam się na spotkaniu Portugalczyków z Niemcami, ponieważ mam wrażenie, że ci pierwsi będą finalnie cieszyć się z awansu. Przemawia za tym kilka czynników ale te dwa najważniejsze to fakt, że grają na własnym boisku, oraz że swoich dzisiejszych rywali pokonali przed dwoma miesiącami na wyjeździe aż 3:0.

Jednym z autorów bramki był wówczas Marcus Edwards. Sporting nie strzela zbyt wielu bramek, a dowodem na to niech będzie fakt, że jest to jedyny zespół będący na drugim miejscu, który w ciągu pięciu kolejek nie zdołał strzelić ośmiu bramek. Myślę jednak, że dziś powiększą ten dorobek i strzelą minimum dwa gole. Eintracht musi rzucić się do ataku, ponieważ remis nic im nie daje (oprócz być może szans na Ligę Europy, pod warunkiem, że Marsylia nie wygra swojego spotkania). I mam przeczucie, że Portugalczycy to wykorzystają.

Marcus Edwards ma w swoim dorobku dwa gole i asystę w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Przeważnie nie gra pełnych 90 minut gry, stąd też kurs jest dość wysoki. Typuję jednak, że zanim Ruben Amorim pośle go na ławkę, uniesie ręce w geście triumfu tuż po strzelonym golu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaAnglia, Championship
Godzina: 21:00
Spotkanie: West Brom - Blackpool
Typ: Remis
Kurs: 4.10
Bukmacher: fortuna


Dziwi mnie faworyzowanie West Bromu kursem 1,70. Gospodarze są bowiem na ostatnim 24 miejscu w tabeli. W dodatku przegrali 3 ostatnie mecze. Bardzo często w tym sezonie West Brom był faworytem wg buków a ostatecznie nie udawało im się wygrać. Blackpool jest na 15 miejscu, ale przede wszystkim do zagrania na to, że utrą nosa faworytom skłania mnie fakt, że wygrali 2 ostatnie spotkania. W dodatku w ostatnich 6 meczach przegrali tylko raz. Podsumowując tak znaczące faworyzowanie gospodarzy jest dla mnie przesadzone. Widzę tu spore value. Blackpoolowi mimo wszystko ciężko będzie tutaj wygrać, ale remis jak najbardziej jest realny.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
K 15,6K

klakluki

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:45
Spotkanie: Leverkusen - Brugge
Typ: X
Kurs: 4.5
Bukmacher: sUPERBET
Analiza:
Sądząc po kursach wszyscy oczekują, że Club brugge rozłoży dzisiaj nogi przed taką potęgą jak Leverkusen i będzie tylko odliczał ile goli im strzeli. Niemcy muszą wygrać... bla bla bla. Jednak goście też mają o co grać - pierwsze miejsce w grupie. W dwóch ostatnich meczach ligi mistrzów trochę spuścili z tonu, ale dzisiaj teoretycznie najsłabszy przeciwnik na horyzoncie. Nie zgadzam się z takimi proporcjami kursowymi i widzę w kursie na remis spore value.

350
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2627
M 26,3K

mosalah

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis / ATP Paryż
Godzina 18:30
Spotkanie : Rune - Wawrinka
Typ : Wawrinka
Kurs : 2.6
Bukmacher : Fortuna

W 1/32 finału singla w Paryżu Norweg Rune podejmie Szwajcara Wawrinkę. Przeszedłbym obok tego meczu obojętnie, gdyby nie tak wysoki kurs na Stana, a to absolutnie promocja. Oczywistym jest faktem, że Wawrinka od lat już nie gra na swoim najwyższym poziomie, ale wciąż jest tak na prawdę w stanie ograć każdego, zawsze spokojny i konsekwentny w tym co robi. Z drugiej strony młodziak Holger, bardzo nieokiełznany. Po jego wypowiedziach nie raz można stwierdzić, że wyżej sra niż dupę ma, a jeszcze nic wielkiego nie wygrał. Talent chłopak ma, ale w głowie niekoniecznie i dla mnie to jednak o wiele słabsza wersja Kyrgiosa, Auger go w Bazylei szybko wyjaśnił, a jego wygrane z Bautistą, Humbertem, czy De Minaurem nie robią na mnie wrażenie, bo dwaj pierwsi są pod formą, a trzeci gra nierówno. Ma chłopak serię zwycięstw i wygrał w Sztokholmie, ale uważam że dziś w meczu z doświadczeniem nie będzie miał zbyt wiele do powiedzenia, kurs ponad 2.5 na Stana to istna promocja, tym bardziej że Stan w ostatnim czasie widać, że gra co raz lepiej i kto wie, czy w następnej nie wygra z Hurkaczem, jeśli ten oczywiście pokona zawsze groźnego Mannarino. Powodzenia.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Czechy, Tipsport Extraliga
Godzina: 18.00
Spotkanie: Olomouc-Karlove Vary
Typ: over 4.5 ( razem z dogrywką)
Kurs: 1.44
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

W
przeciwieństwie do buków widzę tu szansę na kilka bramek. Po pierwsze w ekipie gospodarzy brak Konrada, który był jak beton w bramce. Po drugie wydaję się, że defens Kogutów pozwala na więcej rywalom niż było to na początku sezonu. Po trzecie obrona Karlovych też nie jest topowa w lidze. Liczby mówią, że nie będzie dzisiaj z czego tego ukręcić bo PP leży u jednych i u drugich, no ale to tylko statystyki. Ostatnie 6 potyczek to rozwiązania po dogrywce w wymiarach 2:2 lub 3:3.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, League One
Godzina: 20:45
Spotkanie: Oxford United FC - Fleetwood Town FC
Typ: 2
Kurs: 4,58
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Tabela:
Screenshot_20221101-170518_Flashscore.jpg
Oxford u siebie ma na koncie 2 zwycięstwa, 1 remis i 4 porażki, natomiast ich dzisiejszy rywal na wyjazdach zanotował 2 zwycięstwa, 3 remisy i 2 porażki.
Absencje w Oxford:
obrońca Baldock (bez występu w tym sezonie), pomocnicy Bodin (13 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Josh Murphy (4 występy w tym sezonie) i napastnik Taylor (10 występów w tym sezonie)
Absencje w Fleetwood:
obrońcy Nsiala (11 występów w tym sezonie), Mukswe (6 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Johnson (bez występu w tym sezonie) i pomocnik Macadam (11 wystepów w tym sezonie, 1 gol na koncie) a pod znakiem zapytania stoją występy obrońcy Devlina (2 występy w tym sezonie) i pomocnika Garnera (15 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie)

Jak dla mnie to w tym meczu nic nie wskazuje na to, żeby Oxford było takim faworytem na którego wskazują kursy. Jest zespołem niżej w tabeli, kadrowo na papierze też tutaj większej róznicy nie widzę i do tego u siebie też jakoś tewelacyjnie nie grają. Jedyne co za nimi przemawia, to to, że po prostu w ostatnich trzech spotkaniach międ,y nimi byli górą. Według mnie w tym sezonie Fletwood jest tutaj w stanie wygrać a po takich kursach to tym bardziej tego spróbuję.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Pilzno - FC Barcelona
Typ: Barcelona + powyżej 1,5
Kurs:
1,48
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Dla obu drużyn jest to pożegnalny mecz w tegorocznej edycji Ligi mistrzów. Z pucharami Europejskimi Pilzno już się żegna natomiast Barcelona jeszcze będzie grać w Lidze Europy.
Dzisiejsze spotkanie jest bez znaczenia jeśli chodzi o miejsce w grupie dlatego Barcelona a raczej trener Barcelony pozwolił dziś odpocząć R. Lewandowskiemu nie zabierając Go w ogóle do Czech. W ataku zastąpić ma go F. Torres a tuż za nim na bokach mają stwarzać wiele okazji Raphinha oraz Fati.
Myślę, że Barcelona na pewno będzie chciała się godnie pożegnać no a mimo wszystko Pilzno widać, że zdecydowanie odstaje od pozostałej 3jki w tej grupie.

48
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1882
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Sporting Lizbona - Eintracht Frankfurt
Typ: over 3 bramki w meczu (3 gole zwrot stawki)
Kurs:
2,17
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Poszło już kilka typów na spotkanie Portugalczyków z Niemcami, Ciężko się jednak dziwić, gdyż właśnie w grupie D dużo się jeszcze może wydarzyć w kwestii awansu. Sporting przed tym ostatnim starciem w grupie ma na swoim koncie 7 punktów i zajmuje drugie miejsce. Natomiast Eintracht jest na trzeci pozycji z taką samą ilością punktów. Dodatkowo pierwszy w tabeli Tottenham ma 8 punktów, a czwarta Marsylia 6. To wszystko pokazuje jak powinno być ciekawie w ostatniej kolejce fazy grupowej grupy D. Ostatnie tygodnie nie są zbyt udane dla ekipy Rubena Amorima, Lizbończycy wygrali tylko jedną z pięciu gier, notując w tym czasie trzy porażki. Wydawało się, że po dwóch pierwszych meczach w tej grupie i dwóch wygranych właśnie nad Eintrachtem we Frankfurcie 3:0 i Tottenhamem 2:0 u siebie, awans do fazy pucharowej jest na wyciągniecie ręki. Jednak w trzech kolejnych meczach wywalczyli tylko jeden punkt i właśnie wieczorne starcie zadecyduje czy Sporting będzie grał dalej. Spotkanie to będzie miało olbrzymią stawkę dla obu klubów. Gra w fazie pucharowej Ligi Mistrzów to wielka szansa dla jednych i drugich. Myślę że nikt tutaj nie schowa się za "podwójna gardą", a każdy strzelony gol będzie motywował rywala do jeszcze większego zaangażowania. Coś mi mówi, że zobaczymy tu sporo bramek.

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +120
K 69,1K

krzepki89

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka, PlusLiga
Godzina: 18:45
Spotkanie: Projekt Warszawa- Czarni Radom
Typ: 1Liczba pkt zawodnika poniżej 7,5 pkt T. Tammemaa -
Kurs: 1,83
Bukmacher: Betclic
Analiza : Zacznę od tego że linia 5,5 pkt jest na fortunie po kursie 1,63 , a tu mamy o prawie 0,2 więcej i jeszcze 2 pkt. Nie jestem ekspertem od siatkówki, ale wiem, że to nie siatkówka kobieca że dużo gra się środkiem , a tu mowa o środkowym, który musiałby zdobywać ponad 2 pkt na set, a jak wiemy jest komu zdobywać w siatkówce , bo zazywczaj sie gra na dwóch atakujących . Dodatkowo Gospodarze zaczęli lepiej grać i raczej zamkną mecz w 3 setach a nie 4 ( kurs na 3 sety też około 1,8 ) polecam do jakiegoś combo na wieczor do emocji

