>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
W związku z przesunięciem meczu Switolina - Halep z 06.06.godz.14.00 na 07.06.2017 godz.14.00 proszę o przesunięcie mojej analizy na dzień 07.06. W związku z tym za chwilę umieszczę analizę meczu Mladenovic - Bacsinszky który ma się odbyć 06.06.2017 o godz.14.00. Z góry dziękuję!
Nikt nie bedzie przenosił twojego posta do tematu na dzień 7.06, bo go jeszcze nie ma. A nawet gdyby był założony temat na jutro, to twój post jako wcześniejszy widniałby przed postem wprowadzającym a to jest niedopuszczalne. Więc po prostu będziesz musiał powtórzyć tego posta jak już sie pojawi temat na 7.06, a ten post juz zamieszczony zostanie usunięty.
 
L 122

lethias

Użytkownik
Witam
Może powtórzę pytanie ale jednak nie mogę znaleźć odpowiedzi.
Czy jest jakieś oficjalne stanowisko w przypadku gdy mecze są przekładane na kolejny dzień? Chodzi mi dokładnie o sytuację w tenisie. Dziś znów niestety przekładane są mecze z względu na deszcz. Mój dzisiejszy typ na mecz który miał odbyć się o 15:30 staje się typem na jutro o godzinie 11:00. Co w takim przypadku?
Jest to traktowane jako typ jutrzejszy i jutro już nie mogę typować, a jak zdążę to jeszcze dziś mogę podać dodatkowy typ na dziś? Czy mam kasować mój typ z dziś i jutro ponownie go dodać?
Czy może jest to typ na dziś i mimo iż spotkanie rozegrane będzie jutro to będzie traktowane jako typ dzisiejszy. I w związku z tym mogę jutro wytypować inne spotkanie?
Proszę o wyjaśnienie i przepraszam jeśli info już gdzieś jest.
Pozdrawiam
 
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Witam
Może powtórzę pytanie ale jednak nie mogę znaleźć odpowiedzi.
Czy jest jakieś oficjalne stanowisko w przypadku gdy mecze są przekładane na kolejny dzień? Chodzi mi dokładnie o sytuację w tenisie. Dziś znów niestety przekładane są mecze z względu na deszcz. Mój dzisiejszy typ na mecz który miał odbyć się o 15:30 staje się typem na jutro o godzinie 11:00. Co w takim przypadku?
Jest to traktowane jako typ jutrzejszy i jutro już nie mogę typować, a jak zdążę to jeszcze dziś mogę podać dodatkowy typ na dziś? Czy mam kasować mój typ z dziś i jutro ponownie go dodać?
Czy może jest to typ na dziś i mimo iż spotkanie rozegrane będzie jutro to będzie traktowane jako typ dzisiejszy. I w związku z tym mogę jutro wytypować inne spotkanie?
Proszę o wyjaśnienie i przepraszam jeśli info już gdzieś jest.
Pozdrawiam
Nie ma tego ustalone w Regulaminie literalnie, więc działa usus, czyli jak to zwyczajowo traktujemy.
A zwykle jest tak, że w przypadkach krótkich przełożeń meczów, z dnia na dzień, zazwyczaj właśnie w tenisie, zostawiamy to userom do decyzji. Jak chcą zostawić to bedzie rozliczone zgodnie z wynikiem meczu, który rozegrany będzie na nastepny dzień. A jeśli już decyzja o przełożeniu jest podjęta to możemy - NA PROŚBĘ USERA - usunąć ten typ ktory został przełożony i może na ten dzień podać inny typ.
Więc w sumie to zależy od danego usera jak chce traktować taki przełożony mecz.
 
L 122

lethias

Użytkownik
Nie ma tego ustalone w Regulaminie literalnie, więc działa usus, czyli jak to zwyczajowo traktujemy.
A zwykle jest tak, że w przypadkach krótkich przełożeń meczów, z dnia na dzień, zazwyczaj właśnie w tenisie, zostawiamy to userom do decyzji. Jak chcą zostawić to bedzie rozliczone zgodnie z wynikiem meczu, który rozegrany będzie na nastepny dzień. A jeśli już decyzja o przełożeniu jest podjęta to możemy - NA PROŚBĘ USERA - usunąć ten typ ktory został przełożony i może na ten dzień podać inny typ.
Więc w sumie to zależy od danego usera jak chce traktować taki przełożony mecz.
Czyli rozumiem, że mogę potraktować to jako typ dzisiejszy mimo iż rozegrany zostanie defakto jutro. A na jutro mogę podać inny typ.
Dobrze rozumiem?
Tak, dobrze rozumiesz//psotnick
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-9-06-2017-piatek-146179.html

Proszę o poprawienie w moim poście

W rubryce &quot;Typ&quot;
Oczywiście chodzi o &quot;Thiem ha +6,5 gema&quot; a nie -6,5.

Z góry dziękuję
Ku...co tu się dzieje, czy mamy teraz Mejfiu2... Na tym forum...! Użytkownik Mejfiu pełniąc obowiązki moderatora typów dnia dopuścił się wielokrotnej malwersacji przy prowadzeniu konkursu tj potrafił zamieniać własne typy uważając całe forum forum za idiotów, a wyszła prawda że to zwykły kmiot i karaluch

Dziś tu umieściłem ten post że Mjefiu dostal tylko 7-dniowy Ban i został wykluczony dożywotnio z konkursu. Ludzie za spam dostają 30 dni i więcej okres bana, ale Okey było 7 dni. Ale co ta poczwara robi dalej w tym konkursie jak została wyrzucona z niego !

?
 
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ku...co tu się dzieje, czy mamy teraz Mejfiu2... Na tym forum...! Użytkownik Mejfiu pełniąc obowiązki moderatora typów dnia dopuścił się wielokrotnej malwersacji przy prowadzeniu konkursu tj potrafił zamieniać własne typy uważając całe forum forum za idiotów, a wyszła prawda że to zwykły kmiot i karaluch
Dziś tu umieściłem ten post że Mjefiu dostal tylko 7-dniowy Ban i został wykluczony dożywotnio z konkursu. Ludzie za spam dostają 30 dni i więcej okres bana, ale Okey było 7 dni. Ale co ta poczwara robi dalej w tym konkursie jak została wyrzucona z niego !
?
Każdy miesiąc to nowy osobny konkurs Typy Dnia. W końcu co miesiąc zaczyna się nowa rywalizacja, jest nowa klasyfikacja, osobne nagrody. Myślałem że to oczywiste.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@Chomik1
Proponuję uspokoić hormony i nie unosić się tak, bo Ci jeszcze żyłka pęknie.
MeFiuU otrzymał karę, został wykluczony z miesiąca maj oraz ban krótkoterminowy. W przyszłości za podobne wykroczenie będzie zdecydowanie większa kara. Z uwagi na swój duży wkład w rozwój forum poprzez podliczanie i prowadzenie tabeli w tym konkursie i nie tylko został traktowany łagodniej. Pisząc tutaj, że złamał kilkokrotnie jakieś reguły nie są poparte faktami, dowodami, więc o takich rzeczach to na każdą osobę można pisać.
Decyzja jest ostateczna i nie podlega dyskusji.
 
specjal 23

specjal

Użytkownik
Ja już, żeby ostatecznie zamknąć temat powiem, że zachowanie nie etyczne, lecz z uwagi na wkład zawodnika ???? łagodna decyzja uzasadniona...pozdrawiam i miłego wieczorku wszystkim grającym...
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Nierozumiem czemu mój typ z dnia 8.06 został rozliczony jako przegrany, czemu typ został nie uznany z powodu bukmachera ? Przyznam się że nie zwróciłem uwagi na to bo byłem pewien że jest dostępny bo to polski buk tak jak Totolotek czy Fortuna z których oferty można korzystać podając swój typ,a STS też powinien być więc nie rozumiem tego ? Po drugie jakie błędne info jest w analizie bo to też mnie zastanawia ? Widzę że już nie macie się do czego przyczepić, niedługo za przecinki i kropki będzie analiza rozliczana jako przegrana ????
Ad1. Nie bardzo rozumiem czego dotyczy pretensja o nieregulaminowego buka którego podałeś. &quot;Nie rozumiem czemu typ rozliczony na minus&quot;. Bo taki jest Regulamin i tyle. Co tu tłumaczyć? Jest Regulamin, w nim lista bukmacherów z których oferty można podawac typy ty podałeś buka spoza listy wiec z automatu należy się minus. Od 1 kwietnia z oczywistych względów lista była zmodyfikowana, 1 maja dodano kolejne buki do listy. O zmianach były ogłoszenia parafialne za każdym razem w temacie &quot;Regulamin&quot; jak i &quot;Pytania..&quot;, a jak tego by było mało, to w każdym temacie na dany dzień w pierwszym poście ta lista jest jeszcze raz powtórzona, żeby nikt nie mógł twierdzić &quot;że nie wiedział&quot;. Jesteśmy dorośli i traktujemy się jak dorośli.
Ad2. Chocby takie zdanie &quot;co z tego że do naszego składu powrócił Krzysztof Lijewski i Karol Bielecki&quot;. Lijewski i Bielecki nie powrócili do składu, tylko zrezygnowali z gry dla reprezentacji, podobnie jak paru innych medalistów. Mała acz zasadnicza różnica.
//psotnick
 
kamasutra10 578,5K

kamasutra10

Typer
Proszę o potwierdzenie czy mój dzisiejszy typ Iran win / under 2.5 gola w meczu nie koliduję z podanym wyżej przez kolegę ( Iran win / under 3.5 gola w meczu ), bo mogłem opacznie zrozumieć regulamin. Jeśli zajdzie taka potrzeba zmienię go na ht/ft - x/1 w meczu @ 3.30.
Wszystko ok, nie koliduje, bo jest bardziej ryzykowny niż wcześniej podany//psotnick
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Witam, być może ja czegoś nie rozumiem lub się mylę. Jednak w tym poście:
https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-11-06-2017-niedziela-146217-2.html#post6438354
Gracz sztaba został rozliczony na +400 punktów. Fakt, były 3 bramki, jednak typ gracza to over 2,5 gola Izrael, a wynik wynosił 0-3, ale dla Albanii.
Niewiem, czy dobrze rozumiem i nie chce graczowi sztaba robić na złosć, bo nie w tym rzecz, ale gramy fair play, a wydaje mi się, że to zwyczajna pomyłka. ;)
Pozdrawiam ;)
Racja, pomyłka oczywista. Juz poprawione//psotnick
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Pozwolę sobie zauważyć, że w analizie na dzień 3.06.2017 powinienem mieć dodane 160 pkt a nie 150 pkt. Niby szczegół ale robi różnicę ???? A swoją drogą, to chyba macie pecha do mnie...
Racja, mój błąd. Już poprawione, w tabeli też, przy następnej aktualizacji będzie już w porządku//psotnick
 
bybejita 307

bybejita

Użytkownik
Rozumiem jeśli wystawiłem na 3 forach taki sam typ z tą samą analizą to nie jest plagiat? Gdyż każdy jest mój? Bo nie chcę zostać ukarany kartką.
Jeśli pod tym samym nickiem, albo łatwo udowodnić, że to ty, to nie będzie problemu//psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom