>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Nie ma co pastwić się nad MefiuU, karę dostał adekwatną do czynu, był wysoko w tabeli i poniósł tego konsekwencję ,
 
drughi 430

drughi

Użytkownik
Nie ma co się pastwić? Żałosne-od razu sobie napiszcie sobie na szyldzie: Forum ziomeczków,czasem można przygrać w **** jak jest się modem,adminem .Taki frajer ma tu cokolwiek rozliczać czy podawać swoje typy to ja nie mam pytań do was mody.Był wysoko w tabeli w grze o 2 stówki...hehe dobre dobre.Trzymajcie sobie &quot;poZIOM&quot; ,bez odbioru!
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
A co mamy go zabić? Ochłoń trochę i przemyśl swe żądania. Szczególnie że się przyznał i przeprosił.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
drughi 430

drughi

Użytkownik
Widzę że jednak nic nie rozumiesz-Nie człowieku,pogonić go z tego forum-tyle.Przyznał się? ???? Ogarnij najpierw sytuacje,później go broń-został rozkminiony a jedyne co on sam zrobił to sobie typ rozliczył i dopisał punkty na PLUS.Nie wierzysz to Ci to pokaże czarno na białym.Ja nie potrzebuje ochłonąć,o mnie się nie martw,tacy frajerzy są w każdym normalnym środowisku od razu waleni w łeb albo gorzej,w najlepszym wypadku pogonieni,ale jak chcecie sobie tolerować takiego agenta to fajnie macie.Nic nie żądam,róbcie wg swojego sumienia czyli go wykluczcie z konkursu MAJ i po sprawie,gitarka,,dostanie za swoje,oj zaboli napewno.W ani pół słowa jego nie wierzę,parówka i tyle.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Od frajerów możesz sobie wyzywać kolegów w piaskownicy. Pierwszy sprawiedliwy wyszedł przed szereg...
Zbyt dużo wypiłem, popełniłem głupotę. Zostałem wykluczony z konkursu, wpłacam dwie stówki na fundację na rzecz dzieci Jakuba Kowalskiego. Wpłata nie jest karą a zadośćuczynieniem. Mogę też zrezygnować z podliczania i prowadzenia tabeli Typów Dnia, jeżeli zachodzi taka potrzeba. Z forum nie odejdę, bo jestem tutaj długo i się trochę przywiązałem, chyba ze tak zdecydują admini.
Pozdrawiam
 
kamasutra10 616,4K

kamasutra10

Typer
Moje zdanie...Popraw sie i pilnuj..., źle zrobiłeś , ale nie sądzę byś musiał opuszczać forum skoro jesteś tutaj od początku... Kara się należy ( wykluczenie z konkursu ) i ban....( skoro dostają go za plagiat co zrozumiałe ).....
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
&quot;Zbyt dużo wypiłem&quot; to żaden argument. MeFiuU nadużył naszego zaufania, popełnił karygodny błąd i za to został wykluczony z podsumowywania konkursu oraz otrzymał 7-dniowego bana. Mam nadzieję, że przez ten czas ochłonie i dokładnie dojdzie do niego co zrobił.
 
artekk19 133

artekk19

Użytkownik
Przeglądając rozliczone Typy Dnia zauważyłem, że u poniższych bukmacherów;
- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
nie jest w rozliczeniu uwzględniany &quot;podatek&quot;, czy to prawidłowość żeby szanse w konkursie były takie same, czy też niedopatrzenie.
 
psotnick 868,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Przeglądając rozliczone Typy Dnia zauważyłem, że u poniższych bukmacherów;
- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
nie jest w rozliczeniu uwzględniany &quot;podatek&quot;, czy to prawidłowość żeby szanse w konkursie były takie same, czy też niedopatrzenie.
Oczywiście prawidłowość, a nie niedopatrzenie. Z powodów dość oczywistych w moim mniemaniu. Po pierwsze niepotrzebnie by to wydłużyło podliczanie, bo trzeba by było zweryfikować czy kurs nominalny czy po odjęciu podatku itd. A po drugie, w konkursie to de facto nie ma znaczenia, bo przeciez chodzi w nim również o umiejętność znalezienia wartościowego typu po jak najlepszym kursie.
Nawet to już kiedyś pisałem tutaj w odpowiedzi na podobne pytanie. Może trzeba będzie dodać do Regulaminu adnotację na ten temat:
Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
1 461

123pro123

Użytkownik
witam, przy dodawaniu dzisiejszego typu wyskoczył mi komunikat o oczekiwaniu na zatwierdzenie przez moderatora (dawniej tego nie było), czy to jakaś nowa zmiana, czy może ja coś pomieszałem i chciałem dodać post, nie do tego działu?
Nie, czasem tak bywa, jakiś błąd tego starego skryptu.
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
&quot;Zbyt dużo wypiłem&quot; to żaden argument. MeFiuU nadużył naszego zaufania, popełnił karygodny błąd i za to został wykluczony z podsumowywania konkursu oraz otrzymał 7-dniowego bana. Mam nadzieję, że przez ten czas ochłonie i dokładnie dojdzie do niego co zrobił.
7 dniowy Ban i tylko wykluczenie z konkursu...?

Przypominam że iż ten &quot;czesiek&quot; Mejfiu pełniąc rolę moda konkursu Typ dnia, miał uprawnienia i obowiązki w tym konkursie. Popełnił coś więcej jak oszustwo, mając możliwość wygrania konkursu manipulowal zakładami, typami w &quot;chory sposób&quot; aby oszukać całe forum, CAŁĄ SPOŁECZNOŚĆ

I co ma!ybdalej patrzeć na tego &quot;czeska&quot; za 7 dni, toć to UPOŚLEDZENIEC !!!
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Witam.
W moim poście w typy dnia 2.06 post nr #25 proszę o zmianę godziny na 20:30. sprawdzałem wynik i zmieniono godzinę na flashscore na 20:30. Wcześniej godziny były różne tak jak są napisane w poście.
Proszę o zmianę na 20:30 aby nikogo nie wprowadzało w błąd.
Poprawiony.
 
paaaaatryk 56

paaaaatryk

Użytkownik
Witam,
W moim pości nie zauważyłem że nie dodałem z rozbiegu godziny meczu, oczywiście mecz odbędzie się o godzinie 18:00 , prosze o dodanie dziękuje pozdrawiam
Poprawiony.
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Gdyby ktoś chciał się przyczepić, to zdanie w mojej analizie na 03.06.2017 powinno brzmieć &quot;...o nieco ponad 30 miejsc niżej w rankingu&quot;, a nie &quot;...o nieco 30 miejsc więcej w rankingu&quot;. Przepraszam za kłopot, jeśli jest taka potrzeba to proszę poprawić to zdanie.
12 typowań na mecz Juve-Real... No coments! Co do MeFiuU całkowicie popieram, jego nie powinno tu być. Od dawna miałem do niego uwagi.
Poprawiony.
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Proponuje, a wręcz &quot;błagam&quot; aby temat na typy dnia na kolejny dzień były do godz 12:00 już dostępne, a nie dopiero po 18:00 i później, bo to bardzo uciążliwe
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
W związku z przesunięciem meczu Switolina - Halep z 06.06.godz.14.00 na 07.06.2017 godz.14.00 proszę o przesunięcie mojej analizy na dzień 07.06. W związku z tym za chwilę umieszczę analizę meczu Mladenovic - Bacsinszky który ma się odbyć 06.06.2017 o godz.14.00. Z góry dziękuję!
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
W związku z przesunięciem meczu Switolina - Halep z 06.06.godz.14.00 na 07.06.2017 godz.14.00 proszę o przesunięcie mojej analizy na dzień 07.06. W związku z tym za chwilę umieszczę analizę meczu Mladenovic - Bacsinszky który ma się odbyć 06.06.2017 o godz.14.00. Z góry dziękuję!
Już zauważył

PS
Kolego podawaj link do zdarzenia, bo &quot;ONI&quot; nie będą Ci wyszukiwać &quot;jakiejś&quot; Halep... To nie piaskownica
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom