>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
R 5

raku79

Użytkownik
Witam, panowie mam do was wielką prośbę, możecie mi powiedzieć kto strzelił trzecią bramkę w meczu Capalaba women-the gap women Brisbane Cap,z góry dziękuje
Chyba przeceniasz naszą znajomość kobiecej piłki w Australii.. //psotnick
 
fracma11 112

fracma11

Użytkownik
Czy mozna zmienic kurs w 29 poscie w typow dnia na dzisiaj (piatek). Omylkowo podalem chyba kurs na maroko bo jest podobny. A na kamerun byl 1,9 na bet365. Z gory dzieki jesli sie uda;)
Nie kombinujemy, wcześniej tego nie sprawdziłem, ale w kursie nie było pomyłki. Kiedy go podawałeś na pewno nie było 1.9, kurs wzrastał dopiero po południu. Dlatego kurs zmieniony na wyjściowy. Bawimy się fair!//psotnick
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Czy mozna zmienic kurs w 29 poscie w typow dnia na dzisiaj (piatek). Omylkowo podalem chyba kurs na maroko bo jest podobny. A na kamerun byl 1,9 na bet365. Z gory dzieki jesli sie uda;)

Poprawione.
Synku z kogo ty robisz idiotow , a moze i zrobiles?
dobrze wiesz , ze o 9,56 jaki pisales typ to bylo 1,57
1,90 nie bylo nigdy......kursy wzrastaly od rana i skonczylo sie o 18,57 na kursie 1,91.
zapraszam wszystkich do zmiany kursow po fakcie.
He he fajna zabawa.
 
marsid 12

marsid

Użytkownik
Proszę o usunięcie mojego postu #33 z tematu &quot;Typy Dnia - 5.06.2016 (niedziela)&quot;

Przez niedoczytanie regulaminu podałem 2 typy na dziś...
Post usunięty.
 
zaps 7

zaps

Użytkownik
Proponuje minusowanie chociaz po czesci za bledne analizy, jeszcze gdyby to byly jakas odlegla liga i info ciezkie do uzyskania. Ale jak ludzie pisza ze ktos gra ,a jest info ze nie bedzie gral, do tego chodzi o pilkarzy z finalu ligi mistrzow... mieli przerwe to normalne, a ludzie wipisuja ze beda grali... Dzis widze dobra analize na mecz Argentyna - Chile gosc pisze o Suarezie ktory gra w Urugwaju no smiech na sali ????
Stary, z tego co napisałeś wynika, że to idealna okazja dla ciebie, żeby się wykazać. Pokaż wszystkim jak wybierać typy i jak powinny wyglądać ich uzasadnienia. Żeby ludzie mieli jakiś benchmark z którego mogliby brać przykład. Bo tak to jest tylko kolejny przejaw nic nie wnoszącego narzekactwa//psotnick
 
Semtex 264,1K

Semtex

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-7-06-2016-wtorek-134466.html#post6018637
Prosze o wycięcie Suareza nie wiem jak to tu wkręciłem ????
Chodzi mi o bram samego Messiego.
Prośba: piszcie tak, żeby średnio inteligentny moderator mógł cokolwiek z tego zrozumieć... Zupełnie nie wiem, co mam edytować. W typie nie ma słowa o bramce Messiego, zresztą o Suarezie też niewiele i w ogóle nie w tym kontekście..//psotnick
 
marsid 12

marsid

Użytkownik
Proszę o usunięcie mojego postu #6 z tematu: &quot;Typy Dnia - 8.06.2016 (środa) &quot;
Zmieniła się lub źle popatrzyłem na date pojedynku Groth-Thiem...
Post usunięty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom