>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LE
Godz: 21:05
Spotkanie Lyon-Ajax
Typ: Ajax wygra dokładnie 2 golami
Kurs 5.20
Buk

Analiza: Rewanżowe spotkanie półfinałowe pomiędzy ekipami Lyonu oraz Ajaxu. Goście w pierwszym spotkaniu swój stadion wykorzystali na maxa wygrywając 4:1 , czym praktycznie zapewnili sobie udział w finale, jednak nie takie wyniki już były w europejskich pucharach w ostatnich latach odrabiane. Lyon na własnym stadionie jest zespołem nieprzewidywalnym i niezwykle silnym w tym meczu na pewno również jest zdecydowanym faworytem do wygranej, bowiem u siebie moim zdaniem jest w spokojnie w stanie pokonać ekipę z Amsterdamu, który na wyjazdach gra znacznie słabiej niż u siebie na stadionie. Ostatnie 5 meczy wyjazdowe zespołu przyjezdnych to 3 porażki, remis oraz zwyciestwo, jest to raczej średni wynik jak na ekipę , która walczy o finał Ligi Europy, dlatego moim zdaniem zagranie jutro na Francuzów oraz na over w bramkach to po prostu mus ponieważ Lyon jest zespołem, w którego spotkaniach wpada mnóstwo bramek i tak na swoim stadionie jak i na wyjazdach spokojnie można na nich w tej kwestii liczyć, na jutro mam kilka typów, moim zdaniem gospodarze wygrają 2:1, może 3:1 , do awansu im może coś braknąć, goście bramkę tutaj zdobyć powinni ,ale można pograć 3-4 bramki w spotkaniu na co jest niezły kurs.

Proszę o zmianę że Lyon wygra dokładnie 2 golami reszta bez zmian....
Poprawione.
 
L 122

lethias

Użytkownik
Witam

Jestem nowy i może gdzieś nie doczytałem...
Kiedy możemy liczyć na tabelę majową? Bo przyklejony widzę tylko temat z tabelą za kwiecień.
 
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Witam
Jestem nowy i może gdzieś nie doczytałem...
Kiedy możemy liczyć na tabelę majową? Bo przyklejony widzę tylko temat z tabelą za kwiecień.
Krótko odpowiadając: jutro lub pojutrze. To akurat jest w Regulaminie jasno określone:
:idea: Tabela konkursu:

Tabela konkursu w każdym miesiącu będzie aktualizowana w dniach 10 - 15 - 20 - 25 i na koniec danego miesiąca (+/- 1-2 dni). Aktualizacja pojawi się w postaci screenshota z tabeli przygotowanej w Excelu, jednocześnie za każdym razem w temacie Tabela pojawi się post informujący, że dany okres miesiąca został zaktualizowany i wpisany do tabeli. Wcześniej w temacie &quot;Podliczanie typów&quot; zostaje dopisany post informujący, że dane dni zostały podliczone.
 
czaro82 425,1K

czaro82

Użytkownik
Krótko odpowiadając: jutro lub pojutrze. To akurat jest w Regulaminie jasno określone:
Cytat:
Tabela konkursu:
Tabela konkursu w każdym miesiącu będzie aktualizowana w dniach 10 - 15 - 20 - 25 i na koniec danego miesiąca (+/- 1-2 dni). Aktualizacja pojawi się w postaci screenshota z tabeli przygotowanej w Excelu, jednocześnie za każdym razem w temacie Tabela pojawi się post informujący, że dany okres miesiąca został zaktualizowany i wpisany do tabeli. Wcześniej w temacie &quot;Podliczanie typów&quot; zostaje dopisany post informujący, że dane dni zostały podliczone.
Witam, niby jest jasno określone lecz jak widać niekoniecznie przestrzegane, podobna sytuacja była w zeszłym miesiącu...
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Proszę o poprawienie - 16.05 Wtorek - typ #15
Łotysze są w tej statystyce na pozycji 7 - na 22 gry w przewadze zdobyli 6 bramek - gol co 6 min 53 sekundy mając na lodzie jednego zawodnika mniej
oczywiście ma być więcej
dzięki
Poprawione.
 
czaro82 425,1K

czaro82

Użytkownik
Witam, proszę skasować post nr #3# z Typów dnia na 18.05 ponieważ gdzieś poleciał w ferworze pisania z tel i wyszła lipa...
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Usunięty.
 
Z 0

zapalka

Użytkownik
Proszę o poprawienie mojego posta #19 z dnia 22. 05 pisałem z fona i wkradł się błąd :Wisła Płock proszę zamienić na Wisła Puławy. W tekście 3krotnie jest ten błąd. Po poprawce proszę o skasowanie mojego cytatu, który napisałem jak zobaczyłem swój błąd. Dziękuje pozdrawiam
Poprawione.
 
N 45

najlepszygracz

Użytkownik
Nie mogę zamieścić linka, ale mój typ na Stebe (wczorajszy typ dnia) powinien być rozliczony jako wygrany zgodnie z regulaminem Unibet. Pierwszy set został ukończony, a zawodnik skreczował w drugim secie po rozegraniu gema.
Zgadza się, już poprawione//psotnick
 
kamasutra10 603,3K

kamasutra10

Typer
Propozycja do moderatorów.....Czy można np. zmodernizować tabelkę miesięczną o jedną rubrykę pt. Yield % ?....Fajnie by to obrazowało skuteczność poszczególnych graczy i wskazywało jednoznacznie na kogo zwracać uwagę w wyborze podawanych typów. Oczywiście żeby to było wiarygodne musi funkcjonować w dłuższym przedziale czasu i być oparte na dużej ilości podawanych propozycji , więc do końcowej tabeli za dany miesiąc powinny być zaliczane typy w ilości od 20 - stu wzwyż w danym miesiącu.
Jak wiadomo na większości stron poświęconych bukmacherce i podawanym typom właśnie w ten sposób tworzy się ranking w oparciu o miesięczny Yield %.. ( Zysk / łączny wkład ). Wiem że to czasochłonne ale warto spróbować....
Mam na myśli od przyszłego miesiąca oczywiście ( Czerwiec ).

Nie przejdzie, chybiony pomysł, do tego nie do zrealizowania. Po pierwsze zbyt mała próba, siłą rzeczy w miesiącu tylko max 31 typów, a to za mało, przynajmniej 50-60 by się przydało żeby to było miarodajne. Po drugie, w bukmacherce, a zwłaszcza przy obliczaniu yieldu bardzo wazne jest stawkowanie, jeden typ stawka 3j inny 10j, a w TD siłą rzeczy stawka płaska niezależnie czy typ ma kurs 1.60, czy 5.00. To chyba najwazniejsze argumenty przeciw i raczej decydujące. Poza tym czemu by to miało służyć? Typy Dnia to konkurs przede wszystkim, a nie temat z typami Vip czy coś w tym stylu. Tu sie gra o nagrodę, a nie czerpie stąd najlepsze typy (choc czasem się zdarzają). Po te trzeba wejść do działów tematycznych czy Vip.//psotnick
 
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Post użytkownika MeFiuU będzie do przeniesienia z 28.06 na 29.06, żeby komuś nie przyszło do głowy napisać tego typu ????
Przeniesiony już, pomyłka zwykła//psotnick
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Nie , no to są jakieś jaja:
https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-30-05-2017-wtorek-145998.html#post6427850
Mefiu najpierw daje typ na Kyrgiosa handicap -1.5 seta, godzina 11 widziałem ciągle taki widniał, widziałem że ktoś dał taki wcześniej dlatego byłem ciekaw czy sobie rozliczy -100, postów nie było dużo więc spokojnie mógł to sprawdzć kto jaki dał, i pytanie, w jakiej godzinie edytował sobie post ze handicap -2.5 seta?? Można to sprawdzić? Czy aby przypadkiem mecz się już nie zaczął i wtdedy za próbę oszustwa powinien zostać wyrzucony z całej zabawy? Szanujmy się, a durga sprawa to nie powinien napisać o tym do jakiegoś moderatora żeby on mu to zmienił a nie sam sobie na właśna rękę kiedy tylko chce? Proszę to sprawdzić bo zwykła kpina wobec innych...
jeszcze jedna kwestia to to że po edytowaniu napisał że początek około godziny 11:30, żeby nie było tak? mecz zaczął się 11:10, co też można sprawdzić. sprawdzał ktoś tą jak dla mnie próbe oszustwa?
Pełna racja. Edycja była po zakończonym meczu.
Konsekwencje moga być tylko jedne: wykluczenie z konkursu
//psotnick
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
drughi 430

drughi

Użytkownik
Brawo Gabka!! Cały dzień to za mną chodziło bo niestety do 22 byłem w pracy i dopiero mogę się odnieść-ja zrobiłem krok więcej,bo tez przyciąłem tego jak się okazało frajera że odstawi taki numer i się nie myliłem-niestety,bo jednak szkoda że tacy ludzie trafią się na tym forum,mało tego rozliczają nasze typy ???? Zrobiłem zdjęcie jego posta o godz 12:41(jakby ktoś chciał potwierdzenia słów Gabki) kiedy jeszcze miał -1,5 seta czyli w zasadzie jak już było 2-0 dla Kyrgiosa i trwał 3 set a popołudniu już piękne -2,5 seta i PLUS 233 PUNKTY BO TRZEBA KONKURS WYGRAĆ...bez lipy mefiuu**e,powiedz nam czy zrobiłeś to dla tych głupich dwóch stówek czy dla &quot;chwały&quot; na forum??? i Ty śmiesz jakieś sygnaturki z orłem białym wrzucać i pisać o wstawaniu i walczeniu dalej hehe jesteś zerem człowieku i Ciebie nie powinno być na tym forum a co zrobią admini to już ich decyzja.Sory za tego posta ale bawimy się fair i nie gramy tu o złote gacie ale jak się widzi takie rzeczy to nie można przejść bez słowa.Jeszcze raz piona dla Gabki że też wyłapała tego oszusta!
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Napisałem już w temacie TD na jutro i tutaj powtarzam. Zrobiłem to trochę nieświadomie. Zbyt dużo alkoholu dziś popłynęło po pracy ( pępkowe kolego). Tak jak mówiłem, zostałem wykliczony z konkursu, więc wplacam na cele charytatywne 200 zł jako nauczka dla mnie, aby nie włączać komputera w takim stanie. Mam nadzieję że dostanę szansee i nie otrzymam bana. Jeżeli dostane, to w pełni to zrozumiem bo to co zrobiłem jest kary gosne.
Pozdrawiam
 
drughi 430

drughi

Użytkownik
Tłumaczenie się alkoholem,dobry jesteś gościu,prześmieszny,analizę napisałeś pięknie zwięźle,typy rozliczałeś bez problemów(poza swoim) ale jak przyszło wszystkich zrobić w buca dla własnych korzyści to nagle nieświadomość Cię dopadła-inny kolega napisał o Twoim innym wyczynie z kilku dni wstecz-weź się już nie błaźnij ,miej resztki honoru i sam się stąd zawiń.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom