>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.09.2021 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
pawelo2893 38,8K

pawelo2893

Użytkownik
Dyscyplina - piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata - Afryka
Godzina: 21:00
Spotkanie: Wybrzeże Kości Słoniowej - Kamerun
Typ: over 3 goli
Kurs: 4.70
Bukmacher: fortuna
Analiza: Najciekawsze spotkanie dzisiejszych eliminacji na „Czarnym Lądzie”. Powrócić na Mistrzostwa Świata po ośmiu latach chce doświadczony Kamerun. „Nieposkromione Lwy” na inaugurację pewnie pokonały u siebie Malawi 2:0. Dziś poprzeczka wędruję niesłychanie wysoko, gdyż czas na ciężki bój z Wybrzeżem Kości Słoniowej. „Słonie” zremisowali w delegacji bezbramkowo z Malawi i nie mogą pozwolić sobie na kolejny błąd. Co więcej, zawodnicy w pomarańczowych koszulkach wygrali w Abidjan sześć potyczek, z czego w dwóch przekraczali linię, a w dwóch kolejnych wyrównywali. Dodając do tego spore aspirację i kadrowy potencjał Kamerunu liczę na kilka bramek. Powtórka wyniku z eliminacji WC06 (3:2 dla gości) to moim zdaniem możliwe rozwiązanie!

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: Siatkówka - Mistrzostwa Europy
Godzina: 19
Spotkanie: Niemcy - Francja
Typ: Gyorgy Grozer najlepiej punktujący
Kurs: 3,00

Bukmacher: betclic
Analiza:



Spotkanie dwóch niepokonanych drużyn w grupie D, która swoje mecze rozgrywa w Tallinie. To spotkanie powinno rozstrzygnąć o zwycięstwie w tej grupie, gdyż reszta rywali się zbytnio nie liczy. Francuzi są w tym meczu faworytem. To drużyna zdecydowanie bardziej zbilansowana. W składzie mają lepszych graczy i są opromienieni mistrzostwem olimpijskim. Do tej pory nie stracili jeszcze seta. Pokonali 3:0 Słowację i Chorwację. W obu meczach najlepiej punktującym był Jean Patry, który zdobył odpowiednio 16 i 13 punktów. Francuski atakujący od Igrzysk Olimpijskich jest w znakomitej formie. Dużo punktów dla drużyny zdobywają też Earvin Ngapeth i Trevor Clevenot.

Niemcy także jeszcze nie stracili żadnej partii. Pokonali 3:0 Chorwatów i Estonię. Gra naszych zachodnich sąsiadów skupiona jest na jednej gwieździe. Mowa tu o Gyorgim Grozerze, który po raz kolejny wrócił do kadry. 36-latek na tych mistrzostwach pokazuje, że nadal jest czołowym atakującym na świecie. W dwóch meczach zdobył 33 punkty (16 z Chorwacją, 17 z Estonią) i jest zdecydowanie najlepiej punktującym drużyny. Grozer dostaje najwięcej piłek. Do tej pory atakuje ze skutecznością 55%, a swoje potrafi dołożyć też na zagrywce.

W takim meczu jak dziś, od Grozera będzie zależeć jeszcze więcej niż dotychczas. Niemiecki atakujący jest w świetnej formie, a kurs @3,0 na to zdarzenie, że będzie najlepiej punktującym to mega value. Realnie jedynie może zagrozić mu Jean Patry, ale francuski atak jest rozłożony na więcej zawodników.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - KHL
Spotkanie: Kunlun - Dinamo Ryga
Godzina: 18:30
Typ: powyżej 4.5 gola w meczu
Kurs: 1,50
Bukmacher: sts

Kunlun odpala fajerwerki w niemal każdym z rozegranych spotkań, tak w okresie sparingowym, jak i w rozgrywkach ligi strzelając lub tracąc kilka bramek; 3:4 w Kazaniu, 1:5 z Wilkami. Ekipa Dinamo poraz kolejny uważana jest za outsaidera ligi, formacje ofensywną opiera o zawodników którzy sa dość doświadczeni, ograni tak KHL czy innych mocnych ligach. Kunlun swoja gre opiera o zawodników z Kanady którzy są już kolejny sezon związani z chińską ekipą. Poprzednie starcia obu ekip obfitowały w bramki, 4:5 , 5;3. Gracze Dynama po dwóch meczach z gatunku ciężkich moga czuć niedosyt bo ekipy Loko czy CSKA pokonały ich nie znacznie. Mysle ze gracze z Rygi beda mieli przed soba troszke słabsze formacje obronne co za tym idzie postrzelaja wiecej niż te 2 bramki wbite adekwatnie w Jaroslaviu i Moskwie. Liczę na radosny hokej i grad bramek.

50
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +750
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: Kwalifikacje ME u21
Godzina: 18:00
Spotkanie: Czechy - Albania
Typ:
powyżej 1,5 gola Czechy
Kurs: 1.41
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:
Idę na bramki dla Czechów tylko z jednego względu, podoba mi się jak prowadzona jest młodzież u naszych sąsiadów. Fajnych zawodników maja którzy później grają po Europie jak i w swojej lidze czeskiej. Jak to w meczach U21 zapewne wpadnie tutaj jakis spory over bramkowy ale ja idę typowo w gospodarzy ! Kurs nie za wielki ale zadowala mnie do gry wiec wchodzę ten typ . Czesi są tutaj bez apelacyjnej zdecydowanym faworytem po kursie 1.29 kurs jest banalnie niski wiec wolałem zagrać ze strzela oni minimum 2 bramki . Uważam ze już po 1 połowie zostanie typ zielono pokryty !

41
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +630
demarcel 94,2K

demarcel

Użytkownik
Dysciplina: Siatkówka ME
Godzina 20:30
Spotkanie: Polska - Belgia
Typ: Wygra przynajmniej jeden set - 2
Kurs: 1.90
Bukmacher: Suberbet
Analiza:
Głowni faworyci do medali Polacy nie prezentują się pełni skoncentrowani w meczach grupowych. W każdym meczu grupowym tracili przynajmniej jednego seta ze zdecydowanie słabszym rywalem. Przed Igrzyskami wszyscy byśmy obstawiali że takie potęgi jak Grecja czy Portugalia powinniśmy ograć 3:0. Niestety coś się stało po meczu z Francją na Igrzyskach i ten zespól nie jest tym zespołem jaki znaliśmy. Kurs nie jest wysoki ze względu na to że jednak nasza drużyna traci głupie błędy. Mimo wszystko uważam że nasi stracą kolejnego seta w potyczce z Belgami.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: tenis ziemny a dokładnie na betonie
Godzina: 21:00
Spotkanie: Otte vs Berrettini
Typ: 1 set Otte
Kurs: 3.75
Bukmacher: efortuna

Nie sprawdzałem czy to najwyższy kurs na 1 seta dla Niemca. Aby STS gdzie jest 3.70 i fortunę gdzie jak widać jest o 0.05 więcej.
Niemiecki zawodnik przeszedł przez kwalifikacje tracąc zawsze 1 seta ( czyli wyniki po 2:1 po kwalifikacjach). Tak coś czuję że chudy Niemiaszek 16 kg lżejszy od Włocha wygra 1 set. Będzie to drugie spotkanie między tymi dwoma tenisistami: w pierwszym spotkaniu był wtedy 1 set dla Niemca ale w meczu 1:3 dla Włocha. Było to w RG w meczu 1 rundy

Pozdrawiam

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Mistrzostwa Europy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Polska - Belgia
Typ: powyżej 134,5
Kurs: 1,49
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 20:30 odbędzie się spotkanie w Mistrzostwach Europy pomiędzy drużynami Polski i Belgii. Jest to spotkanie bardzo ważne dla obu ekip. Drużyna Polski jest bardzo zdeterminowana i dlatego będą chcieli pokazac siłę w dzisiejszym spotkaniu aby odnieść pewne zwyciestwo. Muszą uzyskać zwyciestwo w dzisiejszym spotkaniu jeśli mysla o awansie do kolejnej rundy. Uważam że gracze Polski będa chciali pokazać się z jak najlepszej strony.Przeprowadzenie spokojnych treningów może miec odzwierciedlenie w grze obu zespolow. zawodnicy obu druzyn z pewnością dadza z siebie wszystko żeby wypaść jak najlepiej.W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo ciekawe i zobaczymy w nim wiele sytuacji bramkowych. Uwazam że oby dwie drużyny powalczą w tym meczu i mozemy spodziewać sie bardzo dobrej gry obu ekip.W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo zacięte a o wyniku może zdecydować dyspozycja dnia. Gracze Polski w ostatnich spotkaniach prezentowali się bardzo dobrze dlatego dzisiaj sprobuja odnieść pewne zwyciestwo. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to zwycięstwo gospodarzy po bardzo ciekawym spotkaniu w stosunku 3:1.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: tenis US OPEN
Godzina: 21:00
Spotkanie: Otte vs Berrettini
Typ: Berrettini i +32.5 gema
Kurs: 1.94
Bukmacher: efortuna
Analiza:
Dziś piękna przygoda Niemca się kończy, życiowy sukces, szczerze mówiąc nie wiem z czego wynikający, nie oglądałem go w głownym turnieju, natomiast mam przed oczami jego mecz z kfali, gdzie rzygający, umierający z wycieńczenia wygrał z Zapatą. Generalnie dla Otte będzie to 7 mecz na US Open, nie ograł nikogo poważnego, a kondycję ma przeciętna.
Berrettini również nie zachwyca, ale tak prostego przeciwnika w 4. rundzie chyba nie mógł nawet wymarzyć, zlekceważy go dlatego może stracić seta a jak nie to ten over gemowy zostanie pokryty przy 3 równych setach, bo co by nie mówić Włoch nie jest wirtuozem returnu, a swoją gre bazuje na cudnym serwisie, pewnie w głowie ma już Djoko :D

94
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +598
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom