>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Hmm tak teraz przeglądam sobie temat z typowaniem i sądzę że kara -50 pkt za podanie typów nie zgodnych z regulaminem to trochę mało. Jeżeli np ja podaje typy regulaminowe i dostaje za nietrafienie ich -700 pkt to czemu osoba która nie przestrzega regulaminu dostaje tylko -50?? Wg mnie jest to do przemyślenia na przyszłe edycje...
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
mucios88 - zostało to już przemyślane i od następnej kolejki będzie obowiązywał zmieniony ten punkt regulaminu. Kara będzie wynosić ⛔500.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lubo1916 272

lubo1916

Użytkownik
Jak wy podliczacie w kolejce to od razu całość czy tylko jedną kolejkę? Bo u mnie się nie zgadza wynik ;) mam podpisane -415 a jeśli chodzi o całość to powinienem mieć -330.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Błędnie został policzony mój wynik w drugiej kolejce - zamiast 632 pkt, powinienem mieć 552 pkt. Np. w typie: 7. Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne - 2 - 2,00 (IV liga podkarpacka) powinno być ✅ 100, a widnieje ✅ 150. Jest to na moją korzyść policzony wynik, ale liczy się walka fair, więc proszę o korektę ;)

Moje typu z drugiej kolejki.

BB: Poprawione.
 
nocnybelt 57

nocnybelt

Użytkownik
Witam moje typy z drugiej kolejki są nie podliczone i widnieje napis ⛔50 regulamin, ale moim zdaniem jest wszystko w porządku podałem 7 typów tylko dwa typy z ekstraklasy podałem obok siebie przez pomyłkę na nacisnąłem enter i są po prostu w jednej linijce proszę to sprawdzić i w razie czegoś napisać na PW.
Z góry dziękuję i pozdrawiam:grin:
BB: Poprawione.
 
Do góry Bottom