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1377
hazard71 20,3K

hazard71

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Coventry - Blackburn
Typ: remis
Kurs: 3.2
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Moje podejście i typowanie tego spotkania jest trochę statystyczne gdyż zespół gości od początku tego sezonu czyli od 18 spotkań nie schodził z murawy z podziałem punktów co jest dość intrygujące i jest to też zapowiedź iż stanie się to za chwilę, a uważam że dziś jest do tego odpowiedni moment gdyż ich przeciwnikiem będzie drużyna z Coventry z którą to lubią ostatnio remisować, po za tym Blackburn może dziś złapać lekką zadyszkę po 4 zwycięstwach z rzędu ale nie na tyle aby przegrać, Coventry ba razie szuka punktów ale ciągle mierzy się z problemami jakimi są też kontuzje, podział punktów powinien być dzisiaj bardzo realny.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Marsylia - Tottenham
Typ: Marsylia lub remis
Kurs: 1.65
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Ciekawa grupa i ciekawy mecz w którym Marsylia wystąpi w roli faworyta. Dalej nie wiadomo kto zagra w fazie pucharowej LM kto w LE ani kto pożegna się z Europejskimi pucharami. Marsylia w lidze nie radzi sobie najlepiej, napewno poniżej oczekiwań. Do tego gra w kartkę w LM, idę trochę na czuja że nie będzie w tym meczu zwycięstwa Totkow bo kurs całkiem ciekawy. Wiele osób podchodzi do tego meczu przez pryzmat tego pierwszego ale warto zauważyć co tam się wtedy działo. Pierwsza połowa na korzyść Marsyli, następnie na początku drugiej połowy czerwo dla gości i całkowita zmiana taktyki i w konsekwencji przegrana 2:0. Myślę że Marsylia jest zespołem niesamowicie doświadczonym w meczach z dobrymi europejskimi klubami i dziś postawi twarde warunki i zdobędzie minimum 1 pkt.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Marsylia- Tottenham
Typ: over 2.5
Kurs:
1.93
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 21:00 odbędzie się spotkanie w szóstej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów pomiędzy drużynami Marsylii i tottenhamu. Dla obu drużyn jest to bardzo ważne spotkanie ponieważ obydwie drużyny mają szansę na awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Teoretycznie łatwiej ma Tottenham któremu do awansu wystarczy dzisiaj remis. Gospodarze będą musieli w pewnym momencie zagrać Odważni dlatego obstawiam w tym meczu dużą ilość bramek. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo ciekawe i obydwie drużyny będą starały się zgarnąć komplet punktów. Uważam że gospodarze wspierani przez fanów dadzą z siebie 200% i spróbują odnieść zwycięstwo. Mój typ to zwyciestwo gospdoarzy w stosunku 3:2.

93
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2174
maciej_cfc 25K

maciej_cfc

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna LM
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bayern - Inter
Typ: Kartki zawodnika - N. Barella powyżej 0,5
Kurs: 5.00
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Dziś na celownik biorę liczbę kartki zawodnika a dokładnie N. Barelli. Dzisiejszym sędzią spotkania będzie Ivan Kružliak który w tym sezonie rozdał już łączną liczbę żółtych kartek w liczbie 74. Sędziowiał tylko dwa spotkanie w LM w których pokazał łącznie 7 kartek. Na zagranicznych grupach także widziałem że spora grupa typuje Barelle jako zawodnika, który w dzisiejszym meczu otrzyma conajmniej jedną kartkę oraz pojawia się także nazwisko Sabitzer. Barella w tym sezonie Serie A popełnił w sumie 20 fauli na zawodnikach i uzbierał tylko 2 kartki. W poprzednim spotkaniu z Barceloną popełnił sporo fauli gdzie powinien dostać żółtą kartkę ale finalnie nie dostał. Biorąc pod uwagę jaką piłkę gra Bayern na ten czas liczę, że spotkanie będzie dość otwarte i zawodnicy Interu będą mieli co robić i dlatego widzę tutaj dość fajny kurs na ten typ. Jeżeli sędzia będzie rozdawał kartki tak jak do tej pory to jest spore prawdopodobieństwo, że zobaczymy dziś sporo kartek. Barella w dzisiejszym meczu będzie miał sporo do roboty, jest solidnym pomocnikiem, jest on piłkarzem z charakterem i czasami lubi dyskutować z sędziami.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Marsylia - Tottenham
Typ: Marsylia i powyzej 1,5
Kurs: 3.7
Bukmacher: STS
Analiza:

Widze 4 typy na ten mecz, potem jak napisze analize doczytam, ale wazniejsze sa tu moje przemyslenia.

