>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
rangers86 64

rangers86

Użytkownik
Proszę o zmianę posta w typie dnia na 13.11 Raków_Polonia W. napisałem o serii 9 spotkań Polonii bez porażki chodziło oczywiście o serię bez zwycięstwa. Dzięki
Poprawione.
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Witam proszę o poprawienie dwóch błędów w moim typie z 13.11:
1. zwrot &quot;gracze z uda&quot; na &quot;gracze z USA&quot; - tutaj komórka zrobiła mi taką poprawkę
2. Rozgrywający Guangsha to C.Fortson a nie Hudson. Sorki ale analizowałem dziś kilka meczy z Chiny i się pomyliły nazwiska
Poprawione.
 
drughi 430

drughi

Użytkownik
#54-typy dnia Niedziela.Sory za podanie złej godziny,niestety moje źródło wprowadziło mnie w błąd mecz zaczął się o 20 a nie 21 naszego czasu,proszę o poprawę.
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
witam... proszę o skasowanie tego zdania z mojego postu z Typy dnia 15.11.2016
,,Bułgaria dzisiaj musi wygrać !! Musi zdobyć komplet punktów żeby później móc pozwolić sobie na stratę punktów z teoretycznie mocniejszymi zespołami jakimi są Dania i Portugalia.&quot;

Bardzo dziękuję i przepraszam za zaistniałą sytuację...źle sprawdziłem.
podawaj link do posta, to przyśpieszy proces poprawki
 
W 208,2K

wielki_gracz

Forum VIP
Proszą tutaj poprawić to zdanie &quot;Wydaje mi się, że trener raczej dzisiaj oszczędzi tego gracza, bo w weekend Gran Canarie czeka mecz z Realem Madryt i według mnie trener da dziś całkowicie odpocząć Krkiciowi aby ten był w pełni sił na spotkanie z Realem&quot; na Wydaje mi się, że trener raczej dzisiaj oszczędzi tego gracza, bo w weekend Gran Canarie czeka mecz z Realem Madryt i według mnie trener da dziś całkowicie odpocząć Kuriciowi aby ten był w pełni sił na spotkanie z Realem&quot;
https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-16-11-2016-sroda-139957-2.html#post6190897
z góry dzięki
P/ Done
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/f11/euroliga-2016-2017-a-138729-3.html
Analiza użytkownika Rangers86 jest bezsensowna i nie merytoryczna niech ktoś ją skasuje bo skupił się na poprzednich latach co jest krótko mówiąc debilstwem bo koszykówka europejska zmienia się z roku na rok skłądy trenerzy i nie napisał nic o danych match upach drużyn co jest niezbędne, nie skupił się na meczach wyjazdowych drużyny przyjezdnej, można by wymieniać i wymieniać
 
rangers86 64

rangers86

Użytkownik
mógłbym wiedzieć dlaczego 5 moich poprzednich analiz tego typu było ok a ta na dzień 17.11 jest kiepska ? bo koledze Gawronix się nie podoba? odpowiadając na zarzuty:
właśnie skupiłem się na meczach wyjazdowych drużyny gości (co trzeba sobie wywnioskować a nie mieć podane wszystko na tacy) sugerując że jedyne dwa zwycięstwa w tegorocznej Eurolidze odnieśli ledwo i na własnym parkiecie. Opisałem również że NIE TYLKO w poprzednich latach im się nie wiedzie z drużynami z ligi Hiszpańskiej która jest aktualnie zdecydowanie mocniejszą ligą co również ująłem w analizie ale również obecnie - przykład ostatnich spotkań - w tym meczu z Barceloną a nie tylko tych odległych. Można by wymieniać i wymieniać - trzeba czytać też między wierszami. Swoją drogą kolega Gawronix notorycznie atakuje mnie że jestem debilem i chyba ma jakiś kompleksy. Proszę o odpowiedź.
Po prostu w 5 poprzednich przypadkach miałeś szczęście. Gdyby modzi odpowiedzialni za Typy Dnia mieli dzień w dzień czytać od deski do deski wszystkie analizy to musieliby mieć dodatek rehabilitacyjny. Jesteśmy bardzo tolerancyjni, naprawdę, aż za bardzo, i reagujemy tylko w rażących przypadkach. A ta konkretna analiza to już było lanie wody przesadzone aż do imentu i słusznie user zwrócił na to uwagę. Kosz jest bardzo wymierny, gra 5 gości na 5 gości, może warto coś o nich napisać? Który zawodnik ma jakie zalety/wady i to samo o jego rywalu? A tu zero opisu składów, ewentualnych absencji, kontuzji czy zmian w rotacji. Za to są podane mecze bezpośrednie sprzed 11 lat i na tej podstawie wybrany typ.. No gratuluję. Co to ma wspólnego z obecnymi drużynami? Nic, bo aktualne pierwsze piątki 11 lat temu były w podstawówce.//psotnick
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Bo dopiero ktoś to zauważył co ty tu wyczyniasz, każda poprzednia analiza powinna być skasowana i nie uwzględniania, nic nie podajesz co przydaje się komuś typującemu koszykówkę, wymieniasz poprzednie lata jakby to miało jakieś znaczenie a to jest idiotyzm, dla przykładu: rok temu Baskonia miała inną drużynę dużo mocniejszą, przez drużynę przeszło tornado zmian a ty w swoich analizach wypisujesz z flashscora wyniki z poprzednich lat, pisalem ci juz wiele razy wejdz w dzial koszykowka i zobacz analizy usera TheJet dla przykladu, musisz byc bardzo ograniczony skoro tego nie rozumiesz co ty zle robisz i wprowadzasz ludzi w blad tak samo jak wprowadziles dzien wczesniej typujac Barcelona w handicapie bo w poprzednich latach przegrywala na styku i wypisales wyniki z flashscora no ludzie przeciez to jest kretynizm, nie skupiasz się na danych match upach, absencjach tylko wypisujesz brednie ze &quot;starych gazet&quot; jakby to miało jakieś znaczenie... I dalej idziesz w zaparte..
 
rolandnole 182

rolandnole

Użytkownik
Proszę o usunięcie mojego posta z typów dnia z dzisiaj (19.11.2016). Wyszło na to, że w tym samym czasie taki sam typ podawał inny użytkownik i szybciej opublikował posta.
Usunięty.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina:
17:00
Spotkanie:
Middlesbrough-Chelsea
Typ:
Goście wygrają dokładnie 1 golem
Kurs:
3.50
Bukmacher:
Sportingbet
Analiza:
Na jutro dla mnie najpewniejszym spotkanie będzie rywalizacja ekip beniaminka z Middlesbrough z zespołem Londyńskiej Chelsey. Gospodarze na chwilę obecną są na 16 pozycji w ligowej klasyfikacji z dorobkiem 11 oczek na swoim koncie ogólnie ich poprzednie 3 spotkania ligowe to wyniki pozytywne bowiem wygrana z zespołem Bournemouth oraz podziały punktów w spotkaniach z ekipami Arsenalu oraz Manchesteru City mogą cieszyć trenera oraz drużynę , problemem jest jednak fakt iż Chelsea jest ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji i nie licząc wpadki w pucharze to ekipa Conte zanotowała 5 kolejnych zwycięstw w lidze nie tracąc ani jednaj bramki zdołali zdobyć ich aż 16, a za przeciwników mieli między innymi takie ekipy jak Everton Southampton oraz Leicester. Goście dla mnie są tutaj faworytem do wygranej , niezależnie do tego czy grac będa na swoim stadionie czy na wyjeździe, gospodarzom z czasem szczęscia zabraknie a ostatnio mieli go niezwykle dużo, dlatego też ja pogram na wyjazdowe zwycięstwo zespołu przyjezdnych , którzy ostatnio z Middlesbrough notowali same zwyciestwa ,wiec ta ekipa im leży jak najbardziej, stawiam więc na wynik 0:1 do połowy oraz 0:2 po 90 minutach tej rywalizacji.

Proszę zmienić że CHelsea wygra dokładnie 2 bramkami kurs 4.75 Unibet
https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-20-11-2016-niedziela-140097.html
Poprawione.
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Witam....
Dlaczego dostałem -100 za Typ z Dnia 19.11.2016r??
WilliamHill proponuje rynek typu wyścig do 3 bramek
Chodzi o to która drużyna strzeli jako pierwsza 3 bramki....
dostałem -100 za brak typu... nie rozumiem....:confused:
Witam....
Dlaczego dostałem -100 za Typ z Dnia 19.11.2016r??
WilliamHill proponuje rynek typu wyścig do 3 bramek
Chodzi o to która drużyna strzeli jako pierwsza 3 bramki....
dostałem -100 za brak typu... nie rozumiem....:confused:
Oczywiście na Polską Ligę są dostępne te rynki... możecie sprawdzić na dzisiejszym meczy Korony z Zagłębiem Lubin
wyścig do 3 bramek
Korona 8.00 Nikt 1.25 Zagłębie 5.00
To ja nie rozumiem czemu masz jakiekolwiek pretensje..
Poniżej cytuję twój typ:

Spotkanie: Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
Typ: Wyścig do 3 bramek
Kurs: 4.33
Bukmacher: WilliamHill
To że takie typy w ofercie są to my dobrze wiemy. Ale żeby był wyścig, to musi go ktoś wygrać. Gdzie napisałeś na kogo stawiasz w tym wyscigu? Na Pogoń? Na Wisłę? na nikogo? Nie.. ty tylko napisałeś &quot;Wyścig do 3 bramek&quot;. Więc trudno żeby było inaczej rozliczone niż jako minus za niepodanie typu. W ogóle nie wiem po co zawracać głowę, sprawa oczywista//psotnick
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-21-11-2016-poniedzialek-140125.html
Proszę zmienić w pierwszym zdaniu ,,zawiodła gra defensywna Anderlechtu&quot; a nie obrona defensywna bo coś takiego nie istnieje... moje gapiostwo... ;)
https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-21-11-2016-poniedzialek-140125.html
Proszę zmienić w pierwszym zdaniu ,,zawiodła gra defensywna Anderlechtu&quot; a nie obrona defensywna bo coś takiego nie istnieje... moje gapiostwo... ;)
i typ na PSV i 4 lub wiecej bramki
spałem jak pisałem.... :/ sorry
Poprawione//psotnick
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Witam....
Dlaczego dostałem -100 za Typ z Dnia 19.11.2016r??
WilliamHill proponuje rynek typu wyścig do 3 bramek
Chodzi o to która drużyna strzeli jako pierwsza 3 bramki....
dostałem -100 za brak typu... nie rozumiem....:confused:


Oczywiście na Polską Ligę są dostępne te rynki... możecie sprawdzić na dzisiejszym meczy Korony z Zagłębiem Lubin
wyścig do 3 bramek
Korona 8.00 Nikt 1.25 Zagłębie 5.00
To ja nie rozumiem czemu masz jakiekolwiek pretensje..
Poniżej cytuję twój typ:

To że takie typy w ofercie są to my dobrze wiemy. Ale żeby był wyścig, to musi go ktoś wygrać. Gdzie napisałeś na kogo stawiasz w tym wyscigu? Na Pogoń? Na Wisłę? na nikogo? Nie.. ty tylko napisałeś &quot;Wyścig do 3 bramek&quot;. Więc trudno żeby było inaczej rozliczone niż jako minus za niepodanie typu. W ogóle nie wiem po co zawracać głowę, sprawa oczywista//psotnick
dobra zauważyłem że zepsułem sobie typ :/
szkoda bo w Analizie jasno widać na co stawiałem... muszę bardziej uważać...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom