>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

grzesio 47,6K

grzesio

Forum VIP
18.01.07 01:30 2 2.65 Dallas Stars - Calgary Flames
W tym typie, chodziło mi o zwycięstwo Calgary , a przez pomyłke pogrubiłem Dallas.
I tak kurs odpowiada , bo na Dallas jest w okolicach 2.00 , a na Calgary 2,6-2.7
 
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
Teraz to już po herbacie ale wiecie co&gt; dopiero teraz zauważyłem wielką niesprawiedliwość w regulaminie.
Podaje przykład:
1.Typer wygrywa macz 1,65 : 0,00 bo on trafił jeden mecz a przeciwnik &quot;cienki Bolek&quot; nic
zdobywa 3pkt
2. Typer przegrywa mecz 32,00 : 34,5 bo trafił wszystkie pięć meczy z kursami po 2,00,ale jego przeciwnik miał też pięć trafień tylko nieco wyższe kursy.
Zwycięzca zdobywa 3pkt przegrany 0pky
Sami przyznacie ,że o pomste do nieba woła taki układ by facet co trafia wszystkie mecze wtapiał mecz 0:3
Co w związku z tym (teraz to już i tak po herbacie jak napisałem wcześniej) ale uważam ,ze punktacja powinna doceniać umiejętności typera tzn Powinno być wprowadzone coś z punktacji jak jest w lidze siatkówki.
Okey przegrywam 3:0 jeżeli różnica małych punktów jest powyżej 10 pomiędzy zawodnikami.
Przegrywam 3:1 jeżeli różnica małych punktów pomiędzy zawodnikami jest w przedziale 5-9,99
Przegrywam 3:2 jeżeli różnica pkt jest w przedziale 0,01 - 4,99

To tylkotakapropozycjagdzie wartości mogą być inne. Ale sami przyznacie ,że przegrać ,a przegrać to jest różnica.
Tak przegrasz jeden pojedynek, może dwa. Jesteś dobrym typerem to wygraj pozostałe dwadzieścia pojedynków i na bank awansujesz. To tak jakbyś porównał mecze w piłkę nożną. Porównujmy różnicę bramek na koniec sezonu. Po co punkty? Takie są pojedynki? Ja w pierwszej rundzie trafiłem na niezłego usera i odpadłem. Takie jest życie. PZDR
 
fartek 0

fartek

Użytkownik
Wszystko się zgadza (ja nie chce żadnych zmian) tylko zgłaszam problem na przyszłość.
A tak apropo to dobrzy typerzy grają raczej coś koło 1,4-1,8 a sam wiesz ,że kursy poniżej 2,00 to czysta losówa, a tu goście widze bawią sie w polowanie na kursy &gt;&gt; a może się uda i finał tego jest taki ,że trafia trzy mecze po powiedzmy 2,20 i ma kurs 10,65
a drugi trafi 5 po 1,60 czyli wszystkie i ma 10,49 a to oznacza ,że wtapia mecz 3:0
No i kto tu tak naprawde jest lepszy??? Oceń sam.
 
W 2

wislak

Forum VIP
Wszystko się zgadza (ja nie chce żadnych zmian) tylko zgłaszam problem na przyszłość.
A tak apropo to dobrzy typerzy grają raczej coś koło 1,4-1,8 a sam wiesz ,że kursy poniżej 2,00 to czysta losówa, a tu goście widze bawią sie w polowanie na kursy &gt;&gt; a może się uda i finał tego jest taki ,że trafia trzy mecze po powiedzmy 2,20 i ma kurs 10,65
a drugi trafi 5 po 1,60 czyli wszystkie i ma 10,49 a to oznacza ,że wtapia mecz 3:0
No i kto tu tak naprawde jest lepszy??? Oceń sam.
nie da sie w pelni wyciągnąc najlepszego ttpyera. np w tenisowym ja mialem 3 miejsce a tenisa wogole prawie nie znam :] tyle co tych najlepszych wyniki to sie orientuje ale w porownaniu do niektorych ktorych po kolei eliminowalem to moja wiedza jest znikoma... ale regulamin jest dobry i nie wiem o co ci chodzilo z tą losówą ???? wcale nie sa takie losowe wyniki po kursach wyzszych niz 2. zajrzyj do dzialu NHL i popatrz moje analizy: 80% powyzej 2 a skutecznosc wysoka :spokodfhgfh:
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Eee...

Kupom mazaq&#39;a wyslany dzisiaj o 11 a mecze nhl z nocy...

18.01 01:30 Detroit Red Wings - Nashville Predators typ: 2 kurs: 2.80
18.01 02:30 Dallas Stars - Calgary Flames typ: 2 kurs: 2.55
18.01 03:00 Colorado Avalanche - Phoenix Coyotes typ: 1 kurs: 1.95
18.01 19:30 Krefeld Pinguine - ERC Ingolstadt typ: 2 kurs: 2.00

chyba sie pomylil, ale trafil 1/3 po zakonczeniach :p nie chce zasmiecac tamtego tematu z grupy H wiec tutaj napisze ????
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
A ja się spytam z ciekawości, kiedy podliczycie (właściwie Rooni) pierwszą kolejkę w mojej grupie G?? :jezora:
 
janusz0575 0

janusz0575

Użytkownik
czemu się śmiejesz ? z moich błędów ortograficznych -nie każdy może być taki uczony jak ty bo ja na szkołe to nie miałem czasu bo musiałem zarabiać na życie i temu do czegoś doszłem ..... nieładnie jest z kogoś się wyśmiewać
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
czemu się śmiejesz ? z moich błędów ortograficznych -nie każdy może być taki uczony jak ty bo ja na szkołe to nie miałem czasu bo musiałem zarabiać na życie i temu do czegoś doszłem ..... nieładnie jest z kogoś się wyśmiewać
Ja się nie śmieje z ciebie i sam nie sadze ze jestem wykształcony troche mi brakuje.Ale po pierwsze słowo też jest tak często używane ze aż dziw bierza ze można napisac tesz.Po drugie to jak amsz komputer to masz taki program jak microsoft word i tam wklejasz teks to ci sprawdza błedy.Po trzecie w regulaminie jest alby przestrzegać ortografii.

tak na marginesie doszedłem

ale koniec juz OT.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Jasiel,

Już na drugą kolejke nie ma chyba spotkań, ponieważ ona była na 18egi stycznia. A jeśli Ci chodziło o tę noc to nie, ponieważ to już jest inny dzień :]
 
J 0

jasiel

Użytkownik
Troche mnie dziwi pewien fakt dlaczego jesli bym dzis zatypowa mecze na NHL ktore sa rozgrywane w nocy nie beda liczony , podczas gdy w czasie eleminacji byly one normalnie zaliczane ?
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Troche mnie dziwi pewien fakt dlaczego jesli bym dzis zatypowa mecze na NHL ktore sa rozgrywane w nocy nie beda liczony , podczas gdy w czasie eleminacji byly one normalnie zaliczane ?
dziwi nie dziwi przed rozpoczeciem grupowych było to powiedziane.
 
Do góry Bottom