>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Spokojnie terminarz bedzie zrobiony troche cierpliwosci myslicie ze my siedzimy tylko an forum pozatym mamy jeszcze inne konkursy..Po drugie oczywiscie bedzia odblokowane tematy tylko po co jak ktos o cos prosi dublujecie posty spokojnie jeden post wystarczy.
 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
Spokojnie terminarz bedzie zrobiony troche cierpliwosci myslicie ze my siedzimy tylko an forum pozatym mamy jeszcze inne konkursy..Po drugie oczywiscie bedzia odblokowane tematy tylko po co jak ktos o cos prosi dublujecie posty spokojnie jeden post wystarczy.
Dobra spoko.
Jak coś to moge sporządzić terminarz jakiejś lub dwóch grup.
 
elit-typer 0

elit-typer

Użytkownik
PRZECZYTAŁEM BARDZO DOKŁADNIE WSZYSTKIE STRONY Z PYTANIAMI I JAKO PIERWSZY PYTAM:
Czy można wśród podanych typów podawać zdarzenia z kilku buków dozwolonych w Regulaminie gdyż nie wszędzie jest opcja 1 tercji , a z kolei tam gdzie jest są niższe kursy[/b]
Prosze o odpowiedż czy moge podać na moim kuponie kilku buków.???
 
janusz0575 0

janusz0575

Użytkownik
co ty mówisz jak nie na ten cola liga byla w ofercie bet-at-home sprawdz jak nie wiezysz a to nie jest moja wina że oni se przekladajq mecze ja typowalem dobrze i to nie jest moja wina że go przenieśli na nastepny dzien
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
co ty mówisz jak nie na ten cola liga byla w ofercie Bet-at-home sprawdz jak nie wiezysz a to nie jest moja wina że oni se przekladajq mecze ja typowalem dobrze i to nie jest moja wina że go przenieśli na nastepny dzien
Jak typ... Jakbys chcial zauwarzyc nie odpowiedzialem Tobie tylko STERYDOWI... :roll: ???? ????

A odp na Twoje pytanie: Mozesz zamienic :]
 
janusz0575 0

janusz0575

Użytkownik
dzięki za to że mogłem zmienić ten mecz kosice-zilina ale jusz za póżno przeczytałem i nie mam co wybrać na zamiane trudno stało się najwyżej strace ten jeden mecz jako nie zaliczony moze mi bez tego meczu uda się w paże dziś wygrać na następne tybowanie będę lepij poprostu sprawdzał co stawic sory za zamieszanie na moim kuponie od następnej kolejki jusz będzie wszysto dobrze postawione.
 
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
dzięki za to że mogłem zmienić ten mecz kosice-zilina ale jusz za póżno przeczytałem i nie mam co wybrać na zamiane trudno stało się najwyżej strace ten jeden mecz jako nie zaliczony moze mi bez tego meczu uda się w paże dziś wygrać na następne tybowanie będę lepij poprostu sprawdzał co stawic sory za zamieszanie na moim kuponie od następnej kolejki jusz będzie wszysto dobrze postawione.
A po Polsku umiesz? Następnym razem zanim coś napiszesz to wklej tekst do Worda i sprawdz błędy!
 
bercik 169

bercik

Użytkownik
niestety z braku czasu nie zdazylem podac typow na hokej europejski, czy na dzisiejsza noc w NHL tez mozna typowac ? bo widzialem ze niektorzy pisali ale wole sie upewnic :spokodfhgfh:
 
S 0

szwedu

Użytkownik
niestety z braku czasu nie zdazylem podac typow na hokej europejski, czy na dzisiejsza noc w NHL tez mozna typowac ? bo widzialem ze niektorzy pisali ale wole sie upewnic
W grupach nie można, takie dogodności były tylko w &quot;eliminacjach&quot;.

pzDr :!:
Nie można? jak rywal w mojej grupie podał taki typ jak ja a później któryś z moderatorów zmienił ten mecz na mecz z NHL który jest rozgrywany o 4 rano.Jestem w grupie G
 
P 0

precious-one

Użytkownik
podałem typ: 16.01 17:30 Jokerit - TPS Typ: 1 - kurs: 1.70
mecz zakonczył sie wynikiem 3:4 ale jakis moderator zanaczył mi plusem ten mecz, takze zgłaszam i gramy fair ????
 
Do góry Bottom