>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Mój typ na 06.08 był trafiony, w meczu był karny:


Poprawione / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Proszę o przeniesienie typu: https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-16-08-2021-poniedziałek.162878/post-7040807

Na jutrzejszy dzień:

Gdyż jak wstawiałem typ, nie było jeszcze dokładnego planu gier i spotkanie odbędzie się jednak we wtorek a nie w poniedziałek.

Napisałem pw co należy zrobić w takiej sytuacji //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Ostatnio zmieniony przez ibis:
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Witam czy istnieje możliwość wycofania typu?

Tak, istnieje możliwość wycofania, usunięcia czy modyfikacji typu, pod warunkiem że będzie to zgłoszone przed rozpoczęciem meczu.
Rozumiem że usunąć posta w całości?
 
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik

Nie mam pewności, ale mogłem się pomylić i podać kurs nie z tego zdarzenia. W Etoto, gdzie zagrałem w rzeczywistości było 2,40.

1629570521791.png

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
kamasutra10 kamasutra10

Gdzie w Fortunie znalazłeś taki zakład?..Chętnie bym skorzystał.. Zakład łączony nie polega na wybraniu sobie dwóch dowolnych singli i pomnożeniu kursów przez siebie ( remis @ 4.20 i brak czerwonej kartki @ 1.20 = @ 5.04)..Zakład łączony precyzuje bukmacher a ani Fortuna ani żaden z tych które sprawdziłem nie posiada akurat takiej kombinacji w ofercie za to ma wiele innych łączonych razem . Są to dwa odrębne typy których nawet nie można zagrać w formie dubla na jednym kuponie , co najwyżej singlami każdy z osobna. Podstawy bukmacherki...
Wytłumaczę ci to jak 5-letniemu dziecku od początku, bo u ciebie to nawet zalążka bukmacherki nie widać. Dramat <załamka>. A więc specjalisto, który ograł wszystkich bukmacherów na grube miliony: otwierasz stronę www.efortuna.pl /jeśli już tutaj poległeś to polecam tutoriale na youtubie 😉 / ale idąc dalej: po lewej stronie masz wymienione dyscypliny sportowe i wchodzisz w piłkę nożną a nie w MMA czy w baseball, bo tam faktycznie nie znajdziesz tych zdarzeń. Następnie wyszukujesz kraj, czyli tak jak podałem Chorwacja, a nie Tadżykistan czy Uzbekistan bo tam też tego nie znajdziesz. Jest to pierwsza liga i jest podpisana "1.Chorwacja" i klikasz w ten napis, który dałem w cudzysłów. Następnie wybierasz mecz, który na stronie jest zapisany tak: "S.Belupo-Hrv.Dragov" a nie "Sibernik - Istra 1961" bo może cię to zdziwić ale tam też nie znajdziesz tych zdarzeń. Za kursami na dany mecz jest kolumna "więcej" i przy zdarzeniu S.Belupo-Hrv.Dragov widnieje liczba "+90" i klikasz w nią. Remis oznaczony jest symbolem "0" pod którym widnieje kurs 4.20 i klikasz w niego, następnie scrollem (kółkiem w myszce, przypis specjalnie dla ciebie żebyś się nie pogubił) zjeżdżasz w dół i szukasz zdarzenia "Czerwona kartka", pod którym są dwie opcje "TAK" i "NIE". Pod opcją "NIE" widnieje kurs 1.20 i klikasz w niego. Następnie wybierasz stawkę, w twoim przypadku to pewnie jakieś 50.000 PLN i klikasz "Zagraj". Cała filozofia. Także jeszcze raz na spokojnie specjalisto idź krok po kroku, żebyś się nie zgubił. A zapomniałem najważniejszego, musisz się jeszcze wcześniej zalogować na stronie i posiadać środki na koncie żeby móc zagrać kupon 😂😂😂

P.S. od kiedy nie można łączyć typu na zwycięstwo w meczu z kartkami czy to żółtymi czy czerwonymi? 😂😂😂 Pewnie zaszokuję cię jeszcze bardziej ale można nawet jeszcze rzuty rożne łączyć z tymi dwoma zdarzeniami 🙃 To tak z podstaw bukmacherki 😉 A z podstaw forum, na którym jesteś od 2017 roku i których widzę, że też nie ogarniasz, to tutaj jest miejsce za zamieszczanie wszelkiego rodzaju pytań, propozycji czy zgłaszania błędów. Zresztą sama nazwa tematu na to wskazuje :)
A poniżej masz jeszcze print screen'a (przypis wyjaśniający dla ciebie: zrzut ekranu) przygotowanego kuponu z zdarzeniami, których szukałeś całą noc i nie mogłeś znaleźć, biedactwo <przytula>
1630041893433.png

Pozdrawiam gorąco i mam nadzieję, że udało mi się takiego specjalistę od bukmacherki jak ty czegoś nauczyć 😉
 
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Mam pewne pytanie. Czy w konkursie ewentualnie byłyby akceptowane analizy w formie nagrania video lub audio z własnego kanału YouTube czy innej platformy lub strony?
 
demarcel 94,2K

demarcel

Użytkownik
Proszę o korektę mojego wpisu na 2.09 i usunięcie zdublowanych wierszy

Poprawione / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
pawelo2893 38,8K

pawelo2893

Użytkownik

Prośba o dopisanie u góry:

Dyscyplina - piłka nożna - Puchar Narodów Afryki

Dzięki!
 
Do góry Bottom