Tylko jeden typ jest w strone tottenhamu i ja tu stawiam veto, nie zgadzam sie. Marsylia raczje wygra o ile nie bedzie remisu. Generalnie Tottenham od kilku meczow nie istnieje, z Manchesterem nawet nie pierdneli, z marnym Bournemouth bylo 0-2 w plecy iwygrali nie dzieki temu ze sa geniuszami, ale grali z dennym rywalem, ktory sam sie pokonal.

Od dluzszego czasu widac, ze druzyna jest wyjechana, czeka na przerwe/nowy impuls, nie idzie czy to na wyjazdach, czy to z powazniejszym rywalem, baty dostaja bezdyskusjne.

Dopiero co bylo 5-6 transferow, trzon i tak nie zmieniony, po czym slysze 'dajcie nam czas i pieniadze' ze strony Conte. To co on robil do tej pory?

Czolowka w lidze im wyraznie odjezdza, tylko fenomenalny start zafalszowuje ich wysoka pozycje w tabeli, a w LM do konca nie ma szans awansu

Wybierajac miedzy tym a Liverpoolem pojdziemy na lrzyzaka. Liverpool wtopil, wiec podejrzewam dzis nie przegra, mecz mocno podejrzany o łamaka, Napoli z tego co mi wiadomo i widze nie wygra, choc swoje momenty bedzie miec

O Marsylii nie wiem nic, ale tottenham wyraznie sie wypalil, cos tam sie musi zmienic

Marsylia - Tottenham 2-0

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Viktoria Pilzno - Barcelona
Typ: Viktoria Pilzno powyżej 0,5 gola w meczu
Kurs: 1,75
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Barcelona zawiodła na całego w tej edycji Ligi Mistrzów. Po wielkich transferach spodziewano się, że ta drużyna może namieszać w tych rozgrywkach, a skończyło się na tym, że odpadną w fazie grupowej. Ten mecz nie ma już dla nich znaczenia, nie wystawiają optymalnego składu. Większą motywację będzie mieć Pilzno. Dla tej drużyny okazja do mierzenia się z tak dobrymi drużynami jak teraz w fazie grupowej może się długo nie powtórzyć. Pilzno przegrywa mecze tak jak się spodziewano, ale strzelać gole potrafią. W pierwszym spotkaniu z Barceloną też udało im się zdobyć bramkę. Z przebiegu meczu uważam, że zasłużyli wtedy na więcej niż jednego gola, mieli kilka bardzo ciekawych okazji. Teraz u siebie przy tym składzie Barcelony uważam, że powinno im się udać choć raz trafić do bramki Barcelony.

75
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2463
chosen70 135,7K

chosen70

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Liverpool - Napoli
Typ: Kvaratskhelia over 2.5 strzałów
Kurs: 2.20
Bukmacher: LVBET
Analiza:

Liverpool w kryzysie. W porównaniu do poprzedniego sezonu zaliczyli ogromny regres, a ich dwa ostatnie ligowe starcia to przegrane z zespołami ze strefy spadkowej. Typuje dzisiaj strzały skrzydłowego Napoli. Kvaratskhelia w tej edycji Ligi Mistrzów notuje średnią 4.3 strzałow na mecz, a w 4 spotkaniach zdobył dwa gole. Jedynie Robert Lewandowski może pochwalić się lepszą statystyką (5.5). Kvaratskhelia zagra na przeciwko Trenta Alexandra-Arnolda, który prezentuje się źle w obecnym sezonie, duża liczba bramek jest zdobywana z jego fragmentu boiska. W ligowym starciu sprzed 3 dni, Kvaratskhelia zdobył bramkę oraz oddał 5 strzałów na bramkę przeciwnika.

120
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1818
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom