>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
Dyscyplina Pilka Nozna mecz towarzyski
Spotkanie Enskede (Swe) - Djurgarden (Swe)
typ 1DNB
kurs 2,25 bet365
Witam druzyna gosci w tym spotkaniu bedzie grala zawodnikami U-21 i U- 19
wypowiedz trenera &#39;&#39;- Chcemy, aby zobaczyć przykładowe graczy w akcji podczas meczu, gdzie szczególną napastnik Yannis Bumba i obrońca Souleymane Kone wydaje się interesująca. Trudno jest tworzyć wyobrażenie zawodników testowanych podczas treningu na zewnątrz w hali wygranej w Higgsa w pół planu, ale jest coś, że oba z nich są warte patrząc na. Teraz możemy zobaczyć je w pełnym samolotu w środę i może wyciągnąć z niego wnioski. Nawet młodzi Ghanaians (Alhassan Ibrahim i Paul Abanga) mogą uczestniczyć, dostajemy nam jasny obraz nich też mówi Mark który również wypadają bardzo młody w swoim ostatnim meczu jako trener DIF.
- Nie chodzi o niektóre punkty w grę ale o tym procesie na przyszły rok jest uruchomiony. W przeciwnym razie będziemy uwolnić zawodnika, który nie jest związany z częstymi składy w dolnej jesienią, takich jak Jonathan Augustinsson, Mihlali Mayambela, Marcus Enstrom i Filip Tasic. Tak więc staje się częścią U21 i U19 graczy i ważne jest to, że ludzie nie dostać się tam i oczekiwać regularnego skład pierwszego zespołu. Ale jest to okazja dla młodych zawodników i graczy testów, które sprawdzają się. Należy również nadmienić, że jesteśmy również testowanie nigeryjski napastnik, Ejike Ameka, które wcześniej było i przeszkolony z Vasalund.&#39;&#39;
 
pietur 0

pietur

Użytkownik
Witam, pierwszy zamieszczony post i już wpadziocha...
Nie mogę dodać linku, jednak w typie dnia na dziś (23.11.2016r.) w mojej analizie meczu Ludogorets - Basel popełniłem błąd.
Ludogorets to oczywiście zespół bułgarski, nie węgierski. 3 razy popełniłem pomyłkę, pisząc o Węgrach, proszę o poprawę, przepraszam za błąd
Poprawione//psotnick
 
zibicool 99

zibicool

Użytkownik
Ponawiam pytanie, które z działu typów zostało usunięte. Co stało się w meczu piłki nożnej Airdieonians U20 - Albion U20 ???
Ponawiam pytanie, które z działu typów zostało usunięte. Co stało się w meczu piłki nożnej Airdieonians U20 - Albion U20 ???
Anulowany? Przełożony? Przecież tam padło kilka bramek! Wszystko anulowano. Dziwna sprawa...
Ale kogo ty właściwie pytasz? Post został usunięty z Typów Dnia, bo to nie miejsce na to. Zresztą tutaj też nie. Przecież my nie jesteśmy informacją na temat młodzieżówek z II ligi szkockiej. No błagam. Jeśli stawiasz takie zdarzenia, to raz, że przeciez buk ci jakoś ten typ rozliczył, to wiesz co się stało, a jak nie rozliczył to pisz do supportu. A dwa, jeśli nie stawiałeś typu, tylko jesteś bardzo ciekaw jak im poszło, to lepszym adresem będzie wujek google//psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom