>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

ziroxxx 783,3K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Zgłaszam reklamację co do podliczenia typu z dn. 11.10.2021

Poniżej przesyłam typy z analizą z działu tematycznego:

Uważam, że jeżeli osoba robi analizy na 2 dni, podaje swoje typy, angażuje się na forum i jeżeli poda typ powtórzony, ale ze swoją analizą i innych bukmacherem to powinnien typ być rozliczony pozytywnie. Jakby każdy użytkownik miał czytać wszystkie analizy z działu "typy dnia" to byłoby to bez sensu. Typ został powtórzony nieświadomie i liczę, że moja reklamacja zostanie pozytywnie rozpatrzona.

Niestety nie masz racji, szanuję Twoją aktywność jak najbardziej, ale Typy Dnia to jest konkurs, każdy kto bierze w nim udział akceptuje regulamin i jest zobligowany aby go przestrzegać, idąc Twoim tokiem myślenia na jeden dzień 12 osób mogłoby podać ten sam typ z każdego bukmachera jaki jest dostępny i w przypadku gdy w końcówce miesiąca ważyłyby się losy wygranej tym samym zapewnić sobie wygraną, gdyby osoby atakujące go dublując post i podać z innego buka, więc reklamacji nie możemy uznać //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Witam

Chciałem zapytać się dlaczego oba moje ostatnie typy w typach dnia (wtorek, środa) zostały rozliczone jako przegrane jak oba weszły? W tych spotkaniach były dogrywki, ale przecież logicznym jest ze w nba się nie obstawia na 1x2 tylko na zwycięzcę.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Witam

Chciałem zapytać się dlaczego oba moje ostatnie typy w typach dnia (wtorek, środa) zostały rozliczone jako przegrane jak oba weszły? W tych spotkaniach były dogrywki, ale przecież logicznym jest ze w nba się nie obstawia na 1x2 tylko na zwycięzcę.
Rozliczyłem na plus, ale gwoli ścisłości to typ ma być opisany tak zeby nie było wątpliwości co do tego czego on dotyczy i pewnie dlatego tak został rozliczony. A jednak z dogrywką czy bez to istotna różnica. Kto czy się obstawia z dogrywką czy 1x2, to kwestia indywidualna, a w ofercie są również typy w regulaminowym czasie, z wyższymi kursami itd niektórzy czasem je wybierają. A że kursy z NBA potrafią się zmienić sporo w trakcie dnia bo jakiś ziom nadwyręzy palca przy smarkaniu to trudno też sprawdzić czy kurs wskazuje na typ z dogrywką czy bez. Po prostu dodawaj w nawiasie "(z dogrywką)" albo "regulaminowy" i nie będzie wątpliwości.
 
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer

typ z piątku czyli dzisiejszy dałem na sobotę , dopiero tera zauważyłem , mój błąd
daję go więc z opóznieniem teraz w piątek .

Z soboty usunięty //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
G 0

gubernator_nh

Gość
Cześć, pierwszy raz pisałem analizę w Typy Dnia i nie wiedziałem, że edycja jest zabroniona stąd troche "misz masz" w moim dzisiejszym poście i dopisałem po minucie to co trzeba, wcześniej dodałem nie pełnego posta za pierwszym razem. Już się będę stosował do zasad. Coś mi się źle kliknęło. Zgłaszam tu zgodnie z zasadami.


Nie ma problemu, twój post już poprawiony. Właśnie po to jest ten temat by takie pomyłki poprawiać.
Witamy w Typach Dnia!
//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
CIAP3K 27,4K

CIAP3K

Użytkownik
Witam
Na wtorek dodałem dwie propozycje, pierwsza weszła druga nie ale nie o to mi tutaj chodzi :p chciałem przeprosić za dodanie dwóch typów w typach dnia, nie wiedziałem że nie można dodawać więcej niż jedną propozycje, czy może ie usunąć Typ na Wolfsburg-Salzburg, wiem ta propozycja nie weszła ale dodana była jaka druga :)
Pozdrawiam i przepraszam za pomyłkę.

Usunięta druga / ibis
I niema za co przepraszać
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Witam, proszę o zmianę bukmachera na TOTALBET w typach dnia na dzisiaj:

Dyscyplina: Piłka nożna/Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Borussia Dortmund vs Ajax
Typ: Ajax powyżej 5.5 celnych strzałów
Kurs: 2.10
Bukmacher: TOTALBET
Analiza:


Borussia w ostatnim czasie mnie nie przekonuje. Zawodnicy BVB zostawiają swoim rywalom bardzo dużo miejsca, szczególnie w środku pola, gdzie przeciwnicy to wykorzystują bądź nie. Ostatnio FC Köln przy 6 celnych strzałach nie była w stanie strzelić gola, wydaje się, że taki klasowy zespół jak Ajax tego dokona. Ja jednak skupiłem się na ich celnych strzałach, ponieważ w liczby są imponujące. Jeżeli prześledzimy sobie tę statystykę klubu z Amsterdamu w Lidze Mistrzów, to oglądaliśmy ich ze Sportingiem 8, z Besiktasem 7, a z BVB aż 9! Uważam, że przyjezdni zagrają po prostu swoje i nie cofną się. Ofensywna taktyka powiodła się w Holandii, także i dzisiaj będzie kluczem do sukcesu.

Zmienione / ibis . Następnym razem daj link do posta.
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer

Zła godzina meczu , dałem 12:30 a ma być 13:30
Informuję i proszę o poprawienie

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy

Z racji kursu maksymalnego 5,00 powinno być +400 pkt. a nie +430.

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
F 2,2K

Firn

Użytkownik
Proszę o nieakceptowanie mojego posta z typem na dzień 9.11 (wtorek), typ jest na 10.11 (środa),
Dziękuję

Zrobione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
CIAP3K 27,4K

CIAP3K

Użytkownik
Witam
Dziś podałem propozycje na mecz Armenia-Macedonia i wpisany jest zły Bukmacher... wpisałem STS a powinien być BETFAN.
Wyszło to jak u typowej cebuli ponieważ zrobiłem skopiuj wklej jaki to mecz I nie zmieniłem bukmachera ^^

Poprawione, na przyszłość podawaj link do postu //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna - Fortuna 1 liga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Resovia Rzeszów - Odra Opole
Typ: Resovia/obie strzelą gola-TAK
Kurs: 4.20
Bukmacher:
Analiza:
Widzę value w powyższym typie. Resovia poprawiła swoją grę i idą powoli za tym wyniki. Ostatnio zasłużona wygrana z liderem - Widzewem Łódź oraz remis po dobrym meczu z Górnikiem Polkowice. Odra Opole od początku sezonu w niczym mnie nie przekonuje. Przeplata niezłe spotkania z bardzo słabymi i tych drugich jest znacznie więcej. Ostatnio mecze raczej z dolną częścią tabeli i przeciętne wyniki. Może i warto by było odnotować wygraną 3:0 z ŁKS-em Łódź, ale patrząc na poczynania Łodzian w ostatnim okresie to w sumie nie taki wielki wyczyn. Rzeszów to ciężki teren, do tego Resovia obecnie w formie zwyżkowej i rywal zdecydowanie w ich zasięgu. Do zwycięstwa Resovii dorzucam over ogólny i btts gdyż morale u obu ekip mimo wszystko po ostatnich meczach podniesione. Dlatego w mojej opinii będzie to dość otwarty mecz i bramka Odry bardzo realna, a w końcowym rozrachunku Resovia ma okazać się lepsza. Z ciekawostek Rzeszowianie jeszcze takiego typu w tym sezonie nie pokryli a dziś jak już wyżej pisałem widze na to szanse, więc do dzieła.

PS. Proszę o dodanie bukmachera: Fortuna

Dodany //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
G 0

gubernator_nh

Gość
Proszę usunąć ten post z 17 listopada. Przepraszam, pomyłkowo wkleiłem. Ten ,ecz jest dziś tj. 16 listopad


Usunięte / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka

W drugim akapicie napisałem, że Gwinea Równikowa ma szansę na awans do Mistrzostw Świata. Trochę się rozpędziłem. Proszę poprawić, że ma szansę na awans do trzeciej rundy eliminacji do Mistrzostw Świata.

Dzięki 😄

Poprawione / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
W tym poście

Proszę skasować ostatnie zdanie w analizie bo zmienili format z BO 3 na BO 1 więc to ostatnie zdanie jest nieprawdziwe

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Mecz który odbędzie się dziś napisałem w typach na sobotę
Proszę o usunięcie .
Wstawię go w typach na dziś .
Pozdrawiam .

Usunięty //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Do góry Bottom