>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi

Wstawiłem niewłaściwego bukmachera - powinien być STS.

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – 1. Hiszpania
Godzina: 19:30
Spotkanie: Getafe - Atletico
Kurs:2.65
Typ:
Powyżej 1 gola, powyżej 6 rzutów rożnych, powyżej 4 żółtych kartek
Bukmacher:
Lubię grać takie spotkania na przekór bukmacherowi, gdzie wszyscy przewidują nudne 0:0 ewentualnie wymęczone 0:1, kurs na over 1.5 w meczu koło 1.6 nic tylko się przełamać. Getafe ligowy średniak ale z tych lepszych w tym sezonie to jakiś żart 5 przegranych meczów i 1 zdobyta bramka nie świadczy za dobrze, a raczej że coś tam grubo nie tak jest w drużynie, ale kiedy się przełamać jak nie dzisiaj z drużyna stawianą w roli faworyta do majstra, typ na przekór zasadzie bardziej przeczucie że dzisiaj zobaczymy bardziej otwarty mecz niż przyzwyczaiło nas do tego Atleti.
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Poprawione / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Witam pomyliłem dzień, mecz jest w czwartek. Proszę o przeniesienie typu do odpowiedniego dnia gdy powstanie odpowiedni temat.


Nie możemy skopiować ponieważ data dodania wpisu będzie wcześniejsza niż data założenia tematu i byłby on jako post tytułowy, wrzuć jeszcze raz post jak pojawi się temat, a ten skasujemy //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik

Podałem typ - Nicea wygra dowolną połowę, mam rozliczony typ jako minus, gdzie wynik wyglądał następująco:
1 poł - Nice 0 - 1 Monaco
2 poł - Nice 2 - 1 Monaco [Końcowy wynik: 2-2]


Poprawione/ ibis

psotnick psotnick jak możesz to popraw w tabeli punkty. Dzięki
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Witam pomyliłem dzień, mecz jest w czwartek. Proszę o przeniesienie typu do odpowiedniego dnia gdy powstanie odpowiedni temat.


Nie możemy skopiować ponieważ data dodania wpisu będzie wcześniejsza niż data założenia tematu i byłby on jako post tytułowy, wrzuć jeszcze raz post jak pojawi się temat, a ten skasujemy //Waldi1979
Wrzuciłem, dzięki.

Usunięty //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Przez przypadek w trakcie pisania analizy wcisnąłem "Odpowiedz" i wrzuciła się niepełna. Proszę o podmiankę analizy, by wyglądała tak:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Jordania
Godzina: 19:00
Spotkanie: Al Buqaa - Al Ramtha
Typ: Wynik meczu/obie strzelą - 2/nie
Kurs:
1.53
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Analiza ponownie na szybko niestety, bo mam malutko czasu.
Al Buqaa to przegrywa w tym sezonie wszystko. Po 17 spotkaniach mają na koncie... 1 punkt. Ich bilans bramkowy to 6:44.
Al Ramtha za to zajmuje aktualnie 2 miejsce z dorobkiem 37 punktów. Do lidera brakują im 2 punkty, więc zwycięstwo w tym meczu może im dać pierwsze miejsce, jeśli Al Wehdat straci punkty, a gra z nieobliczalnym Shabab Al Ordon, które potrafi zagrozić najlepszym i równocześnie męczyć się ze słabiakami, więc nigdy nie wiadomo.
Al Buqaa w meczach domowych nie zdobyła żadnego punktu, a ich bilans bramkowy to 2:18. Obie bramki strzelili w przegranym 2:3 meczu z Al Jalil, które jest na przedostatnim miejscu i ma po 17 meczach 13 punktów. Czyli też okrutnie mało. Nikomu innemu nie strzelili.
Al Ramtha za to w 8 meczach wyjazdowych straciła tylko 4 bramki, także widać, że mają niezłą defensywę. Z tego powodu uważam, że klub tak bardzo bez formy jak dzisiejsi gospodarze nie będzie w stanie zdobyć gola, a goście spokojnie wygrają ten mecz.
Post automatycznie złączony:

Jeszcze jeden błąd do tego samego posta, mecz się zaczyna o 19:30, a nie o 19:00. Proszę również o poprawienie tego i sorki za tyle kłopotu, jestem dzisiaj jakiś roztrzepany

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
ziroxxx 782,7K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna

Proszę o ponowne sprawdzenie typu. Rożnych było 14

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Witam,
W tabeli z dnia 26 miałem 518 pkt, następnie trafiłem 27.09 +135pkt 28.09 +85pkt 29.09 - 100pkt i 30.09 +400 pkt co łącznie daje 1038 pkt i 17/28 trafionych a w tabeli mam 828 pkt i 16/28. Jeśli dobrze to liczę to proszę o poprawę, z góry dziękuję
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Witam,
W tabeli z dnia 26 miałem 518 pkt, następnie trafiłem 27.09 +135pkt 28.09 +85pkt 29.09 - 100pkt i 30.09 +400 pkt co łącznie daje 1038 pkt i 17/28 trafionych a w tabeli mam 828 pkt i 16/28. Jeśli dobrze to liczę to proszę o poprawę, z góry dziękuję
Racja, za 27.09 w tabeli było wpisane -100 zamiast +135 i stąd różnica.

Tabela już poprawiona, błąd naprawiony:
 
Ostatnia edycja:
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik

przypadkowo nacisnąłem 2 razy i proszę o usuniecie jednego postu

zrobione / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer

Mecz zaczyna sie o 19 45, sorry za pomylke

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik

Proszę zmienić godzinę na 16:30, dzięki

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
pawelo2893 38,8K

pawelo2893

Użytkownik

Nie wiem czy uznajecie takie korekty kursów, ale obecnie kurs na fortunie wynosi 4.95 więc poszedł w górę o ponad 1 pkt. Jeśli można zmienić ten kurs na 4.95 to byłoby super, jeśli nie ... nie ma problemu :)


Nie uznajemy takich korekt. / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
patryk7 571,4K

patryk7

Typer
Proszę zmienić godzinę rozpoczęcia jutrzejszego spotkania Brynas - Farjestad (Typ Dnia - 9 październik) z godziny 19.00 na 15.15
Dzięki

Zmienione. Na przyszłość dawaj link do posta, będzie szybciej / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
U 0

Usunięty użytkownik 174108

Gość
Proszę o korektę dzisiejszego typu. Typ, jaki tutaj daję to remis (tak wynika z mojego opisu i z kursu, jednak kopiując wzór z postu kolegi przede mną zapomniałem zmienić jego typ:)


Dyscyplina: Piłka Nożna - El. MŚ Am. Płd.
Godzina: 22:00
Spotkanie: Boliwia - Paragwaj
Typ: Boliwia
Kurs: 3.15
Bukmacher: STS
Analiza:


Przed nami mecz drużyn w podobnie nieciekawej sytuacji w tabeli kwalifikacji do MŚ. Paragwaj ma tylko trzy punkty przewagi nad Boliwią i jeśli gościom dzisiejszego spotkania trudno będzie zawalczyć o awans, to Boliwii jeszcze trudniej. Gospodarze mają w tych rozgrywkach aż 25 straconych bramek, przy czym średnia goli strzelonych przez nich z minionych 11 spotkań to 1,18 bramki na mecz. Do Boliwii przyjeżdża reprezentacja, która już kilka razy zagrała na mundialu (ostatni raz 11 lat temu, kiedy to dobrnęła do ćwierćfinału).
Przy obecnej, bardzo przeciętnej formie Paragwaju ciężko oczekiwać zwycięstwa. W tym roku w meczach o stawkę wygrali oni na wyjeździe tylko raz (w czerwcu br.), a przedtem - 14 października 2020, a więc równo rok temu (mecz z Wenezuelą z jedyną bramką w 85. minucie).
W meczach z Boliwią najczęściej Paragwaj odnosi zwycięstwo - na 16 wspólnych spotkań Boliwia wygrała tylko 4 razy. Prawdopodobnie z uwagi na położenie geograficzne Boliwii będzie łatwiej zapanować nad grą. Jednak przy nie najlepszej jak dotąd grze obronnej nie sądzę, by gospodarze byli w stanie ryzykować wieloma atakami na bramkę Paragwaju. Gra będzie zapewne bardzo ostrożna z obu stron i nie będzie zbyt wielu goli - obstawiam tutaj remis.


Poprawione / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka

W drugiej linijce analizy napisałem "ligi pakistańskiej". Proszę o poprawienie na "ligi palestyńskiej".
Z góry dzięki ;)

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
kamasutra10 573,3K

kamasutra10

Typer
Proszę o usunięcie mojej pierwszej analizy z dnia dzisiejszego ( Poniedziałek) z ligi serbskiej. Mecz został przełożony. W zamian podałem inny typ niżej (2 Holandia) który jest aktualny. Dzk...

Zrobione / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Do góry Bottom