>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Nie wszyscy mają czas aby przeglądać wpis czy aby nie zaszła jakaś drobna zmiana (Małym druczkiem)
Tytuł w temacie albo poście trudno nazwać drobnym, prawda? Jak oglądasz film, to przeważnie wiesz jaki ma tytuł, nie? Jeżeli nie masz czasu to nie bierz udziału w konkursach nikt Ci nie każe tego robić, wręcz przeciwnie, jest to dodatkowa, darmowa okazja na zarobienie pieniędzy.
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Ta, mój błąd. Ale po co ktoś tworzy nowy temat, tyle czasu przed meczami. Nie zwracałem uwagi na jakieś daty, bo tak jak w poprzednich tematach nie wydawało mi się to istotne!
 
wooshoo 0

wooshoo

Użytkownik
Jeżeli nie masz czasu to nie bierz udziału w konkursach nikt Ci nie każe tego robić
Nie chodziło o brak czasu na udział w konkursie..na zarobienie takiej kasy zawsze znajdzie się minuta lub 2. ;-)) Bronicie się Admini, ale prawda jest taka, że gdyby temat pojawił się dopiero w tym tygodniu nie byłoby żadnego problemu! Teraz każdy widzi &quot;datę jak wół&quot; bo się o tym mówi i będzie czytał temat do końca. Ale niech będzie, jak to się mówi: jak się człowiek śpieszy.. to się Admin cieszy! ;-) no offence!! ???? Napisałem co myślę. Dzięki za pociągnięcie tematu.
Ostatnie pytanie, co z moim skasowanym postem? Mam powtórzyć, zostanie przywrócony, czy jak?
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Nie wiem w czym wy widzicie problem, jest napisane jasno że 4 kolejka zaczyna się 9 wrzesnia, więc oczywiste jest jesli poda się mecze z innego dnia to się dostaje minusowe punkty i trzeba się z tym pogodzić...
 
bacikb 0

bacikb

Użytkownik
Nie wiem w czym wy widzicie problem, jest napisane jasno że 4 kolejka zaczyna się 9 wrzesnia, więc oczywiste jest jesli poda się mecze z innego dnia to się dostaje minusowe punkty i trzeba się z tym pogodzić...
OK, kolejne pytanie - dlaczego -100, a nie -500?
W dziale Regulamin jeden z adminów pisał ostatnio: &quot;Od następnej (trzeciej) kolejki za typy nieregulaminowe kara wynosić będzie nie ⛔ 50 punktów, a ⛔ 500 &quot;..
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Ostatnie pytanie, co z moim skasowanym postem? Mam powtórzyć, zostanie przywrócony, czy jak?
Szybko się zreflektowałeś, poprosiłeś o usunięcie, to Ci go usunąłem. Nie ma co roztrząsać (nikt Ci medalu za ten gest i tak nie przyzna), tylko podaj nowe typy.
OK, kolejne pytanie - dlaczego -100, a nie -500?
W dziale Regulamin jeden z adminów pisał ostatnio: &quot;Od następnej (trzeciej) kolejki za typy nieregulaminowe kara wynosić będzie nie 50 punktów, a 500 &quot;..
To inna sytuacja. Jak sami piszecie, podanie typów nieobjętych datą kolejki to tylko niedopatrzenie (według większości z was z winy organizatorów :;/ ???? . ⛔500 user dostaje za podanie nieregulaminowej liczby spotkań na daną klasę rozgrywkową (3 typy z Ekstraklasy, 2 z I Ligi i 2 z niższych lig), co dobitnie świadczy o tym, iż regulamin jest mu obcy.
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Apel:
Ludzie, kojarzcie co się dzieje wokoło. Tyle afery, pretensji, słusznych czy nie, to już nieistotne, a co? Weekend się skończył i są następni którzy tym razem mecze z 07.09 podciągają pod kolejkę weekendową.
Przeczytajcie wszyscy na stronie Tobetu kiedy tak naprawdę jest mecz, bo kolejnych trzech gości jest do odstrzału po ⛔200.
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
A ja mam takie pytanie: jak hitem kolejki jest mecz Lecha z Wisła? to czy moge go podac w tych 7 typach? W regulaminie nie znalazlem na to pytanie odpowiedzi wiec pytam?
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
W 4 kolejce w moich typach zle jest podliczony mecz bogdanka leczna - gks katowice, jest minus a powinien być plus, typ mój znajduje się na 6 stronie tematu, proszę o poprawkę.
ok
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Mam takie pytanko. Gdzie jest podawane kto wygrał dana kolejkę a kto zajął 2 miejsce?I co ile jest wypłacany ten bonus?
 
G 46

gosiam

Użytkownik
Trzeba wnioskować po wynikach w tabeli...

a co do nagród to chyba beda tak wypłacane:

Nagrody za 1-5 kolejki; 6-10, 11-12 + generalna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mam takie pytanko. Gdzie jest podawane kto wygrał dana kolejkę a kto zajął 2 miejsce?I co ile jest wypłacany ten bonus?
Nagrody są wypłacane po 5, 10 i 12 kolejce.
Dane proszę wysłać do mnie po 5 (za 1-5), po 10 (za 6-10) i po 12 (generalka i 11, 12) kolejce.
Myślę, że moderatorzy uzupełnią na dniach kto wygrał i kto zajął 2 miejsce w danej kolejce.
 
wooshoo 0

wooshoo

Użytkownik
Pojawił się nowy temat z 5 kolejką i datą kolejki... ;-) na 16-19.09 ale na stronie Tobet&#39;u nie ma meczy ligi I i II ...czy czegoś nie dopatrzyłem? :?
 
Do góry Bottom