>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dajmy na to, że mecz zaczyna się o 23:00 (6 lipca) ludzie podają na niego typy, ale z powodu deszczu czy innych przełożeń mecz zaczyna się oficjalnie na drugi dzień czyli po godzinie 0:00 np. 0:30 i wtedy też można podać ten typ jako już na następny dzień np. 7 lipca?
Tak, można podać, bo niepisaną zasadą jest, że bierzemy pod uwagę planowaną godzinę rozpoczęcia meczu. Inaczej byłby duży bałagan. Rzecz dotyczy właściwie tylko tenisa, kiedy są jakieś opóźnienia, bo wcześniejsze mecze dłużej trwały, jakiś deszcz się trafił itp.//psotnick
 
rob91 92

rob91

Użytkownik
Moje zapytanie dotyczy idei &quot;Typów dnia&quot;. Czy jest to z zasady tylko zabawa i konkurs, czy jak nazwa wskazuje zbiór wyszukanych typów, z których mogą korzystać i ludzie niezarejestrowani.
Bo trochę rażą takie analizy pod typ jak ta Stanley&#39;a.
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-22-02-2016-poniedzialek-129790-2.html#post5943390
Przytaczać 5 ostatnich meczów Wisły z Łęczną w Krakowie i jeszcze powoływać się na bilans bramkowy (!), gdzie 3 z tych spotkań miały miejsce w latach 2003-2005... kiedy Biała Gwiazda gromiła wszystkich jak leci, bo miała Żurawskiego, Franka, Kosę czy Kalu Uche. Dziś czasy są inne, wąska kadra i obrona przed spadkiem.
Patrzą później - reputacja 4 tys., warto przeczytać i skorzystać, a tam bzdury.
Dziwota, że co poniektórzy mają bilans 1500 na minusie na koniec miesiąca.
Odpowiadając krótko na Twoje pytanie: Typy Dnia to bardziej konkurs niż the best of the best, i chyba każdy kto tam zerknął to widzi. Konkurs, czyli jest kasa do wygrania na koniec i jest Regulamin, w ramach którego się poruszamy. I w jego ramach każdy stosuje taką taktykę jaka mu pasuje. Jeden gra niższe kursy licząc na wysoką skuteczność (za którą są bonusy punktowe do tabeli końcowej), a inny szuka wyższych kursów licząc się z porażką. Czyli konkurs, jednym słowem, ale valuebety też można znaleźć, bo często ludzie dają typy i w działach i TD. Jak ze wszystkim w necie, czy życiu: trzeba samemu oddzielić ziarno od plew//psotnick
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Witam
A czemóż to otrzymałem minus 100pkt za typ z dnia 21.02.2016, podałem remis do przerwy, wygrana Dinamo. Było 3-0, a bramki dla Dinama padały w 64min, 83min i 90+2min
Prośba o korektę przed podliczeniem miesiąca
wp76
Racja, pomyłka przy podliczaniu, ale już poprawiona. Natomiast i tak to nie ma znaczenia w kontekście tabeli końcowej, bo nie masz już szans spełnić wymogu minimum 10 typów w miesiącu (teraz masz 6 typów), więc i tak nie będziesz w niej uwzględniony//psotnick
 
santir 0

santir

Użytkownik
Gwoli upewnienia: czy można dodać typ, handicap europejski 1:0 2, skoro wcześniej już ktoś inny typował suchą 2?
Można, wszystko wyjaśnione w Regulaminie, włącznie z przykładami (również takim jaki podałeś). Generalnie zasada jest prosta i dotyczy handicapów i overów/underów, czyli jak juz ktoś podał jakiś typ to nie można podać mniej ryzykownego (np. jak ktoś dał Legia -1.5, to nie można podać czystą wygraną Legii, wtedy typ jest traktowany jako powtórzony). Odsyłam do Regulaminu//psotnick
 
ready2win 2

ready2win

Użytkownik
typy-dnia-1-03-2016-wtorek
Pomyliłem się i dałem dubla zamiast jednego typu, proszę usunięcie typu Wenbo L i zostawienie Selta
Nie mogę wkleić linku, bo nie mam jeszcze 10 postów
pozdrawiam i dziękuję
Poprawione//psotnick
 
k@mil 1,2K

k@mil

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-2-03-2016-sroda-130162-2.html#post5950166
Przepraszam bardzo, zamieszam w ten sposób analizy kilka miesięcy i nikomu to nie przeszkadzało. Uważam, że wszystko jest bardzo dobrze czytelnie. O co chodzi? Naprawdę trzeba zaznaczyć pogrubieniem, że Unibet to bukmacher?
Bardzo proszę o zamieszczanie swoich typów wg ściśle określonego wzoru, który widnieje w Regulaminie:
Dyscyplina:
Godzina:
Spotkanie:

Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Wpłynie to pozytywnie na zwiększenie czytelności i łatwiejsze podliczanie typów.
Z góry dziękuję i życzę miłego wieczoru.
K@mil
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-2-03-2016-sroda-130162-2.html#post5950122 witam, proszę zamienić mi bukmachera bo nie wiedzialem ze fortuna jest nie dopuszczalna niby a cos jest dopuszczalne, co to za roznica ???? prosze o zamienienie bukmachera na -unibet i kurs 1.87 na wygrana gospodarzy. PS. to co teraz typ z dnia 1.03 ktory mi wszedl i dalem super analize przez bukmachera nie zostanie mi zaliczony? :/
Niestety nie zostanie zaliczony. Po to jest regulamin by go przestrzegać. Powyższą prośbę spełniłem. Bukmacher zmieniony na Unibet.

Pozdrawiam :!:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom