>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
co jeśli spotkanie dokończą jutro ?? dzisiaj przerwane ... normalnie mi zaliczycie w typach dnia z dzisiaj ?? czy jak ??
Tak, będzie zaliczone do tego dnia w którym był podany post, a sam typ będzie rozliczony wg wyniku meczu. Te paręnaście godzin różnicy nie zrobi//psotnick
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
drughi 430

drughi

Użytkownik
w Typach Dnia zamiast czytać analizy to mamy wysyp jakiś łbów ,zapewne nastoletnich bo wakacje,urządzających sobie tam dyskusje -da się coś z tym zrobić ? :-/
Da się//psotnick
 
aceszakal 10

aceszakal

Użytkownik
Prośba o edycję mojego postu w typach dnia. niestety nie mogę podać linku, bo mam zbyt mało postów na forum. Jest to post nr 30
źle podany kurs : prawidłowy to 1,61
Poprawione // TyperekS
 
czaro82 440,1K

czaro82

Użytkownik
witam prosze o usuniecie posta z typow dnia wyslalem przypadkiem w polowie pisania z tel i poszlo nawet niewiem kiedy. dziekuje i sorry za balagan
Post usunięty.
 
P 0

pyjter

Użytkownik
Mam pytanie co oznacza + między dwoma drużynami jeśli nie ma wskazania konkretnego typu?? Przykład poniżej:
Zagłębie Lubin + Vojvodina @2.03 B365 3j
 
czaro82 440,1K

czaro82

Użytkownik
Witam, mam malutki problem wczoraj poznym wieczorem w typach dnia wrzucilem typ z tenisa Querey kontra Taonic od Betano i data rozpoczecia tego pojedynku byla 05.07.2016 godz 12:30,lecz dzisiaj okazuje sie ze spotkanie zostanie rozegrane dzien pozniej...
Moje pytanie brzmi czy ten typ bedzie rozliczony w dniu jutrzejszym ?
Czy moderator moze przerzucic ten typ na srode ?
No chyba ze najlepiej aby go usunac i postaram sie wrzucic jeszcze cos dzisiaj ?
Prosze o jakies podpowiedzi z waszej strony bo bawie sie w to z wami od niedawna i pierwszy raz zdarzyla mi sie taka sytuacja.
Widze ze podpowiedzi sie posypalo ze hej!
Wiec poprosze o usuniecie mojego typu z typow dnia ze wzgledu na to iz panowie graja dopiero jutro. Dziekuje
Post usunięty//psotnick
 
czaro82 440,1K

czaro82

Użytkownik
Ponawiam prosbe o usuniecie moje typu z dnia 04.07. wyslanego po godz 23 ej, chodzi o to abym zdazyl podac ponownie typ jeszcze na dzisiaj. Z gory dziekuje.
Przecież post już dawno usunięty, więc nie wiem o co chodzi. Na przyszłość podawaj linki do postów to nie będzie nieporozumień//psotnick
 
czaro82 440,1K

czaro82

Użytkownik
Witam ponownie, poprosze o usuniecie jednego posta ktorego wyslalem przypadkiem dwa razy. Dziekuje i pozdrawiam.
Post usunięty//psotnick
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-6-07-2016-sroda-135610.html
Proszę o usunięcie tego posta.
Poniżej dodaję post którym proszę zastąpić powyższy. Kurs jest minimalnie niższy bo coś mi się pomylły obliczenia to po pierwsze a po drugie trochę ładniej go napisałem. Dzięki z góry.
Dyscyplina:piłka nożna, półfinał EURO 2016
Godzina:21:00
Mecz:Walia-Portugalia
Typ:Awans Portugalia
Kurs:1.53
Buk:bet365
Analiza: Świetny turniej rozgrywa Walia ale dziś znów nie będą faworytem. Portugalia krytykowana ale doszła do półfinału i dziś moim zdaniem wygra 1 mecz. A nawet jak nie wygra np będzie remis to moim zdaniem to Portugalczycy awansują do finału gdzie zagrają z Francją lub Niemcami. Głównym powodem moim zdaniem jest to że jeszcze nie zagrali naprawdę dobrego meczu a każdy mecz i dzień jest inny więc wierzę że forma właśnie przyjdzie na półfinał i na finał również gdzie nie będą bez szans jak pewnie inni pseudo eksperci myślą. Za dużo jednak widziałem i faworyt tutaj jest jeden- Portugalia. Kolejnym powodem jest brak w Walii ich serca czyli Aarona Ramseya. Gracz ten gra z numerem 10 na plecach nie przypadkowo. Podaje i świetnie przechwytuje piłkę czego wyuczył się miedzy innymi w Arsenalu Londyn. Żółta kartka spowodowała że jeszcze większym faworytem są Portugalczycy. Bale kontra Ronaldo i owszem ale to lider faworytów jest drugim najlepszym piłkarzem świata obecnie i to on ma mimo wszystko lepszych partnerów. Oczywiście zawsze może być niespodzianka ale w półfinale jest to mniej prawdopodobne niż we wcześniejszych fazach. Typuję procentowo 70-30.
Poprawione. Na przyszłość podawaj link do posta, a nie do całego tematu, bo to wcale nie pomaga, wręcz przeciwnie//psotnick
 
loki-3 2,8K

loki-3

Użytkownik
Panowie administratorzy.
Zróbcie proszę porządek z regulaminowymi bukmacherami. Co innego jest w regulaminie, co innego w pierwszym poście typów dnia. Można to jakoś jaśniej i precyzyjniej, bo nie wiem którego wykazu mam się trzymać
Pozdrawiam
Żartujesz czy o co chodzi? Obie listy sa identyczne, bo jedna była kopiowana z drugiej. Ale specjalnie dla ciebie jeszcze raz sprawdziłem buk po buku i jest dokładnie to samo. Więc nie wiem o co ci chodzi. Nie chce mi się robić skrinów obu list, ale uwierz na słowo że są identyczne, nawet jesli chodzi o kolejność.
Przypuszczam, że masz włączonego Adblocka i on ci blokuje niektóre nazwy buków i stąd cała &quot;aferka&quot;. Ale to już nie nasza wina, że nie lubisz reklam//psotnick
 
loki-3 2,8K

loki-3

Użytkownik
Rozumiem i przepraszam, lecz nie potrzebna ta spina. Ja byłem grzeczny
Nie było żadnej spiny, tylko zdziwienie. Pozdrawiam//psotnick
 
vic_tips 21

vic_tips

Użytkownik
Witam, chciałbym prosić o zmianę typu w moim poście (#27) w dziale &quot;Typy Dnia&quot; z 2 na 1. Analiza i kurs dotyczą oczywiście drużyny 1 czyli w tym wypadku Brann. Z góry dziękuje i przepraszam za kłopot.
Poprawione. Na przyszłość polecam pisać nazwy drużyn, a nie cyferki 1 czy 2, mniejsza szansa na pomyłkę. Pozdr//psotnick
 
puuma23 88

puuma23

Użytkownik
Dlaczego tu dostałem &quot;zwrot&quot;? Mecz był 1.07, tylko przerwany z powodu ciemności i dokończony następnego dnia.
&quot;Tu&quot; to znaczy gdzie? Na przyszłość podawaj linka do posta.
Już poprawione//psotnick
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Nie rozumiem czemu dostałem -100 za typ z 1.07 podany na over 4.5 kartki
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Walia - Belgia
Typ: Powyzej 4,5 kartki
Kurs: 2,65
Bukmacher: Unibet
Witam w nowym miesiącu. Proponuję typ na żółte kartki. Jest to już ćwierćfinał, w półfinale kartki się kasują drużyny mogą już bardziej ryzykować. Wczoraj wpadło 5 kartek czemu dzisiaj by miało tak nie być? Walia będzie się broniła, jakieś kontry przerywane faulem taktycznym i to są łatwe żółte kartki. Nerwy w końcówce też mogą dać znać o sobie. Jest także De Bruyne i Hazard którzy trzymają piłkę krótko przy nodze. Jest to ćwierćfinał także pobieram ten typ po przyjemnym kursie
Widac podliczający się pomylił, juz poprawione. W tabeli też bedzie poprawa//psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom