>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Też właśnie czekam na liste z danych kolejek bo wydaje mi się że jestem nagrodzony za kolejkę nr 2 oraz za kolejkę nr 3 ???? teraz takie pytanie czy mozna być x2 nagrodzonym czy można to potraktować jako jedną sume? i czy mogę komuś oddać bo w poprzednim konkursie z Tobeta &quot;Typuj Niższe Ligi&quot; też wygrałem 2 kolejki ale nagrody nie udało się dostać
/oki ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Drogi MadAngel.
Oczywiście, że możemy zsumować nagrodę.
Jeśli komuś zalega jakikolwiek bonus (ale wygrany tylko na naszym forum, a nie innym) to może to zaznaczyć w wiadomości. Czym więcej szczegółów tym lepiej (jaka kwota, za co, data +/- itd).
 
G 46

gosiam

Użytkownik
Będa rozliczone kolejki 4 i 5? Proponowałem swoją pomoc, bo chyba by sie przydała, ale admin narazie nie wyraził zgody ????
BB: Cierpliwości... Cierpliwości...
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Jak nie dalem przy nizszzych ligach jaka to liga to minus? Zapomnialem ale pierwszy raz mi sie to zdarzylo wiec moze przymruzycie na to oko panowie organizatorzy?

BB: Spoko.

Sprawdziłem to, niestety okłamałeś, nie było to pierwszy raz.... niestety minusy....
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
4 kolejka już w całości podliczona: info układającym tabelę, zacznę zaraz 5 kolejkę
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Jak nie dalem przy nizszzych ligach jaka to liga to minus? Zapomnialem ale pierwszy raz mi sie to zdarzylo wiec moze przymruzycie na to oko panowie organizatorzy?
BB: Spoko.
Sprawdziłem to, niestety okłamałeś, nie było to pierwszy raz.... niestety minusy....
Faktycznie w 5 kolejce tez zapomnialem napisac ligi, sorry za zamieszanie...
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Dokończyłem dzieła kolegów i mogę oficjalnie ogłosić, iż 5. kolejka również podliczona.

Top 5 (5. kolejki):
mirio ✅1127
szwedu ✅865
TommyTSW ✅810
zakladowa ✅667
smietana208 ✅667
 
mirio 14

mirio

Użytkownik
Proszę o korektę mojego wyniku w 5 kolejce, mam +1127 a powinno być +1327. (Moje typy na pierwszej podstronie 5 kolejki).
 
S 0

szwedu

Użytkownik
Proszę o korektę mojego wyniku w 5 kolejce, mam +1127 a powinno być +1327. (Moje typy na pierwszej podstronie 5 kolejki).

1. ŁKS - Górnik 1 @ 2.55 ⛔100
2. Podbeskidzie - Ruch 2 @ 2.62 ✅162
3. Widzew - Zagłębie X @ 3.30 ✅230
4. Flota - Pogoń 2 @ 2.65 ⛔100
5. Olimpia - Piast 1 @ 3.20 ✅220
6. Start - Pogoń X @ 5.00 (4. kujawsko-pomorska) ✅400
7. Grom - Gopło X @ 4.15 (4. kujawsko-pomorska)✅315

162+230+220+400+315= 1327 - 200 = 1127

Czyli wszystko dobrze jest podliczone
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
D 0

dziduszko1

Użytkownik
W 6 kolejce w poście nr 28 pomyliłem kurs na spotkanie ???? Ilanka Rzepin - Polonia/Sparta Świdnica) - powinno być 3.85 . Proszę o poprawienie i z góry dziękuję.
BB: Poprawione.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
BB: Poprawione, ale tylko dlatego, że szybko się zorientowałeś i o tym powiadomiłeś.
Co do drugiego pytania, to po prostu wyślij mi w takiej sytuacji typy na PW, a ja je uzupełnię o brakujące kursy i zamieszczę w temacie za Ciebie (oczywiście z odpowiednią adnotacją, żeby nie było żadnych nieporozumień).
W takim razie poproszę o uzupełnienie postu 65 z kursem na BTS w meczu Legii, gdy takowy się pojawi ???? Pozdrawiam.

BB: Uzupełnione.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Widzę, że sporo osób ciągle zapomina o podaniu lig w przypadku typów #6 i #7 (czyli II Ligi i niższych). O ile wyniki spotkań ze wspomnianej II Ligi nie trudno znaleźć (bo się ją po prostu zna), o tyle niższe już niekoniecznie. A przecież jest to wymóg zamieszczony w regulaminie! Chyba nie chcecie po ⛔100 za każde &quot;nieoznakowane spotkanie&quot; z niższych lig?
 
Do góry Bottom