>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Witam
W regulaminie widnieje zapis &quot;Jeżeli do godziny 20:00, danego dnia, nikt z prowadzących nie założy tematu na następny dzień może to zrobić każdy uczestnik turnieju, według przyjętego schematu&quot;. Czy możemy temat zakładać wcześniej? Bardzo często kursy spadają i zanim mogą być zamieszczone już są dużo niższe niż pierwotnie. Ja tak miałem dzisiaj z typem NBA Philadalphia-Boston (na Bet365), jeszcze o godz.11 był 4.5, o 14 już spadł do 4.2, aby teraz wynosić 3.8....
Pozdrawiam
/ Regulamin trzeba przestrzegać... nie ma możliwości podawania wcześniej.
//Regulamin oczywiście obowiązuje, ale jakaś tolerancja też, zwłaszcza w weekendy. Jak zrobisz temat np. między 19-20 to nikt ci głowy nie urwie//psotnick
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-25-01-2016-poniedzialek-128820-2.html
Jeśli to możliwe prosiłbym o przeniesienie postu na wtorek, gdyż źle spojrzałem na datę. Z góry dziękuję
Nie da rady przenieść.
Twój post jest wcześniejszy niż temat na wtorek i po przeniesieniu byłby przed postem startowym, co by debilnie wyglądało. Musisz po prostu powtórzyć posta już w odpowiednim temacie, a tego wcześniejszego usuniemy//psotnick
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
źle napisałem typ w mojej dzisiejszej analizie. chodziło o over 5.5 gola Hansena na mecz, co wynika z analizy
Poprawione, ale tylko w ramach wyjątku. Następnym razem overy/undery pisz słownie a nie jakies plusy/minusy, typy mają być precyzyjnie określone, żeby nie było wątpliwości//psotnick
 
tykon90 333

tykon90

Użytkownik
Czy mógłbym podać typ np:
&quot;Spurs wygrają i over 209 pktu w meczu&quot; - faktycznie są to jest to jeden typ, ale złączony z dwóch (można tak robić np w Całorocznym), idea jest taka sama jak np. piłkarskie Chelsea+BTTS. Tylko buki nie mają takiego typu jako stricte pojedynczego w ofercie.
Nie, nie możesz. Podajemy tylko typy które są w ofercie buków, dlatego duble z tego samego spotkania nie wchodzą w grę. &quot;Chelsea wygra i BTS&quot; jak najbardziej, bo jest taki typ w ofercie, ale &quot;Spurs wygra i Over 209pkt&quot; nie, bo nie ma takiego typu. W danym buku może być możliwość łączenia tego w dubla, ale to zupełnie co innego. Podobnie jak nie możesz np. dać typu &quot;Djokovic wygra i Chelsea-MU over 2.5&quot;, to ten sam przypadek//psotnick
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
dlaczego nie uwzgledniono mnie w tabeli???
I dlacezgo moj post dot. meczu Szwecja-Szkocja (kobiety) zostal oznaczony jako kiepska analiza?! Wszedl kurs ponad 5,0 ale trzeba sie do czegos przyczepic?
Czy moze za dobrze mi idzie pod koniec miesiaca? ;p Slabe to...
Tak, to ostatnie jest powodem.. No ludzie, błagam...
Stary, słabe jest to, że taki doświadczony user nie zna Regulaminu TD.
W tabeli cię nie ma (podobnie jak wielu innych userów), bo już nie masz możliwości oddania min 10 typów w miesiącu. Masz oddanych 8 typów w Styczniu (włącznie z dzisiaj), został jeden dzień więc jakby nie liczyć nie osiągniesz minimum 10 typów, więc i tak nie będziesz się liczył w końcowej Tabeli. Myślałem, że podajesz typy bo lubisz, nie sądziłem, że nie policzyłeś ile masz typów, ale to już nie mój problem. Wszystko wyjaśnione w poście pod Tabelą, http://forum.bukmacherskie.com/f43/tabela-styczen-2016-a-128431.html#post5927014 ale po co czytać, lepiej napisać parę niemądrych postów... Widać brak DNTB doskwiera bardziej niż sądziłem//psotnick
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Mam pytanie.
Jeśli ktoś podał typy typu przede mną:
Manchester City -1 HA
Over 3.5 w meczu Manchesteru City
To czy mogę podać Manchester City i over 2.5 ? Bo regulamin nie określa jasno, a ja się spóźniłem o minuty.. Jeśli nie mogę podać typu, można prosić o skasowanie mojego typu?

Możesz podać pod warunkiem, że dokładnie taki typ jest w ofercie, a nie jako dubel 2 typów z tego samego meczu, który akurat jakiś buk pozwala łączyć//psotnick
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Mam pytanie.

Jeśli ktoś podał typy typu przede mną:
Manchester City -1 HA
Over 3.5 w meczu Manchesteru City

To czy mogę podać Manchester City i over 2.5 ? Bo regulamin nie określa jasno, a ja się spóźniłem o minuty.. Jeśli nie mogę podać typu, można prosić o skasowanie mojego typu?

Możesz podać pod warunkiem, że dokładnie taki typ jest w ofercie, a nie jako dubel 2 typów z tego samego meczu, który akurat jakiś buk pozwala łączyć//psotnick
W ofercie jest podany łącznie, także dziękuje za odpowiedź i miłego wieczora ????
 
scigant 76

scigant

Użytkownik
Proszę o zmianę godziny zdarzenia z 18:00 na 19:00 w moim typie post numer 41 w typach dnia na 3.02.2016
Jestem tu nowy i nie mam wymaganej liczby 20 postów dlatego nie mogę wstawić hiperłącza. Przepraszam za kłopot.
Poprawione//psotnick
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Jak sie komuś chce to może podmienić analize do mojego typu na jutro bo tam kilka błedów jest
Tu jest bez błedów
Na wstępie żeby nie było napiszę, że nie gram tego typu osobiście.Ta liga ma mnie w ostatnich dniach podk***go na maksa i robię sobie przerwę aczkolwiek na sucho sie pobawie.Sakers jak nie Sakers w ostatnich dniach, na playoffy chłopaki szans już raczej nie mają ale za to bawią sie doskonale.Wszyscy zdrowi, szaleje Gillenwater, do składu wdrożył się ten śmieszek Mckissic i wygląda to dobrze.Jednak ja znam ten zespół doskonale i cholernie wątpie w to czy potrafią zaliczać serwie wygranych u siebie i na wyjazdach.Sonic to nie są kelnerzy, oni wciąż zajmuja szóste dające gre w playoff miejsce i teraz mecze szczególnie te u siebie musza wygrywać.Nie może się powtórzyć sytuacja jak z meczu z Goyang gdzie w pewnym momencie przegrywali nawet 40pkt, gdzie grali wręcz katastrofalnie.
Wtedy właśnie niszczył ich grubasek Jasper Johnson który wtedy jeszcze był graczem Goyang.Kilka dni temu Jasper został wytrejdowany do Sonic i jest to zajebista informacja.Nie ma juz Simsa który był cholernie powolny, drewniany i wręcz spowalniał ataki całej ekipy.Jasper mimo, że grubasek to jest dwa razy mobilniejszy, agresywniejszy i skuteczniejszy od Simsa.Jasper potrafi rzucić z półdystansu ale też siekać trójki i to nawet w szybkiej kontrze z widelcem w oczach.Reasumując taki kurs to lekkie przegięcie, wiadomo że Sakers wypadają blado na wyjazdach a i Sonic po przyjściu Johnsona jest o te 30% mocniejszy.
Poprawione//psotnick
 
dar3k1984 7

dar3k1984

Użytkownik
Proszę o zmianę w analizie.
Nie mogę wstawić linka. Typy dnia 06.02.2015. Mecz Vallecano-Las Palmas.

Napisałem, że Las Palmas straciło ostatnio 1. bramkę tylko w jednym meczu. Zapomniałem o meczu z Espanyolem. Proszę o zmianę na 2. mecze
Poprawione//psotnick
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
A ja prosze w moich TD na dzisiaj 9.02 wyłączyć pogrubienie czcionki włączone przez przypadek, chyba ze nikomu nie przeszkadza....
Poprawione
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom