>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności

U 0

under

Użytkownik
u mnie również został zaliczony typ który nie wszedł:
16.01.2007-01.00 Detroit - Montreal Typ: over 5.5 1.95
-Jestem w grupie D
 
bercik 169

bercik

Użytkownik
niestety z braku czasu nie zdazylem podac typow na hokej europejski, czy na dzisiejsza noc w NHL tez mozna typowac ? bo widzialem ze niektorzy pisali ale wole sie upewnic
W grupach nie można, takie dogodności były tylko w &quot;eliminacjach&quot;.

pzDr :!:
skoro wymagaliscie wyrozumialosci przy podliczaniu to prosze o taka sama w dzisiejszym dniu z typowaniem, pozdrawiam.
 
mr00v3ck 0

mr00v3ck

Użytkownik
Benek widzialem ze w kilku miejscach nie podliczyles meczu Koelner Haie - Eisbaren Berlin. Ten mecz nie byl w lidze a w ppucharze niemiec pewnie dlatego miales problemy ze znalezieniem wyniku ????

Tak czy inaczej

Koelner Haier 2:1 Eisbaren Berlin
Adler Manheim 5:1 Bremerhaven

pozdrawiam!
 
P 0

pepe171977

Użytkownik
przepraszam ale małą niezgodność chodzi mi o to ze nie powinno byc tak że jeżeli jest kolejka na dzień 16.01.2007 to nie powinny się znajdowac mecze z 17.01.2007 (chyba że przełożone) nawet jak się zaczyna o godzinie 00.05 dlatego że moze dochodzic do lekkich malwersacji bo jak ktos gra uczciwie czyli meecze z 16 i przegra 4 mecze a jeden z kursem 2.4 mu wejdzie to wystarczy że rywal poczeka sobie do godziny 23(wtedy napewno jest skończonych 90% meczy tego dnia) i poustawia sobie mecze pewniaki po kursie 1.2 to napewno wygra. Przepraszam może sie komus narażę ale jak gramy fear to fajna zabawa.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Benek widzialem ze w kilku miejscach nie podliczyles meczu Koelner Haie - Eisbaren Berlin. Ten mecz nie byl w lidze a w ppucharze niemiec pewnie dlatego miales problemy ze znalezieniem wyniku ????

Tak czy inaczej

Koelner Haier 2:1 Eisbaren Berlin
Adler Manheim 5:1 Bremerhaven

pozdrawiam!
THX :!:

A ZLin też się pomyliłem srry... :]
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Ja postawilem na mecz:
16-01-07 17:30MSHK SKP Zilina - HC Kosice---2---1.85 - odwołany
a on odbyl sie dzisiaj i zakonczyl sie wynikiem:
MSHK SKP Zilina 1-4 HC Kosice wiec dlaczego ja mam cierpiec dlatego ze ten mecz zostal przelozony i tylko na dzien pozniej wiec chyba powinien zostac zaliczony :przeklina:
Co prawda z Arodem mi sie nie udalo wygrac ale kurs trafiony moze sie kiedys przydac... :zy3ou: ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ja postawilem na mecz:
16-01-07 17:30MSHK SKP Zilina - HC Kosice---2---1.85 - odwołany
a on odbyl sie dzisiaj i zakonczyl sie wynikiem:
MSHK SKP Zilina 1-4 HC Kosice wiec dlaczego ja mam cierpiec dlatego ze ten mecz zostal przelozony i tylko na dzien pozniej wiec chyba powinien zostac zaliczony
Co prawda z Arodem mi sie nie udalo wygrac ale kurs trafiony moze sie kiedys przydac...
Nie zostanie zaliczony, każdemu mogło się zdarzyć, a mecz mogłeś zamienić w tym przypadku.

pozDrawiam :!:
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Gdzie ja go moglem przeniesc??
Przeciez ja nie mialem na to wplywu kupon stawialem juz 15.01 wiec skad ja mialem wiedziec ze zostanie przeniesiony :przeklina:
 
elit-typer 0

elit-typer

Użytkownik
w grupie H pojawił się terminarz. Tylko nie widze dat przy kolejnych kolejkach. Czy zostaną uzupełnione czy ktoś po prostu zapomniał?
Wzór tabeli grupowej zamieściłem w grupie H i w wynikach. Uważam ,że taka tabela jest czytelna i wszystko odzwierciedla.
 
elit-typer 0

elit-typer

Użytkownik
W grupie H pojawił się terminarz. Tylko nie widze dat przy kolejnych kolejkach. Czy zostaną uzupełnione czy ktoś po prostu zapomniał?
Wzór tabeli grupowej zamieściłem w grupie H i w wynikach. Uważam ,że taka tabela jest czytelna i wszystko odzwierciedla.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
W grupie H pojawił się terminarz. Tylko nie widze dat przy kolejnych kolejkach. Czy zostaną uzupełnione czy ktoś po prostu zapomniał?
Wzór tabeli grupowej zamieściłem w grupie H i w wynikach. Uważam ,że taka tabela jest czytelna i wszystko odzwierciedla.
Tabela bardzo fajna. Co do terminarzu Rooni się tym powinien zają, gdyż to jest jego grupa. A następna kolejka jest jutro.

THX i pzDr :!:
 
tekus21 0

tekus21

Użytkownik
Ja w sprawie pomyłki w typowaniu grupa D


Proszę o przyjęcie tych typów ponieważ w poprzednich przez przypadek powtórzyłem typ Krefeld Pinguine - ERC Ingolstadt 2 kolegi zaszkinsa. Zmieniłem na inny , nawet obnizyłem AKo, żeby kolega zaszkins nie był stratny. Soory
 
elit-typer 0

elit-typer

Użytkownik
Teraz to już po herbacie ale wiecie co&gt; dopiero teraz zauważyłem wielką niesprawiedliwość w regulaminie.
Podaje przykład:
1.Typer wygrywa macz 1,65 : 0,00 bo on trafił jeden mecz a przeciwnik &quot;cienki Bolek&quot; nic
zdobywa 3pkt
2. Typer przegrywa mecz 32,00 : 34,5 bo trafił wszystkie pięć meczy z kursami po 2,00,ale jego przeciwnik miał też pięć trafień tylko nieco wyższe kursy.
Zwycięzca zdobywa 3pkt przegrany 0pky
Sami przyznacie ,że o pomste do nieba woła taki układ by facet co trafia wszystkie mecze wtapiał mecz 0:3
Co w związku z tym (teraz to już i tak po herbacie jak napisałem wcześniej) ale uważam ,ze punktacja powinna doceniać umiejętności typera tzn Powinno być wprowadzone coś z punktacji jak jest w lidze siatkówki.
Okey przegrywam 3:0 jeżeli różnica małych punktów jest powyżej 10 pomiędzy zawodnikami.
Przegrywam 3:1 jeżeli różnica małych punktów pomiędzy zawodnikami jest w przedziale 5-9,99
Przegrywam 3:2 jeżeli różnica pkt jest w przedziale 0,01 - 4,99

To tylkotakapropozycjagdzie wartości mogą być inne. Ale sami przyznacie ,że przegrać ,a przegrać to jest różnica.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Teraz to już po herbacie ale wiecie co&gt; dopiero teraz zauważyłem wielką niesprawiedliwość w regulaminie.
Podaje przykład:
1.Typer wygrywa macz 1,65 : 0,00 bo on trafił jeden mecz a przeciwnik &quot;cienki Bolek&quot; nic
zdobywa 3pkt
2. Typer przegrywa mecz 32,00 : 34,5 bo trafił wszystkie pięć meczy z kursami po 2,00,ale jego przeciwnik miał też pięć trafień tylko nieco wyższe kursy.
Zwycięzca zdobywa 3pkt przegrany 0pky
Sami przyznacie ,że o pomste do nieba woła taki układ by facet co trafia wszystkie mecze wtapiał mecz 0:3
Co w związku z tym (teraz to już i tak po herbacie jak napisałem wcześniej) ale uważam ,ze punktacja powinna doceniać umiejętności typera tzn Powinno być wprowadzone coś z punktacji jak jest w lidze siatkówki.
Okey przegrywam 3:0 jeżeli różnica małych punktów jest powyżej 10 pomiędzy zawodnikami.
Przegrywam 3:1 jeżeli różnica małych punktów pomiędzy zawodnikami jest w przedziale 5-9,99
Przegrywam 3:2 jeżeli różnica pkt jest w przedziale 0,01 - 4,99
Nie, nie ma sensu już zmieniać reguł. Na podobnej zasadzie był rozgrywany konurs Tenisowy i nie było zastrzeżeń. Może w natępnym konkursie.

pzDr :!:
 
Do góry Bottom